Msze Święte

W tygodniu:
6:30, 7:00, 18:00

W Niedziele i Święta:
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

 Transmisje online 

Kancelaria parafialna

Wtorek, Środa: 
16:00 - 17:30

Czwartek, Sobota:
8:00 - 10:00

PONIEDZIAŁEK, 5.06.2023

6.30

† Aleksander Broda (greg. 5)

7.00

†† Mieczysław Wanda Iwona Tryfan – od Danuty i Elżbiety

18.00

1) † Janina Ryś (10 r. śm.)

2) † Tadeusz Krępa

WTOREK, 6.06.2023

6.30

† Władysław Czachor (28 r. śm.)

7.00

† Elżbieta Morzonek

18.00

1) † Aleksander Broda (greg. 6)

2) †† Karolina i Stanisław Chrzanowscy

ŚRODA, 7.06.2023

6.30

† Aleksander Broda (greg. 7)

7.00

†† Adam i Edward Koszołko

18.00

Msza Święta z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy

CZWARTEK, 8.06.2023

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

(BOŻE CIAŁO)

7.00

† Andrzej Kozik

8.30

† Aleksander Broda (greg. 8)

10.00

1) Za parafian

2) Z okazji 32. rocznicy ślubu Grażyny i Pawła – dziękczynna z prośbą…

3) O Boże błog. dla Róży św. Kingi

4) † Marian Czuchra (16 r. śm.)

13.00

†† Józef Marjasz, Józef Luberda, Janina Marjasz

18.00

† Paweł Baran – od chrzestnej

PIĄTEK, 9.06.2023

6.30

† Aleksander Broda (greg. 9)

7.00

1) † Zofia Borecka

2) † Danuta Sternik (w rocznicę śmierci)

18.00

† Ludwika (ona) Wosiek – od sąsiadów z os. Kolorowego bl. 18, kl. 3

SOBOTA, 10.06.2023

6.30

† Aleksander Broda (greg. 10)

7.00

† Katarzyna Cieślik (w rocznicę śmierci), syn Roman i wnuk

18.00

†† Maria Tyrka (1 r. śm.), Tadeusz (mąż), Bogumiła (córka) oraz zmarli z rodziny Szabelskich

                     10. NIEDZIELA  ZWYKŁA                                                

                                                  11.06.2023

7.00

†† Barbara Ciepielowska, Marek (syn)

8.30

1) † Stanisław Piechowicz (10 r. śm.)

2) † Tadeusz Łoboda

10.00

1) Za Parafian

2) † Antoni Gacek

11.30

1) † Aleksander Broda (greg. 11)

2) † Maria Misiak (2 r. śm.)

13.00

† Irena Federczak (4 r. śm.)

18.00

† Leszek Buczek (10 r. śm.) – od rodziców i brata

Kontakt do księdza dyżurnego:

tel. 723-689-444

Nabożeństwa

I-szy Czwartek
Godzina Święta: 17:00 - 18:00

I-szy Piątek
Spowiedź Święta:
rano: 6:30 - 7:30
po południu: 16:00 - 18:30
Msze Święte:
6:30, 7:00, 17:00, 18:00

I-sza Sobota
Msza Święta w intencji Rodzin naszej parafii: 8:30

Nowenna do św. Judy Tadeusza
28-ego dnia każdego miesiąca: 18:00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
środa: 18:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek: 17:00 - 18:00

Wieczory Uwielbienia
każda II Niedziela Miesiąca po Mszy o 18:00

IV Niedziela Miesiąca - Msza o 13:00
w intencji dzieci, które obchodzą roczek Chrztu Świętego

Nowenna do św. Rity
22-go dnia każdego miesiąca o 18:00

Poradnia dla narzeczonych

I i III wtorek miesiąca: 18:00 - 19:30

Zapisy: ftrodzinie.pl/dla-narzeczonych/

Więcej informacji...

Biblioteka parafialna

Czwartek: 17:00 - 18:00
Niedziela: 9:30 - 10:30

Konto parafii

Bank Pekao S.A. Kraków

97 1240 4588 1111 0000 5492 0365

Archiwum nagrań

Kliknij w obrazek,

aby przejść na stronę!

72ec90a19631ded06b28d295eb33249488d49070

Kontakt

ul. Wężyka 6
31-580 Kraków

tel. 012 647 94 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo juda

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 43

Wczoraj 196

W tym tygodniu 478

W tym miesiącu 6118

Wszystkie odwiedziny 1325325

Do góry