Msze Święte

W tygodniu:
6:30, 7:00, 18:00

W Niedziele i Święta:
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

Kancelaria parafialna

Wtorek, Środa: 
16:00 - 17:30

Czwartek, Sobota:
8:00 - 10:00

parafia baner 2019

14.01.2019
Poniedziałek

Ks. Proboszcz

15:30

-

20:30

ul. Śliwkowa 32 kl. 1-3, m. 1-39

Ks. Sebastian

od 9:30

   

os. Kolorowe 8

od 16:00

   

ul. Wężyka 11A

Ks. Artur

od 15:30

   

ul. bp Padniewskiego 8,10,12,14

15.01.2019
Wtorek

Ks. Proboszcz

15:30

-

20:30

ul. Śliwkowa 32 kl. 4-6, m. 40-85

Ks. Paweł

17:30

-

20:00

ul. Sołtysowska 11C

Ks. Sebastian

od 18:00

   

ul. Sołtysowska 11

Ks. Artur

od 16:00

   

ul. bp Padniewskiego 16,18

16.01.2019
Środa

Ks. Proboszcz

17:00

-

21:00

ul. Sołtysowska 12f kl. 1-2

Ks. Paweł

16:30

-

21:00

ul. Sołtysowska 10H

Ks. Sebastian

od 9:30

   

os. Kolorowe 9

Od 16:00

   

ul. Śliwkowa 6

Ks. Artur

od 19:00

   

ul. bp Padniewskiego 22 kl. 4

17.01.2019
Czwartek

Ks. Proboszcz

17:00

-

21:00

ul. Sołtysowska 12f kl. 3-4

Ks. Paweł

16:30

-

21:00 

ul. Sołtysowska 23 segment A,B,C

Ks. Sebastian

od 13:00

   

os. Kolorowe 7

od 19:00

   

ul. Bieńczycka 15C

Ks. Artur

od 10:00

   

os. Kolorowe 43

od 15:30

   

ul. Sołtysowska 12I

18.01.2019
Piątek

Ks. Proboszcz

15:30

-

20:00

al. Pokoju 87

Ks. Paweł

16:00

-

19:00

ul. Centralna – domki (bez ul. ks. Zastawniaka i bez 2 rodzin przy Al. Pokoju 17)

Ks. Sebastian

od 14:00

   

os. Kolorowe 5

od 17:00

   

ul. Sołtysowska 10K

Ks. Artur

od 10:00

   

ul. Sikorki 15

od 16:00

   

ul. Sołtysowska 10L

19.01.2019
Sobota

Ks. Proboszcz

9:00

-

14:00

al. Pokoju 89

od 14:00

   

ul. Sołtysowska 10d

Ks. Paweł

9:00

-

17:00

Łęg: Kolejno - Osiedle, Wiklinowa, Do Wisły, Cuplowa, Isep, Siwka, Na Załęczu

Ks. Artur

od 10:30

   

os. Handlowe 2

20.01.2019
Niedziela

Ks. Krzysztof

14:00

-

21:00

ul. Woźniców

Ks. Paweł

14:00

-

17:00

ul. Narciarska 2G

21.01.2019
Poniedziałek

Ks. Proboszcz

15:30

-

20:00

ul. bp. Tomickiego 17 m. 1-65

Ks. Krzysztof

16:00

-

21:00

ul. NMP (nr parzyste)

22.01.2019
Wtorek

Ks. Proboszcz

15:30

-

20:00

ul. bp. Tomickiego 17 m. 66-133

Ks. Krzysztof

16:30

-

21:00

ul. Bieńczycka 15B

Ks. Paweł

od 16:00

   

ul. bp Padniewskiego 22 kl. 2-3, m. 49-104

23.01.2019
Środa

Ks. Proboszcz

16:00

-

20:00

ul. bp. Padniewskiego 22 kl. 7-8, m. 173-209

Ks. Paweł

od 15:30

   

ul. Sołtysowska (Łęg) ul. Sikorki, (rodzina Majewskich) domy od 1 do 31

24.01.2019
Czwartek

Ks. Proboszcz

16:00

-

20:30

ul. Sołtysowska 11B

Ks. Krzysztof

18:00

-

21:00

ul. Sołtysowska 12B m. 1-80

Ks. Paweł

od 15:30

   

ul. Sołtysowska ( Łęg) ul. Sikorki, (rodzina Majewskich) c.d. domy od 32 do końca

25.01.2019
Piątek

Ks. Proboszcz

15:30

-

20:00

ul. Wężyka 15a

Ks. Krzysztof

18:00

-

21:00

ul. Sołtysowska 12B m. 81-174

26.01.2019
Sobota

Ks. Proboszcz

10:00

-

15:00

ul. Wysockiej 2c

Ks. Krzysztof

10:00

-

19:00

ul. NMP (nr nieparzyste)

Ks. Paweł

od 9:00

   

ul. Centralna 51a

27.01.2019
Niedziela

Ks. Krzysztof

14:00

-

21:00

ul. Narciarska, Tabaczna, Dolnomłyńska, Dolna

Ks. Artur

od 14:30

   

ul. Galicyjska 3D

28.01.2019
Poniedziałek

Ks. Proboszcz

16:00

-

20:30

ul. Sołtysowska 10F

Ks. Krzysztof

18:00

-

21:00

ul. Sołtysowska 12E m. 1-50

Ks. Artur

od 15:00

   

ul. Centralna 34 kl. 1

29.01.2019
Wtorek

Ks. Proboszcz

16:00

-

20:30

ul. Sołtysowska 10J

Ks. Krzysztof

18:00

-

21:00

ul. Sołtysowska 12E m. 51-96

Ks. Paweł

od 17:00

   

ul. Wężyka 10

Ks. Artur

od 16:00

   

ul. Centralna 34 kl. 2

30.01.2019
Środa

Ks. Proboszcz

16:00

-

20:00

ul. Centralna 32

Ks. Paweł

od 15:30

   

al. Jana Pawła II 150

31.01.2019
Czwartek

Ks. Krzysztof

17:00

-

21:00

ul. Sołtysowska 10E

Nabożeństwa

I-szy Czwartek
Godzina Święta: 17:00 - 18:00

I-szy Piątek
Spowiedź Święta:
rano: 6:30 - 7:30
po południu: 16:00 - 19:00
Msze Święte:
6:30, 7:00, 17:00, 18:00

I-sza Sobota
Msza Święta w intencji Rodzin naszej parafii: 8:30

Nowenna do św. Judy Tadeusza
28-ego dnia każdego miesiąca: 18:00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
środa: 18:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek: 17:00 - 18:00

Wieczory Uwielbienia

Każda I niedziela miesiąca po Mszy Świętej o 18:00.

Poradnia dla narzeczonych

I i III wtorek miesiąca: 18:00 - 19:00

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji...

Biblioteka parafialna

Czwartek: 17:00 - 18:00
Niedziela: 9:30 - 10:30

Kontakt

ul. Wężyka 6
31-580 Kraków

tel. 012 647 94 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo juda

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 215

Wczoraj 347

W tym tygodniu 1131

W tym miesiącu 8286

Wszystkie odwiedziny 588508

Obecnie 10 gości na stronie.

Do góry