Msze Święte

W tygodniu:
7:00, 18:00

W Niedziele i Święta:
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

TRANSMISJA ONLINE

Kancelaria parafialna

Wtorek, Środa: 
16:00 - 17:30

Czwartek, Sobota:
8:00 - 10:00

PONIEDZIAŁEK, 9.12.2019

6.30

1) † Maria Jarosz – od sąsiadów z ul. Kamionka, bl. 8 i 10

2) † Maria Ostrowska (greg. 9)

3) †† Piotr i Stanisław Dadej – od rodziny

4) † Paweł Szczepański (greg. 9)

5) †† Józefa Mardaus - żona (47 r. śm.), Stefan

18.00

†† Maria Wiktor Tynor, Jan Krawczyk

WTOREK, 10.12.2019

6.30

1) † Maria Ostrowska (greg. 10)

2) †† Roman Prześlica, Ryszard (syn)

3) † Maria Jarosz – od sąsiadów z ul. Kamionka, bl. 8 i 10

4) † Paweł Szczepański (greg. 10)

5) † Stanisław Nowak (3 r. śm.)

18.00

Jadwiga Bernacka – od zięcia

ŚRODA, 11.12.2019

6.30

1) † Maria Ostrowska (greg. 11)

2) † Marek Sadowski – od sąsiadów z os. 2. Pułku Lotn. 42

3) † Paweł Szczepański (greg. 11)

4) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o nowe za przyczyną św. Antoniego – od Józefy i Bożeny

18.00

Msza Święta z Nowenną do MB Nieustającej pomocy

CZWARTEK, 12.12.2019

6.30

1) † Stanisław Dudzik (2 r. śm.)

2) † Maria Ostrowska (greg. 12)

3) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o nowe za przyczyną św. Antoniego – od Józefy i Bożeny

4) † Marek Sadowski – od sąsiadów z os. 2. Pułku Lotn. bl. 42

18.00

1) † Paweł Szczepański (greg. 12)

2) †† Andrzej i Aleksandra Olsza i rodzice

PIĄTEK, 13.12.2019

WSPOMNIENIE ŚW. ŁUCJI, DZIEWICY I MĘCZENNICY

6.30

1) † Marek Sadowski – od sąsiadów z os. 2. Pułku Lotn. 42

2) † Krystyna Ratajska – od rodziny

3) † Paweł Szczepański (greg. 13)

4) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o nowe za przyczyną św. Antoniego – od Józefy i Bożeny

18.00

Maria Ostrowska (greg. 13)

SOBOTA, 14.12.2019

WSPOMNIENIE ŚW. JANA OD KRZYŻA, PREZBITERA I DOKTORA KOŚCIOŁA

6.30

1) † Maria Ostrowska (greg. 14)

2) † Helena Gacek – od wnuka

3) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o nowe za przyczyną św. Antoniego – od Józefy i Bożeny

4) † Paweł Szczepański (greg. 14)

18.00

†† Anna i Piotr Traczkiewicz, Jerzy Traczkiewicz (8 r. śm.)

  1. NIEDZIELA ADWENTU, 15.12.2019

(GAUDETE)

7.00

1) Z okazji 1. rocznicy ślubu Marioli i Piotra – dziękczynna z prośbą…

2) †† Maria i Franciszek Sojka i zmarli z rodziny Sojków

8.30

1) †† Jerzy Stanaszek (12 r. śm.), żona i z rodziny

2) † Paweł Szczepański (greg. 15)

10.00

Za Parafian

11.30

1) † Zdzisław Stanek (13 r. śm.)

2) † Maria Ostrowska (greg. 15)

13.00

Kazimierz Makuła (15 r. śm.)

18.00

1) †† Bogumiła Tyrka (22 r. śm.), Tadeusz – ojciec (18 r. śm.), zmarli z rodziny Szabelskich

2) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o nowe za przyczyną św. Antoniego – od Józefy i Bożeny

Nabożeństwa

I-szy Czwartek
Godzina Święta: 17:00 - 18:00

I-szy Piątek
Spowiedź Święta:
rano: 6:30 - 7:30
po południu: 17:00 - 19:00
Msze Święte:
7:00, 18:00

I-sza Sobota
Msza Święta w intencji Rodzin naszej parafii: 8:30

Nowenna do św. Judy Tadeusza
28-ego dnia każdego miesiąca: 18:00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
środa: 18:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek: 17:00 - 18:00

Wieczory Uwielbienia

Każda I niedziela miesiąca po Mszy Świętej o 18:00.

Poradnia dla narzeczonych

I i III wtorek miesiąca: 18:00 - 19:00

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji...

Biblioteka parafialna

Czwartek: 17:00 - 18:00
Niedziela: 9:30 - 10:30

Do góry