Msze Święte

W tygodniu:
7:00, 18:00

W Niedziele i Święta:
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

TRANSMISJA ONLINE

Kancelaria parafialna

Wtorek, Środa: 
16:00 - 17:30

Czwartek, Sobota:
8:00 - 10:00

PONIEDZIAŁEK, 23.03.2020

6.30

1) † Stanisław Olszewski (greg. 23)

2) † Roman Widomski – od rodziny Makowskich

7.00

1) † Renata Zawisza – od Wacka Drobnica z rodziną

2) † Kazimiera Turek – od siostry Celiny i rodziny Łakomskich

18.00

1) † Maria Sak (9 r. śm.)

2) † Zygmunt Janiec (greg. 23)

WTOREK, 24.03.2020

6.30

1) † Stanisław Burda (5 r. śm.) oraz rodzice Anna i Michał Burda – od żony i dzieci

2) † Roman Widomski – od rodziny Widomskich i Zaguli

7.00

1) † Kazimiera Turek – od Sylwii Babik z rodziną

2) † Zygmunt Janiec (greg. 24)

18.00

1) † Stanisław Olszewski (greg. 24)

2) † ks. Jan Budyn

ŚRODA, 25.03.2020

UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO

6.30

Stanisław Olszewski (greg. 25)

7.00

1) † Zygmunt Janiec (greg. 25)

2) †† Emilia Rozkrut (2 r. śm.), Stanisław (mąż), Roman i Kazimierz (synowie)

3) O błog. Boże, potrzebne łaski dla Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek św. Klary

18.00

Msza Święta z Nowenną do MB Nieustającej pomocy

CZWARTEK, 26.03.2020

6.30

Stanisław Olszewski (greg. 26)

7.00

1) † Jan Król – od koleżanek z pracy

2) Dziękczynno – błagalna w dniu urodzin Wiktorii

18.00

1) † Zygmunt Janiec (greg. 26)

2) † Bronisława Karwala (24 r. śm.)

PIĄTEK, 27.03.2020

6.30

1) †† Józef Halizof, Zofia (żona), Stanisław (syn)

2) † Stanisław Olszewski (greg. 27)

7.00

1) † Zygmunt Janiec (greg. 27)

2) † Maria Wróbel – od siostry Basi z rodziną

18.00

Jan Król – od córki Edyty z rodziną

SOBOTA, 28.03.2020

6.30

Stanisław Olszewski (greg. 28)

7.00

1) † Zygmunt Janiec (greg. 28)

2) † Kazimiera Srokowska – od wnuka

18.00

MSZA ŚW. Z NOWENNĄ DO ŚW. JUDY TADEUSZA

5.NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

29.03.2020

7.00

†† Józefa (25 r. śm) i Stanisław Lizoń

8.30

1) † Ryszard Motak (14 r. śm.)

2) † Zygmunt Janiec (greg. 29)

10.00

Za Parafian

11.30

Maria Synowiec

13.00

Dziękczynno – błagalna, o zdrowie i dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Małgorzaty z okazji urodzin

18.00

Stanisław Olszewski (greg. 29)

Nabożeństwa

I-szy Czwartek
Godzina Święta: 17:00 - 18:00

I-szy Piątek
Spowiedź Święta:
rano: 6:30 - 7:30
po południu: 17:00 - 19:00
Msze Święte:
7:00, 18:00

I-sza Sobota
Msza Święta w intencji Rodzin naszej parafii: 8:30

Nowenna do św. Judy Tadeusza
28-ego dnia każdego miesiąca: 18:00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
środa: 18:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek: 17:00 - 18:00

Wieczory Uwielbienia

Każda I niedziela miesiąca po Mszy Świętej o 18:00.

Poradnia dla narzeczonych

I i III wtorek miesiąca: 18:00 - 19:00

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji...

Biblioteka parafialna

Czwartek: 17:00 - 18:00
Niedziela: 9:30 - 10:30

Do góry