Msze Święte

W tygodniu:
6:30, 7:00, 18:00

W Niedziele i Święta:
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

Kancelaria parafialna

Wtorek, Środa: 
16:00 - 17:30

Czwartek, Sobota:
8:00 - 10:00

Śp. Edward Polański

- 18.12.2018 godz. 6.30 - od rodziny Wilkoszów z Krakowa
- 20.12.2018 godz. 6.30 - od siostry Krystyny z rodziną
- 21.12.2018 godz. 6.30 - od Elżbiety Stachurskiej z rodziną
- 4.01.2019 godz. 6.30 - od siostry Ireny z rodziną
- 7.01.2019 godz. 7.00 - od Mariusza Pawłowskiego z rodziną
- 28.01.2019 godz. 7.00 - od brata Józefa
- 29.01.2019 godz. 6.30 - od Grzegorza i Edyty Stachurskich
- 30.01.2019 godz. 6.30 - od żony
- 31.01.2019 godz. 7.00 - od Ewy z rodziną
- 4.02.2019 godz. 7.00 - od rodziny z Bruśnika
- 7.02.2019 godz. 7.00 - od rodziny Jądrusiaków
- 9.02.2019 godz. 7.00 - od siostry Marysi z rodziną
- 11.02.2019 godz. 7.00 - od siostry Basi z rodziną z Tarnowa
- 12.02.2019 godz. 7.00 - od siostry Kazi z rodziną z Polkowic

 

Śp. Stanisława Juda

- 12.12 - godzina 18.00 – Od przyjaciółki Marii z ul. Kamionka bl.8
- 15.12 – godzina 6.30 - od córki Danuty z rodziną
- 19.12 – godzina 6.30 – od Zofii Rokosz z ul. Kamionka bl.3
- 2.01 – godzina 18.00 – od siostrzeńca Macieja z żoną Bożeną
- 9.01 – godzina 18.00 – od przyjaciółki Janiny
- 19.01 – godzina 7.00 - od sąsiadów z bloku Kamionka 1
- 20.01 – godzina 7.00 - od sąsiadów z bloku Kamionka 1
- 25.02 – godzina 7.00 – od siostrzeńca Tadeusza z rodziną
- 11.04 – godzina 18.00 – od róży św. Siostry Faustyny
- 25.04– godzina 18.00 – od córki Anny z rodziną

 

Śp. Elżbieta Machalska

- 6.03.2019 godz. 16.30 – od wnuczki Agnieszki z rodziną
- 2.04.2019 godz. 18.00 – od córek z rodzinami

 

Śp. Tadeusz Książek

1) 11.02 - godzina 6.30 – Od współpracowników córki Natalii z biblioteki Kraków filia 1 –
2) 12.02 – godzina 6.30 - od swatów Marii i Stanisław Jabcoń z Toporzyska
3) 13.02 – godzina 18.00 - od swatów Marii i Stanisław Jabcoń z Toporzyska
4) 19.02 – godzina 6.30 – od Agaty Jabcoń
5) 25.02 – godzina 6.30 – od Justyny i Janusza Wójtowicz z dziećmi
6) 1.03 – godzina 6.30 – od Ewy i Pawła Rusin z dziećmi
7) 13.03 – godzina 18.00 – od rodziny Wójtowiczów i Rysiów z Jordanowa
8) 25.03 – godzina 6.30 – od koleżanek i kolegów z wydziała geodezji Urzędu Miasta Krakowa
9) 28.03 –godzina 18.00 - od koleżanek i kolegów z wydziała geodezji Urzędu Miasta Krakowa

 

Śp. Kazimierz Mucha

- 1.03.2019 godz. 17.00 - od rodziny
- 28.01.2019 godz. 6.30 - od rodziny Dudziaków z Łapanowa

 

Śp. Kazimierz Urban

- 28.11. 2018 godz: 18:00 (od Krakowskiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych)
- 5. 12. 2018 - godz: 18:00 ( od Stanisława i Heleny Wójtowiczów)

 

Śp. Jan Borowiec

1. 28.11.2018 r., godz. 18.00 - od koleżanek Teresy i Małgosi
2. 5.12.2018 r., godz. 18.00 - od Stefana z rodziną z Dębicy
3. 12.12.2018 r., godz. 18.00 - od Agatki z rodziną
4. 17.12.2018 r., godz. 6.30 - od żony i synów z rodzinami
5. 19.12.2018 r., godz. 18.00 - od szwagra Janka z rodziną
6. 26.12.2018 r., godz. 18.00 - od szwagierki z rodziną z Dębicy
7. 2.01.2019 r., godz. 6.30 - od brata Ryszarda z rodziną
8. 4.01.2019 r., godz. 6.30 - od brata Ryszarda z rodziną
9. 9.01.2019 r., godz. 18.00 - od Elżbiety Wyrwa i jej córki z mężem
10. 16.01.2019 r., godz. 18.00 - od Krzysztofa Nykiel z rodziną

 

Śp. Aleksandra Merta

- 5.01.2019 godz. 6.30 - od rodziny Postrożnych
- 7.01.2019 godz. 7.00 - od kuzyna z Olszanki
- 9.01.2019 godz. 6.30 - od Zofii i Jerzego Wojnarowskich
- 11.01.2019 godz. 6.30 - od Małgorzaty i Krystiana Wojnarowskich
- 14.01.2019 godz. 7.00 - od rodziny Rogozińskich
- 17.01.2019 godz. 7.00 - od Janiny Zgoda
- 18.01.2019 godz. 7.00 - od sąsiadów z kl. V, os. Kolorowe 12
- 28.01.2019 godz. 7.00 -  od sąsiadów z kl. V, os. Kolorowe 12

 

Śp. Marian Kostecki

- 19.12.2018 godz. 6.30 - od rodziny Liszaj
- 20.12.2018 godz. 6.30 - od siostry Zofii

 

Śp. Jan Włodarczyk

- 31.10.2018 godz. 6.30

 

śp. Barbara Więcław

1. 31.10.2018 r., godz. 18.00 - intencja od sąsiadów z bloku Kamionka 5
2. 7.11.2018 r., godz. 18.00 - intencja od sąsiadów z bloku Kamionka 5
3. 14.11.2018 r., godz. 18.00 - intencja od brata Janka z rodziną
4. 21.11.2018 r., godz. 18.00 - intencja od Emila Gizy
5. 28.11.2018 r., godz. 18.00 - intencja od rodziny Weceklickich
6. 5.12.2018 r., godz. 18.00 - intencja od rodziny Weceklickich
7. 12.12.2018 r., godz. 18.00 - intencja od rodziny Miśkowiczów.
8. 14.12.2018 r., godz. 6.30 - intencja od koleżanek z pracy
9. 19.12.2018 r., godz. 18.00 - intencja od Czesława Wąsowicza z rodziną z Nowego Rybna
10. 26.12.2018 r., godz. 18.00 - intencja od kuzynki Władysławy Tabak ze Starego Rybia
11. 28.12.2018 r., godz. 6.30 - intencja od kuzynek z Gruszowa
12. 2.01.2019 r., godz. 18.00 - intencja od Agnieszki i Wioletty z rodziną
13. 11.12.2018 r., godz. 6.30 - intencja dla córki Barbary od Matki

 

śp. Stanisław Sterkowicz

- 31. 10. godz: 18:00 (ofiara od siostrzenicy z rodziną)
- 07.11. godz: 18:00 (ofiara od sasiadów z bloku)
- 14.11. godz: 18:00 - (ofiara od Krzysztofa Niemiec z rodziną)
- 28.11. godz: 18:00 (of. od siostry z mężem)
- 5.12. godz: 18:00 - (of. od Janiny Przybycień)

 

śp. Gustaw Chowaniec

- od sąsiadów z os. Kolorowego 25 :
17.10.2018, g. 18.00,
24.10.2018r., g. 18.00

- od córki i syna z rodzinami: 7.12.2018r. g. 6.30
- od sióstr i brata z rodzinami: 21.12.2018r., g. 6.30
- od klubu seniorów i emerytów z os. Górali: 19.01.2019r., g. 18.00

 

Śp. Stanisława Styczeń

- 12.10.2018 godz. 6.30 – od sąsiadów z ul. Kamionka 8
- 16.10.2018 godz. 6.30 – od sąsiadów z ul. Kamionka 8
- 17.10.2018 godz. 6.30 – od sąsiadów z ul. Kamionka 8
- 14.11.2018 godz. 18.00 – od sąsiadów z ul. Kamionka 8
- 3.10.2018 godz. 18.00 – od sąsiadów z ul. Kamionka 10
- 10.10.2018 godz. 18.00 - od sąsiadów z ul. Kamionka 10
- 17.10.2018 godz. 18.00 - od sąsiadów z ul. Kamionka 10
- 24.10.2018 godz. 18.00 - od sąsiadów z ul. Kamionka 10
- 7.11.2018 godz. 18.00 - od sąsiadów z ul. Kamionka 10
- 29.10.2018. godz. 7.00 – od rodziny Smaga
- 31.10.2018. godz. 7.00 – od Zofii i Adama Stelmach
- 2.11.2018. godz. 6.30 – od rodziny Gadzinów
- 12.11.2018 godz. 7.00 – od rodziny Koniecznych
- 27.11.2018 godz. 6.30 – od Wandy Halota
- 28.11.2018 godz. 6.30 – od Wandy Halota
- 29.11.2018 godz. 7.00 – od Cecylii i Zygmunta Stawarz
- 30.11.2018. godz. 6.30 – od Małgorzaty i Dariusza Stawarz z Trzciany
- 4.12.2018. godz. 6.30 – od rodziny Waligórów z Ujazdu
- 5.12.2018 godz. 6.30 – od chrześnicy Basi z mamą
- 11.12.2018. godz. 6.30 – od Stefana i Zuzanny Marzec
- 12.12.2018 godz. 6.30 – od Jadwigi i Mariusza Holota
- 13.12.2018 godz. 6.30 – od Barbary i Sławomira Tabor
- 19.12.2018 godz. 6.30 – od Marii i Piotra Pączek
- 22.12.2018 godz. 6.30 – od Ewy i Piotra Marzec z dziećmi
- 2.01.2019 godz. 6.30 – od Izabelli i Romana Marzec
- 7.01.2019 godz. 7.00 – od syna Czesława z żoną
- 9.01.2019 godz. 7.00 – od Zofii Wrona

 

Śp. Józef Koszołko

- 1.10.2018 godz. 7.00 – od sąsiadów
- 18.10.2018 godz. 7.00 – od sąsiadów
- 3.10.2018 godz. 18.00 – od sąsiedów
- 1.01.2019 godz. 18.00 – od sąsiadów

 

Śp. Barbara Wcisło

1. od córek, syna i męża – 5.10.2018 g. 7.00
2. od kolegów i koleżanek z zakładu pracy PKP Intercity z Krakowa
– 10.10.2018 g. 18.00
– 24.10.2018 g. 18.00
– 31.10.2017 g. 18.00
3. od Stanisława Zguda z rodziną – 7.11.2018 g. 18.00
4. od kolegów i koleżanek z laboratorium – 14.11.2018 g. 18.00
5. od córki Sabiny z rodziną – 23.11.2018 g. 7.00
6. od sąsiadów z ul. Wysockiej – 28.11.2018 g. 7.00
7. od kolegów i koleżanek Sławka z Valeo – 5.12.2018 g. 18.00
- 12.12.2018 g. 18.00
- 19.12.2018 g. 18.00
8. od bratowej Krystyny z rodziną – 3.12.2018 g. 6.30
9. od kolegi męża Władka - 27.12.2018 g. 6.30
10. od brata Marka z rodziną – 30.12.2018 g. 8.30
11. od Agnieszki z rodziną – 4.01.2019 g. 7.00
12. od rodziny Jurkowskich z Konar – 9.01.2019 g. 18.00

   

Śp. Józef Fąfara


- 7.12.2018 godz. 18.00 - od rodziny Bobrek
- 16.12.2018 godz. 8.30 - od żony Teresy
- 8.01.2019 godz. 18.00 - od Marii i Włodzimierza Pannów

 

Śp. Jerzy Wiewiórski

  • 16.11.2018 r., g. 7.00 – od Marty i Roberta
  • 1.12.2018 r., g. 7.00 – od rodziny Sękowskich i Pierzchałów
  • 14.12.2018 r., g. 18.00 – od społeczności III Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie

 

Śp. Antonina Bałucińska

  • 25.07.2018r., g. 18.00 – od sąsiadów
  • 8.11.2018r., g. 6.30 – od sąsiadów
  • 29.12.2018r., g. 6.30 – od sąsiadów

Śp. Władysław Wawrzeń

- 11.10.2018 godz. 6.30 - od sąsiadów
- 27.11.2018 godz. 18.00 - od syna Jurka z rodziną
- 10.01.2019 godz. 7.00 - od Zofii Mazurek

 

Śp. Anna Mazur

- 30.05.2018 godz. 18.00 - od sąsiadów z bloku 42.
- 19.09.2018 godz. 7.00 - od sąsiadów z bloku 42.
- 20.09.2018 godz. 7.00 - od sąsiadów z bloku 42.
- 26.10.2018 godz. 6.30 - od Anny Kęsek
- 8.11.2018 godz. 18.00 - od sąsiadów z bloku 42.
- 23.11.2018 godz. 18.00 - od koleżanek i kolegów córki ze szpitala specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie

 

Śp. Genowefa Piątkowska

- 30.05.2018 godz. 18.00 - od córek z rodzinami
- 13.06.2018 godz. 18.00 - od koleżanek i kolegów ze Społem PSS "Nowa Huta" w Krakowie
- 20.06.2018 godz. 18.00 - od rodziny Faronów i Włościaków
- 27.06.2018 godz. 18.00 - od rodziny Faronów i Włościaków
- 29.10.2018 godz. 6.30 - od sąsiadów
- 30.10.2018 godz. 6.30 - od sąsiadów
- 3.11.2018 godz. 7.00 - od sąsiadów
- 5.11.2018 godz. 6.30 - od sąsiadów
- 12.11.2018 godz. 7.00 - od rodziny Zieleniaków i Połomskich
- 24.11.2018 godz. 6.30 - od rodziny Faronów i Włościaków
- 8.12.2018 godz. 9.00 - od rodziny Faronów i Włościaków
- 31.12.2018 godz. 7.00 - od rodziny Różyckich
- 8.01.2019 godz. 7.00 - od Alicji i Grzegorza Grzesiaków
- 26.01.2019 godz. 18.00 - od Wiesławy i Krzysztofa Majkowskich

 

Śp. Adam Ślizowski

- 30.05.2018 godz. 18.00 - od przyjaciół
- 6.06.2018 godz. 18.00 - od przyjaciół
- 13.06.2018 godz. 18.00 - od przyjaciół
- 20.06.2018 godz. 18.00 - od przyjaciół
- 27.06.2018 godz. 18.00 - od przyjaciół
- 7.09.2018 godz. 7.00 - od przyjaciół
- 13.09.2018 godz. 7.00 - od przyjaciół
- 8.10.2018 godz. 6.30 - od siostry Ireny z mężem
- 18.10.2018 godz. 6.30 - od Stanisławy i Leszka Bodzioch
- 23.10.2018 godz. 6.30 - od siostrzenic Małgorzaty Pilarskiej, Barbary Ślizowskiej, Ewy Wiater
- 10.11.2018 godz. 6.30 - od sąsiadów
- 13.11.2018 godz. 7.00 - od sąsiadów
- 25.12.2018 godz. 18.00 - od żony z synami
- 29.12.2018 godz. 7.00 - od Heleny i Jerzego Ślizowskich
- 12.01.2019 godz. 7.00 - od rodziny z Błogoszowa i Zakrzowa

 

Śp. Robert Falkowski

Kościół w Czyżynach:
• 16.05.2018, g. 18.00 – od mamy i siostry
• 2.05.2018, g. 18.00 – od koleżanek i kolegów z pracy
• 9.05.2018, g. 18.00 – od koleżanek i kolegów z pracy
• 23.05.2018, g. 18.00 – od koleżanek i kolegów z pracy
• 6.06.2018, g. 18.00 – od koleżanek i kolegów z pracy
• 13.06.2018, g. 18.00 – od koleżanek i kolegów z pracy
• 20.06.2018, g. 18.00 – od koleżanek i kolegów z pracy
• 11.07.2018, g. 18.00 – od koleżanek i kolegów z NSZZ „Wawel” S.A.
• 2.12.2018, g. 18.00 – od mamy i siostry
Kościół w Mogile:
• 28.04.2018, g. 7.30

 

Nabożeństwa

I-szy Czwartek
Godzina Święta: 17:00 - 18:00

I-szy Piątek
Spowiedź Święta:
rano: 6:30 - 7:30
po południu: 16:00 - 19:00
Msze Święte:
6:30, 7:00, 17:00, 18:00

I-sza Sobota
Msza Święta w intencji Rodzin naszej parafii: 8:30

Nowenna do św. Judy Tadeusza
28-ego dnia każdego miesiąca: 18:00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
środa: 18:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek: 17:00 - 18:00

Wieczory Uwielbienia

Każda I niedziela miesiąca po Mszy Świętej o 18:00.

Poradnia dla narzeczonych

I i III wtorek miesiąca: 18:00 - 19:00

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji...

Biblioteka parafialna

Czwartek: 17:00 - 18:00
Niedziela: 9:30 - 10:30

Kontakt

ul. Wężyka 6
31-580 Kraków

tel. 012 647 94 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo juda

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 86

Wczoraj 158

W tym tygodniu 762

W tym miesiącu 3499

Wszystkie odwiedziny 571159

Obecnie 7 gości na stronie.

Do góry