Msze Święte

W tygodniu:
6:30, 7:00, 18:00

W Niedziele i Święta:
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

 Transmisje online 

Kancelaria parafialna

Wtorek, Środa: 
16:00 - 17:30

Czwartek, Sobota:
8:00 - 10:00

 Śp. HELENA SIWEK

1.od córki Stanisławy z mężem i synem 12.06.2024r. godz. 18.00
2.od wnuczki Małgorzaty z rodziną 19.06.20224r. godz.18.00
3. od siostrzenicy Julii z rodziną 22.06.2024r godz.18.00
4. od chrześnicy Ewy z rodziną 26.06.2024 r. godz.18.00
5. od Dorotki z Łoniowej 28.06.2024 r. godz. 18.00
6. od Stanisława Ujejskiego z rodzina 3.07.2024 r. godz. 18.00
7. od Marka Franczyka 10.07 2024r. godz. 18.00

 

Śp. Eugeniusz Górski:


1. Od sąsiadów z os Kolorowego bl. 14 kl. III 15.05.2024 r. godz. 18.00
2. Od sąsiadów z os Kolorowego bl. 14 kl. III 22.05.2024 r. godz. 18.00
3. Od sąsiadów z os Kolorowego bl. 14 kl. II I28.05.2024 r. godz. 18.00
4. Od sąsiadów z os Kolorowego bl. 14 kl. III 29.05.2024 r. godz. 18.00
5. Od sąsiadów z os Kolorowego bl. 14 kl. III 5.06.2024 r. godz. 18.00
6. Od sąsiadów z os Kolorowego bl. 14 kl. III 12.06.2024 r. godz. 18.00
7. Od sąsiadów z os Kolorowego bl. 14 kl. III 19.06.2024 r. godz. 18.00
8. Od rodziny Dobrzeniaków os. Kolorowe 11A 22.06.2024 r. godz. 18.00
9. Od rodziny Dobrzeniaków os. Kolorowe 11A 26.06.2024 r. godz. 18.00
10. Od kolegów muzyków 28.06.2024r. godz. 18.00
11. Od kolegów muzyków 3.07.2024 r. godz. 18.00

 

śp. Ryszarda Łęczyńska:

22.05.2024r godz. 18.00 - od Barbary Ślusarczyk z rodziną


Śp. Leszek Malik:


1.od siostrzeńców 14.11.2024 godz. 6.30


śp. Małgorzata Błachacz:

  1. Od Mamy     8.05.2024 godz.18.00
  2. Od brata Pawła z żoną      15.05.2024r. godz.18.00
  3. Od rodziny Piwowar z Koniny   22.05.2024 r. godz.18.00
  4. Od Dyrekcji PSB Mrówka z Mszany   22.05.2024r. godz. 18.00
  5. Od pracowników PSB Mrówka z Mszany Dolnej    28.05.2024 r. godz.18.00
  6. Od pracowników PSB Mrówka z Mszany Dolnej    29.-5.2024 r. godz. 18.00
  7. Od pracowników PSB Mrówka z Mszany Dolne     j 5.06.2024 r. godz. 18.00
  8. Od pracowników PSB Mrówka z Mszany Dolnej    12.06.2024 r. godz. 18.00
  9. Od Krzysztofa Olszewskiego z rodziną      19.06.2024 r godz.18.00
  10. Od siostry Anieli z Kasinki Małej        22.06.2024r. godz.18.00
  11. Od Agnieszki i Pawła z rodzina z Kasinki Małej       26.06.2024r. godz.18.00
  12. Od sąsiadów    28.06.2024r. godz.18.00
  13. Od sąsiadów    3.07.2024 r. godz. 18.00
  14. Od sąsiadów   10.07.2024r. godz.18.00
  15. Od Marty i Marka   17.07.2024 r. godz.18.00
  16. Od Sabiny i Leszka Olszewskich   22.07.2024r. godz.18.00
  17. Od Wojciecha Olszewskiego   24.07.2024r. godz. 18.00
  18. Od Marcina Olszewskiego     28.07.2024 r. godz. 18.00
  19. Od Romy i Kazimierza Olszewskich    31.07.2024 r. godz. 18.00
  20. Od siostry Barbary z rodziną    7.08.2024 r. godz. 18.00
  21. Od chrześniaka Piotrka    14.08.2024 r. godz. 18.00
  22. Od Anny i Piotra Smaga z Mszany    21.08.2024r. godz.18.00
  23. Od Małgorzaty i Wojciecha Piekarczyk z Mszany     22.08.2024r. godz. 18.00
  24. Od rodziny Ogielów      28.08.2024 r. godz. 18.00
  25. Od Krystyny Piotra Antosz  28.08. 2024r. godz.18.00
  26. Od Krzysztofa Zosi Antosz     4.09.2024 r. godz.18.00
  27. Od Konrada Karoliny Antosz   11.09.2024 r. godz. 18.00
  28. Od Mateusza Sylwii Antosz     18.09.2024r. godz. 18.00
  29. Od Łukasza Ani Antosz        22.09.2024r. godz. 18.00
  30. Od Agnieszki Dariusza Dziedzina   25.09.2024 r. godz. 18.00
  31. Od Moniki Grzegorza Smreczak    28.09.2024r. godz. 18.00
  32. Od Kamili Rafała Wnęk    2.10.2024r. godz. 18.00
  33.  Od Katarzyny z rodziną ze Skawy    9.10.2024r. godz. 18.00
  34. Od Małgorzaty z rodziną ze Skawy   16.10.2024r. godz.18.00
  35. Od Joanny i Adama Róg z dziećmi    22.10.2024r. godz. 18.00
  36. Od Anny i Wojciecha Widzisz      23.10.2024r. godz. 18.00
  37. Od kolegi Piotrka        28.10.2024r. godz. 18.00
  38. Od rodziny Kowalczyków z Zarabia   30.10.2024r godz. 18.00
  39. Od koleżanki Lucyny z Mszany Dolnej    6.11.2024r. godz. 18.00
  40. Od Marii i Władysława Róg  13.11.2024r. godz. 18.00
  41. Od kolegów z firmy Instern  20. 11. 2024r. godz. 18.00
  42. Od rodziny Stefana Widzisza z Kasinki Małej 22.11.2024r. godz. 18.00
  43. Od Marcina z Kasinki Małej 27.11.2024r. godz. 18.00
  44. Od Ani i Adama       28.11.2024r. godz. 18.00
  45. Od cioci Zosi z Mszany Górnej    4.12.2024r. godz. 18.00
  46. Od kuzynki Violi z rodzina   11.12.2024r. godz. 18.00
  47. od kuzyna Marka z żoną   18.12.2024r. godz. 18.00
  48. od kuzynki Bożeny z mężem   22.12.2024r godz. 18.00
  49. od kuzynki Agaty Kornas z mężem i córką z Mszany Dolnej     25.12.2024r. godz. 18.00
  50. od kuzynki Urszuli z rodziną z Tenczyna    28.12.2024r. godz. 18.00
  51. od kuzyna Krzysztofa Nawieśniaka  z rodzina z Mszany Dolnej  8.01.2025r. godz. 18.00
  52. od kuzyna Marka Nawieśniaka   z rodziną z Mszany Dolnej  15.01. 2025r. godz. 18.00
  53. od kuzynki Barbary Róg z rodzina z Mszany Dolnej  22.01.2025r. godz. 18.00
  54. od Krystyny Węglarz z rodziną z Mszany Dolnej  28.01.2025r. godz. 18.00
  55. od rodziny Teresy i Jana Stożek z Kasinki Małej  29.01.2025 r. godz. 18.00

 

śp. Krystyna Leszczyńska 

22.04.2024r. godz. 18.00 - od Dyrekcji, Nauczycieli, Rodziców i Uczniów Szkoły Podstawowej nr 103

28.04.2024r. godz. 18.00 -  od Dyrekcji, Nauczycieli, Rodziców i Uczniów Szkoły Podstawowej nr 103

08.05.2024r. godz. 18.00 -  od Dyrekcji, Nauczycieli, Rodziców i Uczniów Szkoły Podstawowej nr 103

15.05.2024r. godz. 18.00 – od Dyrekcji, Nauczycieli, Rodziców i Uczniów Szkoły Podstawowej nr 103

śp Dorota Piechnik

1. 22.04.2024r. godz. 18.00 – od Rodzeństwa z Rodzinami
2. 28.04.2024r. godz. 18.00 – od Rodzeństwa z Rodzinami
3. 01.05.2024r. godz. 18.00 – od Rodzeństwa z Rodzinami
4. 08.05.2024r. godz. 18.00 – od Rodzeństwa z Rodzinami
5. 15.05.2024r. godz. 18.00 – od Rodzeństwa z Rodzinami
6. 22.05.2024r. godz. 18.00 – od Rodzeństwa z Rodzinami
7. 28.05.2024r. godz. 18.00 – od Rodzeństwa z Rodzinami
8. 29.05.2024r. godz. 18.00 – od Rodzeństwa z Rodzinami
9. 05.06.2024r. godz. 18.00 – od Rodzeństwa z Rodzinami
10. 12.06.2024r. godz. 18.00 – od Rodzeństwa z Rodzinami
11. 19.06.2024r. godz. 18.00 – od Józefy i Edwarda Drożdzak z ul. Kamionka 4
12. 22.06.2024r. godz. 18.00 – od koleżanek i kolegów ze studiów syna Piotra
13. 26.06.2024r. godz. 18.00 – od Kasi z mężem
14. 03.09.2024r. godz. 7.00 – od Zofii i Kazimierza Źrołkaz Łomnicy Zdrój
15. 30.09.2024r. godz. 6.30 – od Michaliny i Władysława Źrołka z Łomnicy Zdrój
16. 21.10.2024r. godz. 6.30 – od Rodziny Maślanka i Źrołka
17. 31.10.2024r. godz. 6.30 – od kuzynki Krystyny z Rodziną
18. 12.11.2024r. godz. 6.30 – od kuzyna Romana z Rodziną
19. 18.11.2024r. godz. 7.00 – od Kazimierza i Marii Fiedor
20. 26.11.2024r. godz. 6.30 – od kuzynki Bernadety z Rodziną
21. 29.11.2024r. godz. 7.00 – od Tomasza i Renaty Źrołka z Rodziną
22. 17.12.2024r. godz. 6.30 – od Barbary i Andrzeja Piechnik
23. 23.12.2024r. godz. 18.00 – od kolegów i koleżanek z pracy syna Piotra

Pozostałe Msze św. (35) zostaną odprawione przez kapłanów poza naszą parafią.

 

śp. Helena Dworzecka

1. 22.04.2024r. godz. 18.00 – od Dyrekcji i Pracowników Szkoły Podstawowej155
2. 28.04.2024r. godz. 18.00 – od Pracowników Przedszkola 46


śp. Marcin Lenartek 

1. 22.08.2024r. godz. 18.00 – od matki chrzestnej z mężem
2. 28.08.2024r. godz. 18.00 – od matki chrzestnej z mężem
3. 04.09.2024r. godz. 18.00 – od kuzyna Pawła z rodziną
4. 11.09.2024r. godz. 18.00 – od kuzyna Krzysztofa z rodziną
5. 18.09.2024r. godz. 18.00 – od kuzynki Barbary z rodziną
6. 22.09.2024r. godz. 18.00 –od kuzyna Wiesława z rodziną
7. 25.09.2024r. godz. 18.00 – od kuzynki Agaty z rodziną


śp. Anna Matuła

22.04.2024r. godz. 18.00 – od sąsiadów z bloku


Śp. Wanda Chudyba

1. Od córki Magdy z rodziną   17.04.2024 r. godz. 18.00
2. Od Bogusławy i Wiesława Brożków    24.04.2024 r. godz. 18.00
3. Od Konrada        01.05.2024 r. godz. 18.00
4. Od córki Hani z rodziną    08.05.2024 r. godz. 18.00
5. Od Bogdana i Małgorzaty  Brożek ze Szczepanowa15.05.2024 r. godz. 18.00

Śp. Zofia Rokosz:

wszystkie Msze św. rozpoczynają się o god.18.00
1. Od rodziny Piątków 10.04.2024r.
2. Od chrześnicy Elżbiety 17.04.2024r.
3. Od wnuczki Ani z rodziną22.04.2024r.
4. Od Zofii Rega z Grabna24.04.2024r.
5. Od Krzysztofa i Agnieszki Machetów z Niedźwiedzy 28.04.2024r.
6. Od Władysławy Krawczyk z rodziną 1.05.2024r.
7. Od synowej Małgorzaty z rodziną8.05.2024r.
8. Od Zofii i Mariusza Pawłowskich z Grabna15.05.2024r
9. Od syna Andrzeja z żona22.05.2024 r.
10. Od wnuka Bartka28.05.2024r.
11. Od wnuka Grześka29.05.2024r.
12. Od rodziny Panek z Kamienia5.06.2024r.
13. Od wnuczki Agnieszki12.06.2024r.
14. od rodziny Lizaków ze Szczyrzyca19.06.2024r.
15. od rodziny Kamieńskich z Wrocławia22.06.2024r
16. od Zofii Wąsowicz z rodziną24.06.2024rr.
17. od Więcławków ze Szczyrzyca28.06.2024.
18. od wnuczki Bożeny z rodziną3.07.2024r.
19. od rodziny Rega z Woli Dębińskiej10.07.2024 r.
20. od Bernadetty i Kazimierza Rega17.07.2024r
21. od Stanisławy Rokosz22.07.2024r.
22. od Małgorzaty Bojda z mężem i dziećmi 24.072024r.
23. Od syna Jana z żoną Grażyną28.07.2024r.
24. Od wnuczki Moniki z rodziną 31.07.2024r.
25. Od wnuczki Iwony z rodziną7.08.2024r.
26. Od Ryszarda Jaszczur z żoną14.08.2024r.
27. Od Bogdana Jaszczur z żona21.08.2024r
28. Od Antoniego Jaszczur z żoną22.082024r.
29. Od Jadwigi Jaszczur28.08.2024r.
30. Od Bożeny Aksamit4.09.2024r.
31. Od Józefa Hansa4.09.2024r.
32. Od siostrzenicy Jasi z Grabna 11.09.2024r.
33. Od Jadzi z rodziną 18.09.2024r.
34. Od Janusza z rodziną22.09.2024r.
35. Od Małgosi z rodziną25.09.2024r.
36. Od rodziny Piątek28.09.2024r.

 

śp. Renata Guzik


28.04.2024 g.18.00 – od Kolegów z Krakowskiej

 

Śp. Marcin Lenartek;

1. Od siostry z rodziną 20.03.2024 r.
2. Od chrześniaka Oskara z rodziną 22.03. 2024 r.
3. od rodziny Wędel 27.03. 2024 r.
4. od Katarzyny z Włoch i Enrico 3.04.2024 r.
5. od sąsiadek z bloku 38 A przy ulicy Centralnej I klatka 10.04.2024 r.
6. od rodziny Wojtusiak 17.04.2024 r.
7. od Adama Adamka z cukierni Adamek 22.04.2024 r.
8. od kierownictwa cukierni Adam Adamek z os. Kolorowego i Wadowa 28.04.2024 r.
9. od kierownictwa cukierni Adam Adamek z os. Kolorowego i Wadowa 1.05.2024 r.
10. od kierownictwa cukierni Adam Adamek z os. Kolorowego i Wadowa 8.05. 2024 r.
11. od kolegów i koleżanek z cukierni bezglutenowej z Jadownik 15,05. 2024 r.
12. od kolegów i koleżanek z cukierni bezglutenowej z Jadownik 22.05.2024 r.
13. od kolegów i koleżanek z cukierni bezglutenowej z Jadownik 28.05.2024 r.
14. od kolegów i koleżanek z cukierni bezglutenowej z Jadownik 29.05. 2024 r.
15. od cioci Jolanty z mężem 5.06.2024 r.
16. od kuzynki Eweliny z mężem 12.06.2024 r.
17. od kuzyna Dariusza z rodziną 19.06.2024 r.
18. od kuzyna Mateusza z rodziną 22.06.2024 r.
19.od wujka Henryka z żona 26.06.2024 od r.
20. od kuzynki Joanny z rodziną 3.07.2024 r.
21. Od cioci Stanisławy Lenartek z rodziną 10.07.2024 r.
22.od kuzynki Agaty z rodzina 17.07.2024 r.
23. od Teresy i Klaudii 22 lipca 2024 r.
24. Od kolegów z ulicy Centralnej 24 07.2024 r.

Wszystkie msze św. początek godz.18.00

 

Śp. Stanisława Pihut:


1. 20.03.2024 r. g. 18.00 – od Sąsiadów Barbary i Przemysława
Romańskich i Heleny Łazarczyk
2. 22.03.2024 r. g. 18.00 – od Rodziny Pacud, Białońskich i Sulka
3. 27.03.2024 r. g. 18.00 – od Barbary i Krzysztofa Trzop z Rodziną
4. 03.04.2024 r. g. 18.00 – od Zofii i Krzysztofa Białońskich z Córkami
5. 10.04.2024 r. g. 18.00 – od Adama Twardosza
6. 17.04.2024 r. g. 18.00 – od Brata Andrzeja z Żoną z Bochni
7. 22.04.2024 r. g. 18.00 – od Rodziny Burek i Ryncarz z Bochni
8. 24.04.2024 r. g. 18.00 – od Rodziny Bulanda
9. 28.04.2024 r. g. 18.00 – od Rodziny Bulanda

 

śp. Janinę Palczewską


27.03.2024. g.18.00 - od sąsiadów z ul. Tomickiego

 

śp. Teresa Strojek :


1. od syna Mateusza z rodziną 20.03.2024 r. godz. 18.00
2. od rodziny Wojciechowskich 22.02.2024 r. godz.18.00
3. od koleżanek ze Szkoły Podstawowej nr 92 27.03.2024 r. godz. 18.00
4. od sąsiadów z bloku os. Czyżyny 25 3.04.2024 r. godz. 18.00
5. od Zarządu Kasy Zapomogowo – Pożyczkowej w Nowej Hucie 10.04 2024 r. godz. 18.00
6. od pracowników Szkoły Podstawowej nr 92 w KRAKOWIE 17.04. 2024 r. godz.18.00
7. od pracowników Szkoły Podstawowej nr 92 w KRAKOWIE 22.04.2024 R. godz. 18.00
8. od rodziny Węglarzów z Woli Wieruszyckiej 24.02.2024 r. godz.18.00
9. od Małgorzaty i Adama Brońka z Woli Wieruszyckiej 28.02.2024r. godz. 18.00

 

śp. Jan Prochal 


27.03.2024 r. g.18.00 od Żony
03.04.2024 r. g.18.00 od Syna Jarosława z Rodziną
10.04.2024 r. g.18.00 od Syna Pawła z Rodziną
17.04.2024 r. g.18.00 od Córki Barbary z Rodziną
24.04.2024 r. g.18.00 od Józefa Kaczor
01.05.2024 r. g.18.00 od Rodziny Pryk
08.05.2024 r. g.18.00 od Sawickich
15.05.2024 r. g.18.00 od Krystyny i Wiesława Nowak, Sebastiana Nowak z Rodziną
22.05.2024 r. g.18.00 od Joanny i Rafała Oczkowskich z Dziećmi
29.05.2024 r. g.18.00 od Rodziny Święs i Gambal

 

Śp. Janusz Nowotarski


1. 20.03.2024 r. g.18.00 - od Wincentego i Barbary Grzybek
2. 03.04.2024 r. g. 18.00 - od Michała i Grażyny Grzybek
3. 10.04.2024 r. g. 18:00 - od Zakładu Pogrzebowego GABRIEL

 

Śp. Zygmunt Pokrzywka


1. Od córki Magdaleny z rodziną 13.02.2024 r. godz. 18.00
2. Od syna Bartłomieja z rodziną 20.03. 2024 r. godz. 18.00
3. Od wnuka Grzegorza z rodziną 22.03..2024 r. godz.18.00
4. Od Mariana Bąka z rodziną 27.03.2024 r. godz. 18.00
5. Od kolegów z Katedry Astronomii Uniwersytetu Pedagogicznego 3.04.2024 r. godz. 18.00
6. Od opiekunki Danusi i Joli 10.04. 2024 r. godz. 18.00
7. Od Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Św. z parafii św. Judy Tadeusza w Krakowie 6.03.2024
r. godz. 18.00
8. Od Zofii i Jerzego Zaklikiewicz z rodziną z Siedlisk 17.04.2024 r. godz. 18.00
9. Od rodziny Jerzego Sobania 22.04.2024 r. godz. 18.00
10. Od rodziny Szymoniaków 19.12.2024 r. godz. 6.30
11. Od Dyrekcji Zespołu Szkół Mechanicznych nr 1 w Krakowie 31.12.2024 r. godz. 6.30

 

Śp. Zbigniew Czeluśniak:


1.od żony Marii 28.02.2024 r. godz. 18.00
2.od córki Kasi z rodzina 6.03.2024r godz. 18.00
3. od policjantów i pracowników Komisariatu V w Krakowie 6.03.2024 r. godz. 18.00
4. od córki Dominiki z rodziną 13.03.2024 r. godz. 18.00
5. od rodziny Walów z Błażowej 20.03. 2024 r. godz. 18.00
6.od rodziny Czechów z Brzyska 22.03.2024 r. godz. 18.00
7. od rodziny Tomana 27.03.2024 r. godz. 18.00
8. od Antoniego, Doroty, Jakuba i Olka 3.04.2024 r godz. 18.00
9. od bratanicy Anny z rodziną 10.04.2024 r. godz. 18.00
10. Od rodziny Wojtaszkiewiczów 17.04.2024 r. godz. 18.00
11. od brata Jana z rodziną 22.04.2024 r. godz. 18.00
12. od Jacka Czeluśniaka z rodzina 24.04.2024 r. godz. 18.00
13. od rodziny Ślusarczyków z Tarnowa 28.04.2024 r. godz. 18.00
14 od Mateusza Czeluśniaka z rodzina 1.05.2024 r. godz. 18.00
15. od bratowej Anny 8.05.2024r. godz. 18.00
16. od Magdaleny i Michała Kowalik 15.05.2024 r. godz. 18.00
17. od rodziny Kowalików z Rzepiennika 22.05.2024 r. godz. 18.00
18. od rodziny Bułatów z Żurowej 22.05.2024 r. godz. 18.00
19 od sąsiada Jarek z rodziną z Żurowej 28.05.2024 r. godz. 18.00
20 od sąsiada Duda z rodziną z Żurowej 29.05.2024 r. godz. 18.00
21 od Marii i Grzegorza Albrechtowicz 5.06.2024 r. godz. 18.00
22 od rodziny Wal z Błażkowej 12.06.2024 r. godz. 18.00
23 od Józefa i Marii Czelusniak 19.06.2024 r. r godz. 18.00
24 od Łukasza, Katarzyny, Szymona Czeluśniak 22.06.2024 r. godz.18.00
25 od Komendanta i Pracowników z Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Krakowie 26.06.2024 r.
godz. 18.00
26 od sąsiadów: Łanoszka i Kaczmarek 28.06.2024 r. godz. 18.00
27. od Iwony i Stanisława 3.07.2024 r. godz. 18.00
28. od Mieczysława Kubackiego Rycerz Kolumba 10.07.2024 r.
29. od Stanisławy i Tadeusza Bąków z Żurowej 17.07.2024 r. godz. 18.00

30. od Stanisławy i Tadeusza Bąków z Żurowej 22.07.2024 r. godz. 18.00
31. od Antoniego Baka z Żurowej 24.07.2024 r. godz.18.00
32. od Jadwigi i Eugeniusza Stanulów z Żurowej 28.07.2024 r. godz. 18.00
33. od Jadwigi i Eugeniusza Stanulów z Żurowej 31.07. 2024 r. godz. 18.00
34. od rodziny Wójtowiczów z Żurowej 7.08.2024 r. godz. 18.00
35. od Bogumiła Czeluśniaka z córkami i ich rodzinami 14.08. 2024 r. godz. 18.00
36. od Lidii i Krzysztofa Pach z Pewli Ślemieńskiej 21.08.2024 r. godz. 18.00
37. od rodziny Ziomków z Krakowa 22.08.2024 r. godz. 18.00
38. od Hojnów z Burowa parafia Balice 28.08.2024 r. godz. 18.00
39. od brata Eugeniusza z rodzina 28.08.2024 r. godz. 18.00
40. od bratanka Tadeusza z rodzina 4.09. 2024 r. godz. 18.00
41. od bratanka Roberta z rodziną 11.09.2024 r. godz. 18.00
42. od bratanicy Małgorzaty z narzeczonym 18.09.2024 r. godz. 18.00
43. od bratanka Andrzeja z narzeczoną 22 09.2024 r. godz. 18.00
44.od bratanka Krzysztofa z rodziną 25.09.2024 r. godz. 18.00
45. Od rodziny Marszałów z Białobrzeg 28.09.2024 r. godz. 18.00
46.od Władysławy i Józefa Mikrut z Mirowej 2.10.2024 r. godz. 18.00

 

śp. Jan Jackiewicz:


1. od syna z rodzina 28.02.2024 r. godz. 18.00
2. od syna z rodziną 6.03.2024r. godz. 18.00
3. od szwagra z żoną i córkami z Sierakowa 13.03.2024 r. godz. 18.00

 

śp. Tomasz Bitka:


1. 22.02.2024r. godz. 18.00 – od Agaty i Adama Knapik z rodziną
2. 28.02.2024r. godz. 18.00 – od koleżanek i kolegów z klasy z Liceum
3. 27.03.2024r. godz. 18.00 – od Moniki Prokopowicz-Golus
4. 1.10.2024r. godz. 7.00 – od Zespołu Anestezjologów ze Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu
5. 22.10.2024r. godz. 6.30 – od SOR-u

 

śp. Zenon Baran:


1. 6.03.2024r. godz. 18.00 – od właścicieli firmy Awiteks
2. 17.05.2024r. godz. 7.00 – od rodz. Kolarskich i Kralków

 

śp. Henryka Kosowska:


10 Mszy św. zostało przekazanych do odprawienia przez kapłana poza Parafię.
1. 14.02.2024r. godz. 18.00
2. 21.08.2024r. godz. 7.00
3. 12.09.2024r. godz. 6.30
4. 26.09.2024r. godz. 6.30
5. 28.09.2024r. godz. 7.00
6. 5.11.2024r. godz. 7.00
7. 17.12.2024r. godz. 18.00

 

śp. Franciszek Zadęcki:


1. 28.02.2024r. godz. 18.00 – od koleżanek z Szkoły Podstawowej nr 155
2. 6.03.2024r. godz. 18.00 – od małżonki
3. 13.03.2024r. godz. 18.00 – od Krystyny i Jana Smosna z synami Pawłem i Łukaszem
4. 22.03.2024r. godz. 18.00 – od syna Rogera z żoną
5. 27.03.2024r. godz. 18.00 – od syna Przemysława z rodziną
6. 10.04.2024r. godz. 18.00 – od Stanisława Totoś
7. 22.04.2024r. godz. 18.00 – od rodz. Polowców
8. 28.04.2024r. godz. 18.00 – od Jadwigi i Krzysztofa Chećko
9. 1.05.2024r. godz. 18.00 – od Dyrekcji i Pracowników Przedszkola nr 182
10. 26.08.2024r. godz. 7.00 – od Mateusza, Karola i Krystiana z rodzinami
11. 28.09.2024r. godz. 6.30 – od Wojciecha i Doroty Rokita z rodziną
12. 11.10.2024r. godz. 6.30 – od Adama i Jadwigi

 

śp. Krystyna Miklas:


1. 27.03.2024r. godz. 18.00 – od rodz. Rosołków z Mogiły
2. 10.04.2024r. godz. 18.00 – od Stanisława Bik
3. 22.04.2024r. godz. 18.00 – od Stanisława Bik
4. 1.05.2024r. godz. 18.00 – od Stanisława Bik
5. 15.05.2024r. godz. 18.00 – od Stanisława Bik
6. 28.09.2024r. godz. 6.30 – od Stanisława Bik
7. 17.10.2024r. godz. 7.00 – od Stanisława Bik

 

śp. Krzysztof Wójcik

od cioci Tereni i Czesława Kamysz 21.02.2024r. godz.18.00

 

Śp. Elżbieta Dorszewska

21.02.2024. godz. 18:00 – int. od Koleżanek: Marii i Teresy

 

Śp. Helena Stolarz

21.02.2024. godz. 18:00 – int. od Siostry Anny Krzyszkowskiej z Synem
22.02.2024, godz. 18:00 – int. od Zofii i Mariana Gaura
28.02.2024, godz. 18:00 – int. od Siostrzenicy Alicji (i za Śp. Kazimierza Stolarza)
6.03.2024, godz. 18:00 – int. od Jana Samek z Rodziną

 

Śp. Maria Oramus

07.02.2024, godz. 18:00 – int. Róży Różańcowej św. Teresy (do której należała)
 21.02.2024. godz. 18:00 – int. od Syna Ryszarda z Rodziną
 22.02.2024, godz. 18:00 – int. od Syna Władysława z Rodziną
 28.02.2024, godz. 18:00 – int. od Wnuka Jakuba z Rodziną
 06.03.2024, godz. 18:00 – int. od Wnuka Łukasza z Rodziną
 13.03.2024, godz. 18:00 – int. od Wnuczek Natalii i Kingi z Rodzinami
 20.03.2024, godz. 18:00 – int. od Bożeny Nowak z Rodziną
 22.03.2024, godz. 18:00 – int. od Celiny Gawęckiej z Rodziną
 27.03.2024, godz. 18:00 – int. od Elżbiety Kobalczyk z Rodziną
03.04.2024, godz. 18:00 – int. od Zbigniewa i Teresy Kiszka z Rodziną
 10.04.2024, godz. 18:00 – int. od Jadwigi Kiszka
 17.04.2024, godz. 18:00 – int. od Siostry Janiny
22.04.2024, godz. 18:00 – int. od Ewy i Henryka Kapuścińskich
24.04.2024, godz. 18:00 – int. od Lucyny i Wojciecha Babiuch z Rodziną
28.04.2024, godz. 18:00 – int. od Przyjaciół Bogusława z klasy
01.05.2024, godz. 18:00 – int. od Siostry Zofii z Mężem
08.05.2024, godz. 18:00 – int. od Rodziny Proszkowiec i Jamrozik
15.05.2024, godz. 18:00 – int. od Brata Józefa z Rodziną
22.05.2024, godz. 18:00 – int. od Barbary i Kazimierza Matoga
28.05.2024, godz. 18:00 – int. od Urszuli i Eugeniusza Madej z Rodziną
29.05.2024, godz. 18:00 – int. od Mieszkańców bloku 26 na os. Kolorowym
05.06.2024, godz. 18:00 – int. od Mieszkańców bloku 26 na os. Kolorowym
12.06.2024, godz. 18:00 – int. od Mieszkańców bloku 26 na os. Kolorowym
19.06.2024, godz. 18:00 – int. od Mieszkańców bloku 26 na os. Kolorowym
22.06.2024, godz. 18:00 – int. od Mieszkańców bloku 26 na os. Kolorowym
26.06.2024, godz. 18:00 – int. od Mieszkańców bloku 26 na os. Kolorowym
28.06.2024, godz. 18:00 – int. od Krzysztofa Chełmeckiego z Rodziną
03.07.2024, godz. 18:00 – int. od Szwagra Zygmunta z Rodziną
10.07.2024, godz. 18:00
17.07.2024, godz. 18:00 – int. od Wnuków
22.07.2024, godz. 18:00 – int. od Córki Zofii z Rodziną
24.07.2024, godz. 18:00 – int. od Krystyny i Stefana Tucznio
28.07.2024, godz. 18:00 – int. od Rodziny Panuś
31.07.2024, godz. 18:00 – int. od Rodziny Panuś
07.08.2024, godz. 18:00 – int. od Rodziny Panuś
14.08.2024, godz. 18:00 – int. od Rodziny Panuś
21.08.2024, godz. 18:00 – int. od Marty z Rodziną z Czechówki
22.08.2024, godz. 18:00 – int. od Szwagra Stefana z Rodziną
28.08.2024, godz. 18:00 – int. od Rodzin: Ptasińskich, Manieckich i Oramus
04.09.2024, godz. 18:00 – int. od Rodziny Bielawskich
11.09.2024, godz. 18:00 – int. od Marii i Zdzisława Krawczyk z Rodziną
18.09.2024, godz. 18:00 – int. od Beaty i Katarzyny

22.09.2024, godz. 18:00 – int. od Jana Szewczyka z Rodziną z Wadowic

 

Śp. Zofia Stanoch

 07.02.2024, godz. 18:00 – int. od córki Edyty
 07.02.2024, godz. 18:00 – int. od Parafialnego Zespołu Caritas
 21.02.2024. godz. 18:00 – int. od córki Edyty
 22.02.2024, godz. 18:00 – int. od siostry Czesławy
 28.02.2024, godz. 18:00 – int. od sąsiadki z rodziną
 06.03.2024, godz. 18:00 – int. od sąsiadki z rodziną
 13.03.2024, godz. 18:00 – int. od Barbary i Juliana
 20.03.2024, godz. 18:00 – int. od Marty z rodziną
 22.03.2024, godz. 18:00 – int. od koleżanek i kolegi z pracy córki

 

Śp. Leszek Ziemski:


1. od żony z synami z rodziną 22.02.2024 r.
2. od kolegów i koleżanek z firmy AMR 31.01.2024 r.
3. od Ewy Dyrdół 7.02.2024 r.
4. od rodziny Galiców z Przenoszy21.02.2024 r.
5. od działu jakości AMR 22.02.2024 r.
6. od cioci Krysi ze Skrzydlnej 28.02.2024 r.
7. od Zarządu i Pracowników Firmy Ferrocargo 28.02.2024 r.
8. od Urszuli i Grzegorza Grucel 6.03.2024 r.
9. od Biura Sprzedaży AMR13.03.2024 r.
10. od Biura Sprzedaży ARM 20.03.2024 r.
11. od Biura Sprzedaży ARM22.03.2024 r.
12. od kolegów i koleżanek z zakładu pracy 27.03.2024 r.
13. od kolegów i koleżanek z zakładu pracy 3.04.2024 r.
14. od kolegów i koleżanek z zakładu pracy 10.04.2024 r.
15. od Swatów 17.04.2024 r.
16. od rodziny Skarżyńskich22.04.2024 r.
17. od rodziny Gawronów24.04.2024 r.
18. od rodziny z Elbląga 28.04.2024 r.
19. od Józefy Wawer 1.05.2024 r.
20. od Eweliny i Mariusza Zapałów 8.052024 r.
21. od siostrzenicy Agnieszki15.05.2024 r.
22. od siostrzenicy Urszuli z mężem22.05.2024 r.
23. od rodziny Młynarskich 28.05.2024 r.
24. od siostry Donaty z mężem 29.05.2024 r.
25. od Elizy i Ilony Boba5.06.2024 r.
26. od Władysławy Boba 12.06.2024 r.
27. od Zofii i Władysława Hanusiak z Jordanowa 19.06.2024 r.
28. od siostry Marii z rodziną22.06.2024 r.
29. od siostrzenicy Iwony z rodziną 26.06.2024 r.
30. od rodziny Skórów i Szymkiewiczów 28.06.2024 r.
31. od Krystyny i Stanisława Tytuła3.07.2024 r.
32. od sąsiada Fejklowicza 10.07.2024 r.
33. od Marii Zelek z Nowego Targu 17.07.2024 r.
34. od Bożeny i Mirosława Zelek z rodziną z Nowego Targu22.07.2024 r.
35. Od Marzeny i Tomasza Zelek z rodziną 24.07.2024 r.
36. Od Małgorzaty i Adama Zelek 28.07.2024 r.
37. od Anny i Zygmunta Nowak31.07.2024 r.
38. od Zofii i Jerzego Drab 7.08.2024 r.
39. od Agnieszki i Artura z dziećmi 14.08.2024 r.
40. od kuzynki Anety z Łukaszem Śpiewak z rodziną 21.08.2024 r.
41. od Leona Nowaka22.08.2024 r.
42. od Edwarda i Piotra 28.08.2024 r.
43. od Sławka z rodziną4.09.2024 r.
Wszystkie msze św. rozpoczynają się o godz. 18.00

 

Śp. Zdzisław Błaszczak

1. od Anny i Andrzeja Kot 17.01.2024 r. godz. 18.00
2. od sąsiadów z klatki 22.01.2024 r. godz. 18.00
3. od chrześnicy Barbary z rodziną z Jawornika 24.01.2024 r. godz. 18.00
4. od rodziny z Polanki 28.01.2024 r. godz. 18.00
5. od rodziny Ziębów z Polanki 31.01.2024 r. godz. 18.00
6. od sąsiadów z klatki 7.02.2024 r. godz. 18.00

 

śp. Jan Wrona:


1. 10.01.2024 godz. 18.00 – od Tomasza Matrasa z rodziną
2. 17.01.2024 godz. 18.00 – od Jana Kawy z dziećmi
3. 22.01.2024 godz.18.00 – od brata z rodziną
4. 28.01.2024 godz. 18.00 – od rodziny Matrasów i Książków
5. 7.02.2024 godz. 18.00 – od Zbigniewa Zontek
6. 21.02.2024 godz. 18.00 – od Krzysztofa i Krystyny Kozioł
7. 22.02.2024 godz.18.00 – od Danuty i Jerzego Mytnik
8. 28.02.2024 godz.18.00 – od Eweliny Korzeniak i Łukasza Mytnik
9. 22.03.2024 godz.18.00 – od Chrześniaka Grzegorza z rodziną
10. 27.03.2024 godz. 18.00 – od Grażyny i Józefa Grele
11. 3.04.2024 godz.18.00 – od Agnieszki Starowicz z rodziną
12. 31.05.2024 godz.7.00 – od syna z rodziną
13. 21.06.2024 godz.7.00 – od córki z rodziną
14. 27.12.2024 godz.18.00 – od żony
8.08.2024 godz. 7.00 – + Henryka, Stanisław Wrona
29.08.2024 godz.7.00 – + Genowefa, Stanisław Drzymała

 

Śp. Kazimierz Hady


1. 17.01.2024 r. g. 18.00 – od Władysławy i Wiesława Hady

 

Śp. Wiesław Walczyk


1. 17.01.2024 r. g. 18.00 – od Ireny Makuły
2. 24.01.2024 r. g. 18.00 – od Tadeusza Kowalika z Rodziną
3. 31.01.2024 r. g. 18.00 – od Rodziny Migas

 

śp. Regina Sporek


od sąsiadów z bl. 87 kl. I
1. 28.12.2023r. godz. 18.00
2. 10.01.2024r. godz. 18.00
3. 17.01.2024r. godz. 18.00

 

śp. Zygmunt Ślusarz


1. 28.12.2023r. godz. 18.00 – od Marii i Antoniego Tułacz
2. 10.01.2024r. godz. 18.00 – od Barbary Jarugi z córkami
3. 17.01.2024r. godz. 18.00 – od żony Janiny

 

Śp. Maria Samiec


1. 03.01.2024 – 18.00 – od Córki z Rodziną
2. 10.01.2024 – 18.00 – od Wnuczki z Rodziną
3. 17.01.2024 – 18.00 – od Rodziny Dąbrowskich z Zatoki

 

Śp. Jan Janisz

1. od żony Janiny 20.12. 2023r. godz.18.00
2. od syna Bogusława 22. 12. 2023 r. godz.18.00
3. od wnuczki Moniki z rodziną 27.12.2023 r. godz.18.00
4. od wnuczki Ewy z rodzina 28.12. 2023 r. godz.18.00
5. od wnuczki Agnieszki z rodzina 3.01.2024 r. godz.18.00
6. od Anny i Antoniego Kozub 10.01.2024 r. godz.18.00
7. od Urszuli Janisz 17.01.2024 r. godz.18.00
8. Od rodziny Sowów i Sęków 22.01.2024r. godz.18.00
9. Od rodziny Sowów i Sęków 24.01.2024 godz.18.00
10. Od rodziny Sowów i Sęków 28.01.2024r. godz.18.00
11. Od Mateusza z Rodziną 31.01.2024 r. godz.18.00
12. Od Franciszka Jasińskiego 7.02.2024r. godz.18.00
13. Od rodziny Janisz z Przydonicy 21.02.2024 r. godz.18.00
14. Od rodziny Janisz z Przydonicy 22.02.2024r. godz.18.00
15. Od Agaty i Marka 28.02,2024r godz.18.00
16. Od Lucyny i Zbigniewa6.03.2024r. godz.18.00
17. Od szwagra Juliana13.03.2024r. godz.18.00
18. Od Danuty i Pawła Jasińskich20.03.22024r. godz.18.00
19. Od Renaty i Janusza Fedko z rodziną 22.03.2024r. godz.18.00
20. Od Doroty i Marka Wolak z rodziną 27.03.2024 r godz.18.00
21. Od Agaty i Zbigniewa Gąska z rodzina 28.03.2024 r. godz.18.00
22. Od Mariusza i Violetty Jasińskich z dziećmi17.04.2024r. godz.18.00
23. Od Joanny i Edwina Cisoń z dziećmi 3.04.2024 r godz. 18.00
24. Od Patrycji i Marcina Jasińskich 10.04.2024 r godz.18.00

25.od rodziny Gądek i Sabat 22.04.2024 r. godz.18.00

 

Śp. Marian Nowak


1.od sąsiadów z bloku 49 i 50 Pułku Lotniczego 20.12.2023 r. godz. 18.00
2. od sąsiadów z bloku 49 i 50 Pułku Lotniczego 22.12.2023 r. godz. 18.00
3. od sąsiadów z bloku 49 i 50 Pułku Lotniczego 27.12.2023 r. godz. 18.00
4. od sąsiadów z bloku 49 i 50 Pułku Lotniczego 28.12.2023 r. godz. 18.00
5. od sąsiadów z bloku 49 i 50 Pułku Lotniczego 3.01.2024 r. godz. 18.00
6. od sąsiadów z bloku 49 i 50 Pułku Lotniczego 10.01.2024 r. godz. 18.00
7. od rodziny Borutów 17.01.2024 r. godz. 18.00
8. od chrześnicy Iwony wraz z rodziną 22.01.2024 r. godz. 18.00
9. od siostrzenicy Marty wraz z rodziną 24.01.2024 r. godz. 18.00
10. od Krystyny z rodziną 28.01.2024 r. godz. 18.00
11. od sąsiadów Wolaków: Stefania i Andrzej i z rodziny Zielonków Edyta i Artur 31.01.2024 r. godz.
18.00
12 od rodziny Nowaków 31.01.2024 r. godz. 18.00

Śp.Jan Fiut
1. Od Michała chrześniaka z rodzina 20.12. 2023 r. godz. 18.00
2. Od Michała chrześniaka z rodzina 22.12. 2023 r. godz. 18.00
3. Od Anna i Michała Jakubowskich 27.12. 2023 r. godz. 18.00
4. Od bratanka Tomasza 28.12. 2023 r. godz. 18.00
5. Od bratanka Krzysztofa 3.01. 2024 r. godz. 18.00
6. Od brata Tadeusza z rodziną 10.01. 2024 r. godz. 18.00
7. Od córki Magdaleny z rodzina 17.01. 2024 r. godz. 18.00
8. Od żony Janiny 22.01. 2024 r. godz. 18.00
9. Od córki Agnieszki 24.01. 2024 r. godz. 18.00
10. Od szwagierki Anny z mężem 31.01. 2024 r. godz. 18.00
11. Od kolegów i koleżanek z pracy córki Magdaleny 28.01.2024 r godz. 18.00
12. Od Anety, Grzegorza i Natalki Meus 7.02. 2024 r. godz. 18.00.
13. Od Justyny i Mariusza Fitrzyk 21.01. 2024 r. godz. 18.00.
14. Od Haliny Wiercioch 22.12. 2023 r. godz. 18.00.

Śp. Jerzy Lizoń

1. Od Jadwigi i Marka Pacak 28.02.2024 godz. 18.00
2. Od dozoru technicznego TPM Wielkie Drogi z pracy żony 13.03.2024 r. godz. 18.00
3. Od dozoru technicznego TPM Wielkie Drogi z pracy żony 20.03.2024 godz. 18.00
Ofiary powyższe zostały złożone w Cikowicach

 

Śp. Irena Mazurek


1. 03.01.2024 r. – godz. 18.00 – od męża Marka i syna Jakuba
2. 10.01.2024 r. – godz. 18.00 – od rodziny Musiał z Nielepic
3. 17.01.2024 r. – godz. 18.00 – od rodziny Frankiewicz
4. 22.01.2024 r. – godz. 18.00 – od rodziny Włodarskich
5. 27.05.2024 r. – godz. 06.30 – od córki Marzeny z mężem

 

Śp. Marek Bułat


1. 22.12.2023 r. – godz. 18.00 – od Jana z Ludźmierza
2. 27.12.2023 r. – godz. 18:00 – od żony z rodziną
3. 03.01.2024 r. – godz. 18.00 – od rodziny Szwedo
4. 10.01.2024 r. – godz. 18.00 – od kolegi Mieczysława
5. 17.05.2024 r. – godz. 06.30 – od zarządu Krakowskiej Spółdzielni Niewidomych SANEL

 

śp. Krzysztof Opozda:


1.od mieszkańców os. Kolorowe 18 klatka III 28.11.2023 r. godz. 18.00
2. od mieszkańców os. Kolorowe 18 klatka III 29.11.2023 r. godz. 18.00
3. od mieszkańców os. Kolorowe 18 klatka III 6.12.2023 r. godz. 18.00
4. od mieszkańców os. Kolorowe 18 klatka III 13.12.2023 r. godz. 18.00
5. od mieszkańców os. Kolorowe 18 klatka III 20.12.2023 r. godz. 18.00
6. od mieszkańców os. Kolorowe 18 klatka III 22.12.2023 r. godz. 18.00

 

śp. Włodzimierz Suchojad:


1. 28.11.2023r. godz. 18.00 – od siostry Marii z Rodziną
2. 22.12.2023r. godz. 18.00 – od Henryka z Rodziną
3. 10.01.2024r. godz. 18.00 – od kolegów z pracy
4. 8.02.2024r. godz. 18.00 – od córki Patrycji
5. 23.02.2024r. godz. 7.00 – od pracowników firmy Krzych
6. 25.04.2024r. godz. 7.00 – od Rodziny Słowiaków

 

śp. Ks. Mieczysław Frytek:


1. 2.12.2023r. godz. 8.30 – od rodz. Nowak
2. 3.01.2024r. godz. 18.00 – od rodz. Moniki i Artura Jasnos
3. 7.01.2024 r. godz. 10.00 – od chóru parafialnego Vox Fidei
4. 22.01.2024r. godz. 18.00 – od rodz. Beaty i Krzysztofa Salwińskich
5. 28.01.2024r. godz. 18.00 – od Rodzin Domowego Kościoła
6. 3.02.2024r. godz. 8.30 – od rodz. Jurek
7. 4.02.2024r. godz. 10.00 – od Parafialnego Zespołu Caritas
8. 3.03.2024r. godz. 10.00 – od Rejonu XV Rodzin Domowego Kościoła
9. 5.05.2024r. godz. 10.00 – od rodz. Niemiec
10. 24.05.2024r. godz. 18.00 – od Doroty

 

+ Władysława Bielecka


1. 22.11.2023 r. g. 18.00 – od Rodziny Bednarskich
2. 27.11.2023 r. g. 18.00 – od Romana z Żoną
3. 06.12.2023 r. g. 18.00 – od Rodziny Przybyło
4. 13.12.2023 r. g. 18.00 – od Haliny Świątek z rodziną
5. 20.12.2023 r. g. 18.00 – od Oleksy

 

Śp. Maria Barszcz


1. 22.11.2023 r. g. 18.00 – od Chóru Parafialnego VOX FIDEI
2. 27.11.2023 r. g. 18.00 – od Akcji Katolickiej z naszej parafii
3. 06.12.2023 r. g. 18.00 – od Janiny i Roberta Sularz
4. 13.12.2023 r. g. 18.00 – od Chrześnika Andrzeja z rodziną
5. 20.12.2023 r. g. 18.00 – od Chrześnicy Bożeny z rodziną

 

Śp. Marian Krzywda


1. 22.10.2023 r. g.18.00 od Sąsiadów z klatki
2. 28.10.2023 r. g. 18.00 od Sąsiadów z klatki
3. 01.11.2023 r. g. 18.00 od Sąsiadów z klatki
4. 08.11.2023 r. g. 18.00 od Sąsiadów z klatki
5. 15.11.2023 r. g. 18.00 od Sąsiadów z klatki
6. 22.11.2023 r. g. 18.00 od Sąsiadów z klatki
7. 28.11.2023 r. g. 18.00 od Teściów z Pławowic
8. 21.05.2024 r. g. 06.30 od Spółdzielni Mieszkaniowej „Krakowiak”
9. 14.06.2024 r. g. 06.30 od Rodziny Jakóbczyk

 

Śp. Alicja Głuc


1. 25.10.2023 r. g.18.00 od Koleżanek z ulicy Kamionka
2. 28.10.2023 r g. 18.00 od Sąsiadów z ul. Narciarskiej 2 G (1 klatka)
3. 01.11.2023 r. 18.00 od Sąsiadów z ul. Narciarskiej 2 G (1 klatka)
4. 08.11.2023 r. g. 18.00 od Koleżanek z ulicy Kamionka
5. 15.11.2023 r. g.18.00 od Koleżanek z ulicy Kamionka
6. 27.02.2024 r. g. 06.30 od Sąsiadów z ul. Narciarskiej 2 G (1 klatka)
7. 05.03.2024 r. g. 07.00 od Sąsiadów z ul. Narciarskiej 2 G (1 klatka)
8. 01.05.2024 r. g. 06.30 od Janiny Żądło
9. 03.05.2024 r. g. 07.00 od Rady Dzielnicy XIV
10. 09.05.2024 r. g. 07.00 Zofii Ziarkowskiej

 

Śp. Ryszard Powroźnik


1. 28.10.2023 r. g.18.00 od Natalii i Przemka Więcek
2. 08.11.2023 r. g. 18.00 od Krystyny i Jacka Zółek
3. 15.11.2023 r. g.18.00 od Heleny Kudłacz
4. 22.11.2023 r. g. 18.00 od Cecylii i Andrzeja Kudłacz
5. 28.11.2023 r. g.6.30 od żony, córki i synów
6. 29.11.2023 r. g.18.00 od Anny i Mieczysława Spórna z rodziną
7. 6.12.2023 r. g. 18.00 od Władysława Kędzior z rodziną
8. 13.12.2023 r. od koleżanek żony z pracy w przedszkolu
9. 18.12.2023 r. g.6.30 od Rodziny Gołdyn
10. 20.12.2023 r. g.18.00 od Bernadetty i Aleksandra Kozłowskich
11. 22.12.2023 g.18.00 od koleżanek żony z pracy w przedszkolu
12. 27.12.2023 r. g.18.00 od Wojciecha i Marii Spórna z rodziną
13. 28.12.2023 r. g.18.00 od Heleny Czarnota z rodziną
14. 03.01.2024 r. g.18.00 od szwagra Krzysztofa z żoną i dziećmi
15. 10.01.2024 r. od szwagra Antka z rodziną z Katowic
16. 17.01.2024 r. od szwagra Antka z rodziną z Katowic
17. 22.01.2024 r. g.18.00 od szwagierki Anny z Niemiec
18. 24.01.2024 r. g. 18.00 od mamy i siostry Elżbiety z rodziną
19. 28.01.2024 r. g. 18.00 od mamy i siostry Elżbiety z rodziną
20. 7.02.2024 r. g. 18.00 od rodziny Klimków z Katowic
21. 22.02.2024 r. od Marii Sosnowca z rodziną
22. 31.08.2024 r. g.18.00 od wnuków Marii, Bartka z mamą
23. 08.10.2024 r. g. 18.00 od Marii Zelech

 

Śp. Krzysztof Opozda


1. 28.10.2023 r. g. 18.00 od Marzeny i Pawła Dominik
2. 20.12.2023 r. g. 18.00 od żony i dzieci
3. 27.12.2024 r. g.18.00 od żony i dzieci
4. 26.02.2024 r. g.6.30 od Teresy Piątek z rodziną
5. 09.04.2024 r. g. 6.30 od cioci Uli z rodziną
6. 17.04.2024r. g.6.30 od brata Janusza z żoną o córką Anetą

 

Śp. Ireneusz Gil:


1. Od rodziny Hanusiaków 22.10.2023 r. godz. 18.00
2. Od wujka Andrzeja z rodziną 25.10.2023 r. godz. 18.00
3. Od kuzyna Sebastiana z rodziną 28.10.2023 r. godz. 18.00
4. Od kuzyna Mariusza z rodziną 1.11.2023 r. godz. 18.00
5. Od rodziny Bogdałów z Zakopanego 8.11.2023 r. godz. 18.00
6. Od Jadwigi Bogdał z rodziną15.11.2023 r. godz.18.00
7. Od Adama Bogdała z rodziną 22.11.2023 r godz.18.00

 

Śp. Barbara Gąsior:


1. Od syna Krzysztofa z żoną 18.10.23 g.18.00
2. Od syna Krzysztofa z żoną 22.10.23 g.18.00
3. Od wnuków Julii i Michała 25.10.23 g.18.00
4. Od wnuków Julii i Michała 28.10.23 g.18.00
5. Od Anieli Kowalskiej 1.11.23 g.18.00
6. Od Małgorzaty i Marka Żaba z rodziną 8.11.23 g.18.00
7. Od Marioli i Piotra Kowalskich z rodziną15.11.23 g.18.00
8. Od Zofii i Stanisława Żab 22.11.23 g.18.00
9. Od Krystyny i Bogdana Zapała 28.11.23 g.18.00
10. Od Barbary i Piotra Zapała 29.11.23 g.18.00
11. Od Gabrieli i Damiana Mysza z rodziną 6.12.23 g.18.00
12. Od Magdaleny Ślęzak1 13.12.23 g.18.00
13. Od Beaty Łojek 20.12.23 g.18.00
14. od Frasińskich z rodziną 22.12.23 g.18.00
15. Od Misiaków z rodziną 27.12.23 g.18.00

 

śp. Krystyna Bazarnik:


1. 3.11.2023r. godz.6.30 – od przyjaciółki Haliny
2. 12.02.2024r. godz. 6.30 – od rodz. Wielgusów
3. 4.03.2024r. godz.6.30 – od sąsiada

 

śp. Jadwiga Babiak:


1. 22.11.2023r. godz. 18.00 – od rodz. Urbanów
2. 28.11. oraz 28.12. godz. 18.00 – od rodz. Niemiec
3. 15.01.2024r. godz.6.30 – od rodz. Janotów
4. 21.02. godz. 7.00 – od Zbigniewa Babiaka
5. 11.04. godz. 7.00 – od rodz. Kozaków
6. 27.04. godz. 7.00 – od rodz. Węgrzynów
7. 4.05. godz. 6.30 – od rodz. Kornaga z Rzeszowa
8. 19.05. godz. 11.30 – od rodz. Jana Babiaka z Frysztaka
9. 6.06. godz. 7.00 – od rodz. Burkat z Białki Tatrzańskiej
10. 5.07. godz. 7.00 – od rodz. Karaś z Jedlicza
11. 15.07. godz. 7.00 – od rodz. Gil z Olkusza
12. 25.07. godz. 18.00 – od Ryszarda Babiaka z rodziną

 

śp. Stanisław Żołyński:


1. 28.10.2023r. godz. 18.00 – od Ewy Wątroby
2. 9.11. godz. 7.00 – od rodz. Żołyniaków
3. 22.11. godz. 18.00 – od Weroniki Strączek
4. 28.11. godz. 18.00 – od Janiny z dziećmi
5. 30.11. godz. 6.30 – od córki Aleksandry z rodziną
6. 13.12. godz. 18.00 – od koleżanek z pracy Bogusławy
7. 21.12. godz. 18.00 – od chrześniaka Mateusza
8. 22.12. godz. 18.00 – od Stanisława Pancerz z rodziną
9. 28.12. godz. 6.30 – od szwagra Leszka z rodziną
10. 6.02.2024r. godz. 7.00 – od Józefa i Marii Pociecha z Męciny
11. 14.02. godz. 9.00 – od Marii Pociecha z Męciny
12. 2.03. godz. 7.00 – od chrześnicy Marty Pociecha z Męciny
13. 26.03. godz. 18.00 – od Piotra i Moniki Pociecha
14. 18.04. godz. 6.30 – od Andrzeja i Beaty z Męciny
15. 30.05. godz. 8.30 – od Kazimiery Pociecha z Limanowej.

 

śp. Tadeusza Dziurdzia:


1. Od córki z rodziną 30.03. 2024 r. godz.18.00
2. Od syna z rodziną 11.04. 2024 r. godz. 18.00
3. Od teściowej 9.06. 2024 r. godz. 13.00
4. Od brata z rodziną 11.10.2023 godz.18.00
5. Od kuzyna Edwarda ze Strzygłowa 18.10.2023 r. godz. 18.00
6. Od kuzynki Haliny z Sułkowa 22.10. 2024 r. godz. 18.00
7. Od Justyny i Tomasza Ślusarz 25.20.2023 r. godz. 18.00
8. Od Agnieszki i Patryka Zięba 28.10.2023r. godz. 18.00
9. Od Anny Klimczyk 1.11. 2023r. 18.00
10. Od Anny Klimczyk 8.11.2023r. 18.00
11. Od Piotra i Anety Klimczyk z dziećmi 15.12.20
12. Od Teresy i Kazimierza Kubowicz 22.11.2023 r. godz. 18.00.
13. Od Jana i Anety Bukowskich 22.11.10 r.
14. Od Ewy i Jana Turczan z dziećmi 28.11.2023 r godz. 18.00
15. Od kolegów z pracy 29.11.2023 r. godz.18.00
16. Od kolegów z pracy 06.12.2023 r. godz.18.00
17. Od Elżbiety i Grzegorza Trojanowskich 13.12.2023 r. godz. 18.00
18. Od Artura i Sary Bujak 20.12. 2023 r. godz. 18.00
19. Od Ireny i Macieja Gaudyn z rodziną 22.12.2023r. godz. 18.00
20. Od Małgorzaty i Zdzisława Bielskich z rodziną 27.12.2023r. godz. 18.00.
21. Od Małgorzaty i Marka Turchan 28.12.2023 r. godz. 18.00
22. Od Moniki i Adama Turchan 3.01.2024r.godz. 18.00
23. Od rodziny z Rymanowa 10.01.2024 r. godz. 18.00
24. Od rodziny z Rymanowa 17.01. 2024r. godz. 18.00
25. Od rodziny z Rymanowa 22.01. 2024 r. godz. 18.00
26. Od rodziny z Rymanowa 24.01.2024r. godz. 18.00
27. Od Elżbiety Kowalczyk z dziećmi 28.01.2024 r. godz. 18.00
28. Od Józefa Malickiego z rodziną 31.01.2024 r. godz. 18.00
29. Od Roberta Malickiego z rodziną 7.02. 2024 r. godz. 18.00
30. Rozalii Trojanowskiej z Limanowej 13.02.2024 r. godz. 6.30
31. Od Marii i Marcina Piaskowych z Limanowej 21.02.2024 r. godz. 18.00
32. Od Doroty i Jana Trojanowskich z Limanowej 22.02.2024r. godz. 18.00
33. Od Urszuli Marcina Trojanowskich i Zofii Łyszczarz z Limanowe j28.02.2024 r. godz.18.00

 

śp. Krystyna Bazarnik:


1. 3.11.2023r. godz.6.30 – od przyjaciółki Haliny
2. 12.02.2024r. godz. 6.30 – od rodz. Wielgusów
3. 4.03.2024r. godz.6.30 – od sąsiada

 

śp. Jadwiga Babiak:


1. 22.11.2023r. godz. 18.00 – od rodz. Urbanów
2. 28.11. oraz 28.12. godz. 18.00 – od rodz. Niemiec
3. 15.01.2024r. godz.6.30 – od rodz. Janotów
4. 21.02. godz. 7.00 – od Zbigniewa Babiaka
5. 11.04. godz. 7.00 – od rodz. Kozaków
6. 27.04. godz. 7.00 – od rodz. Węgrzynów
7. 4.05. godz. 6.30 – od rodz. Kornaga z Rzeszowa
8. 19.05. godz. 11.30 – od rodz. Jana Babiaka z Frysztaka
9. 6.06. godz. 7.00 – od rodz. Burkat z Białki Tatrzańskiej
10. 5.07. godz. 7.00 – od rodz. Karaś z Jedlicza
11. 15.07. godz. 7.00 – od rodz. Gil z Olkusza
12. 25.07. godz. 18.00 – od Ryszarda Babiaka z rodziną

 

Śp. Stanisław Żołyński:


1. 28.10.2023r. godz. 18.00 – od Ewy Wątroby
2. 9.11. godz. 7.00 – od rodz. Żołyniaków
3. 22.11. godz. 18.00 – od Weroniki Strączek
4. 28.11. godz. 18.00 – od Janiny z dziećmi
5. 30.11. godz. 6.30 – od córki Aleksandry z rodziną
6. 13.12. godz. 18.00 – od koleżanek z pracy Bogusławy
7. 21.12. godz. 18.00 – od chrześniaka Mateusza
8. 22.12. godz. 18.00 – od Stanisława Pancerz z rodziną
9. 28.12. godz. 6.30 – od szwagra Leszka z rodziną
10. 6.02.2024r. godz. 7.00 – od Józefa i Marii Pociecha z Męciny
11. 14.02. godz. 9.00 – od Marii Pociecha z Męciny
12. 2.03. godz. 7.00 – od chrześnicy Marty Pociecha z Męciny
13. 26.03. godz. 18.00 – od Piotra i Moniki Pociecha
14. 18.04. godz. 6.30 – od Andrzeja i Beaty z Męciny
15. 30.05. godz. 8.30 – od Kazimiery Pociecha z Limanowej.

 

śp. Krystyna Bazarnik:


1. 3.11.2023r. godz.6.30 – od przyjaciółki Haliny
2. 12.02.2024r. godz. 6.30 – od rodz. Wielgusów
3. 4.03.2024r. godz.6.30 – od sąsiada

 

śp. Jadwiga Babiak:


1. 22.11.2023r. godz. 18.00 – od rodz. Urbanów
2. 28.11. oraz 28.12. godz. 18.00 – od rodz. Niemiec
3. 15.01.2024r. godz.6.30 – od rodz. Janotów
4. 21.02. godz. 7.00 – od Zbigniewa Babiaka
5. 11.04. godz. 7.00 – od rodz. Kozaków
6. 27.04. godz. 7.00 – od rodz. Węgrzynów
7. 4.05. godz. 6.30 – od rodz. Kornaga z Rzeszowa
8. 19.05. godz. 11.30 – od rodz. Jana Babiaka z Frysztaka
9. 6.06. godz. 7.00 – od rodz. Burkat z Białki Tatrzańskiej
10. 5.07. godz. 7.00 – od rodz. Karaś z Jedlicza
11. 15.07. godz. 7.00 – od rodz. Gil z Olkusza
12. 25.07. godz. 18.00 – od Ryszarda Babiaka z rodziną

 

Śp. Stanisław Żołyński:


1. 28.10.2023r. godz. 18.00 – od Ewy Wątroby
2. 9.11. godz. 7.00 – od rodz. Żołyniaków
3. 22.11. godz. 18.00 – od Weroniki Strączek
4. 28.11. godz. 18.00 – od Janiny z dziećmi
5. 30.11. godz. 6.30 – od córki Aleksandry z rodziną
6. 13.12. godz. 18.00 – od koleżanek z pracy Bogusławy
7. 21.12. godz. 18.00 – od chrześniaka Mateusza
8. 22.12. godz. 18.00 – od Stanisława Pancerz z rodziną
9. 28.12. godz. 6.30 – od szwagra Leszka z rodziną
10. 6.02.2024r. godz. 7.00 – od Józefa i Marii Pociecha z Męciny
11. 14.02. godz. 9.00 – od Marii Pociecha z Męciny
12. 2.03. godz. 7.00 – od chrześnicy Marty Pociecha z Męciny
13. 26.03. godz. 18.00 – od Piotra i Moniki Pociecha
14. 18.04. godz. 6.30 – od Andrzeja i Beaty z Męciny
15. 30.05. godz. 8.30 – od Kazimiery Pociecha z Limanowej.

 

Śp. Danuta Krempa:

Od rodziny Krańczuk z Bielska 30.01.2023 r. godz. 6.30

 

Śp. Tadeusza Dziurdzia:


1. Od córki z rodziną 30.03. 2024 r. godz.18.00
2. Od syna z rodziną 11.04. 2024 r. godz. 18.00
3. Od teściowej 9.06. 2024 r. godz. 13.00
4. Od brata z rodziną 11.10.2023 godz.18.00
5. Od kuzyna Edwarda ze Strzygłowa 18.10.2023 r. godz. 18.00
6. Od kuzynki Haliny z Sułkowa 22.10. 2024 r. godz. 18.00
7. Od Justyny i Tomasza Ślusarz 25.20.2023 r. godz. 18.00
8. Od Agnieszki i Patryka Zięba 28.10.2023r. godz. 18.00
9. Od Anny Klimczyk 1.11. 2023r. 18.00
10. Od Anny Klimczyk 8.11.2023r. 18.00
11. Od Piotra i Anety Klimczyk z dziećmi 15.12.20
12. Od Teresy i Kazimierza Kubowicz 22.11.2023 r. godz. 18.00.
13. Od Jana i Anety Bukowskich 22.11.10 r.
14. Od Ewy i Jana Turczan z dziećmi 28.11.2023 r godz. 18.00
15. Od kolegów z pracy 29.11.2023 r. godz.18.00
16. Od kolegów z pracy 06.12.2023 r. godz.18.00
17. Od Elżbiety i Grzegorza Trojanowskich 13.12.2023 r. godz. 18.00
18. Od Artura i Sary Bujak 20.12. 2023 r. godz. 18.00
19. Od Ireny i Macieja Gaudyn z rodziną 22.12.2023r. godz. 18.00
20. Od Małgorzaty i Zdzisława Bielskich z rodziną 27.12.2023r. godz. 18.00.
21. Od Małgorzaty i Marka Turchan 28.12.2023 r. godz. 18.00
22. Od Moniki i Adama Turchan 3.01.2024r.godz. 18.00
23. Od rodziny z Rymanowa 10.01.2024 r. godz. 18.00
24. Od rodziny z Rymanowa 17.01. 2024r. godz. 18.00
25. Od rodziny z Rymanowa 22.01. 2024 r. godz. 18.00
26. Od rodziny z Rymanowa 24.01.2024r. godz. 18.00
27. Od Elżbiety Kowalczyk z dziećmi 28.01.2024 r. godz. 18.00
28. Od Józefa Malickiego z rodziną 31.01.2024 r. godz. 18.00
29. Od Roberta Malickiego z rodziną 7.02. 2024 r. godz. 18.00
30. Rozalii Trojanowskiej z Limanowej 13.02.2024 r. godz. 6.30
31. Od Marii i Marcina Piaskowych z Limanowej 21.02.2024 r. godz. 18.00
32. Od Doroty i Jana Trojanowskich z Limanowej 22.02.2024r. godz. 18.00
33. Od Urszuli Marcina Trojanowskich i Zofii Łyszczarz z Limanowe j28.02.2024 r. godz.18.00

 

Śp. Mariusz Gawęda


1. od wnuczki Marii – 04.10.2023 – 18.00
2. od Anny i Krzysztofa Michalskich z rodziną – 11.10.2023 – 18.00
3. od Edwarda Pałaca z rodziną – 18.10.2023 – 18.00
4. od Róży Różańcowej św. Józefa – 22.10.2023 – 18.00
5. od córki Małgorzaty z rodziną – 20.05.2024 – 7.00
6. od córki Małgorzaty z rodziną – 27.05.2024 – 7.00
7. od syna Tomasza z rodziną – 21.05.2024 – 7.00
8. od syna Tomasza z rodziną – 03.06.2024 – 7.00

 

Śp. Marian Zych


1. od Żony – 27.09.2023 – 18.00
2. od Janiny Sowy – 28.09.2023 – 18.00
3. od Córki z rodziną – 04.10.2023 – 18.00
4. od wnuków – 11.10.2023 – 18.00
5. od Ewy i Mariana Sosin – 18.10.2023 – 18.00
6. od Agnieszki Hartabus – 22.10.2023 – 18.00
7. od Piotra Sosina z rodziną – 25.10.2023 – 18.00
8. od Mateusza Sosina – 28.10.2023 – 18.00
9. od rodziny Szczurek – 01.11.2023 – 18.00
10. od rodziny Marcinkowskich – 08.11.2023 – 18.00
11. od Członków Żywego Różańca z parafii pw. Św. Judy Tadeusza – 15.11.2023 – 18.00
12. od Grzegorza Sosin z rodziną – 22.11.2023 – 18.00
13. od Mieczysława Sosin żoną – 16.03.2024 – 07.00
14. od Jarosława Sosin – 20.03.2024 – 06.30

 

Śp. Janusz Drzewoski


- 27.09.2023 g.18.00 od Ojca z rodziną
- 28.09.2023 g.18.00 od rodziny Gawełczyków
- 4.10.2023 g.18.00 od Haliny i Andrzeja Bujniak
- 11 i 18.10.2023 g.18.00 od cioci i wujka Balickich

 

Śp. Anna Brzegowy

1. 13.09.2023 – 18:00 od Jolanty Soduła-Bugaj z mężem
2. 27.09.2023 18.00 od Zofii Depta z Marcinem
3. 04.10.2023  18.00 odAnny i Jarosława Żądło z rodziną
4. 11.10.2023 – 18:00  od Heleny i Edwarda Węglarz z rodziną
5. 18.10.2023 – 18.00 od Agaty i Krzysztofa Żądło z rodziną
6. 22.10.2023 – 18:00 od Justyny i Bartłomieja Żądło z rodziną
7. 25.10.2023 – 18:00 od Czesława Żądło z rodziną
8. 01.11.2023 – 18:00 od Pauliny i Łukasza Żądło z rodziną
9. 08.11.2023 – 18:00 od rodziny Wojtas z Muchówki
10. 10.03.2024 – 7:00 od Władysławy i Joanny
11. 08.03.2024 – 6:30 od Anny, Piotra i Sławomira Wojtas
12. 11.03.2024 – 7:00 od Roberta Soduły z rodziną
13. 18.03.2024 – 6:30 od Janiny i Katarzyny Fortuna
14. 26.03.2024 – 6:30 od Władysławy Babraj
15. 27.03.2024 – 7:00 od syna Tomasza, Katarzyny i Emilii
16. 04.04.2024 – 6:30 od córki Jagody
17. 13.04.2024 – 7:00 od rodziny Żądło z Myślenic i Wierzbanowej
18. 15.04.2024 – 6:30 od Małgorzaty i Andrzeja Siuda
19. 02.06.2024 – 18:00 od Zofii i Zbigniewa Szostok z rodziną


Śp. Zbigniew Szarek


1. 22.09.2023 g.18.00 od sąsiadów z os. 2 Pułku Lotn. 44 klatka 6
2. 1.12.2023 g.7.00 od rodziny Gucwów i Poszwów

 

Śp. Jerzy Celadyn:


1. od rodziny Kowalskich 20.09.2023 r. godz. 18.00

 

Śp. Krystyna Caba:

1.od sąsiadów z bloku 87 klatka I 20.09.2023 r. godz. 18.00

2. od Wandy Wawrzynek z Głogoczowa 27.09.godz. 18.00

3. Od  rodziny Wierzbów z Kozłówka 4.10.2023 godz. 18.00

4. od koleżanek ze specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Krakowie 11.10.2023 r. godz. 18.00

5. od koleżanek z Poradni Medycyny Szkolnej  Kraków Podgórze 18.10.2024  r.

6. od sąsiadów z bloku 87 kl. 22.09.2023 r godz. 18.00
7. od sąsiadów z bloku 87 kl. 28.09.2023 r godz. 18.00
8. od sąsiadów z bloku 87 kl. 22.10.2023 r godz. 18.00
9. od sąsiadów z bloku 87 kl. 22.09.2023 r godz. 18.00
10. od sąsiadów z bloku 87 kl. 28.10.2023 r godz. 18.00


Śp. Stanisława Maternowska:


1. Od sąsiadów 16.08.2023 r godz.18.00
2. Od sąsiadki 22.08. 2023 r. godz.18.00
3. Od Przemka i Karoliny 23.08. 2023 r. godz. 18.00
4. Od córki z mężem 30.08.2023 r. godz. 18.00
5. Od Bożeny i Marty 6.09.2023 r. godz. 18.00
6. Od Marioli Kwiek 13.09.2023 r. godz. 18.00
7. Od bratowej Zofii Hołda z rodziną 20.09.2023 r. godz.18.00
8. Od siostry Marii Gorzkowskiej 27.09. 2023 r. godz.18.00
9. Od Jolanty i Ryszarda Gorzkowskich z dziećmi 4.10. 2023 r. godz. 18.00
10. Od Wandy i Ignacego Gucwa 11.10. 2023 r. godz. 18.00
11. Od Anny i Bogdana Gucwa 22.10.2023 r. godz.18.00
12. Od Małgorzaty i Piotra Gucwa z dziećmi 18.10.2023 r. godz. 18.00
13. Od Zofii Ludwińskiej z rodziną 25.10.2023 r. godz. 18.00
14. Od siostrzenicy Magdaleny Mazgaj z rodziną 4.01.2024 r. godz. 6.30
15. Od siostrzenicy Bernadety Kopeć z rodziną 8.01.2024 r. godz.7.00
16. Od siostry Stefanii Kwiek z rodziną 11.01.2024r. godz.6.30
17. Od siostrzenicy Katarzyny Stoch z rodziną 15.01.2024 r. godz.6.30
18. Od Anny i Jakuba Małczyk 26.01.2024r. godz.6.30

19. O łaskę nieba oraz pocieszenie w żałobie dla jej bliskich 22.09.2023 r. godz. 18.00

 

Stanisław Halat

 

28.08.2023 g.18.00 od mieszkańców bloku 41 os. 2 Pułku Lotniczego

29.08.2023 g.18.00 od żony

30.08.2023 g.18.00 od Polskiego Związku Niewidomych Zarząd Koła w Gorlicach

31.08.2023 g.18.00 od syna Zbigniewa z rodziną

6.09.2023 g.18.00 od Polskiego Związku Niewidomych Zarząd Koła w Kętach

13.09.2023 g.18.00 od Polskiego Związku Niewidomych Zarząd Koła w Wadowicach

20.09.2023 g.18.00 od Polskiego Związku Niewidomych Zarząd Koła w Nowym Targu

22.09.2023 g.18.00 od Polskiego Związku Niewidomych Zarząd Koła w Wieliczce

27.09.2023 g.18.00 od Polskiego Związku Niewidomych Zarząd Koła w Krakowie Podgórzu

28.09.2023 g.18.00 od Zarządu Kół Terenowych i Powiatowych w Krakowie Śródmieściu Polskiego Związku Niewidomych

5.02.2024 g. 18.00 od syna Sławomira z rodziną

12.02.2024 g.18.00 od córki Doroty z rodziną

14.02.2024 g. 19.30 od Heleny i Mariana Tokarczyk

8.03.2024 g.18.00 od mieszkańców bloku 41 os. 2 Pułku Lotniczego

9.03.2024 g.18.00 od Kazimierza Knutelskiego

30.03.2024 g.18.00 od Rozalii i Andrzeja Kasprzak

7.04.2024 g.8.30 od Stanisławy Knutelskiej z synem

4.05.2024 g.18.00 od Marii i Zdzisława Bil wraz z Beatą i Pawłem Cieślak

24.05.2024 G.18.00 od Anny i Stanisława Hezner z rodziną

30.05.2024 g.13.00 od Józefy Sosin

3.06.2024 g.6.30 od Mieczysława Ptasznika

9.06.2024 r. g.18.00 od brata Piotra z rodziną

20.07.2024 g. 18.00 od bratanków Grzegorza i Rafała z rodzinami

14.09.2024 g.18.00 od mieszkańców bloku 41 os. 2 Pułku Lotniczego

17.09.2024 g.7.00 od Zarządu Okręgu Małopolskiego Związku Niewidomych w Krakowie

12.10.2024 g.6.30 od Małgorzaty Kozakiewicz z Komisji Rewizyjnej Okręgu Polskiego Związku Niewidomych

3.12.2024 od Edyty Burzyńskiej z rodziną


Śp. Mieczysław Adamek


1. od żony 27.01.2024 godz. 18.00
2. od córek z rodzinami 1.02.2024 godz. 18.00
3. od Marii Zydroń z rodziną 12.01.2024 r. godz. 7.00
4. od rodziny Skowronek 18.01.2024 r. godz. 6.30
5. od rodziny Grzybek 17 01..2024 godz. 6.30
6. od rodziny Komoś 22.01.2024 g. godz. 7.00
7. od Teresy i Mariana 25.01. 2024. godz.7.00

 

śp. Ewa Czaja
22.08.2023 r. g.18.00 od Biura Bezpieczeństwa – Straż Bankowa – Banku Spółdzielczego Rzemiosła w Krakowie
23.08.2023 r. g.18.00 od Oddziału w Trzcianie – Banku Spółdzielczego Rzemiosła w Krakowie
28.09.2023 r. od Zespołu Administracji Kredytowej – Banku Spółdzielczego Rzemiosła w Krakowie

 

śp. Genowefa Wójcik

1. 23.08. g.18.00 od córki, syna i wnuczek
2. 28.08. g. 18.00 od córki, syna i wnuczek

 

śp. Jerzy Jach


16.08.2023r. g.18.00 od Renaty Mikrut z rodziną

 

śp. Stanisław Skotniczny


9.08 g.18.00 od Ireny i Andrzeja Skotniczny
16.08. g.18.00 od Marii i Zbigniewa Bajor z rodziną
23.08 g.18.00 od Barbary Mirek
30.08 g.18.00 od sąsiadów z Narciarskiej 16
6.09. g.18.00 od Zająców
13.09 g.18.00 od Marii i Bolesława Koników
20.09 g.18.00 od Wandy i Pawła Chochorowskich
27.09. g.18.00 od Helenki z Sosnowca
4.10. g.18.00 od Małgorzaty Niewiadomskiej i Wiesława Niewiadomskiego
11.10 g.18.00 od Stanisława Niewiadomskiego

 

śp. Andrzej Kołodziejczyk


2.08.2023 g.18.00 od Róży św. Agnieszki
17.11.2023 g.7.00 od sąsiadów z bloku 23 os. Kolorowe
21.11.2023 g.7.00 od sąsiadów z bloku 23 os. Kolorowe
24.11.2023 g.18.00 od sąsiadów z bloku 23 os. Kolorowe
30.11.023 g.18.00 od sąsiadów z bloku 23 os. Kolorowe
17.12.2023 g.8.30 od sąsiadów z bloku 23 os. Kolorowe
23.12.2023 g.6.30 od żony i córki z mężem i dziećmi
16.05.2023 g.18.00 od żony i córki z mężem i dziećmi
15.12.2023 g.6.30 od Jakuba i jego kolegów z pracy

 

śp. Genowefa Kurnik


2.08.2023 g.7.00 od Wspólnoty Akademickiej AWF Kraków
4.08.2023 g.7.00 od Wspólnoty Akademickiej AWF Kraków
8.09.2023 g.18.00 od Barbary, Pawła, Oskara Brandys
5.10.2023 g.7.00 od córki Marty z mężem Tadeuszem i córki Agnieszki
6.10.2023 g.6.30 od Teresy Rudzińskiej
13.10.2023 g. 6.30 od siostry Ireny
16.10.2023 g.7.00 od bratowej Haliny z dziećmi
20.10.2023 g.6.30 od Wandy i Konrada Rudzińskich
30.10.2023 g.7.00 od Marii i Pawła Jachimków

śp. Tadeusz Kubacki i Józef

 

1.08.2023 r. g.7.00 od bratanicy Marii

 

Śp. Zdzisław Gudowski


19.10.2023 r. g.18.00 od Małgorzaty i Bogdana Malinów z rodziną
26.10.2023 r. g. 18.00 od sąsiadów
4.11.2023 r. g.7.00 od sąsiadów
24.11.2023r. g.7.00 od sąsiadów

 

Śp. Zdzisław Tchórzewski:

1. od Jerzego i Moniki 26.07.2023 r. godz. 18.00
2. od Anety i Krzysztofa 28.07.2023 r. godz. 18.00
3. od grona pedagogicznego i pracowników XXX LO w Krakowie

 

Śp. Stanisława Błachut
4.07.23 g.7.00 od Janusza i Doroty Szydłowskich

w Mogile:
29.07.23 g.7.30 od rodziny Hass
2 .09 23 g. 7.30 od Witka Błachut z rodziną

 

Śp. Danuta Nawrocka

- 25.06.2023 godz. 13.00 - od rodziny Stanków

- 28.06.2023 godz. 18.00 - od sąsiadów z ul. Sołtysowskiej

- 12.07.2023 godz. 18.00 - od sąsiadów z ul. Sołtysowskiej

- 19.07.2023 godz. 18.00 - od siostry Heleny z rodziną

- 22.07.2023 godz. 18.00 - od siostry Heleny z rodziną

Śp. Józef Miechowicz

- 21.06.2023 godz. 18.00 - od mieszkańców z ul. Kamionka, bl. 10

- 28.06.2023 godz. 18.00 - od mieszkańców z ul. Kamionka, bl. 10

- 5.07.2023 godz. 18.00 - od mieszkańców z ul. Kamionka, bl. 10

- 12.07.2023 godz. 18.00 - od mieszkańców z ul. Kamionka, bl. 10

- 19.07.2023 godz. 18.00 - od mieszkańców z ul. Kamionka, bl. 10

- 26.07.2023 godz. 18.00 - od mieszkańców z ul. Kamionka, bl. 10

- 2.08.2023 godz. 18.00 - od mieszkańców z ul. Kamionka, bl. 10

- 9.08.2023 godz. 18.00 - od mieszkańców z ul. Kamionka, bl. 10

- 16.08.2023 godz. 18.00 - od mieszkańców z ul. Kamionka, bl. 10

- 23.08.2023 godz. 18.00 - od mieszkańców z ul. Kamionka, bl. 10

- 30.08.2023 godz. 18.00 - od mieszkańców z ul. Kamionka, bl. 10

- 6.09.2023 godz. 18.00 - od córki z rodziną

- 13.09.2023 godz. 18.00 - od syna z rodziną

- 20.09.2023 godz. 18.00 - od rodziny Jakubasików i Piwońskich

 

Śp. Marek Skowronek: 

1. 7.06.2023r.  godz. 18.00 - od kolegów z Transbudu Nowa Huta

2. 21.06.2023r.  godz. 18.00 - od kolegów z Transbudu Nowa Huta

3. 28.06.2023r.  godz. 18.00 - od kolegów z Transbudu Nowa Huta

4. 22.07.2023r.  godz. 18.00 - od Beaty Safader

5. 22.08.2023r.  godz. 18.00 - od siostry Krystyny z rodziną

6. 28.08.2023r.  godz. 18.00 - od siostry Krystyny z rodziną

 

Śp. Maria Ryńca

12.01.2024r. godz. 18.00 - od znajomych Ochędurzków ze Skorczowa

 

Śp. Władysława Matejek

- 7.06.2023 godz. 18.00 - od członków Róży św. Joanny

- 14.06.2023 godz. 18.00 - od nadzwyczajnego szafarza eucharystii Pawła

- 21.06.2023 godz. 18.00 - od Stanisława Kolasy z rodziną

- 22.06.2023 godz. 18.00 - od Stanisława Kolasy z rodziną

- 28.06.2023 godz. 18.00 - od Barbary i Czesława Kolasa

- 5.07.2023 godz. 18.00 - od Barbary i Czesława Kolasa

- 12.07.2023 godz. 18.00 - od Mariana i rodziny Kosiorowskich

- 19.07.2023 godz. 18.00 - od Mariana i rodziny Kosiorowskich

- 22.07.2023 godz. 18.00 - od rodziny Marchewków

- 26.07.2023 godz. 18.00 - od sióstr Stefanii i Zofii

- 28.07.2023 godz. 18.00 - od Celiny i Andrzeja Kosiorowskich z rodziną

- 2.08.2023 godz. 18.00 - od brata Antoniego z rodziną

 

śp. Maria Guguła

2023
22.05. g.18.00 od cioci Tereni i Elżbiety
24.05. g.18.00 od dzieci i wnucząt
28.05. g.18.00 od cioci Tereni i Elżbiety
31.05.g.18.00 od dzieci i wnucząt
7.06. g.18.00 od dzieci i wnucząt
14.08. g.18.00 od dzieci i wnucząt
2024
7.01. g.8.30 od sąsiadów Agaty i Krzysztofa Prusak z dziećmi
21.01. g.18.00 od Dorotki z rodziną
4.02. g.18.00 od rodziny Sprotta

 

Śp. Małgorzata Szewczyk:


1. Od Krysi z mężem z Bogatyni 22.05.2023 r. godz.18.00
2. Od rodziny Suder 24.05.2023 r. godz.18.00
3. Od Anny, Romualda Siemczonek 28.05.2023
4. Od rodziny Pokład z Bogatyni 31.05.2023
5. Od Wieśka z rodziną 7.06.2023
6. Od męża 14.06.2023
7. Od syna Łukasza z żona 21.05.2023
8. Od przyjaciół syna Ornatów i Orzechowskich 22.06.2023
9. Od rodziny Żmijewskich 26.06.2023 r.
10. Od Mariusza z rodziną 24.05.23 godz.18.00
11. Od rodziny Łośków 5.07.2023 r.
12. Od Tadeusza Siemczonka z rodziną 12.07.2023
13. Od sąsiadów z klatki 19.07.2023 r.
14. Od sąsiadów z klatki 22.07.2023 r.
15. Od sąsiadów z klatki 26.07.2023 r.
16. Od sąsiadów z klatki 28.07. 2023 r.
17. Od sąsiadów z klatki 2.08. 2023 r.
18. Od sąsiadów z klatki 9.08.2023 r.
19. Od sąsiadów z klatki 16.08. 2023 r.
20. Od sąsiadów z klatki 22.08. 2023 r.
21. Od sąsiadów z klatki 28.08.2023 r.
22. Od sąsiadów z klatki 30.08.2023 r.
23. Od rodziny Gwizdała 6.09. 2023 r.
24. Od Edyty z Mierznia 13.09. 2023 r.
25. Od rodziny Bruzda 20.09.2023 r.
26. Od rodziny Giza 22.09.2023 r.
27. Od Małgorzaty i Wiesława Matras z Dobczyc 27.09.2023 r.
28. Od rodziny Urasińskich 28.09.2023 r.
29. Od Jacka Piwowarczyka z rodziną 4.10.2023 r.
30. Od rodziny Łaszczyk z Mierznia 11.10.2023 r.
31. Od Jadwigi Jamka 18.10.2023 r.
32. Od Sławomira i Alicji Jamka z rodzina 22.10.2023 r.
33. Od Jolanty i Roberta Klęsk z rodzina 25.10. 2023 r.
34. Od Zofii Piwowarczyk z rodziną 28. 10. 2023 r.
35. Od chrześniaka Piotra Pacek z rodziną 1.11.2023 r.
36. Od Aleksandry Pacek 8.11.. 2023 r.
37. Od rodziny Maciejowskich 15. 11. 2023 r.
38. Od chrześnika Tomasza z żona i dziećmi 22.11.2023 r.
39. Od brata z rodziną 28. 11. 2023 r.
40. Od bratanicy Magdaleny 29.11. 2023 r.
41. Od rodziny Findurów 6.12. 2023 r.
42. Od cioci Moniki 13.12. 2023 r.
43. Od Małgorzaty Mazanek z rodziną 20.12.2023 r.
44. Od Piotra i żony Findura 22.12.2023 r.
45. Od Macieja i Pauliny Gnieckich z Komornik 27.12.2023 r.
46. Od Lucyny i Stanisława Gnieckich z Komornik 28.12. 2023 r.

47. Od kuzynki Anny Jamróg z rodziną 5.01. 2024 r. godz. 6.30
48. Od Matrasów z Krzesławic 9.01.2024. godz. 7.00
49. Od Anny i Janusza Matras 16. 01.2024 r. godz. 6.30
50. Od Grażyny i Sylwestra Gacek 23.01.2024 r. godz. 6.30
51. Od rodziny Siemczonek z Wieliczki 29 .01. 2024 r. godz. 6.30
52. Od kuzynki Barbary z rodziną 6.02.2024 r. godz. 6.30
53. Od Anny i Józefa Obidowicz 15.02.2024 r. godz. 6.30
54. Od Karoliny i Piotra Mazur z dziećmi.20.02.2024 r. godz. 6.30
55. Od Joanny i Szymona Chrzanowskich z dziećmi 24.02.2024 r. godz. 7.00
56. Od Adama i Teresy Obidowicz z dziećmi 27.02.2024 r. godz. 7.00
57. Od chrześnicy Eweliny Pilch z mężem Karolem i córką 5.03.2024 r. godz. 6.30
58. Od Grażyny Wesołowskiej 9.03.2024 r. godz. 6.30
59. Od Pawła Wesołowskiego z żoną i córką. 12.03. 2024 r. godz. 6.30
60. Od Tadeusza Szewczyka 14.03. 2024 r. godz. 6.30
61. Od Katarzyny Wójtowicz z rodziną19.03.2024 r. godz. 6.30
62. Od Ewy Leśniak z rodziną 23.03.2024 r. godz.7.00
63. Od Mirka Kukolc z rodziną26.03.2024 r. godz. 6.30
64. Od Basi Kapera z rodziną 5.04.2024 r. godz. 6.30
65. Od rodziny Wałęsa z dziećmi. 8.04. 2024 r. godz. 6.30

 

śp. Jan Cięciak

2023
17.05 g.18.00 od sąsiadów w bloku
14 i 22.06 g. 18.00 od Władysławy Gaweł z rodziną
21 i 28.06 g.18.00 od Bronisławy Wątkowskiej z rodziną
5 i 12.07 g.18.00 od Tadeusza Warchoł z rodziną
19.07 g.18.00 od Tadeusza Kubika z rodziną
22.07. g.18.00 od rodziny Sarkowicz
26.07. g.18.00 od Krzysztofa i Marii z Kalwarii Zebrzydowskiej
28.07. g.18.00 od Iwony i Jarosława Starowicz z rodziną
13.11 g. 18.00 od żony Janiny
2024
7.01.2024 r. g.11.30 od Romana Wątkowskiego z rodziną
21.01. g.13.00 od wnuczki Moniki z rodziną
7.05. g.18.00 od wnuka Sławomira z rodziną
11.05 g.18.00 od syna Andrzeja i Barbary Wiatkowskiej
23.06. g.11.30 od córki Małgorzaty z mężem

Śp. Janina Męcik

- 17.05.2023 godz. 18.00 - od syna Leszka z rodziną

- 22.05.2023 godz. 18.00 - od syna Leszka z rodziną

 

śp. Andrzej Maj


- 17.05. g.18.00 od rodziny, córki, zięcia i wnuków
- 22.05. g.18.00 od rodziny, córki, zięcia i wnuków

 

Śp. Anna Poręba

- 31.10.2023 godz. 7.00 - od sąsiadów z ul. Wężyka

- 17.05.2023 godz. 18.00 - od babci

- 22.05.2023 godz. 18.00 - od rodziny z Nawojowej Góry

- 24.05.2023 godz. 18.00 - od rodziny z Nielewic

- 28.05.2023 godz. 18.00 - od rodziny Dulaków

- 31.05.2023 godz. 18.00 - od Mariusza i Joanny Ibek

- 7.06.2023 godz. 18.00 - od Taty z małżonką

- 14.06.2023 godz. 18.00 - od kuzynek Agnieszki i Katarzyny

- 21.06.2023 godz. 18.00 - od chrzestnej z Rytra

- 22.06.2023 godz. 18.00 - od wujka Pawła z Rytra

- 28.06.2023 godz. 18.00 - od kuzyna Arka z Rytra

- 5.07.2023 godz. 18.00 - od cioci Basi i wujka Jurka

- 12.07.2023 godz. 18.00 - od cioci Basi i wujka Jurka

 

Śp. Augustyn Tworzydło

10.05. g.18.00 od żony, syna Damiana, córki Eweliny z mężem i synem
17.05. g.18.00 od żony, syna Damiana, córki Eweliny z mężem i synem
22.05. g.18.00 od żony, syna Damiana, córki Eweliny z mężem i synem
24.05. g.18.00 od żony, syna Damiana, córki Eweliny z mężem i synem
28.05. g.18.00 od sąsiadów w klatki pierwszej i drugiej z ul. Kamionka 1
31.05. g.18.00 od sąsiadów w klatki pierwszej i drugiej z ul. Kamionka 1
7.06. g.18.00 od sąsiadów w klatki pierwszej i drugiej z ul. Kamionka 1
14.06. g.18.00 od Janusza Waligóry z rodziną
21.06.g.18.00 od Funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce
22.06. g. 18.00 od Bożeny z rodziną
28.06. g.18.00 od siostry Marii z mężem z Nowego Wiśnicza
5.07. g.18.00 od siostry Marii z mężem z Nowego Wiśnicza
12.07. g.18.00 od Danuty i Tomasza z Nowego Wiśnicza
19.07. g.18.00 od Beaty i Jana Dziedziców z dziećmi
22.07. g.18.00 od Danuty i Tomasza z Nowego Wiśnicza
26.07. g.18.00 od Bogdana Smęda z rodziną
28.07. g.18.00 od Zdzisława Smęda z rodziną
2.08. g.18.00 od Alfreda Smęda z rodziną
9.08. g.18.00 od Emilii Kluba
16.08. g.18.00 od Henryki i Andrzeja Kluba
22.08. g.18.00 od koleżanek i kolegów z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji
Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce
23.08. g.18.00 od Brata Mieczysława z Rodziną
28.08. g.18.00 od dzieci brata Tadeusza z Nowego Wiśnicza
30.08. g.18.00 od Marii Augustyn z Krakowa
6.09. g.18.00 od Joanny i Grzegorza Augustyn z Nowego Wiśnicza
13.09. g.18.00 od rodziny Strzałków
20.09 g.18.00 do Rodziny Mazurkiewiczów
22.09. g.18.00 od Rodziny Kleszcz z Zawady

27.09. g.18.00 od pracowników firmy Provident
28.09 g.18.00 od koleżanek i kolegów z pracy żony
4.10 g.18.00 od rodziny Weceklicki
11.10 g.18.00 od rodziny Weceklicki

 

Śp. Robert Bednarz:

1. od przyjaciół z "Czarnej 13" - 31.10.2023 godz. 6.30

2. od sąsiadów - 23.11.2023 godz. 7.00.

 

Śp. Zofia Soduła

- 19.04.2023 godz. 18.00 - od syna Roberta z rodziną

- 22.04.2023 godz. 18.00 - od rodziny Brzegowych

- 26.04.2023 godz. 18.00 - od córki Jolanty z mężem oraz wnuczki Kai z
rodziną

- 24.05.2023 godz. 18.00 - od córki Jolanty z mężem oraz wnuczki Kai z
rodziną

- 21.06.2023 godz. 18.00 - od córki Jolanty z mężem oraz wnuczki Kai z
rodziną

Śp. Maria Wróblewska

- 5.04.2023 godz. 18.00 - od córek i syna oraz wnuków i zięciów i synowej

- 12.04.2023 godz. 18.00 - od córek i syna oraz wnuków i zięciów i synowej

- 26.04.2023 godz. 18.00 - od rodziny Gilów

- 28.04.2023 godz. 18.00 - od rodziny Chmurów z Tuszowa Narodowego

- 3.05.2023 godz. 18.00 - od Tadeusza Zięby z Tuszowa Narodowego

- 10.05.2023 godz. 18.00 - od Agnieszki i Mariusza Świerczek z rodziną Z
Tuszowa Narodowego

 

Śp. Anna Czernecka:


1.od Małgorzaty i Joanny Sawula 5.04.2023 r. godz. 18.00
2. od córki i syna 12.04.2023 r. godz.18.00
3. od córki i syna 19.04.2023 r. godz.18.00
4. od rodzin: Chamielec i Czopek 22.04.2023 r. godz. 18.00
5. od rodziny Wleciałów. 26.04.2023 r. godz.18.00

 

Śp. Stanisław Rajski:


1. od Władysławy Rajskiej 5.04.2023 r. godz.18.00
2. od Waldemara Rajskiego z rodziną 12.04.2023 r. godz. 18.00
3. od koleżanek i kolegów z sekcji emerytów i rencistów ZNP 19.04.2023 r. godz. 18.00
4. od p. Grażyny Rolskiej 22.04.2023 r. godz.18.00
5. od p. Małgorzaty Romiszewskiej z rodziną 26.04.2023 r. godz. 18.00
6. od Janiny Okręglak 28.04.2023 r. 28.04.2023 r godz.18.00
7. od rodziny Madejów 3.05.2023 r. godz.18.00
8. od nauczycieli emerytów ze szkoły nr 92 22.05.2023r. godz.18.00
9. od pracowników ZEO Kraków Wschód 10.05.2023r. godz.18.00
10. od pracowników ZEO Kraków Wschód17.05.2023 r. godz. 18.00

11. od MCOO - 24 maja 23 g. 18.00 

 

śp. Stanisław Kapusta


28.03.23 r. g. 18.00 – od siostrzenicy Bożeny z rodziną
29.03.23 r. g.18.00 – od siostrzeńca Daniela z rodziną
5.04.23 r. g. 18.00 - od siostry Marii z mężem
12.04.23 r. g.18.00 - od córki Marzeny, syna Jacka z rodziną
19.04.23.r. g.18.00 – od szwagra Mariana z rodziną
22.04.23 r. g.18.00 - od siostry Krystyny z dziećmi
26.04.23 r. g.18.00 – od córki Marzeny, syna Jacka z rodziną
28.04.23 r. g.18.00 – od pracowników SP 119
3.05.23 r. g.18.00 – od pracowników SP 119

 

śp. Stanisława Skałoń


28.03.23 r. g. 18.00 – od Rodziny Iwańców z Siemachowa
29.03.23 r. g.18.00 – od pracowników Firmy SEMACO
5.04.23 r. g. 18.00 - od Rodziny Sosków z Bruźnika
12.04.23 r. g.18.00 od szwagierki z rodziną z Rzeszowa
19.04.23.r. g.18.00 -- od pracowników Firmy SEMACO
22.04.23 r. g.18.00 od Chrześnicy Halinki z rodziną
26.04.23 r. g.18.00 – od bratanka Irka z rodziną
28.04.23 r. g.18.00 – od Zofii Piegza
3.05.23 r. g.18.00 – od Skałoniów i Piegzów z Bruśnika
22.05.23 r. g.18.00 – od mieszkańców z bloku os. Kolorowe 26
28 .05.23 r.g.18.00 - od mieszkańców z bloku os. Kolorowe 26

 

śp. Zbigniewa Zycha:


1. Od rodziców już się odbyła.
2. Od siostry z rodziną 22.03.2023 r. g.18.00
3. Od chrześniaka Piotra 29.03.2023 g.18.00
4. Od Janiny Sowa 28.03.2023 r. g 18.00
5. Od Mieczysława Sosina z rodziną 12.04.2023 r. g.18.00
6. Od rodziny Szczurek 5.04.2023 r. g.18.00
7. Od Grzegorza Sosin z rodziną 12.04.2023 r. g.18.00
8. Od wujka Mariana z rodzina 19.04.2023 r.g.18.00
9. Od kuzyna Mateusza z rodzina 22.04.2023 r. g.18.00
10. Do kuzynki Agnieszki z rodziną 26.04.2023 r. g.18.00
11. Od kuzyna Piotrka z rodzina 28.04.2023 r. g.18.00
12. Od koleżanek i kolegów z elektrowni Jaworzno 3 3.05.2023 r. g.18.00
13. Od koleżanek i kolegów z elektrowni Jaworzno 3 10.05.2023 r. godz.18.00

 

śp. Irena Ujejska


1. 15.03.23 r. g. 18.00 od syna Stanisława z żoną
2. 22.03.23 r. g. 18.00 od wnuka Mariusza z dziećmi
3. 28.03.23 r. g. 18.00 od wnuka Łukasza z rodziną
4. 5.04.23 r. g. 18.00 od Rodziny Ujejski ze Zbydniowa
5. 12.04.23 r. g.18.00 od Rodziny Szybiak
6. 19.04.23 g. 18.00 od Rodziny Panków z Przeworska
7. 11.09.23 r. g. 7.00 od Rodziny Szybiak
8. 16.09.23 r. g. 7.00 od Rodziny Panków z Przeworska
9. 2.10.23 r. g. 6.30 od siostry z rodziną

 

śp. Elżbieta Chwajoł:


1. 22.03. 2023 godz. 18.00 – od rodziny z Gdowa
2. 29.03. 2023 godz. 18.00 – od sąsiadów
3. 28.04. 2023 godz. 18.00 – od koleżanek i kolegów z pracy córki Eweliny

 

śp. Janina Chmielek:


1. 28.04. 2023 godz. 18.00 – od sąsiadek Teresy i Haliny
2. 24.05. 2023 godz. 18.00 – od synowej Barbary i wnuka Macieja
3. 22.06. 2023 godz. 18.00 – od synowej Barbary i wnuka Macieja

 

śp. Ryszard Iwaszko:


1. 22.03. 2023 godz. 18.00 – od koleżanek i kolegów z AGH w Krakowie
2. 28.04. 2023 godz. 18.00 – od koleżanek i kolegów z AGH w Krakowie

 

Śp. Mieczysław Pietrzak:


1. od wnuczki Pauliny z rodziną 29.03.2023 r. godz. 18.00
2. od swatowej Teresy z Zawoi z rodziną 5.04.2023 r. godz. 18.00

 

Śp. Danuta Makuła:

1. Od córki, wnuka i zięcia 15.03.2023 r godz.18.00
2. Od koleżanek z Włoch22.03.2023 r. godz. 18.00
3. Od koleżanki Janiny 28.03.2023 r. godz.18.00
4. Od Marzeny i Piotra 29.03.2023 r. godz.18.00
5. Od chrześnicy Małgorzata Koryczon 5.04.2023r.godz.18.00
6. Od rodziny Muroniów i Kosmowskich 12.04.2023 r. godz. 18.00

 

śp. Danuta Iwanciw:

1. 14.11. godz. 7.00 - od rodz. Spiradków

2. 24.11. godz. 18.00 - od rodziny

 

Śp. Władysław Wrona:

- 28.02.2023 godz. 18.00 - od żony Ewy

- 1.03.2023 godz. 18.00 - od córki Renaty z wnuczką Pauliną

- 8.03.2023 godz. 18.00 - od wnuczki Kornelii z rodziną

- 15.03.2023 godz. 18.00 - od córki Joli z mężem

- 22.03.2023 godz. 18.00 - od wnuczki Karoliny z rodziną

- 28.03.2023 godz. 18.00 - od wnuczki Katarzyny z rodziną

- 29.03.2023 godz. 18.00 - od Lucyny i Czesława Styczeń z rodziną

- 5.04.2023 godz. 18.00 - od brata Wiesława z żoną Lidią z rodziną

- 12.04.2023 godz. 18.00 - od Adama i Zofii Stelmach

- 19.04.2023 godz. 18.00 - od siostry Elżbiety

- 22.04.2023 godz. 18.00 - od rodziny Statków z Cichawki

- 26.04.2023 godz. 18.00 - od Tadeusza i Stanisławy Niedbała

- 28.04.2023 godz. 18.00 - od Tadeusza i Stanisławy Niedbała

- 3.05.2023 godz. 18.00 - od Doroty i Tadeusza Wrona

- 10.05.2023 godz. 18.00 - od Agnieszki i Eugeniusza Spyrka z dziećmi

 

śp. Małgorzata Erhardt:


28.02.23 g.18.00 od pracowników Pierwszego Urzędu Skarbowego Kraków
1.03.2023 g.18.00 od pracowników Pierwszego Urzędu Skarbowego Kraków
8.03.2023 g.18.00 od pracowników Pierwszego Urzędu Skarbowego Kraków
15.03.2023 g.18.00 od Rodziny Siemieniec
22.03.2023 g.18.00 od Rodziny Siemieniec
12.10.2023 g.6.30 od Rodziny Porwisz

 

Ś.p.  Wiesława Zdebska:


1. 29.04. godz. 7.00 – od Alicji Zdebskiej z rodziną
2. 19.05.2023 godz. 7.00 – od syna
3. 16.06. godz. 7.00 – od Barbary, Anny i Julii
4. 22.06. godz. 18.00 – od Anny z mężem
5. 15.09. godz. 6.30 – od rodziny Tabaków
6. 10.11. godz.6.30 – od rodziny Tabaków z Wołomina

 

Ś.p. Bronisław Deka:

1. 15.02. 2023 godz. 18.00 - od rodz. Jakubasów

2. 28.02. godz. 18.00 - od rodz. Dedów

3. 8.03. godz. 18.00 - od rodz. Iwanów, Deków i Godziców

4. 22. 03. godz. 18.00 - od rodz. Kalickich

5. 29.03. godz. 18.00 - od rodz. Grudniewskich

6. 22.04. godz. 18.00 - od rodz. Wydrychiewiczów

7. 28.04. godz. 18.00 - od Jarosława Czekaj z żoną

8. 18.07. godz. 7.00 - od Marty Stępień z dziećmi

9. 7.09. godz. 6.30 - od Bożeny Bernadzikiewicz

10. 27.09. godz. 6.30 - od siostry z rodziną

11. 7.10. godz. 6.30 - od chrześnicy Ewy z rodziną

12. 3.11. godz. 6.30 - od rodz. Deków i Pagiełów

 

Śp. Janina Zgoda:

1. 28.02. 2023 godz. 18.00 - od kuzyna Stanisława Mrówki

2. 22.03. godz. 18.00 - od kuzynki Marii Pancerz z rodziną

3. 28.03. godz. 18.00 - od kuzynki Jadwigi

4. 22.04. godz. 18.00 - od kuzynki Neli

5. 28.04. godz. 18.00 - od kuzynki Heleny Rams z rodziną

6. 28.05. godz. 18.00 - od kuzyna Wojciecha Kulaka z rodziną

7. 22. 06. godz. 18.00 - od kuzynki Marii Mikulec z rodziną

8. 14.09. godz. 6.30 - od córki z mężem

9. 30.09. godz.6.30 - od brata z rodziną

10. 11.10 godz. 6.30 - od koleżanek córki

11. 18.10. godz. 7.00 - od Grażyny i Bolesława Rogozińskich

12. 27.10 godz. 6.30 - od rodz. Kuś 

Śp. Krystyna Placek

od pracowników Ochrony Mienia Kraków 15.02.2023 r. godz. 18.00

 

Śp. Jan Gwardiak


14.05.2023 g.18.00 od koleżanek i kolegów AWF Taki Rocznik 78

 

Śp. Jan Radwanek

- 15.02.2023 godz. 18.00 - od żony Barbary

- 28.02.2023 godz. 18.00 - od Piotra i Magdy Łada

- 13.02.2023 godz. 7.00 - od brata Henryka, żony z synami

- 20.02.2023 godz. 7.00 - od bratanków Błażeja i Adriana

 

Śp. Marian Raszkiewicz

- 28.01.2023 godz. 18.00 - od Iwony i Roberta Ciodyk z rodziną

- 1.02.2023 godz. 18.00 - od Katarzyny i Sławomira

- 8.02.2023 godz. 18.00 - od Zespołu Pracowni HEMODYNAMIKI

- 15.02.2023 godz. 18.00 - od Zespołu Pracowni HEMODYNAMIKI

- 28.02.2023 godz. 18.00 - od Zespołu Pracowni HEMODYNAMIKI

- 1.03.2023 godz. 18.00 - od Zespołu Pracowni HEMODYNAMIKI

- 8.03.2023 godz. 18.00 - od pracowników DPS Kraków Łanowa 39

- 15.03.2023 godz. 18.00 - od pracowników DPS Kraków Łanowa 39

 

Śp. Adam Franasik


28.01. g. 18.00 od sąsiadów z klatki ul. Centralna 34

 

Śp. Józef Piękosz


25.01 g. 18.00 od sąsiadów z klatki
28.01. g. 18.00 od żony i dzieci
1.02 g.18.00 od sąsiadów z klatki
8.02 g.18.00 od sąsiadów z klatki
15.02. g.18.00 od sąsiadów z klatki
1.03. g.18.00 od sąsiadów z klatki
8.01. g. 18.00 od sąsiadów z klatki
15.03. g. 18.00 od sąsiadów z klatki
22.03. g. 18.00 od sąsiadów z klatki
3.08. g. 7.00 od rodziny Górków
22.08. g. 7.00 od rodziny Górków
25.08. g. 7.00 od rodziny Halizof
26.08. g. 7.00 od teściów Cholewów z Słomki
5.09. g. 6.30 od rodziny Marksów z Słomki
22.09. g. 6.30 od rodziny Centarskich z Słomki
21.10 g. 7.00 od kolegów Marka i Krzyśka
8.11 g. 7.00 od kolegów Marka i Krzyśka
13.11. g. 6.30 od Rafała Niemiec z Rodziną
27.11 g. 7.00 od Józefa Niemiec z rodziną

 

Śp. Janusz Majcher

17.03. 2023 o 7.00 od żony Marty

 

Śp. Stanisław Ślusarczyk

1. 25.01.2023 g.18.00 od Adama

2. 28.01.2023 g. 18.00

 

Śp. Bronisław Deka:

1. od Marii i Łukasza Wacek 18.01.2023 r. godz. 18.00

2. od kolegów z pracy syna Rafała 22.01.2023 r.godz. 18.00


Śp. Janina Mus:

1. od rodziny Bielaków 25.01.2023 r. godz. 18.00

 

Śp. Mirosław Piszczek:

1. od sąsiadów z bloku 45 2 Pułku Lotniczego 11.01. godz. z18.00

2.od sąsiadów z bloku 45 2 Pułku Lotniczego 18.01 godz.18.00

3.od sąsiadów z bloku 45 2 Pułku Lotniczego 25.01. godz. 18.00

4.od sąsiadów z bloku 45 2 Pułku Lotniczego 28.01. godz. 18.00

5. Od od sąsiadów z bloku 45 2 Pułku Lotniczego 1.01. godz. 18.00

6. 8.02. intencja od Lucyny i Stanisława Cieślik z rodziną godz. 18.00

 

Śp. Marian Słodki:
od mieszkańców bloku os. Kolorowe 26 – 04, 11, 22, 25, 28.01. godz. 18.00
od rodz. Golonków z Buczyny – 08.02. godz. 18.00
od rodz. Fiorów i Niedźwieckich – 28.02.godz. 18.00
od Józefa Wołowiec z rodziną – 8.03. godz. 18.00
od Marzeny Zacłona z rodziną – 22.03. godz. 18.00
od bratanicy Anny z rodziną – 28.03. godz. 18.00
od rodz. Woźniaków – 5.04. godz. 18.00
od rodz. Bólów z Sobolowa – 12.04. godz. 18.00
od rodz. Gołdynów – 19.04. godz. 18.00
od sąsiadów Jawniów z Buczyny – 22.04. godz. 18.00
od koleżanek z apteki córki Małgorzaty – 28.04. godz. 18.00
od szwagra Antoniego i rodz. Kuftów – 30.06. godz. 6.30
od szwagierki Leokadii i rodz. Gołdyń – 10.07. godz. 7.00
od rodz. Szymkowiak – 12.07. godz. 18.00
od brata Ryszarda z żoną i rodziną – 15.07. godz. 18.00
od Andrzeja Wołowiec z żoną i córką- 28.07. godz. 7.00
od Tomasza z rodziną – 8.08.godz. 7.00
od Genowefy Wołowiec – 16.08. godz. 7.00
od firmy Remad – 22.08. godz. 18.00
od rodz. Ujeńskich z rodziną z Rdzawy – 31.08. godz. 7.00
od brata Mieczysława z rodziną – 18.09. godz. 18.00
od rodz. Babiczów z Buczyny – 25.09. godz. 6.30
od Janusza Łyszczarza z rodziną z Pogwizdowa – 29.09. godz. 6.30
od siostry Ewy z mężem Krzysztofem – 9.10. godz. 18.00
od kolegi Floriana – 20.10. godz. 7.00
od Władysława Babicza z rodziną z Sobolowa – 25.10. godz. 6.30
od Agaty i Wojciecha Dawiec z rodziną – 28.10. godz. 6.30

 

Śp. Krystyna Maternowska


- 28.12.2022 godz. 18.00 - od mamy

- 4.01.2023 godz. 18.00 - od siostry z mężem

- 11.01.2023 godz. 18.00 - od sąsiadów

- 18.01.2023 godz. 18.00 - od kolegów i koleżanek z pracy siostry

- 22.01.2023 godz. 18.00 - od Przemka z Karoliną

- 25.01.2023 godz. 18.000 - od kolegów i koleżanek z pracy siostry

- 28.01.2023 godz. 18.00 - od cioci Zofii z rodziną

- 1.02.2023 godz. 18.00 - od kuzynki Magdaleny Mazgaj z rodziną

- 8.02.2023 godz. 18.00 - od Anny i Jakuba Małczyk

- 15.02.2023 godz. 18.00 - od rodziny Gucwów z Jastrzębi

- 22.02.2023 godz. 18.00 - od Jolanty i Ryszarda Gorzkowskich

- 28.02.2023 godz. 18.00 - od mamy chrzestnej Marii Gorzkowskiej

- 1.03.2023 godz. 18.00 - od mamy chrzestnej Marii Gorzkowskiej

- 8.03.2023 godz. 18.00 - od Stefanii i Daniela Kwiek z rodziną

- 10.03.2023 godz. 18.00 - od rodziny

- 15.03.2023 godz. 18.00 - od kuzynki Katarzyny Stoch z rodziną

- 22.03.2023 godz. 18.00 - od kuzynki Katarzyny Stoch z rodziną

- 2.05.2023 godz. 18.00 oraz o błogosławieństwo pociechy dla jej rodziny

- 22.09.2023 r. godz. 18.00 - O łaskę nieba oraz pocieszenie w żałobie dla jej bliskich

 

Śp. Maria Chojnacka

- 4.01.2023 godz. 18.00 - od sióstr

- 11.01.2023 godz. 18.00 - od sąsiadów z ul. Sołtysowskiej

- 22.01.2023 godz. 18.00 - od sióstr

- 22.02.2023 godz. 16.30 - od sąsiadów z ul. Sołtysowskiej

- 18.01.2023 godz. 18.00 - od rodziny Franczyków

- 25.01.2023 godz. 18.00 - od członkiń Róży św. Jadwigi Śląskiej

 

Śp. Maria Pyzik:


1. Od sąsiadów osiedle Kolorowe 12.03.2023r. : 11.30
2. Od sąsiadów osiedle Kolorowe 28.05.2023r. : 08.30
3. Od Róży św. Agnieszki 21.12.2022r. : 18.00
4. Od Róży św. Agnieszki 28.12.2022r. : 18.00
5. Od siostry Janiny 4.01.2023r.godz. 18.00
6. Od rodziny Łukowskich 11.01.2023r.godz. 18.00
7. Od rodziny Sternalskich 18.01.2023r.godz. 18.00
8. Od rodziny Wątorów 22.01.2023r.godz. 18.00
9. Od rodziny Zydroniów 25.01.2023r.godz. 18.00
10. Od córki Grażyny z rodzina 28.01.2023r.godz. 18.00
11. Od Grażyny Kokoszki 1.02.2023r.godz. 18.00
12. Od kierownictwa i pracowników SP ZOZ w Krościenku nad Dunajcem 8.02.2023r.godz. 18.00
13. Od rodziny Sochaniów z Rabki 15.02.2023r.godz. 18.00
14. Od rodziny Knurowskich z Nowego Targu 22.02.2023r.godz. 18.00
15. Od rodziny Powalaczów z Nowego Targu 28.02.2023r.godz. 18.00
16. Od Barbary z synami 1.03.2023r.godz. 18.00
17. Od siostry Danieli 8.03.2023r.godz. 18.00

 

Śp. Tamara Wójtowicz

- 14.12.2022 godz. 18.00 - od Teresy i Ewy

- 21.12.2022 godz. 18.00 - od rodziny Niedzielskich

- 22.12.2022 godz. 18.00 - od koleżanki Wioletty, współwychowawcy
zerówki w SP 85

- 28.12.2022 godz. 18.00 - od rodziców z dziećmi z zerówki w SP 85

- 4.01.2023 godz. 18.00 - od społeczności SP 85

- 11.01.2023 godz. 18.00 - od społeczności SP 85

- 18.01.2023 godz. 18.00 - od społeczności SP 85

- 22.01.2023 godz. 18.00 - od społeczności SP 85

- 25.01.2023 godz. 18.00 - od społeczności SP 85

 

Śp. Andrzej Walczak

- 22.12.2022 godz. 18.00 - od Grzegorza, Magdaleny, Bartosza i Szymona Gaj

- 28.12.2922 godz. 18.00 - od Grzegorza, Magdaleny, Bartosza i Szymona Gaj

- 4.01.2023 godz. 18.00 - od Elżbiety i Pawła Szczypta

 

Śp. Stanisław Młodawski 

1.od sąsiadów z Nadzow Bilowic 23. 11.2022 r. godz. 18.00
2. od opiekunki Marii 28.11.2022 godz. 18.00
3. od koleżanek i kolegów z biura MPGO Kraków 30.11.2022 r. godz.18.00
4. od koleżanek i kolegów z biura MPGO Kraków 7.12. 2022 r. godz.18.00
5. od koleżanek i kolegów z biura MPGO Kraków14.12.2022 r. godz. 18.00
6. od koleżanek i kolegów z biura MPGO Kraków21.12. 2022 r. godz. 18.00
7. od koleżanek i kolegów z biura MPGO Kraków28.12.2022r. godz. 18.00
8. od koleżanek i kolegów z biura MPGO Kraków 4.01.2023 r. godz.18.00
9. od koleżanek i kolegów z biura MPGO Kraków 11.01.2023r. godz.18.00
10. od koleżanek i kolegów z biura MPGO Kraków 18.01.2023 r. godz. 18.00
11. od sąsiadki z bloku Nowohucka 3, 25.01.2023 r. godz. 18.00

Śp. Czesława Fuksa

- 28.11.2022 godz. 18.00 - od rodziny Mazurów

- 30.11.2022 godz. 18.00 - od rodziny Jobczyków

 

Śp. Stanisław Ciuruś


22.11.2022 g.18.00 od sióstr Heleny i Władysławy z rodzinami
28.11.2022 g. 18.00 od sióstr Heleny i Władysławy z rodzinami
12.06.2023 g.6.30 od Teresy Zybura

 

Śp. Paweł Baran

1. od Zespołu Szkół Mechanicznych nr 3 - 26.01.2023 godz. 7.00

2. od Dariusza i Reginy z rodziną ze Swoszowic - 4.02.2023 godz. 7.00

3. od Artura i Ewy z rodziną z Szarbi Zwierzynieckiej - 7.02.2023 godz. 7.00

4. od Nauczycieli i pracowników Zespołu Szkół Elektrycznych nr 1 - 13.02.2023 godz. 6.30

5. od Nauczycieli i pracowników Zespołu Szkół Elektrycznych nr 1 - 14.03.2023 godz. 6.30

6. od koleżanki żony z pracy Małgorzaty z Grzegorzem - 29.03.2022 godz. 7.00

7. od rodziny Augustynów z córkami - 26.04.2023 godz. 6.30

8. od koleżanek mamy - 17.05. godz. 7.00

9. od chrzestnej - 8.06.2023 godz. 18.00

10. od kuzynów Futrzyńskich z Będziak - 20.06.2023 godz. 18.00

11. od Marii i Leszka Futrzyńskich z Cieszków - 28.06.2023 godz 6.30

12. od siostry Anny z mężem i dziećmi - 9.07.2023 godz. 7.00

13. od Bogusławy i Leona Gieresiów z rodziną z Dąbrowy Górniczej - 13.07.2023 godz. 18.00

 

Śp. Urszula Szlachta

1. od rodziny - 22.11.2022 godz. 18.00

2. od mieszkańców bloku os. Kolorowe 26 - 27.02.2023 godz. 6.30

3. od mieszkańców bloku os. Kolorowe 26 - 4.05.2023 godz. 7.00

4. od mieszkańców bloku os. Kolorowe 26 - 19.05.2023 godz. 7.00



Śp. Wanda Włodarczyk

1. od rodz. Molendów - 17.04.2023 godz. 7.00

2. od sąsiadów Cięciaków i Jędrasów 22.05.2023 godz. 6.30


Śp. Jadwiga Kurzawa

1. od Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ - 28.11.2022 godz. 18.00

2. od Stanisławy Kurzawa i rodz. Markutów - 14.02.2023 godz. 6.30

3. od Ewy i Macieja Kurzawa - 18.04. 2023 godz. 6.30


Śp. Maria Leszczyńska

1. od Syna Dawida - 22.11.2022 godz. 18.00

2. od syna Daniela z dziećmi - 28.11.2022 godz. 18.00

3. od córki Doroty z rodziną - 7.12.2022 godz. 18.00

4. od córki Beaty z rodziną - 22.12.2022 godz. 18.00

5. od rodz. Brodów z Głogoczowa - 28.12.2022 godz. 18.00

6.  od brata Franciszka z rodziną - 11.01.2023 godz. 18.00

7. od chrześniaka Marcina z rodziną z Głogoczowa - 22.01.2023 godz. 18.00

8. od rodziny Tochowiczów z Lemborka - 8.02.2023 godz. 18.00

9. od rodziny Ćwieków z Maszewa - 22.02.2023 godz. 18.00

10. od brata Józefa z rodziną - 28.02.2023 godz. 18.00

11. od syna Jarosława z rodziną 31.08.2023 godz. 18.00

12. od siostry Anna z rodziną - 8.09.2023 godz. 18.00

13. od Anny Pagacz i córki Joanny - 21.09.2023 godz. 18.00

Pozostałe intencje mszalne zostały przekazane dla o. Michała Redemptorysty i będą odprawione przez niego w Szczecinku.

 

Śp. Zofia Borysewicz

1. od córek 9.11.2022r.

2. od kadry przedszkola Muminków 16.11.2022 r.

 

Śp. Lech Smoter:


1. od rodziny Kęsek 9.11.2022r. godz. 18.00

2. siostra Jadwiga i brat Tadeusz z rodziną 16.11.2022 r. godz. 18.00

 

Śp. Jadwiga Sulej

- 26.10.2022 godz. 18.00 - od Izabeli, Michała i Grzegorza Kalarus

- 28.10.2022 godz.  18.00 - od Izabeli, Michała i Grzegorza Kalarus

 

Śp. Janina Mozuł

- 19.10.2022 godz. 18.00 - od Jolanty i Janusza Jagła

- 26.10.2022 godz. 18.00 - od rodziny z Włoszczowej

- 28.10.2022 godz. 18.00 - od Teresy i Doroty

- 9.11.2022 godz. 18.00 - od wnuka Mariusza z żoną Karoliną

- 16.11.2022 godz. 18.00 - od wnuka Rafała

 

Śp. Cecylia Hąc 


17.10.2022 r. g. 7.00 od sąsiadów z ul. Centralnej 38a, klatka I
19.10.2022 r. g. 18.00 od koleżanek i kolegów z pracy syna Marka
22.10.2022 r. g. 18.00 od przyjaciela Rafała i Magdy
26.10.2022 r. g. 18.00 od pracowników firmy Medic Kolor
27.10.2022 r. g. 7.00 od sąsiadów z ul. Centralnej 38a, klatka I
28.10.2022 r. g. 18.00 od kuzyna Stanisława Firleta z rodziną
9.11.2023 r. g. 18.00 od kuzynki Barbary Marszałek z rodziną
16.11.2022 r. g. 18.00 od kuzyna Tadeusza Cygoń z rodziną
17.11.2022 r. g. 18.00 od mamy
22.11.2022 r. g. 18.00 od Kasi i Pawła
23.11.2022 r. g. 18.00 od Marka i Magdy
28.11.2022 r. g. 18.00 od Doroty i Jacka
30.11.2022 r. g.18.00 od siostrzenicy Marty z rodziną
7.12.2022 r. g. 18.00 od siostrzeńca Szymona z rodziną
14.12.2022 r. g.18.00 od cioci Ewy z Żywca
21.12.2022 r. g. 18.00 od kuzyna Szymona z rodziną z Żywca
22.12.2022 r. g.18.00 od kuzyna Bartka z rodziną z Bielska
28.12.2022 r. g. 18.00 od cioci Jany i wujka z Wilamowic
4.01.2023 r. g. 18.00 od rodziny Urbańców z Żywca
11.01.2023 r. g.18.00 od Lucyny i Janusza Duc z Żywca
18.01.2023 r. g. 18.00 od Krystyny Krzyżewskiej z córką Edytą z Żywca
22.01.2023 r. g.18.00 od rodziny Gaurów z Żywca
25.01.2023 r. g. 18.00 od przyjaciela Rafała i Magdy
28.01.2023 r. g. 18.00 od koleżanek i kolegów z pracy syna Marka
2.02.2023 r. g. 18.00 od kuzynki Jadwigi Bąk z rodziną
22.02.2023 r. g. 18.00 od rodziny Szotów

 

Śp.  Grażyna Malota 

5.10.2022r. godz. 18.00 od syna Grzegorza z rodziną
6.10.2022r. g.18.00 od Rodziny Radwańskich ze Świątnik Dolnych
8.10.2022r. g.7.00 od Staszka
12.10.2022r. g.18.00 od syna Pawła z rodziną
13.10.22r. g.7.00 od Sąsiadów Aleja Pokoju blok 87, klatka I
14.10.2022r. g.7.00 od Pracowników Oddziału Dziennego w Oświęcimiu
19.10.2022r. g.18.00 od Rodziny Lisowskich
22.10.2022r. g. 18.00 od Bogusławy Micek z rodziną
26.10.2022r. g. 7.00 od Sąsiadów Aleja Pokoju blok 87, klatka I
28.10.2022r. g. 18.00 od Pracowników Oddziału Dziennego w Oświęcimiu
2.11.2022r. g.18.00 Bratowej Małgorzaty
4.11.2022r. g.7.00 od Sąsiadów Aleja Pokoju blok 87, klatka I
9.11.2022r. g. 18.00 od Sąsiadów Aleja Pokoju blok 87, klatka I
10.11.2022r.g.18.00 od Moniki i Wiesława Janik
16.11.2022r. g. 18.00 od Pracowników Oddziału Dziennego w Oświęcimiu
22.11.2022r. g. 18.00 od Edyty i Daniela
23.11.2022r. g.18.00 od Dawida i Pauliny
28.11.2022r. g.18.00 od Henryka Malota z rodziną z Kietrza
30.11.2022r. g.18.00 od Sławka Malota z rodziną z Kietrza
7.12.2022r. g. 18.00 od Pracowników Oddziału Dziennego w Oświęcimiu
14.12.2022r. g. 18.00 od Sąsiadów Aleja Pokoju blok 87, klatka I
21.12.2022r. g.18.00 od Elżbiety Śliwka z rodziną z Kietrza
22.12.2022r. g.18.00 od Heleny Kunickiej z rodziną
28.12.2022r. g.18.00 od Karola i Natalii Lisowskich

 

Śp. Maria Radoszek 


21.09.2022r. od sąsiadów
22.09.2022r. od rodziny Hyrlików
28.09.2022r. od najbliższej rodziny
05.10.2022r. od sąsiadów

 

Śp. Albin Wadowski 

21.09.2022r g.18.00 od siostry Anny Nowak

22.09.2022r. g.18.00 od siostrzeńca Władysława Nowaka

28.09.2022r.g.18.00 od siostrzenicy Barbary Mglej z rodziną

05.10.2022r. g.18.00 od Rodziny Lach z Jasienicy

12.10.2022r. g.18.00 od bratowej Marii

19.10.2022r. g.18.00 od bratanicy Grażyny

22.10.2022r. g.18.00 od Edwarda i Krystyny Gorylów

26.10.2022r. g.18.00 od bratanka Stanisława Goryl z Budzowa z rodziną

28.10.2022r. g.18.00 od Wiesławy i Jana Mrowców

09.11.2022r. g.18.00 od Tadeusza Goryla z rodziną

16.11.2022r. g.18.00 od bratowej Weroniki z rodziną

22.11.2022r. g.18.00 od Zofii i Jarka Derabin z rodziną

28.11.2022r.g.18.00 od sąsiadów Ireny i Zbigniewa Siudek

 

Śp. Marek Ciepielowski

- 21.09.2022 godz. 18.00 - od sąsiadów z os. 2. Pułku Lotniczego 41

- 22.09.2022 godz. 18.00 - od Kazimierza Baniaka z dziećmi

- 28.09.2022 godz. 18.00 - od Kazimierza Baniaka z dziećmi

- 5.10.2022 godz. 18.00 - od rodziny Ciepielowskich

- 12.10.2022 godz. 18.00 - od koleżanek i kolegów

- 19.10.2022 godz. 18.00 - od koleżanek i kolegów

- 22.10.2022 godz. 18.00 - od dzieci Julii i Mateusza

- 26.10.2022 godz. 18.00 - od Marcina Bielskiego z rodziną

- 28.10.2022 godz. 18.00 - od kuzyna Mariusza z rodziną ze Zborowic

- 9.11.2022 godz. 18.00 - od kuzyna Piotra Ciepielowskiego z rodziną z Bruśnika

 

Śp. Bolesław Kosek


1. od Ewy i Jerzego Korbut (22.09 godz. 18:00)
2. od córki z mężem (28.09 godz. 18:00)
3. od żony (05.10 godz. 18:00)
4. od Elżbiety i Krzysztofa Krochmal (12.10 godz. 18:00)
5. od rodziny Piwowarczyk (19.10 godz. 18:00)
6. od sąsiadów z klatki I blok 45 os. 2 Pułku Lotniczego (22.10 godz. 18:00)
7. od sąsiadów z klatki II blok 45 os. 2 Pułku Lotniczego (14.09, 21.09 godz. 18:00)
8. od rodziny Gawlików z Węgrzc Wielkich (26.10 godz. 18:00)
9. od kuzyna Stanisława z żoną Mieczysławą (28.10 godz. 18:00)
10. od Katarzyny Piwowar (02.11 godz.18;00)
11. od Ostrowskich Barbary z mężem (09.11 godz. 18:00)

 

Śp. Piotr Piwowarczyk


od Ewy Moksa i Izabeli z rodziną 14.09.2022 r. godz.18.00
od rodziny Jurek 21.09.2022 r. godz. 18.00
od pracowników Laboratorium Diagnostyka 22.09.2022 r. godz. 18.00
od brata Krzysztofa z rodziną 28.09.2022 r. godz. 18.00
od rodziny Litwickich z Rybnej 5.10.2022 r. godz. 18.00
od rodziny Litwickich i Wronów 12.10.2022 r. godz. 18.00

 

Śp. Krystyna Jakimek

- 14.09.2022 godz. 18.00 - od rodziny Zydroniów
- 21.09.2022 godz. 18.00 - od rodziny Zydroniów
- 22.09.2022 godz. 18.00 - od rodziny Sekundów
- 28.09.2022 godz. 18.00 - od rodziny Krupów
- 5.10.2022 godz. 18.00 - od Lenki Musiałek-Gacek z rodziną
- 12.10.2022 godz. 18.00 - od przyjaciół Curyłów i Wójcików
- 19.10.20222 godz. 18.00 - od przyjaciół Curyłów i Wójcików
- 22.10.2022 godz. 18.00 - od rodziny Midurów
- 26.10.2022 godz. 18.00 - od Moniki i Maćka Konarskich
- 28.10.2022 godz. 18.00 - od Kamili Winiarskiej-Steczek z rodziną
- 9.11.2022 godz. 18.00 - od syna z rodziną

Śp. Czesława Świerczek


1. od syna Marka z żoną 7.09.22 g. 18.00
2. od syna Marka z żoną 14.09.22 godz.18.00
3. Od wnuka Michała z rodziną 21.09.22 g.18.00
4. od wnuka Pawła z rodziną 22.09.22 g. 18.00
5. od syna Leszka z żoną 28.09.22 g. 18.00
6. od syna Leszka z żoną 5.10.22 g.18.00
7. od wnuka Marcina z rodziną 12.10.22 g.18.00
8. od wnuczki Magdy 19.10.22.g. 18.00
9. od sąsiadów z bloku 18 kl. VII 22.10. 22 godz. 18.00
10. od sąsiadów z bloku 18 kl. VII 26.10.22 godz. 18.00
11. od sąsiadów z bloku 18 kl. VII 28.10.22 godz.18.00
12. od sąsiadów z bloku 18 kl. VII 12.09.2022r. godz. 18.00
13. od sąsiadek z bloku 16 kl. os. Kolorowe Kornaś i Hanusiak 2.11.22 godz.18.00
14. od Pawła Świerczka z rodziną z Pilzna 9.11.22 godz. 18.00
15. od Stanisława Świerczka z rodziną ze Zwiernika 16.11.22 r. godz.18.00
16. od brata z rodziną 22.11.22r. godz. 18.00
17. od Jacka Świerczka z rodziną 23.11.22 r. godz. 18.00
18. od rodziny Babiczów 28.11.22 r. godz. 18.00
19. od rodziny z Łodzi30.11.22r. godz.18.00
20. od Piotra Świerczka z rodziną 7.12.22 godz.18.00
21. od rodziny Hanusiaków z Grobli 14.12.22. godz.18.00
22. od rodziny Kozaków21.12.22 r. godz.18.00
23. od rodziny Kozaków 22.12.22.r.godz.18.00
24. od koleżanek Michaliny 28.12.22r. godz. 18.00
25. od koleżanek Michaliny 28.12.22. r. godz.18.00
26. od Dawida z żoną Kasią 04.01.23 godz. 18.00
27. od Teresy i Józefa Hanusiak 11.01.23 r. godz. 18.00
28. od Anny i Adama Świerczek z rodziną 18.01.23.r.18.00
29. od Elżbiety i Janusza Świerczków 22.01.23 r. godz.18.00
30. od Józefa Świerczka z rodziną25.01.23 r. godz. 18.00
31. od rodziny Kawończyków 28.01.23 r. godz. 18.00

 

Śp. Helena Banaś


1. Od sąsiadki Spyrka z rodziną 7.9.2022 godz.18.00
2. Od sąsiadki Filipowska z rodziną 14.09.2022 godz. 18.00
3. Od sąsiadki Ewy z rodziną 21.09. 2022 godz. 18.00

 

Śp. Stefania Wiśniewska

- 7.09.2022 godz. 18.00 - od rodziny Wiśniewskich z Rychwałdu

- 14.09.2022 godz. 18.00 - od rodziny Kukułów


Śp. Alfred Gieroński

- 7.09.2022 godz. 18.00 - od sąsiadów z os. Kolorowego 25

 

ŚP. JERZY PTAK 

28.08.2022 r. g. 18.00 od Rodziny Kukułów
22.01.2023 r. g. 7.00 od córki z mężem
29.01.2023 r. g. 7.00 od syna z rodziną
26.02.2023 r. g. 13.00 od wnuków Kamila i Tomasza
5.03.2023 r. g. 18.00 od Rodziny Marsów sąsiadów z ulicy

 

ŚP. ALDONA SENIUTA-GANCZARSKA


28.08.2022 r. g. 18.00 Od Zespołu lekarskiego otolaryngologii Szpitala Rydygiera w Krakowie
31.08.2022 r. g.18.00 Od Zespołu lekarskiego otolaryngologii Szpitala Rydygiera w Krakowie
7.09.2022 r. g. 18.00 Od Zespołu lekarskiego otolaryngologii Szpitala Rydygiera w Krakowie
14.09.2022 r. g. 18.00 Od Zespołu lekarskiego otolaryngologii Szpitala Rydygiera w Krakowie
21.09.2022 r. g. 18.00 Od Zespołu lekarskiego otolaryngologii Szpitala Rydygiera w Krakowie
22.09.2022 r. g.18.00 Od pracowników oddziału otolaryngologii Szpitala Rydygiera w Krakowie
28.09.2022 r. 18.00 Od pracowników oddziału otolaryngologii Szpitala Rydygiera w Krakowie
5.10.2022 r. g. 18.00 Od Związku Lekarzy Szpitala Rydygiera w Krakowie
15.01.2023 r. g. 7.00 od Przyjaciółki Elżbiety
13.08.2023 r. g. 7.00 w 1 rocznicę śmierci /i +++ tata Jan Liput/
w kościele na Szklanych Domach 30.08.2022 r. i 6.09.2022 r. 18.00

 

Śp. Paweł Suski


1. Od kuzynek Agnieszki, Klaudii, Patrycji, Natalii wraz z rodzinami i od kuzyna Karola 22.08.2022 r. godz.18.00
2. Od Iwony Jarosińskiej z rodziną 28.08.2022 r. godz.18.00
3. Od rodziny Jarosińskich i Szklarczyków ze Szklar 14.09.2022 r. godz.18.00
4. Od rodziny Suchanów z Mnikowa 21.09. 2022 r. godz.18.00
5. Od kuzynki Katarzyny i Adama Piekarza z rodziną 22.09.2022 r. godz.18.00
6. Od cioci Wandy i Stanisław Miś 25.09.2022 r. godz.18.00
7. Od Teresy i Mariana Szyszko z dziećmi 28.09.2022 r. godz.18.00
8. Od rodziny Madej, Suski i Krawczyk 5.10.2022 r. godz. 18.00
9. Od cioci Marysi Marusińskiej wraz z rodziną 12.10.2022 r. godz.18.00
10. Od Marty i Kazimierza Marusińskich 19.10.2022 r. godz.18.00
11. Od rodziny Lachów 22.10.2022 r. godz.18.00
12. Od rodziny Koników 26.10.2022 r. godz.18.00
13. Od rodziny Mrozowiczów 28.10.2022 r. godz.18.00
14. Od rodziny Pawłowiczów 02.11.2022 r. godz.18.00
15. Od mamy 10.08.2022r.
16. Od brata Tomasza z rodziną 17.08, 24. 08, 31.08.2022r godz. 18.00
17. Od żony Ewy i synów: Kamila i Eryka 17.08.2022 r godz.18.00 os. Kalinowe par. św. Józefa
18. Od rodziny 30.07. 2023 godz.18.00
19. Od rodziny Wywiał 7.09. 2022 godz. 18.00

Śp. Andrzej Piecząka 


17.08.2022 r. g.18.00 od Marty i Grzegorza Gniadków z rodziną
22.08.2022 r. od Marii i Wojciecha Ślusarczyków z rodziną
24.08.2022 r. g.18.00 od Marty i Grzegorza Gniadków z rodziną
28.08.2022 r. g. 18.00 od Marii i Wojciecha Ślusarczyków z rodziną
31.08.2022 r. g. 18.00 od Lucyny i Józefa Świętoj
7.09.2022 r. g. 18.00 od Lucyny i Józefa Świętoj
14.09.2022 r. g. 18.0 0 od Elżbiety, Agaty i Iwony
21.09.2022 r. g. 18.00 od Elżbiety, Agaty i Iwony
22.09.2022 r. 18.00 od Wioletty i Neitana
28.09.2022 r. g. 18.00 od Wioletty i Neitana
5.10.2022 r. g.18.00 od syna z rodziną
12.10.2022 r. g.18.00 od syna z rodziną
19.10.2022 r. g.18.00 od córki chrzestnej
22.10.2022 r. g. 18.00 od córki chrzestnej
26.10.2022 r. g.18.00 od Haliny Halota z rodziną
28.10.2022 r. g. 18.00 od Haliny Halota z rodziną
9.11.2022 r. g. 18.00 od sąsiadów os. Kolorowe 16 klatka 6
16.11.2022 r. 18.00 g. 18.00 od sąsiadów os. Kolorowe 16 klatka 6

 

Śp. Daniela Niewitowska

- 10.08.2022 godz. 18.00 - od Adama Gubały

- 17.08.2022 godz. 18.00 - od Alicji i Zygmunta Surówki z rodziną

- 22.08.2022 godz. 18.00 - od Alicji i Zygmunta Surówki z rodziną

- 28.08.2022 godz. 18.00 - od Alicji i Zygmunta Surówki z rodziną

 

Śp. Józefa Broś


10.08.2022r. g.18.00 od Grażyny i Władysława Baś
18.01.2023 g.6.30 od Rodziny Orłowskich
29.01.2023 g.18.00 od wnuczki Izabeli z rodziną
19.02.2023 g.18.00 od Marii Walczak

 

Śp. Mieczysław Bukowski 


3.08.2022 g.18.00 od mieszkańców bloku 44 os. Kolorowe
10.08.2022 g.18.00 od mieszkańców bloku 44 os. Kolorowe
22.08.2022 r. g.18.00 od brata Władysława
24.08.2022 g. 18.00 od kuzynki
28.08.2022 r. g.18.00 od brata Władysława
31.08.2022 r. g. 18.00 od Marka i Renaty Bułów
22.09.2022r. g.18.00 od wnuczek Anny i Justyny z mamą
28.09.2022r. od wnuczek Anny i Justyny z mamą
+++ za wszystkich zmarłych z bloku 44 os. Kolorowe 17.08.2022 g.18.00

 

Śp. Krystyna Zdyb


1.od sąsiadów z bloku 16/kl. XII os. Kolorowe 3.08.2022 r. godz. 18.00
2. od sąsiadów z bloku 16/kl. XII os. Kolorowe 28.09.2022 r. godz. 18.00
3. od syna Andrzeja 22.08.2022 r. godz. 18.00
4.od rodziny Soczówków z klatki Xii Blok 16, os. Kolorowe 24.08 2022 r. godz. 18.00

 

Śp. Ewa Pisz

- 3.08.2022 godz. 18.00 - od sąsiadów z os. Kolorowego 16; kl. 8
- 10.08.2022 godz. 18.00 - od sąsiadów z os. Kolorowego 16; kl. 8
- 17.08.2022 godz. 18.00 - od sąsiadów z os. Kolorowego 16; kl. 8
- 24.08.2022 godz. 18.00 - od sąsiadów z os. Kolorowego 16; kl. 8
- 28.08.2022 godz. 18.00 - od sąsiadów z os. Kolorowego 16; kl. 8
- 31.08.2022 godz. 18.00 - od sąsiadów z os. Kolorowego 16; kl. 8
- 7.09.2022 godz. 18.00 - od sąsiadów z os. Kolorowego 16; kl. 8
- 21.09.2022 godz. 18.00 - od pracowników "Wód Polskich"
- 22.09.2022 godz. 18.00 - od pracowników "Wód Polskich"
- 28.09.2022 godz. 18.00 - od Róży Różańcowej św. Matki Teresy z Kalkuty
- 5.10.2022 godz. 18.00 - od Róży Różańcowej św. Matki Teresy z Kalkuty
- 12.10.2022 godz. 18.00 od Róży Różańcowej św. Matki Teresy z Kalkuty

- 24.07.2023 godz. 7.00 - od sąsiadów z os. Kolorowego bl. 16; kl. 8 (w 1. rocznicę śmierci)

- 7 i 14.09. 2022 r. g.18.00 od koleżanki z pracy

Śp. Zenon Sakłak

- 20.07.2022 godz. 7.00 - od Jana Sakłaka z Jaworska
- 22.07.2022 godz. 7.00 - od żony Danuty
- 23.07.2022 godz. 7.00 - od syna Adriana z rodziną
- 25.07.2022 godz. 7.00 - od syna Marcina z rodziną
- 2.08.2022 godz. 7.00 - od Grażyny i Jana z rodziną
- 3.08.2022 godz. 7.00 - od szwagra z rodziną z Jesionki
- 4.08.2022 godz. 7.00 - od Marii i Emila Murdzek z Jesionki
- 12.08.2022 godz. 7.00 - od teściowej z Jesionki
- 13.08.2022 godz. 7.00 - od rodziny Anny i Janusza Moksa
- 26.08.2022 godz. 7.00 - od kuzynostwa Ogarów, Prokop, Więcław i Pomykacz
- 29.08.2022 godz. 7.00 - od kuzynostwa Ogarów, Prokop, Więcław i Pomykacz
- 31.08.2022 godz. 18.00 - od rodziny Bodurów z Jaworska
- 7.09.2022 godz. 18.00 - od Genowefy i Stanisława Pająk z Bestwiny
- 14.09.2022 godz. 18.00 - od Barbary i Krzysztofa Góra z Bestwiny
- 21.09.2022 godz. 18.00 - od rodziny Grzybowskich
- 22.09.2022 godz. 18.00 - od rodziny Sakłaków z Łysej Góry
- 28.09.2022 godz. 18.00 - od Wiesławy z Dębna z rodziną
- 5.10.2022 godz. 18.00 - od Barbary z Dębna z rodziną
- 12.10.2022 godz. 18.00 - od Józefy Krupy z rodziną z Więckowic
- 19.10.2022 godz. 18.00 - od kuzynki Anny z rodziną
- 22.10.2022 godz. 18.00 - od kuzyna Stefana z rodziną
- 26.10.2022 godz. 18.00 - od Sławomira i Magdaleny Sakłak z Jaworska
- 28.10.2022 godz. 18.00 - od rodziny Skowrońskich z Krakowa

 

Śp. Fryderyk Budzyński:


1. Od Haliny z rodziną 22.07.2022r. godz. 18.00
2. Od Stanisławy Jurkiewicz z rodziną 27.07.2022r. godz. 18.00
3. Od Danuty Rabień z rodziną 28.07.2022r. godz. 18.00
4. Za śp. Fryderyka i Leszka Budzyńskich od Nowaków z Chruszczycy Małe 22.09.2022r. godz. 18.00
5. Od rodziny Żaków 3.08.2022r. godz.18.00
6. Od brata Bolka z rodziną 10.08.2022r. godz. 18.00
7. Od mieszkańców bloku 30 17.08.2022r. godz. 18.00
8. Od chrześnicy Bogusławy z rodziną i brata Juliana z rodziną 22.08.2022r. godz. 18.00
9. Od chrześnicy Bogusławy z rodziną i brata Juliana z rodziną 24.08.2022r. godz. 18.00
10. Od siostry Janiny z rodziną 28.08.2022r. godz. 18.00
11. Od siostry Heleny z mężem i rodziną 31.08.2022r. godz. 18.00
12. Od całej rodziny z Pieszkowa 07.09.2022 godz. 18.00
13. Od sąsiadów z ul. Podbipięty 14.09.2022r. godz. 18.00
14. Od żony córek syna z rodzinami 21.09.2022r. godz. 18.00

 

Śp. Zofia Serafin


1. 6.08.2022 g. 7.00 od męża i córek w 30 dzień ….
2. 6 Mszy św. od koleżanek Marty i Małgorzaty - 20.07., 3.08., 10.08., 7.09., 21.09., 5.10., g. 18.00
3. 4 Msze św. od sąsiadów z ul Narciarskiej 2G klatka I – 22.07.22 g.18.00, 28.07.22 g.18.00, 3.01.23 g.7.00, 12.01.23 g.18.00
4. od Beaty i Janusza Ligęzów 27.07. 2022 r. godz. 18.00
5. od Marii i Jerzego Bajorek 17.08. 2022 r. godz. 18.00
6. od Teresy i Stanisława Basta 22.08. 2022 r. godz. 18.00
7. od Ewy i Sławomira Górowskich 24.08. 2022 r. godz. 18.00
8. od Karoliny i Marka Gwiżdż 28.08. 2022 r. godz. 18.00
9. od Zofii i Elżbiety, Jerzego Ruszaj z Iwkowej 31.08. 2022 r. godz. 18.00
10. od Anny i Mirosława Prządka z Katowic 14.09. 2022 r. godz. 18.00
11. od rodziny Wójcików 22.09. 2022 r. godz. 18.00
12. od Marii Seperowicz 28.09. 2022 r. godz. 18.00
13. od Marii i Zbigniewa Serafin 12.10. 2022 r. godz. 18.00
14. od Marii i Franciszka Serafin 19.10. 2022 r. godz. 18.00
15. od Jadwigi i Alfreda Serafin 22.10.2022 r. godz. 18.00
16. od nauczycieli Studium Dietetyki 26.10. 2022 r. godz. 18.00
17. od Heleny i Krzysztofa Salamon 28.10. 2022 r. godz. 18.00
18. od Urszuli Salamon z dziećmi 2.11. 2022 r. godz. 18.00
19. od Zarządu i Pracowników Firmy Ben-Zin z Łososiny Dolnej 9.11. 2022 r. godz. 18.00
20. od Zarządu i Pracowników Firmy Ben-Zin z Łososiny Dolnej 16.11. 2022 r. godz. 18.00
21. od Ireny i Bolesława Zając 22.11. 2022 r. godz. 18.00
22. od rodziny Zabrzeski 23.11. 2022 r. godz. 18.00
23. od dietetyków Szpitala Uniwersyteckiego 28.11. 2022 godz. 18.00
24.od siostry Janiny z rodziną 7.01.2023 godz.6.30
25. od siostry Marii z rodziną 10.01.2023 godz.6.30
26. od siostry Stanisławy z rodziną 11.01.2023 godz.18.00
27. od brata Janusza z Rodziną 13.01.2023 godz.7.00
28. od brata Józefa z rodziną 15.01.2023 godz.18.00
29. od brata Wiesława z rodziną 17.01.2023 godz.7.00
30. od chrześnicy Alicji z rodziną 18.01.2023 godz. 18.00
31. od pracowników firmy Łososina Dolna 30.11.2022 godz18.00
32. od pracowników firmy Łososina Dolna 7.12.2022 godz.18.00
33. od pracowników firmy Wojakowa 23.01.2023 godz.18.00
34. od Ewy Wolak i Rafała Ziółkowskiego 24.01.2023 godz. 18.00

 

Śp. Anna Guściora 


22.01.2023 r. g. 13.00 od siostry Marii z Rodziną
13.07.2022 r. 18.00 od córek
17.08.22r. g.18.00 od córek z rodzina
26.06.23 r. 18.00 od córek w rocznicę śmierci
29.07.2023 r. 18.00 od córek z rodziną

 

Śp. Lucjanna Durda

1. Od Róży św. Matki Teresy z Kalkuty 6.07.2022 r. godz. 18.00
2. Od Róży św. Matki Teresy z Kalkuty 13.07.2022 r. godz. 18.00
3. Od Joanny i Pawła Sosków 20.07.2022 r. godz. 18.00
4. Od Danuty Grońskiej 22.07.2022 r. godz. 18.00
5. Od Krzysztofa i Elżbiety Foryś z dziećmi 27.07.2022 r. godz. 18.00
6. Od Haliny Wołczyk z rodziną 28.07.2022 r. godz. 18.00
7. Od Janiny i Małgorzaty Put 3.08.2022 r. godz. 18.00
8. Od sąsiadów z os. Kolorowego 16 klatka III 10.08.2022 r. godz. 18.00
9. Od sąsiadów z os. Kolorowego 16 klatka III 17.08.2022 r. godz. 18.00
10. Od sąsiadów z os. Kolorowego 16 klatka III 22.08.2022 r. godz. 18.00


Śp. Marek Augustyniak


1.Od wujka Zdzisława Serafina z Sędziszowa z rodziną 6.07.2022 r.godz. 18.00

2. od kuzyna Zbigniewa Serafina z Sędziszowa z rodziną 13.07.2022 r. 
godz.18.00

3 od rodziny Bieganów 20.07.2022 r. godz. 18.00


Śp. Jan Łojek:

1. Od Klary i Grzegorza Burek 22.06.2022 godz. 18.00
2. Od Jolanty i Jacka Bryl z rodziną 22.06.2022 godz. 18.00
3. Od Alicji i Andrzeja Król 28.06.2022 godz. 18.00
4. Od pracowników cukierni Adam Adamek z Wadowa 29.06.2022 godz. 18.00
5. Od pracowników cukierni Adam Adamek os. Kolorowe 6.07.2022 godz. 18.00
6. Od pracowników cukierni Adam Adamek Pań ze sklepów 13.07.2022 godz. 18.00
7. od Adama Adamek z rodziną 2o.07.2022 godz. 18.00
8. Od Ewy i Wojciecha Grelów 22.07.2022 godz. 18.00
9. Od Aliny i Andrzeja Jamróz z Bieńczyc 27.07.2022 godz. 18.00
10. Od Elżbiety i Zbigniewa Jamróz z rodziną 28.07.2022 godz. 18.00
11. Od Marii Walerjan 3.08.2022 godz. 18.00
12. Od chrześnika Krzysztofa z rodziną 10.08.2022 godz. 18.00
13. Od Moniki i Krzysztofa Walerjan 17.08.2022 godz. 18.00
14. Od Joanny i Grzegorza Franczak z rodziną 22.08.2022 godz. 18.00
15. Od Jana Walerjana z żoną 24.08.2022 godz. 18.00
16. Od Marii i Tadeusza Broś z rodziną 28.08.2022 godz. 18.00
17. Od Marty i Pawła Tabor 31.08.2022 godz. 18.00
18. Od Małgorzaty i Macieja Czaja 7.09.2022 godz. 18.00
19. Od Anny i Marka Jamróz z rodziną 14.09.2022 godz. 18.00

 

Śp. Stefania Kmiecik

- 28.06.2022 godz. 18.00 - od Krystyny i Zygmunta Pajor z Bilska

- 29.06.2022 godz. 18.00 - od Elżbiety i Edwarda Oleksy z rodziną

- 6.07.2022 godz. 18.00 - od Agaty i Andrzeja Pajor z dziećmi

- 13.07.2022 godz. 18.00 - od Władysława Pajora z rodziną ze Świniarska

- 20.07.2022 godz. 18.00 - od Danuty i Stanisława Pajor z rodziną z Zawady

- 22.07.2022 godz. 18.00 - od Jana i Marii Pajor z rodziną z Bilska

- 27.07.2022 godz. 18.00 - od Marii i Mariana Pajor

- 28.07.2022 godz. 18.00 - od rodziny Sikorów

 

Śp. Ludwika Wosiek 


15.06.22 g.18.00 od Rodzin Krawczyków, Seremetów, Samców
22.06.22 g. 18.00 od Rodziny Matuła
28.06.22 g.18.00 od Ireny i Krzysztofa Sikora z rodziną
20.07.22 g.18.00 od Wojciecha Sikory z rodziną
22.07.22 g.18.00 od Stanisławy Wosiek

 

Śp. Zofia Lis


1.) 8.06.2022 – godzina 18.00 - od Marii i Kazimierza Porębskich
2.) 15.06.2022 – godzina 18.00 – od Pauli i Wojciecha Dziedzic
3.) 22.06.2022 - godzina 18.00 – od Barbary i Kazimierza Dziedzic
4.) 9.01.2023 – godzina 7.00 – od syna Janusza z rodziną
5.) 13.01.2023 – godz.18.00 – od syna Janusza z rodziną

 

Śp. Krystyna Brożek 


28.05.2022 r. g. 18.00 od córek Marioli i Barbary z rodzinami
1.06.2022 r. g. 18.00 od Lucyny

 

Śp. Janusz Barcz

- 24.05.2022 godz. 7.00 - od brata Macieja z rodziną

- 25.05.2022 godz. 18.00 - od sąsiadów z os. 2. Pułku Lotn. bl. 46; kl. V

- 30.05.2022 godz. 18.00 - od pracowników pierogarni " Pycha Micha"


Śp. Jerzy Fudro


Od Władysława i Lucyny Stręk z rodziną 25.05.2022 godz. 18.00
Od chrześnicy Edyty wraz z rodzina 28.05.2022 r. godz. 18.00
Od Dominiki i Daniela z rodziną 1.06.2022 r. godz. 18.00
Od rodziny Pląder 8.06 2022r. godz. 18.00
Od Mieczysława Kubackiego rycerza Kolumba 15.06.2022 r. godz. 18.00
Od kuzynki Elżbiety Kotarba z mężem 22.06.2022r. godz. 18.00
Od rodziny Łaskich 28.06.2022r. godz. 18.00
Od Renaty i Krzysztofa 29.06. 20022 r. godz. 18.00
Od Anny Szczepaniak z Jasienicy 6.07.2022 r. godz. 18.00
Od rodziny Mendalskich 13.07.2022 r. godz. 18.00
Od rodziny Jałowców 20.07.2022 r. godz. 18.00
Od rodziny Urbańczyków z dziećmi 22.07.2022 r. godz. 18.00

 

Śp. Michalina Kwiecień 

22.05.22 r. g.18.00 od wnuka z rodziną

25.05.22r. g.18.00 od bratanicy Joli

28.05.22r. g.18.00 od wnuka z rodziną


Śp. Zofia Siwek

1. Od Teresy i Franciszka Balickich 18.05.2022 r. godz. 18.00
2.Od Marzeny i Sławomira 22.05. 2022 r . godz.18.00
3. Od chrześnika Marcina 25.05. 2022 r . godz.18.00
4. Od Anety i Ilony 28.05. 2022 r . godz.18.00
5. Od Anny z Mężem 01.06. 2022 r . godz.18.00
6. od siostry Józefy z mężem 08.06. 2022 r . godz.18.00
7. Od siostrzeńca Marka 15.06. 2022 r . godz.18.00
8. od Justyny i Adama z rodziną 22.06. 2022 r . godz.18.00
9. Od Marii Frączek z Pisarzowej 22.06. 2022 r . godz.18.00
10. od bratanicy Doroty Hutek z mężem i córką 28.06. 2022 r . godz.18.00
11. od brata Stanisława Król z żoną z Siekierczyny 29.06. 2022 r . godz.18.00
12. od brata Stanisława Król z żoną z Siekierczyny 06.07. 2022 r . godz.18.00
13. od bratanicy Magdaleny Zapała z rodzina z Tymbarku 13.07. 2022 r . godz.18.00
14. od bratanicy Elżbiety Gaura z rodziną z Przyszowej 20.07. 2022 r . godz.18.00
15. od bratanicy Moniki Pławeckiej z rodzina z Limanowej 22.07. 2022 r . godz.18.00
16. od bratanicy Jolanty Król z Michałem z Siekierczyny 27.07. 2022 r . godz.18.00
17. od Barbary i Piotra Król z żoną z Siekierczyny 28.07. 2022 r . godz.18.00
18. od bratanka Kazimierza Król z żona i dziećmi 03.08. 2022 r . godz.18.00
19. Od bratanka Aleksandra Król z rodziną z Podłopienia 10.08. 2022 r . godz.18.00
20. Od Renaty i Dominika Dara 17.08. 2022 r . godz.18.00
21. od brata Tadeusza z zoną 22.08. 2022 r . godz.18.00
22.od brata Jana z żoną 24.08. 2022 r . godz.18.00
23. Od bratanka Marcina z żoną 28.08. 2022 r . godz.18.00
24. od bratanicy Faustyny 31.08. 2022 r . godz.18.00
25. od bratanka Damiana 07.09. 2022 r . godz.18.00
26. od syna Adama 14.09. 2022 r . godz.18.00
27. od syna Tadeusza z rodzina 21.09. 2022 r . godz.18.00
28. od Moniki i Andrzeja Michalików 22.09. 2022 r . godz.18.00
29. od brata Bronisława z żoną 28.09. 2022 r . godz.18.00

30. od Janiny i Pawła Sasak 28.09. 2022 r . godz.18.00
31. od Józefy i Jana Janik 05.10. 2022 r . godz.18.00
32. od Tadeusza Janika z rodziną 12.10. 2022 r . godz.18.00
33. od Krzysztofa Janika z rodziną 19.10. 2022 r . godz.18.00
34. od Urszuli i Wojciecha Król z rodziną 22.10. 2022 r . godz.18.00
35.od brata Antoniego Król 26.10. 2022 r . godz.18.00
36. od Anny i Szczepana Król z rodziną 28.10. 2022 r . godz.18.00
37. od Kazimiery i Franciszka Wojtas 02.11. 2022 r . godz.18.00
38. od bratanicy Łucji Król z córką 09.11. 2022 r . godz.18.00
39. od bratanicy Zofii Bieniek z mężem i dziećmi 16.11. 2022 r . godz.18.00
40 od Józefa i Danuty Mars 22.11. 2022 r . godz.18.00
41. od Krzysztofa i Anny Mars 23.11. 2022 r . godz.18.00
42. od Pawła i Małgorzaty Mars 28.11. 2022 r . godz.18.00
43. od rodziny Batóg 30 .11. 2022 r . godz.18.00

 

Śp. Maria Cieślawska

- 18.05.2022 godz. 18.00 - od Ani z córkami

Śp. Halina Limanówka

wszystkie msze św. o godz.18.00
1. Od Honoraty Pucia z rodziną 21.09.2022r. godz.18.00
2. Od Zbigniewa i Renaty Pucia z rodziną 14.09.2022r.
3. Od Krystyny i Ryszarda Pucia z rodzina 7.09.2022 r.
4. Od Małgorzaty Czapiga z rodzina 31.08.2022
5. Od wujka Edka z rodzina z Limanowej28.02.2022
6. Od rodziny Kipiel 24.08.2022 r.
7. Od rodziny Niemiec 22.08.2022
8. Od rodziny Niemiec 17.08.2022 r.
9. Bronisława i Krystyny Limanówka 10.08.2022 r.
10. Od chrześniaka Artura 3.08.2022 r.
11. Od Artura i Justyny Smoter 28.07.2022
12. Od Kazimierza Kierzek z Kostrzy z rodziną 27.07,2022
13. Od Heleny Pucia z rodziną z Kostrzy 22.07.2022 r.
14. Od Anny Limanówka z rodziną z Wilkowiska 20.07.2022 r.
15. Od Barbary Wąsowicz ze Szczyrzyca 13.07.2022 r.
16. Od Tadeusza i Danuty Limanówka z synem 6.07.2022 r.
17. Od Sabiny i Krzysztofa Dyrda z dziećmi 29.06.2022 r.
18. Od Ewy i Andreasa Baurbaulias z dziećmi 28.06. 2022 r.
19. Stanisława Limanówka z Kostrzy 22.06.2022 r.
20. Od Zbigniewa i Małgorzaty Natanek 22.06.2022 r.
21. Od rodziny Jurek 28.05.2022r. godz.18.00
22. Od Michaliny i Henryka Piątek z rodziną 15.06.2022 r.
23. Od męża 27.04.2022 r.
24. Od rodziny Marciszów 28.04.2022
25. Od Barbary i Zbigniewa Hejmo z rodzina 4.05.2022 r.
26. Od córki Moniki z rodziną 11.05.2022 r.
27. Od syna Marcina z rodziną od rodziny Tworzydło z rodzina 18.05. 2022 r
28. Od bratowej Zosi z rodziną 22.05.2022 r.
29. Od Kasi Ani i Joli 25.05.2022
30. Od Teresy i Tadeusza Limanówka 28.05.2022
31. Od Zofii i Leszka Lizak 1.06.2022
32. Od Marii i Stanisława Limanówka 8.06.2022

 

Śp. Janina Sosin
4.01.2023 r. godz. 18.00 od Dyrekcji oraz pracowników Zespołu Szkół Elektrycznych Nr2 w Krakowie

 

Śp. Aniela Piechnik


- 27.04.2022 godz. 18.00 - od rodziny Sewielskich z Nowego Rybia

- 28.04.2022 godz. 18.00 - od rodziny Zelków z Ujanowic

- 29.04.2022 godz. 18.00 - od syna Jana z rodziną

- 4.05.2022 godz. 18.00 - od rodziny Hereśniaków

- 9.05.2022 godz. 18.00 - od syna Andrzeja z rodziną

- 10.05.2022 godz. 18.00 - od Andrzeja Ptaszek z rodziną

- 11.05.2022 godz. 18.00 - od Justyny i Polikarpa Piechnik z rodziną

- 18.05.2022 godz. 7.00 - od brata z rodziną

- 19.05.2022 godz. 7.00 - od bratanka Pawła z rodziną z Rupniowa

- 20.05.2022 godz. 7.00 - od chrześnicy Anny Zapała z Rupniowa

- 22.05.2022 godz. 18.00 - od Kazimierza Piechnika

- 23.05.2022 godz. 18.00 - od Marii Sewielskiej z Podłopienia

- 25.05.2022 godz. 18.00 - od pracowników Firmy AKOTERM i HYDRO-TECH

- 28.05.2022 godz. 18.00 - od Doroty i Zdzisława Piechnik

- 1.06.2022 godz. 18.00 - od Czesławy Piechnik z rodziną

- 2.06.2022 godz. 7.00 - od Marii Natanek z rodziną

- 8.06.2022 godz. 18.00 - od chrześnicy Władysławy Górka z rodziną

- 15.06.2022 godz. 7.00 - od Beaty Tabor z rodziną

- 15.06.2022 godz. 18.00 - od Marii i Benedykta Piechnik z rodziną

- 22.06.2022 godz. 18.00 - od Stanisława Sewielskiego z rodziną

- 28.06.2022 godz. 18.00 - od rodziny Górków

- 29.06.2022 godz. 18.00 - od Elżbiety i Lucyny (za śp. Anielę i
Bolesława Piechnik)

- 6.07.2022 godz. 18.00 - od Marii Ptaszek

- 13.07.2022 godz. 18.00 - od Marii Jurek z rodziną

- 20.07.2022 godz. 18.00 - od rodziny Filapek

- 22.07.2022 godz. 18.00 - od chrześnicy Małgorzaty z rodziną

- 27.07.2022 godz. 18.00 - od rodziny Więdłochów

- 28.07.2022 godz. 18.00 - od rodziny Tkaczyków

- 3.08.2022 godz. 18.00 - od rodziny Powierżów

- 10.08.2022 godz. 18.00 - od Genowefy Źrółka

- 17.08.2022 godz. 18.00 - od rodziny Iźwickich

- 22.08.2022 godz. 18.00 - od chrześnicy Beaty z mężem z Limanowej

- 24.08.2022 godz. 18.00 - od bratowej Józefy z Limanowej

- 28.08.2022 godz. 18.00 - od Teresy i Mariana Piechnik z Krakowa

- 31.08.2022 godz. 18.00 - od Zofii i Marka Lizak z Limanowej

- 7.09.2022 godz. 18.00 - od Moniki i Marka Molickich

- 9.09.2022 godz. 7.00 - od syna Mieczysława z żoną Dorotą

- 14.09.2022 godz. 18.00 - od Ewy i Jana Rusnaków z rodziną

- 21.09.2022 godz. 18.00 - od wnuka Piotra z żoną Alicją

Śp. Stanisława Kościucha
1) 11.05.2022 – godz.18.00
2) 18.05.2022- godz. 18.00
3) 22.05.2022 – godz.18.00 – od sąsiadek Jasi i Losi.


Śp. Zygmunt Kościucha
1.) 4.05.2022 – godz.18.00

Śp. Bogusława Mucha

- 22.04.2022 godz. 18.00 - od koleżanki Danuty Kotaba

- 27.04.2022 godz. 18.00 - od pielęgniarek środowiskowych z os. Piastów

- 28.04.2022 godz. 18.00 - od pielęgniarek z VITAMED-u z os. Piastów

- 4.05.2022 godz. 18.00 - od Zarządu i Kierownictwa Firmy OPC

- 11.05.2022 godz. 18.00 - od sąsiadów z bloku

- 18.05.2022 godz. 18.00 - od Pawła i Marka Zimochów

- 22.05.2022 godz. 18.00 - od koleżanki Teresy

- 25.05.2022 godz. 18.00 - od koleżanek z OPC Narutowicz

- 28.05.2022 godz. 18.00 - od koleżanek z OPC Narutowicz

- 1.06.2022 godz. 18.00 - od spółki TERAPIAMED z os. Niepodległości

Śp. Stanisław Kuc

- 14.04.2022 godz. 18.00 - od rodziny Plewniaków i Kmitów

- 20.04.2022 godz. 18.00 - od sąsiadów z os. 2. Pułku Lotn. bl. 44, kl. VI 

Śp. Stanisław Wiśniewski

- 20.04.2022 godz. 18.00 - od bratanka Marka Wiśniewskiego z rodziną

- 27.04.2022 godz. 18.00 - od siostrzenicy Teresy Skóry


Śp. Stanisław Caba


22.04.22 g. 18.00 od sąsiadów z Klatki Pierwszej Blok 87 Aleja Pokoju
27.04.22 g. 18.00 od sąsiadów z Klatki Pierwszej Blok 87 Aleja Pokoju
28.04.22 g. 18.00 od sąsiadów z Klatki Pierwszej Blok 87 Aleja Pokoju

Śp. Stanisław Trzaska


1.) 13.04.2022 – godz.18.00 – od siostrzeńca Stanisława z rodziną.
2.) 20.04.2022 – godz.18.00 – od siostry Olgi.
3.) 22.04.2022 – godz.18.00 – od Jana Kosek.
4.) 27.04.2022 – godz.18.00 – od Teresy i Wiesława Łyczak z rodziną z Kalwarii.
5.) 4.05.2022 – godz.18.00 – od Michała i Julii Wieciech z rodziną z Kalwarii.
6.) 11.05.2022 – godz.18.00 – od Jolanty Opyrchał z rodziną.
7.) 18.05.2022 – godz.18.00 - od Felicji Handzlik.
8.) 22.05.2022 – godz.18.00 – od Doroty i Krzysztofa Handzlik z Zebrzydowic.
9.) 25.05.2022 – godz.18.00 – od Ewy z mężem i synem Jackiem.
10.) 28.05.2022 – godz.18.00 – od Sławomira i Eweliny Kosek.

Śp. Adam Tyrański 


w roku 2022
6.04. g. 18.00 od żony
13.04. g. 18.00 od córki Agnieszki z rodziną
20.04 g.18.00 od córki Małgosi z rodziną
22.04. g. 18.00 od sąsiadów z ul. Kamionka 7
27.04. g. 18.00 od sąsiadów z ul. Kamionka 7
28.04. g. 18.00 od sąsiadów z ul. Kamionka 7
4.05. g. 18.00 od sąsiadów z ul. Kamionka 7
11.05 od Jadwigi Tyrańskiej z rodziną
18.05 g.18.00 od Bogdana z rodziną
22.05. 18.00 od Stanisława Piwowarczyka z rodziną
1.06. g.18.00 od Chrześnicy Agaty z rodziną

10.12 g.6.30  Od sąsiadów Zawiłowiczów


w roku 2023
3.01. g.6.30 od kuzyna Franciszka
27.01. g.6.30 od Andrzeja Olszewskiego z rodziną
6.02. g. 6.30 od Rodziny Olszewskich z Myślenic
22.02. g.6.30 od Magdaleny Olszewskiej
24.03. g.6.30 od Janusza Olszewskiego z żoną
5.04. g.6.30 od kuzyna Jana z żoną
22.04 g.6.30 od Jarosława Olszewskiego z rodziną
8.05 g.6.30 od chrześniaka Tomasza z żoną Beatą
2.06. g.6.30 od sąsiadów Uranów z Grabia
29.06. g.6.30 od Barbary i Jana Sędzik


w parafii Biała
31.08.2022 r. od Heleny i Mirosława Ryś z rodziną
1.09.2022 r. od Zofii i Józefa Gał
23.09.2022 r. od Chrześniaka Tomasza Ryś z rodziną

Śp. Kazimierz Duda


1.) 6.04.2022 – godz.18.00 – od sąsiadów z ulicy Podbipięty.
2.) 13.04.2022 – godz.18.00 – od Alicji i Andrzeja Wiech.
3.) 20.04.2022 – godz.18.00 – od siostry Eufemii Kołek z Ołpin.
4.) 22.04.2022 – godz.18.00 – od chrześniaka Marka z rodziną.
5.) 27.04.2022 – godz.18.00 – od chrześniaka Marka z rodziną.
6.) 28.04.2022 – godz.18.00 - od Krystyny i Jana Makowiczów.
7.) 4.05.2022 – godz.18.00 – od Krystyny i Jana Makowiczów.
8.) 11.05.2022 – godz.18.00 – od Tomasza i Magdaleny Kołek z dziećmi z Ołpin.
9.) 17/05.2022 – godz.7.00 – od żony z dziećmi.
10.) 18.05.2022 – godz.18.00 - od Haliny Bąk z rodziną z Rzepiennika Suchego.
11.) 22.05.2022 – godz.18.00 – od Heleny I Jana Pikusa.
12.) 25.05.2022 – godz.18.00 – od Heleny i Jana Pikusa.
13.) 28.05.2022 – godz.18.00 – od Marzeny I Tomasza Pikusa.
14.) 1.06.2022 – godz.18.00 – od Anny i Piotra Dudka.
15.) 8.06.2022- godz.18.00 – od szwagierki Józefy, syna Mirosława Stężowskiego z Ołpin, od
Krzysztofa Stężowskiego z rodziną z Biecza.

 

Śp. Grzegorz Jakubowski

- 30.03.2022 godz. 7.00 - od córki Moniki z rodziną

- 28.08.2022 godz. 11.30 - od syna Marcina i córki Natalii z rodzinami

 

Śp. Jan Czekaj

- 23.03.2022 godz. 7.00 - od rodziny Michałków

- 23.03.2022 godz. 18.00 - od sąsiadów z klatki bloku Kamionka 5

- 25.03.2022 godz. 7.00 - od chrześnicy z rodziną

- 30.03.2022 godz. 18.00 - od sąsiadów z klatki bloku Kamionka 5

- 31.03.2022 godz. 7.00 - od rodziny Bojarskich

- 6.04.2022 godz. 18.00 - od sąsiadów z klatki bloku Kamionka 5

- 7.04.2022 godz. 7.00 - od Anny Karasińskiej z synem Adamem

- 13.04.2022 godz. 18.00 - od żony Grażyny z dziećmi

- 28.04.2022 godz. 7.00 - od syna Pawła z rodziną

 

Śp. Maria Rogacka - Orłowska

22.03.2022 - godz.18.00 - od Siostry z Rodziną

28.03.2022 - godz.18.00 - Od Siostry z Rodziną

Śp. Marek Szanda


22.03.22 g.18.00 od Małgorzaty Szewczyk
28.03.2022 g.18.00 od Małgorzaty Szewczyk
po za parafią
- 11.09. g.9.00 u SS Karmelitanek Bosych ul Kopernika 44
- od Chrześniaka Szymona Kowalczyka – Msza św. Wieczysta u Księży Werbistów

 

Śp. Maria Janikowska

9.03.2022. g.18.00 od Franciszki Mosiek z rodziną
22.03.2022 g.18.00 od Jadwigi Pitek z rodziną

 

Śp. Władysława Konieczko

- 28.02.2022 godz. 18.00 - od pracowników i kolegów z pracy córki Krystyny

- 2.03.2022 godz. 18.00 - od Henryki i Andrzeja Kluba

- 9.03.2022 godz. 18.00 - od wnuczki Natalii z mężem

- 16.03.2022 godz. 18.00 - od Joanny i Grzegorza Augustyn z Nowego Wiśnicza

- 22.03.2022 godz. 18.00 - od rodziny Leszczyńskich

- 23.03.2022 godz. 18.00 - od syna Jerzego

- 28.03.2022 godz. 18.00 - od wnuka Artura z rodziną

- 30.03.2022 godz. 18.00 - od wnuczki Bożeny z rodziną

- 6.04.2022 godz. 18.00 - od wnuczki Bożeny z rodziną

- 13.04.2022 godz. 18.00 - od siostry Emilii

- 20.04.2022 godz. 18.00 - od wnuczka Roberta z rodziną

- 22.04.2022 godz. 18.00 - od siostry Emilii

- 27.04.2022 godz. 18.00 - od siostry Emilii

- 28.04.2022 godz. 18.00 - od chrześnicy Barbary z rodziną

- 4.05.2022 godz. 18.00 - od Grażyny Kluby z rodziną

- 11.05.2022 godz. 18.00 - od Andżeliki i Macieja Dudek

- 18.05.2022 godz. 18.00 - od siostry Krystyny Smęda

- 22.05.2022 godz. 18.00 - od siostrzeńca Bogdana Smęda z rodziną

- 25.05.2022 godz. 18.00 - od rodziny Smędów z Połomia Dużego

- 28.05.2022 godz. 18.00 - od rodziny Waligórów

- 1.06.2022 godz. 18.00 - od rodziny Dragan

- 15.06.2022 godz. 18.00 - od córki Krystyny z rodziną

- 22.06.2022 godz. 18.00 - od Kamili Urbaniec

- 28.06.2022 godz. 18.00 - od syna Jerzego

- 29.06.2022 godz. 18.00 - od wnuków Natalii i Artura z rodzinami

- 16.03.2022 godz. 18.00 - od córki Ireny z mężem

- 6.07.2022 godz. 18.00 - od siostry Emilii

- 8.06.2022 godz. 18.00 - od Teresy Paluch

 

Śp. Maria Piskadło
28.02. g.18.00 - od szwagra Krzysztofa z żoną z Krosna
02.03. g. 18.00 - od rodziny Kwiatkowskich z całą rodziną
06.03. g.11.30 - od córek z rodzinami
09.03. g.18.00 - od rodziny Kwiatkowskich z całą rodziną
16.03. g.18.00 - od rodziny Kwiatkowskich z całą rodziną
22.03. g.18.00 - od szwagra Krzysztofa z żoną z Krosna
23.03. g.18.00 - od rodziny Kwiatkowskich z całą rodziną
28.03. g.18.00 - od rodziny Kwiatkowskich z całą rodziną
6.04. g.18.00 - od rodziny Kwiatkowskich z całą rodziną
13.04. g.18.00 – od teściów Odziewów
20.04. g.18.00 – od koleżanek z poradni i oddziału
22.04. g.18.00- od rodziny Kwiatkowskich z całą rodziną
27.04. g.18.00 – od sąsiadów z os. Piastów 27 klatka 1
28.04.go.18.00 – od sąsiadów z os. Piastów 27 klatka 1
4.05.g.18.00 - od sąsiadów z os. Piastów 27 klatka 1
28.05.g.18.00 - od rodziny Kwiatkowskich z całą rodziną
22.06. g.18.00 - od rodziny Kwiatkowskich z całą rodziną
28.08. g.18.00 - od rodziny Kwiatkowskich z całą rodziną

 

Śp. Łucja Grzebinoga

- 28.02.2022 godz. 7.00 - od sąsiadów z os. Kolorowego 16, kl.3

- 22.03.2022 godz. 18.00 - od Róży Matki Teresy z Kalkuty (od Haliny i Teresy)

- 23.03.2022 godz. 18.00 - od Róży Matki Teresy z Kalkuty (od Haliny i Teresy)

- 28.03.2022 godz. 18.00 - od rodziny Toporów

- 30.03.2022 godz. 18.00 - od Nadzwyczajnych Szafarzy Eucharystii z parafii św. Judy Tadeusza

- 6.04.2022 godz. 18.00 - od Nadzwyczajnych Szafarzy Eucharystii z parafii MB Królowej Polski z Nowego Ruczaju

- 13.04.2022 godz. 18.00 - od Roberta i Ewy Kucharzyk

- 20.04.2022 godz. 18.00 - od sąsiadów z os. Kolorowego 16, kl. 3

- 27.04.2022 godz. 18.00 - od rodziny Morzonków

- 28.04.2022 godz. 18.00 - od Róż Żywego Różańca

- 4.05.2022 godz. 18.00 - od Wspólnoty Sióstr Zgromadzenia Córek Bożej Miłości w Prusach

- 11.05.2022 godz. 18.00 - od pracowników Urzędu Miasta Krakowa

- 18.05.2022 godz. 18.00 - od pracowników Urzędu Miasta Krakowa

- 22.05.2022 godz. 18.00 - od mieszkanek i pracowników Domu Pomocy Społecznej w Prusach

- 28.02, 2.03., 9.03., 16.03 - od Róży św. Teresy z Kalkuty

- 17.04 g.6.00 od córki /Łucja i Henryk Grzebinoga/

 

Śp. Janina Czarnota 
22.02 g.18.00 od sąsiada Stanisława Hudaszek z rodziną
22.03. g.18.00 od Rodziny Pazdalskich i Kubarków
30.03., 27.04., 25.05., 28.06 g.18.00 od córki Małgorzaty z rodziną i syna Artura z rodziną 

 

Śp. Władysława Włodarczyk 
22.02 g.18.00 od córki
23.02 g.18.00 od Zenona Piechnik ze Słopnic
28.02. g.18.00 od wnuka Artura
02.03. g. 18.00 od Dariusza Szewczyk z rodziną ze Słopnic
09.03. g.18.00 od prawnuczki Karoliny
16.03. g.18.00 od Artura Piechnik z rodziną z Krakowa
22.03. g.18.00 od wnuka Michała
23.03. g.18.00 od Rodziny Piechników
28.03. g.18.00 od Mariusza Piechnik z rodziną ze Słopnic
30.03. g.18.00 od Moniki Czachurskiej z rodziną z Limanowej
08.06. g.18.00 od córki

 

Śp. Wanda Golba


1.) 23.02.2022 – godz.18.00 – od Grażyny i Pawła Kutnik
2.) 28.02.2022 – godz.18.00 – od Bożeny
3.) 2.02.2022 – godz.18.00 – od Bożeny

 

Śp. Mieczysław Cudek

- 26.01.2022 godz. 18.00 – od rodziny Obidowiczów z rodziną

- 28.01.2022 godz. 18.00 – od rodziny Wesołowskich i Tadeusza Szewczyka

- 2.02.2022 godz. 18.00 – od sąsiadów z klatki

- 9.02.2022 godz. 18.00 – od sąsiadów z klatki

- 16.02.2022 godz. 18.00 – od sąsiadów z klatki

- 22.02.2022 godz. 18.00 – od Mirka Kulaka z rodziną

- 23.02.2022 godz. 18.00 – od rodziny Suder

- 28.02.2022 godz. 18.00 – od rodziny Pokład z Bogatyni

- 2.03.2022 godz. 18.00 – od Krystyny i Mieczysława Radtkowskich

- 9.03.2022 godz. 18.00 – od Elżbiety i Tadeusza Siemczonek

- 16.03.2022 godz. 18.00 – od rodziny Siemczonków z Wieliczki

- 22.03.2022 godz. 18.00 – od rodziny Żmijewskich

- 23.03.2022 godz. 18.00 – od rodziny Maciejowskich

- 28.03.2022 godz. 18.00 – od rodziny Findurów

- 30.03.2022 godz. 18.00 – od rodziny Mazanek

- 6.04.2022 godz. 18.00 – od rodziny Leśniaków

- 13.04.2022 godz. 18.00 – od rodziny Bruzda

- 20.04.2022 godz. 18.00 – od rodziny Gwizdała

- 22.04.2022 godz. 18.00 – od rodziny Giza

- 27.04.2022 godz. 18.00 – od Edyty Ślęczka

- 28.04.2022 godz. 18.00 – od rodziny Jamróg

- 4.05.2022 godz. 18.00 – od rodziny Cudków z Góry św. Jana

- 11.05.2022 godz. 18.00 – od rodziny Dudzików

- 18.05.2022 godz. 18.00 – od Barbary Cudek z rodziną

- 22.05.2022 godz. 18.00 – od Jadwigi Jamka z mężem

- 25.05.2022 godz. 18.00 – od rodziny Pacek z Zagórzan

- 28.05.2022 godz. 18.00 – od Sławomira Jamka z rodziną

- 1.06.2022 godz. 18.00 – od Jolanty Klęsk z rodziną

- 8.06.2022 godz. 18.00 – od rodziny Łaszczyk z Mierznia

- 15.06.2022 godz. 18.00 – od Zofii Piwowarczyk

- 22.06.2022 godz. 18.00 – od Donaty i Michała Bober z rodziną

- 28.06.2022 godz. 18.00 – od Aleksandry i Rafała Radwańskich z rodziną

- 29.06.2022 godz. 18.00 – od rodziny Wałęsów z dziećmi

- 6.07.2022 godz. 18.00 – od Jana i Danuty Putek z rodziną

- 13.07.2022 godz. 18.00 – od siostrzenicy Barbary z rodziną

- 20.07.2022 godz. 18.00 – od siostrzenicy Lucyny z mężem z Komornik

- 22.07.2022 godz. 18.00 – od Maćka Gnieckiego z żoną i dziećmi z Komornik

- 27.07.2022 godz. 18.00 (za śp. Mieczysława Cudek  i Antoninę – żonę) – od rodziny Łośko

- 28.07.2022 godz. 18.00 – od Elżbiety i Andrzeja Matras

- 3.08.2022 godz. 18.00 – od rodziny Urasińskich

- 10.08.2022 godz. 18.00 – od Anny i Romualda Siemczonek

- 17.08.2022 godz. 18.00 – od kolegi Krzysztofa

- 22.08.2022 godz. 18.00 – od wnuków: Tomasza, Magdaleny i Łukasza oraz prawnuków: Jakuba i Antosia

- 24.08.2022 godz. 18.00 – od rodziny Matrasów z Limanowej

- 28.08.2022 godz. 18.00 – od rodziny Gacków z Dobczyc

- 31.08.2022 godz. 18.00 – od rodziny Matrasów z Dobczyc

- 7.09.2022 godz. 18.00 – od wnuka Tomasza z żoną i prawnukami

- 14.09.2022 godz. 18.00 – od wnuczki Magdaleny

- 21.09.2022 godz. 18.00 – od syna z żoną

 

Śp. Bartłomiej Płonka

26.01.2022 godz. 18.00 - od Cecylii i Roberta z Katedry Fizjologii
2.02.2022 godz. 18.00 - od Zakładu Pogrzebowego "OAZA" z Częstochowy

Śp. Wanda Mikuła 

19.01.22 g. 18.00 od córki Małgorzaty z rodziną
22.01.22 g.18.00 od Heleny i Józefa
26.01.22 g.18.00 od chrześnicy Ewy z rodziną z Żywca
28.01.22 g.18.00 od Rodziny Kmiecików i Paderewskich
2.02.22 g.18.00 od wnuczek i prawnuków
9.02.22g.18.00 od wnuczek i prawnuków
16.02.22 g.18.00 od siostry Marii i siostrzenicy Wandy z Żywca
22.02.22 g.18.00 od siostry Marii, siostrzenicy Wandy z Żywca
28.02.22 g.18.00 od Haliny, Andrzeja, Pawła Ostropolskich z Żywca

 

Śp. Marian Styczeń

- 19.01.2022 godz. 18.00 - od brata Czesława z żoną
- 22.01.2022 godz. 18.00 - od chrześnika Macieja z rodziną
- 26.01.2022 godz. 18.00 - od Zofii i Adama Stelmach z rodziną
- 28.01.2022 godz. 18.00 - od Wiesława i Lidii Wrona
- 2.02.2022 godz. 18.00 - od Jana Masteja z rodziną
- 9.02.2022 godz. 18.00 - od syna Jakuba z rodziną
- 16.02.2022 godz.  18.00 - od sąsiadów Barbary i Andrzeja Ciarach z rodziną
- 22.02.2022 godz. 18.00 - od syna Tomasza z rodziną
- 23.02.2022 godz. 18.00 - od córki Andżeliki z rodziną
- 28.02.2022 godz. 18.00 - od żony Elżbiety
- 2.03.2022 godz. 18.00 - od Zuzanny i Stefana Marzec
- 9.03.2022 godz. 18.00 - od chrześnicy Małgorzaty z rodziną
- 16.03.2022 godz. 18.00 - od Izabeli i Romana Marzec
- 22.03.2022 godz. 18.00 - od Zygmunta i Celiny Stawarz
- 23.03.2022 godz. 18.00 - od Marii i Piotra Pączek z rodziną
- 28.03.2022 godz. 18.00 - od Danuty i Jana Waligóra z Ujazdu
- 30.03.2022 godz. 18.00 - od Ewy i Piotra Marzec

 

Śp. Sylwester Dudek

12.01.2022 g.18.00 od siostry z rodziną
19.01.2022 g.18.00 od Lucyny i Dariusza Kwiecińskich z rodziną
22.01.22 g.18.00 od sąsiadów Barbary i Andrzeja Ciarach z rodziną
26.01.2022 g.18.00 od Lucyny i Dariusza Kwiecińskich z rodziną
28.01.2022 g.18.00 od kolegi Łukasza Pilas z rodziną z pracy syna Pawła
2.02. 2022 g.18.00 od koleżanek i kolegów z pracy syna z oddziału KWANT Tarnów
9.02.2022 g.18.00 od koleżanek i kolegów z pracy syna z oddziału KWANT Tarnów
16.02.2022 g.18.00od sąsiadów Barbary i Andrzeja Ciarach z rodziną
22.02.2022 g.18.00 od i kolegów z pracy syna z oddziału KWANT Kraków i Dąbrowa Tarnowska

22.01.2022 - godzina 18.00 - od Doroty i Andrzejka Źmudów
28.02.2022 g.18.00 od i kolegów z pracy syna z oddziału KWANT Kraków i Dąbrowa Tarnowska

 

Śp. Anna Krystyniak

12.01.22 g.18.00 od córki Danuty z mężem
22.01.22 g.18.00 od wnuczek i wnuków Katarzyny, Magdaleny, Arkadiusza, Seweryna
28.01.22 g.18.00 do siostry Bożeny z mężem i rodziną

 

Śp. Stanisław Piech
- 12.01.2022 godz. 18.00 - od żony
- 19.01.2022 godz. 18.00 - od synów
- 22.01.2022 godz. 18.00 - od szwagra Krzysztofa z rodziną z Zawady
- 26.01.2022 godz. 18.00 - od Beaty Buczek z rodziną
- 28.01.2022 godz. 18.00 - od wnucząt
- 2.02.2022 godz. 18.00 - od Doroty Rudka z rodziną
- 9.02.2022 godz. 18.00 - od Małgorzaty i Grzegorza Cyrus z rodziną
- 16.02.2022 godz. 18.00 - od synowej Anety i wnuczki Kamili
- 22.02.2022 godz. 18.00 - od Roberta Gajek z rodziną
- 23.02.2022 godz. 18.00 - od Stanisława Gajek z rodziną
- 28.02.2022 godz. 18.00 - od kolegów z MOSTOSTALU
- 2.03.2022 godz. 18.00 - od Jadwigi Jarosz
- 9.03.2022 godz. 18.00 - od kolegów z MOSTOSTALU
- 16.03.2022 godz. 18.00 - od kolegów z MOSTOSTALU
- 23.03.2022 godz. 18.00 - od kolegów z MOSTOSTALU
- 5.03.2022 godz. 7.00 - od Danuty Gajek i rodziny Oliprów

 

Śp. Elżbieta Morzonek:
1. Od Marty i Marcina Palichleb 5.01.2022r. godz.18.00
2. Od syna z żoną i wnuków 5.01.2022r. godz. 18.00
3. Od Małgorzaty Myśliwiec z Rodziną 22.01. 2022r. godz. 18.00
4. Od koleżanek i kolegów syna Andrzeja z Biura Nadzoru Właścicielskiego Arcelor Mittal w Krakowie 12.01.2022 godz. 18.00
5. Od koleżanek i kolegów syna Andrzeja z Biura Nadzoru Właścicielskiego Arcelor Mittal w Krakowie 19.01.2022 godz. 18.00
6. Od Elżbiety Stachnik z Rodziną 26.01.2022 godz. 18.00
7. Od sąsiadów z bloku 42 28.01.2022 r. godz. 18.00
8. Od sąsiadów z bloku 42 2.02.2022 r. godz. 18.00
9. Od sąsiadów z bloku 42 9.02.2022 r. godz. 18.00
10. Od sąsiadów z bloku 42 16.02.2022 r. godz. 18.00
11. Od sąsiadów z bloku 42 22.02.2022 r. godz. 18.00

 

Śp. Czesław Sprutta:
- Od syna Sławka z rodzina 5.01.2022 r. godz. 18.00
- Od wnuczki Klaudii 12.01.2022 r. godz. 18.00
- Od Marii Konik z Jasienicy z Rodziną 19.01.2022r. godz. 18.00

- 18.01.2022 godz. 18.00 – od Dyrekcji i pracowników Przedszkola w Jasienicy

- 19.01.2022 godz. 7.00 – od Dyrekcji i pracowników Przedszkola w Jasienicy

- 20.01.2022 godz. 18.00 – od Józefa Ochender

- 22.01.2022 godz. 18.00 – od wnuczki Nikoli dla dziadka

- 24.01.2022 godz. 18.00 – od Józefa Ochender

- 26.01.2022 godz. 7.00 – od Józefa Ochender

- 28.01.2022 godz. 18.00 – od szwagierki Moniki i Sławka z rodziną

- 2.02.2022 godz. 18.00 – od Jana Ochender

- 9.02.2022  godz. 18.00 – od Fryderyka Mardaus z rodziną

- 16.02.2022 godz. 18.00 – od Liliany Tabor z rodziną

- 22.02.2022 godz. 18.00 – od Marii i Janusza Wyporek

- 23.02.2022 godz. 18.00 – od Jana Ochender

- 28.02.2022 godz. 18.00 – od Teresy Szydłowskiej

- 2.03.2022 godz. 18.00 – od Eleonory, Krzysztofa i Joanny Lejda

- 3.03.2022 godz. 18.00 – od Teresy i Józefa Oliwa

- 9.03.2022 godz. 18.00 – od Zofii i Mieczysława Ochender

- 16.03.2022 godz. 18.00 – od Łukasza Oliwy z rodziną

- 22.03.2022 godz. 18.00 – od sąsiadów Agaty i Krzysztofa Prusak z dziećmi

- 23.03.2022 godz. 18.00 – od Józefy i Józefa Mardaus z rodziną

- 28.03.2022 godz. 18.00 – od Anny Biela z rodziną

- 30.03.2022 godz. 18.00 – od Joanny i Andrzeja Jamróz z rodziną

- 6.04.2022 godz. 18.00 – od Katarzyny i Andrzeja Sularczyk z rodziną

- 13.04.2022 godz. 18.00 – od Anny Miśkiewicz

- 20.04.2022 godz. 18.00 – od Janiny Ochender

- 25.04.2022 godz. 18.00 – od Grzegorza Oliwa z rodziną

 

Śp. Emilia Augustyn
5.01.2022 g.18.00 od córek z rodziną
12.01.2022 g.18.00 od córek z rodziną
19.01.2022 g.18.00 od chrześnicy Grażyny z rodziną

 

Śp.  Kazimierz Suder

1. 19.01.2022 - godz.18.00 - od kolegów i koleżanek z pracy syna Pawła
2. 26.01.2022 - godz.18.00 - od rodziny Kitów 
3. 2.02.2022 - godz.18.00 - od rodziny Bareckich
4. 9.02.2022 - godz.18.00 - od rodziny Szewczyków
5. 16.02.2022 - godz.18.00 - od elektroników z firmy "FIlip Moris"
6. 22.02.2022- godz.18.00 - od koleżanek i kolegów z firmy "Filip Moris"
7. 2.03.2022 - godz. 18.00 - od rodziny Gondków

 

Śp. Barbara Kęsek

- 12.01.2022 godz. 7.00 - od Róży św. Joanny, której zmarła była wieloletnią członkinią

- 13. 01.2022 godz. 7.00 - od rodziny Adamczyków

- 28.01.2022 godz. 7.00 - od Danuty Reizer

- 29.01.2022 godz. 7.00 - od rodziny Matykiewicz

- 4.02.2022 godz. 7.00 - od Moniki i Dominika

- 9.02.2022 godz. 18.00 - od rodziny Pikułów z Zarzecza

- 16.02.2022 godz. 18.00 - od Jolanty i Pawła Bąbel

- 22.02.2022 godz. 18.00 - od Małgorzaty i Andrzeja Foszczyńskich

- 1.04.2022 godz. 7.00 - od Doroty, Józefa i Wojtka

- 26.04.2022 godz. 7.00 - od Stanisława Górak i Barbary Pietrzyk z rodziną

 

Śp. Antoni Pawlik

20.12.2021 - godz.6.30 - od rodziny Mlekodajów
21.12.2021 - godz.6.30 - od rodziny Gąsiorków i Płonków
23.12.2021 - godz.6.30 - od Marka Dolnego z rodziną 

 

Śp. Stanisława Bobak 


20.12.2021 r. g. 18.00 od Prawnuków Oliwii i Kacpra
21.12.2021 r. g. 18.00 od koleżanek z pracy
22.12.2021 r. g. 18.00 od koleżanek z pracy

 

Śp. Małgorzata Guda

19.01.2022 godz. 18.00 - od sąsiadów z os. Kolorowego, bl. 18, kl. V

 

Śp. Irena Zawarus 

15.12. 2021 r. g. 18.00 od sąsiadów z os. 2 Pułku Lot. 46 klatka V
22.12.2021 r. g. 18.00 od Rodziny Migdałków z Andrychowa
28.12.2021 r. g. 18.00 od Rodziny Wróbel z Krakowa
29.12.2021 r. g. 18.00 od sąsiadów z os. 2 Pułku Lot. 46 klatka V

 

Śp. Janusz Zaborski 

17.12.2021 - godz. 6.30 - od kolegów z Wędkarzy.

 

Śp. Marian Stomer

  1. Od Iwony i Krzysztofa Rojek z rodziną z Rupniowa 15.12.2021r. godz. 18.00
  2. Od Zbigniewa i Moniki Stochel 22.12.2021 r. godz. 18.00
  3. Od szwagra Józefa Juszczaka 29.12.2021 r. godz. 18.00

 

Śp. Bogusława Chwajoł

  1. Od rodziny Burdaków 15.12.2021 r. godz. 18.00.

 

Śp. Danuta Drożańska

  1. 05.01.2022 – godz.18.00 – od sąsiadów z ulicy Kamionka 10
  2. 12.01.2022 - godz.18.00 – od sąsiadów z ulicy Kamionka 10
  3. 19.01.2022 - godz.18.00 – od sąsiadów z ulicy Kamionka 10
  4. 26.01.2022 - godz.18.00 – od sąsiadów z ulicy Kamionka 10
  5. 9.02.2022 - godz.18.00 – od sąsiadów z ulicy Kamionka 10
  6. 16.02.2022 - godz.18.00 – od sąsiadów z ulicy Kamionka 10

 

Śp. Irena Tyrka

1.12.2021 – godz.18.00 – od siostry Józefy z rodziną

8.12.2021 – godz.18.00 – od wnuka Dominika

15.12.2021 – godz.18.00 – od siostry Elżbiety z rodziną

21.12.2021 – godz.6.30 – od córki Jolanty z Mężem

22.12.2021 – godz.6.30 – od pracowników firmy TELKOM i TELNET

28.12.2021 – godz.18.00 – od siostry Lidii z rodziną

29.12.2021 – godz.18.00 – od siostry Weroniki z rodziną

5.01.2022 – godz.18.00 – od rodziny Uzar i Malina

12.01.2022 – godz.18.00 – od rodziny Uzar I Malina

19.01.2022 – godz.18.00 – od pracowników firmy TELKOM i TELNET

22.01.2022 – godz.18.00 – od chrześnicy Agnieszki z rodziną

 

Śp. Jan Grochal

  1. Od córki Agnieszki z rodziną 22.11.2021 g.18.00
  2. Od syna Krzysztofa z rodziną 24.11.2021 g. 18.00
  3. Od siostry Marii z mężem Wiesławem 28.11.2021 g. 18.00
  4. Od Moniki i Antoniego Dziadkowiec z Lubnia 1.12.2021 g. 18.00
  5. Od Kamili i Mariusza z dziećmi 8.12.2021 g. 18.00
  6. Od Joanny Bujas z Sieprawia 15. 12.2021 g. 18.00
  7. Od Beaty i Bogdana Czerwień z Sieprawia 22.12.2021 g. 18.00
  8. Od siostrzeńca Roberta z rodziną 22.12.2021 g. 18.00
  9. Od siostrzenicy Beaty i Przemka 28.12.2021 g. 18.00
  10. Od siostrzeńca Darka z dziećmi 29.12.2021 g. 18.00
  11. Od chrześniaka Łukasza z Anną12.2022 g. 18.00
  12. Od Marii i Tadeusza Baran 12.01.2022 g. 18.00
  13. Od sąsiadów 19.01. 2022 g. 18.00
  14. Od sąsiadów 22.01.2022 g. 18.00
  15. Od sąsiadów 22.01.2022 g. 18.00
  16. Od sąsiadów 26.01.2022 g. 18.00
  17. Od sąsiadów 28.01.2022 g. 18.00
  18. Od Ireny i Andrzeja 2.02.2022 g. 18.00

 

Śp. Ryszard Kopacz

1. Od sąsiadów z klatki 22.11.2021r g. 18.00

2. Od pracowników firmy Promyk 24.11.2021r. godz.18.00

3. Od pracowników firmy Promyk 28.11.2021r.g.18.00

 

Śp. Tadeusz Wąs

22.11.21 g.18.00 od żony, syna, córki i zięcia

24.11.21 g.18.00 od Barbary i Tadeusza Kalembów z rodziną

28.11.21 g. 18.00 od cioci Wiktorii z córkami

1.12.21 g.18.00 od Marka Kameczurga wraz z dziećmi

22.12.21 g.18.00 od żony, syna, córki i zięcia

28.12.21g.18.00 od cioci Wiktorii z córkami

12.01.22 g.18.00 od kuzynostwa z rodziną z Kornatki

22.01.22 g. 18.00 od Kazimierza Zubla z rodziną

28.01.22 g. 18.00 od Anastazji, Elżbiety, Aleksandra i Tomasza z Kornatki

po za parafią:

od siostry z rodziną Herman /u Karmelitów na Pisaku/

od Bogusławy i Krzysztofa Buczek /w kościele w Bęble/

od chrześnicy Pauliny z rodziną /w kościele w Bęble/

 

Śp. Mikołaj Kowalski

  1. Od żony Anieli 17.11.2021 g. 18.00
  2. Od żony Anieli 22.01.2022 g 18.00
  3. Od córki Doroty z rodziną 22.11.2021 g.18.00
  4. Od córki Doroty z rodziną 22.01.2022 g.18.00
  5. Od córki Małgorzaty z rodziną 24.11.2021 g.18.00
  6. Od córki Małgorzaty z rodziną 28.01.2022 g 18.00
  7. Od syna Piotra z rodziną 28.11.2021 g 18.00
  8. Od syna Piotra z rodziną 2.02.2022 g. 18.00
  9. Od Zofii i Stanisława Żaby 1.12.2021 g.18.00
  10. Od Barbary i Andrzeja Gąsior 8.12.2021 g. 18.00
  11. Od Krystyny i Bogdana Zapała 15.12.2021 g. 18.00
  12. Od Zofii Zapała 22.12.2021 r. g.18.00
  13. Od Barbary i Piotra Zapała 12.2021 r. g.18.00
  14. Od Gabrieli i Damiana Mysza 12.2021 g.18.00
  15. Od Małgorzaty i Daniela Zapała 29.12.2021 g.18.00
  16. Od Magdaleny i Pawła Zapała 5.01.2022 g.18.00
  17. Od Marii Piaskowej 12.01.2022  g.18.00
  18. Od Moniki i Jerzego Ryś 19.01.2022 g.18.00
  19. Od chrześnicy Beaty z rodziną 9.02.2022 g.18.00
  20. Od brata Mieczysława z żoną 16.02.2022 g.18.00
  21. Od Małgorzaty i Krzysztofa Grucel 22.02.2022 g.18.00
  22. Od Doroty i Krzysztofa Żurman 23.02.2022 g.18.00
  23. Od Renaty i Wiesława Misiaka 28.02.2022 g.18.00
  24. Od Krystyny i Hieronima Misiak 2.03.2022 g.18.00
  25. Od Stowarzyszenia kulturalno oświatowego Łęg 9.03.2021 18.00
  26. Od Stanisławy Idęć 16.03.2022 godz.18.00
  27. Od Rodziny Kudłacz 22.03.2022 godz.18.00
  28. Od pracowników i dyrekcji biura ds. dzielnic. m Krakowa 8.12.2021 godz.9.00
  29. Od koleżanek z VADIMEDU 23.03.2022 godz.18.00
  30. Od Anety i Kazimierza Zborowskich z rodziną 30.03. 2022 godz.18.00
  31. Od Karoliny i Szymona Jarosz 28.03.2022 godz. 18.00
  32. Od Tomasza i Kingi Frasińskich z dziećmi 6.04.2022 godz.18.00
  33. Od Danuty i Józefa Marsa 13.04.2022 godz.18.00
  34. od Anny i Krzysztofa Mars 20.04.2022 godz.18.00
  35. Od Małgorzaty i Pawła Mars 22.04.2022 godz.18.00
  36. Od Magdaleny Ślęzak i Elżbiety Rajdy 27.04.2022 godz.18.00
  37. Od chrześnicy Iwony Frasińskiej Krok z rodziną 28.04.2022 godz.18.00
  38. Od Beaty i Krzysztofa Mreńca z rodziną 4.05.2022 godz.18.00
  39. Od Zofii i Leszka Piwowarczyków z Łąkty Dolnej 11.05.2022 godz.18.00
  40. Od Katarzyny i Rafała Cempurów z Kierlikówki 18.05.2022 godz.18.00
  41. Od Cempurów i Piwowarczyków z Kierlikówki 22.05.2022
  42. Od Rozalii i Mariana Błasińskich z Kierlikówki 25.05.2022 godz.18.00
  43. Od Anny i Ireneusza Frasińskich 28.05.2022 godz.18.00
  44. Od Beaty i Sławomira Żaba z dziećmi 1.06.2022 godz.18.00
  45. Od Małgorzaty i Krzysztofa Grucel 8.06.2022 godz.18.00
  46. Od Wiesławy i Stanisława Kęska 15.06.2022 godz.18.00
  47. Od Patrycji i Mateusza Mąka 22.06.2022 godz.18.00
  48. Od rodziny Rosołków 28.06.2022 godz. 18.00

 

Śp. Wiesław Świst

- 25.10.2022 godz. 7.00 - od żony i córki
- 17.11.2021 godz. 18.00 - od rodziny Wosiów
- 22.10.2022 godz. 7.00 - od syna z żoną i córką
- 22.11.2021 godz. 18.00 - od teściowej
- 8.12.2021 godz. 18.00 - od Pauliny z Zakładu Fryzjerskiego
- 15.12.2021 godz. 18.00 - od kuzynek z Rzeszowa z rodzinami
- 24.11.2021 godz. 18.00 - od brata z rodziną
- 28.11.2021 godz. 18.00 - od Izy z rodziną
- 1.12.2021 godz. 18.00 - od kolegów syna Damiana
- 22.12.2021 godz. 18.00 - od kolegów syna Damiana
- 28.12.2021 godz. 18.00 - od kolegów syna Damiana

Śp. Janina Padlewska:

1. Od syna z żoną i rodziną 13.10.21 g. 18.00
2. Od syna z żoną 12.07.22 g. 7.00
3. Od wnuka Marcina z rodziną 31.07. 22 g. 18.00
4. Od Bartłomieja z rodziną 1.08.22r. g.7.00
5. Od sąsiadów z klatki 13.10.21r. g.18
6. Od sąsiadów z klatki 28.10.2021 g.18.00
7. Od sąsiadów z klatki 29.07.22 g18.00
8. Od sąsiadów z klatki 12.08.22r. g.18.00
9. Od zarządu firmy Prelitech wraz z kolegami syna 3.11.2021r. g 18.00
10. Od Lucyny Zugaj z rodziną z Wyżyc 10.11.2021r. g.18.00
11. Od rodziny Małeckich 17.11.2021r.g. 18.00
12. Od Nowaka z Krakowa 22.11.2021r. g.. 18.00
13. Od zięcia z rodziną 24.11.2021 r. g. 18.00
14. Od Lusi z mężem28.11.2021r. g. 18.00
15. Od rodziny Krystyny i Jerzego Tomczyk z Leszna 1.12.2021r. g. 18.00
16. Od rodziny Marii i Roberta Tomczyk z Leszna 8.12.2021r. g.18.00
17. Od Marii Nowotnik, Wiesławy i Mariana Nowaków, Eweliny Siudak z rodziną 15.12.2021 g.18.00
18. Marta Fiołek z rodziną, Marzena Rusin z rodziną 22.12.2021r. g. 18.00
19. Od Adama Przyborowskiego 22.12.2021r. g. 18.00
20. Od Justyny Sadulskiej z Mikluszowic 28.12.2021r. g.18.00
21. Od Krystyny i Stanisława Witek z Krakowa 29.12.2021r.g 18.00
22. Od rodziny Witek z Wyżyc 5.01.2022r. g.18.00
23. Od rodziny Tomalów z Mikluszowic 12.01.2022r. g.18.00
24. Od Zygmunta Przyborowskiego z rodziną19.01.2022r. g.18.00
25. Od brata z rodziną 22.01.2022r. g.18.00
26. Od rodziny Tomasików 26.01.2022r.g.18.00
27. Od rodziny Nowotników 23.12.2022r.g.18.00
28. Od rodziny Cupałów i Migasów 28.12.2022r.6.30
29. Od Zbyszka Wojcieszka z rodziną 30.12.2022r.g. 6.30
30. Od rodziny Cupałow z Leszna 28.01.2022r. g.18.00
31. Od rodziny Małeckich 2.02.2022r. g.18.00
32. Od Jana Małeckiego z rodziną 9.02.2022r. g.18.00
33. Od Grażyny Bolek z rodziną i tatą 16.02.2022r.18.00
34. Od wnuka z rodziną 22.02.2022r g.18.00
35. od Barbary Olisiejuk z Rodziną23.02.2022.g 18.00

Śp. Irena Nowińska

11.10.2022 g.6.30 od Iwony i Tadeusza Kubies
31.10.22 g. 6.30 od Tadeusza Kania z rodziną
1.11.22 g.18.00 od wnuka Piotra z żoną Sylwią i prawnuczkiem
14.11.22 g. 18.00 od rodziny Kruków ze Stronia
19.11.22 g.18.00 od córki Małgorzaty z mężem
25.11.22 18.00 od Katarzyny i Andrzeja Michelis i Elżbiety Śliwa
9.12.22 g. 18.00 od Janiny Berneckiej z rodziną z Izdebnika
18.12.22 g. 7.00 od rodziny Szpytów
20.12.22 g.6.30 od Joanny i Grzegorza Firków z dziećmi
26.12.22 g. 13.00 od Lucyny i Józefa Firków

Śp. Bronisława Natkaniec

1. Maria i Wiesław Słowiński 10.11.2021r. g.18.00
2. Od Janiny i Witolda Kołodziej 10.11.2021 r. g.18.00
3. Od rodziny Pęcaków 22.11.2021r. g.18.00
4. Od koleżanek i kolegów ze Szpitala Uniwersyteckiego – Radiologia 24.11.2021r. g. 18.00
5. Od wnuka Marcina z rodziną 28.11.2021
6. Od syna Adama z żona 1.12.2021r. g.18.00
1. Od Chrześnicy Zuzanny 8.12.2021r.g.18.00
2. Od Krystyny Branickiej 15.12.2021r. g.18.00
3. Od Grzegorza i Grażyny Natkaniec wraz z dziećmi 22.12.2021r.g.18.00
4. Od Józefy Kołodziej28.12.2021r.g.18.00
5. O łaskę nieba od Leszka Kołodzieja 29.12.2021 g.18.00
6. O łaskę nieba od syna Janka z żoną 5.01.2022r.g.18.00
7. Od wnuczki Moniki 20.08.2022r. g.7.00
8. Od syna Andrzeja z żoną 23.08.2022r.g7.00
9. Od Józefa Nadymus z rodziną 31.08.2022r.g.6.30
10. Od wnuka Mariusza z rodziną 7.11.2022r.g.6.30
11. Od rodziny Kolanów 10.11.2022r.g.7.00

Śp. Ryszarda Wiszyńskiego

1. Od rodziny Niemiec 22.12.2021r. g.18.00
2. Od syna z rodziną29.12.2021r.g.18.00
3. Od córki 5.01.2022r. g 18.00
4. Od rodziny Baranów12.01.2022r. g.18.00
5. Od Ani, Agaty, Wiktora z rodzinami 21.11.2022r. g.6.30
6. Od Ani i Marty z rodzinami 24.11.2022r. g. 7.00
7. Od Małgosi 27.12.2022r.g. 6.30
8. Od Uli z Nowego Sącza 29.12.2022r.g 18.00

Śp. Maria Pieniążek

27.10.2021 g. 18.00 od dzieci i zięcia

Śp. Bronisław Buda

1) 3.08.2022 – godz.7.00 – od Małgorzaty Śleziak z rodziną
2) 30.08.2022 – godz.6.30 - od rodziny Anny i Franciszka Nowaków z Limanowej

Śp. Teresa Czarnota Żurek 

20.10.2021 g.18.00 od sąsiadów z bloku 6 os. Kolorowe
28.10.2021 g.18.00 od sąsiadów z bloku 6 os. Kolorowe
22.11.2021 g.18.00 od sąsiadów z bloku 6 os. Kolorowe
01,12,2921 g.18.00 od sąsiadów z bloku 6 os. Kolorowe
15.12.2021 g.18.00 od sąsiadów z bloku 6 os. Kolorowe
10.08.2022 g. 7.00 od rodziny Matysów
18.08.2022 g. 18.00 od córki Alicji z rodziną
23.08.2022 g. 18.00 od Centrum Medyczne Prokocim
29.08.2022 g. 18.00 od syna z rodziną
30.08.2022 g. 18.00 od rodziny z Mielca
27.09.2022 g. 6.30 od syna z rodziną
03.10.2022 g. 7.00 od rodziny Żurków i Cebulów
07.10.2022 g. 17.00 od rodziny z Krygu

Śp. Jan Górnikiewicz 

1) 9.08.2022 g.7.00 od brata Władysława z rodziną
2) 11.08.2022 g. 7.00 od siostry Zofii z rodziną
3) 14.08.2022 g. 7.00 od siostry Haliny z rodziną

Śp. Ludwika Fink

1.) 9.10.2021 – godz.18.00 – od sąsiadów z os. Kolorowego 7 klatka IV
2.) 13.10.2021 - godz.18.00 – od sąsiadów z os. Kolorowego 7 klatka IV
3.) 20.20.2021 - godz.18.00 – od sąsiadów z os. Kolorowego 7 klatka IV
4.) 22.10.2021 – godz.18.00 – od Stanisława Potocznego z rodziną
5.) 27.10.2021 – godz.18.00 – od rodziny Sidor i Dmitrzuk
6.) 28.10.2021 – godz.18.00 – od rodziny Sidor i Dmitrzuk
7.) 3.11.2021 – godz.18.00 – od Janusza Czuba z rodziną
8.) 10.11.2021 – godz.18.00 – od Janusza Czuba z rodzną
9.) 17.11.2021 – godz.18.00 – od chrześniaka Krzysztofa z rodziną
10.) 22.11.2021 – godz. 18.00 – od chrześniaka Krzysztofa z rodziną
11.) 24.11.2021 – godz.18.00 – od Bożeny Leń z rodziną
12.) 28.11.2021 – godz.18.00 – od Bożeny Leń z rodziną
13.) 1.12.2021 – godz.18.00 – od rodziny Rycerzów
14.) 8.12.2021 – godz.18.00 – od koleżanek z pracy córki
15.) 15.12.2021 – godz.18.00 – od Marzeny Miśkowicz i Pawła Gajderowicz
16.) 22.12.2021 – godz.18.00 – od koleżanek córki ze stoiska nabiałowego
17.) 28.12.2021 – godz.18.00 – od koleżanek córki ze stoiska nabiałowego
18.) 29.12.2021 – godz.18.00 – od koleżanek córki z kiosku Ruchu
19.) 5.01.2022 – godz.18.00 – od rodziny Hunia
20.) 12.01.2022 – godz.18.00 – od rodziny Koszarskich
21.) 19.01.2022 – godz.18.00 – od rodziny: Sabik
22.) 26.01.2022 – godz.18.00 – od rodziny Bieda z Bliznego
23.) 2.02.2022 – godz.18.00 – od rodziny Bieda z Bliznego
24.) 9.02.2022 – godz.18.00 – od rodziny Bieda z Bliznego
25.) 16.02.2022 – godz.18.00 – od rodziny Bieda z Bliznego
26.) 23.02.2022 – godz.18.00 – od Adama Żyły z rodziną
27.) 28.02.2022 – godz. 18.00 – od Grzegorza Czuba z rodziną
28.) 2.03.2022 – godz.18.00 – od rodziny Tomasza Żyły z Bliznego
29.) 9.03.2022 – godz.18.00 – od rodziny Mariana Froń z Bliznego
30.) 16.03.2022 – godz.18.00 – od Edwarda Żyła z rodziną
31.) 17.08.2022 – godz.7.00 – od męża Kazimierza
32.) 19.08.2022 – godz. 7.00 – od córki Małgorzaty z rodziną
33.) 22.08.2022 – godz.7.00 – od syna Leszka z rodziną
34.) 29.08.2022 – godz.6.30 – od syna Wiesława z rodziną

Śp. Natalia Drobot

- 17.10.2022 godz. 6.30 - od firmy "GABRIEL"

Śp. Teresa Ulman

1.od wnuczki Klaudii z rodziną 6. 10.2021 r. godz.18.00
2. od rodziny Kowalskich 13.10.2021 r. godz.18.00

Śp. Henryk Lelek

- 28.09.2021 godz.18.00 od siostry Marii z rodziną
- 29.09.20221r. godz.18.00 od syna z rodziną i żony zmarłego
- 6.10.2021 r. godz. 18.00 od rodziny Fidzińskich ze Skawiny
- 13.10.202021 godz.18.00 od Andrzeja Opyrchała z rodziną
- 20.10.2021 r, godz. 18.00 od rodziny Opyrchałów Anny i Stanisława

Śp. Stanisława Korzeniak

1. od rodziny Kurowskich 14.07.2022r. godz.18.00

Śp. Dariusz Stachulec

1. od rodziny Lechów z dziećmi 16.07.2022 r. godz. 7.00
2. od rodziny Michałek z dziećmi 11.07.2022 r. godz. 7.00
3. od znajomych Basi i Kuby 13.10.2021 r. godz. 18.00
4. od przyjaciół Iwony i Grzegorza z Nullo 28.09. 2021 r. godz.18.00
5. od rodziny Fajklowiczów 18.07.2022 r. godz.7.00
6. od Ryszarda i Adama Beretów z Andrychowa 3.11.2021 r. godz.18.00
7. od kuzynki Dorotki, Wioli i kuzyna Łukasza z Andrychowa 10.11.2021 r. godz. 18.00
8. od wujka Władka Bereta z żoną z Andrychowa 17.11.2021 r. godz. 18.00
9. od cioci Stanisławy z Wiśnicza 22.11.2021 r. godz.18.00
10. od ojca chrzestnego 24. 11.2021.r godz.18.00
11. od sąsiadów 22.09.2021 r. godz. 18.00
12. od sąsiadów 29.09.2021 r. godz. 18.00

śp. Helena Janczukowicz

- 28.02. g. 7.00 od Rodziny Budzoniów
- 18.03. g.7.00 od Syna Zbigniewa z dziećmi
- 19.04. g.7.00 od synowej Krystyny
- 29.04. g.700 od wnuka Adasia z rodziną
- 13.05. g.7.00 od wnuka Grzesia z rodziną
- 20.05. g.7.00 od wnuczki Justynki z rodziną
- 27.05. g. 7.00 od Zięcia
- 17.06. g. 7.00 od rodziny Sobańskich
- 10.07. g. 7.00 od rodziny Grabków
- 30.07. g. 18.00 od rodziny Światłoń
- 11.08. g. 18.00 od Róży Ostrowskiej
- 21.08. g. 18.00 od rodziny z Mochnaczki
- 25.09. g.13.00 od Pracowników Firmy syna Zbigniewa

Śp. Bogdan Tlałka

- 22.09.2021 godz. 18.00 - od brata Marcina
- 28.09.2021 godz. 18.00 - od dzieci Eweliny i Michała
- 29.09.2021 godz. 18.00 - od kolegi Bogdana Klicha
- 6.10.2021 godz. 18.00 - od kolegów kierowców ze Spółdzielni Piekarskiej i Ciastkarskiej
- 13.10.2021 godz. 18.00 - od kolegów kierowców ze Spółdzielni Piekarskiej i Ciastkarskiej
- 20.10.2021 godz. 18.00 - od kolegów i koleżanek ze Spółdzielni Piekarskiej i Ciastkarskiej
- 22.10.2021 godz. 18.00 - od kolegów i koleżanek ze Spółdzielni Piekarskiej i Ciastkarskiej
- 27.10.2021 godz. 18.00 - od Wojciecha i Bożeny
- 4.07.2022 godz. 7.00 - od żony Teresy
- 19.07.2022 godz. 18.00 - od siostry Beaty z mężem Andrzejem i dziećmi
- 31.07.2022 godz. 8.30 - od mamy
- 4.08.2022 godz. 7.00 - od braci Ryszarda i Marcina
- 28.10.2021 godz. 18.00 - od sąsiadów Andrzeja i Danuty Leksander z rodziną
- 3.11.2021 godz. 18.00 - od Haliny Bogusławskiej
- 10.11.2021 godz. 18.00 - od rodziny Sowa
- 17.11.2021 godz. 18.00 - od dyrekcji, grona pedagogicznego i pracowników Zespołu Szkół Specjalnych nr 4
- 1.07.2022 godz. 7.00 - od brata Ryszarda z rodziną
- 17.07.2022 godz. 8.30 - od cioci Zosi, kuzynów Ali, Jacka i Ani z rodzinami

Śp. Kazimierz Białkowski

11.06.2022 - godz.7.00 - od Józefa Malik z rodziną

śp. Zygmunt Brożena

2021 r.
- 22.09 g.18.00 od sąsiadów z ul. Kamionka blok 7
- 29.09 g.18.00 od sąsiadów z ul. Kamionka blok 7
- 6.10. g.18.00 od sąsiadów z ul. Kamionka blok 7
- 13.10 g.18.00 od sąsiadów z ul. Kamionka blok 7
- 20.10 g.18.00 od sąsiadów z ul. Kamionka blok 7
- 22.10 g.18.00 od Rozalii Kocęba z Kamionnej
- 27.10 g.18.00 od Marii i Janusza Gaudyn z Liplasu
- 28.10 g. 18.00 od Rodziny Kąckich z Kamionnej
- 3.11 g. 18.00 od Bożeny Kaciczak z rodziną z Sobolowa
- 10.11 g. 18.00 od Rodziny Galasów i Bobaków
- 17.11 g. 18.00 od Rodziny Popiołków
- 28.11 g. 18.00 od Marzeny Sobańskiej z rodziną
- 1.12 g. 18.00 od brata Czesława z żoną
- 8.12 g.18.00 od Oliwii Grabiec z narzeczonym Tomaszem i rodziną
- 15.12 g.18.00 od Łukasza Brożena
- 22.12 g.18.00 od brata Kazika z córkami
- 28.12 g.18.00 od Marcina Wątor z rodziną
- 29.12 g.18.00 od Franciszka i Elżbiety Kulig oraz wnuczek z Kamionnej

śp. Zygmunt i Janina Brożena
- 22.11 g. 18.00 od Rodziny Mikułów
- 24.11 g. 18.00 od Rodziny Skowronów i Jarubasów

2022 r.
- 5.01 g.18.00 od Janiny i Wacława Wątorów
- 12.01. g.18.00 od Małgorzaty i Krzysztofa Dudek z Rupniowa
- 19.01 g.18.00 od Kazimiery Burlige
- 22.01 g.18.00 od siostry Zofii z mężem Stanisławem
- 28.01 g.18.00 od Doroty Kolud z rodziną

- 9.07. g.18.00 od córek i zięcia z wnukami
- 23.07. g.7.00 od Katarzyny Sędzik z rodziną
- 18.09 g.18.00 od Barbary i Jana Sędzik

śp. Maria Gulińska

- 14.07.22 godz. 7.00 od Elżbiety i Bogdana Chwaszcz
- 16.10.22 g.18.00 od siostry Elżbiety

Śp. Emilia Bielec

- 15.09.2021 godz. 18.00 - od córki Janiny i zięcia Mieczysława z dziećmi i wnukami
- 22.09.2021 godz. 18.00 - od wnuczki Doroty z mężem i dziećmi
- 28.09.2021 godz. 18.00 - od wnuczki Doroty z mężem i dziećmi
- 29.09.2021 godz. 18.00 - od syna Wiesława z żoną, dziećmi i wnukami
- 30.05.2022 godz. 7.00 - od wnuka Dominika z rodziną
- 6.06.2022 godz. 7.00 - od pracowników Firmy"HELLMANN"

Śp. Józef Ślusarczyk

- 15.09.2021 godz. 18.00 - od Tomasza Siwaka
- 22.09.2021 godz. 18.00 - od Bożeny Bawołek z Tuchowa
- 28.09.2021 godz. 18.00 - od kuzynki Lucyny Kraz z rodziną
- 4.05.2022 godz. 7.00 - od sąsiadów Karasińskich i Matlaków z Brzezia
- 9.05.2022 godz. 7.00 - od wujka Tadzia Węgrzyna z rodziną
- 10.05.2022 godz. 7.00 - od kuzyna Zbyszka Węgrzyna z rodziną

śp. Wiesława Słowiak

1.)22.09.2021 – godz.18.00 – od mieszkańców bloku 26 os. Kolorowego
2) 29.09.2021 – godz.18.00 – od mieszkańców bloku 26 os. Kolorowego
3) 13.10.2021 – godz.18.00 – od kuzyna Marka z żoną
4) 7.06.2022 – godz.7.00 – od Syna z rodziną
5) 20.06.2022- godz.7.00 - od Rodziny Schneiderów i Kubiaków

śp. Kazimierz Strzałka

1.) 15.09.2021 –godz.18.00 - od Teresy i Eugeniusza Strzałka
2.) 22.09.2021 – godz.18.00 – od Elżbiety i Krzysztofa Owsiany z rodziną
3.) 29.09.2021 – godz.18.00 – od Mateusza i Justyny Strzałka z rodziną
4.) 6.10.2021 – godz.18.00 – od Moniki Pieńkosz z rodziną
5.) 13.10.2021 – godz.18.00 – od Małgorzaty i Andrzeja Lichockich
6.) 20.10.2021 – godz.18.00 – od Józefy Sobolak z rodziną
7.) 27.10.2021 – godz.18.00 – od brata Mariana Strzałki z rodziną
8.) 3.11.2021 – godz.18.00 – od chrześnicy Anny Werbowskiej z rodziną
9.) 10.11.2021 – godz.18.00 – od chrześniaka Adriana Strzałki
10.) 17.11.2021 – godz.18.00 – od Grzegorza Strzałki z rodziną
11.) 24.11.2021 – godz.18.00 – od rodziny Żak
12.) 28.11.2021 – godz.18.00 – od rodziny Pałków
13.) 1.12.2021 – godz.18.00 – od Wiktorii Szeląg
14.) 8.12.2021 – godz.18.00 – od Aleksandra i Ireny Goryl
15.) 15.12.2021 – godz.18.00 – od Małgorzaty i Mieczysława Okrzesików z rodziną
16.) 22.12.2021 – godz.18.00 – od Małgorzaty i Mieczysława Okrzesików z rodziną
17.) 8.01.2022 – godz.7.00 – od żony Haliny
18.) 26.02.2022 – godz.7.00 – od córki Bożeny z Marcelem i Mariką
19.) 23.04.2022 – godz. 7.00 – od córki Marty z rodziną
20.) 16.06.2022 – godz.7.00 – od chrześnicy Agaty z rodziną Bendkowskich i Motaków

śp. Krystyna Sołhaj – Janczykowska

1) 29.03.2022 – godz. 18.00 – od rodziny Pieniążków i Szczechowiczów
2) 5.04.2022 –godz.18.00 - od sąsiadów z ulicy Wysockiej 2B z 1 klatki

Śp. Helena Bajerska

- 14.01.2022 godz. 7.00 - od rodziny Kitów i Jaskólskich
- 21.01.2022 godz. 7.00 - od męża i córek z rodziną
- 15.09.2021 godz. 18.00 - od Stefanii i Andrzeja Wolak
- 22.09.2021 godz. 18.00 - od rodziny Chełmeckich
- 28.09.2021 godz. 18.00 - od Marii Łagosz z rodziną
- 29.09.2021 - od rodziny Bukowców
- 6.10.2021 godz. 18.00 - od koleżanek Magdy i Eli

Śp. Maria Inglot

1) 8.09.2021 – godz.18.00 – od pracowników stomatologii Inglot
2) 15.09.2021 – godz.18.00 – od pracowników stomatologii Inglot
3) 22.09.2021 – godz.18.00 – od pracowników stomatologii Inglot
4) 29.09.2021 – godz. 18.00 – od Grażyny i Władysława Baś
5) 6.10.2021 godz.18.00 –od Małgorzaty i Pawła Mucha
6) 13.10.2021 – godz.18.00 – od rodziny Haduchów z Zabierzowa
7) 20.10.2021 – godz.18.00 – od rodziny Midurow
8) 28.12.2021 – godz.6.30 – od koleżanek i kolegów ze studiów
9) 10.01.2021 – godz.6.30 – od norweskich pracowników TANN KLINIK
10) 8.04.2021 – godz.6.30 – od Jarosława Woźniaka z rodziną

Śp. Janina Peukert

1) 27.11.2021 - godz.7.00 - od rodziny Przybyłów

śp. Maria Kowalska

12.06.2022 g. 18.00 od rodziny Dryjów
28.06.2022 g. 13.00 od chrześniaka Andrzeja

śp. Janina Sroczyńska

7.08.2022 r. g. 8.30 od bratowej Teresy

Śp. Genowefa Staudt

1. Msza św. od bratowej Joanny z mężem 18.08.2021 r. godz. 18.00
2. Msza św. od rodziny Toborków 2.07.2022r. godz.7.00.

Śp. Janina Chojecka

1.) 21.08.2021 – godz.7.00 – od Doroty z rodziną

Śp. Alina Lesisz

1.) 25.08.2021 – godz.18.00 – od zakładu pogrzebowego Charon z Biórkowa
2.) 28.08.2021 – godz.7.00 – od wspólnoty Neokatechumenalnej z Kurdwanowa

śp. Roman Kądziela

- 13.08.21 g. 7.30 od żony Janiny
- 6.10.21 g. 18.00 od Stefana z rodziną
- 10.11.2021 g. 18.00 od kuzynów Andrzeja, Tadeusza, Mariana z rodzinami
- 23.02.2022 g. 7.00 od siostry Kazimiery z rodziną
- 10.06.22 g. 18.00 od Rodzin Kołodziej i Mzyk
- 15.08.22 g. 8.30 od Rodziny Sosków
- 17.09.22 g.18.00 od chrześniaka Włodzimierza z rodziną

śp. Wanda Delekta

- 11.08.2021 g. 18.00 od Marii i Jana Karwalów
- 22.08.21 g.18.00 od Haliny Tucznio
- 22.09.21 g. 18.00 od Danuty i Krzysztofa Karwalów z dziećmi
- 22.09.21. g.18.00 od Kasi z rodziną
- 15.03.22 g. 18.00 od rodziny Tokarzy

śp. Wanda i Zdzisław Delekta
- 18.01.22 g.6.30 od synów Wiesława, Krzysztofa z żonami i dziećmi

Śp. Janina Wojciechowska

- 15.01.2022 godz. 7.00 - od Krystyny

śp. Andrzej Wójcik

1. 28.07.21. g.18.00
- od żony Ewy
- od koleżanek i kolegów żony Ewy z chóru Vox Fidei

2. 4.08.21 g. 18.00 od syna Michała
3. 20.02.22 g. 11.30 od żony Ewy, syna Michała i córki Katarzyny z rodziną

śp. Władysława Bielec

1. od syna Wacława z żoną, dziećmi i wnuczkami 28.08.2022r. godz. 7.00
2. od synowej Ali 8.08.2022r. godz. 7.00
3. od wnuczki Elżbiety z rodziną 16.08.2022r godz. 18.00
4. od wnuczki Pauliny z rodziną 29.08.2022r godz. 7.00
5. od wnuka Pawła z rodziną 3.09.2022r. godz. 6.30

śp. Irena Kurowska

1. z Róży św. Małgorzaty Marii Alaeque 27.03.22r. godz. 8.30
2. od Przyjaciół 8.12.22r. godz. 6.30
3. od rodziny Surmiaków 17.04.22r. godz. 6.00
4. od Straży Honorowej NSPJ 21.07.2021 godz. 18.00
5. od Jana I Danuty Putek 8.05.2022 godz.7.00
6. od bratowej z rodziną i chrześnicy Lucyny z rodziną 6.06.2022r. godz.6.30
7. od rodziny z Jawornika 5.06.2022r. godz.18.00
8. od rodziny Kurowskich z Rudnika 10.04.2022r. godz.7.00
9. od chrześnicy Anny z Rudnika 2.05.2022r. godz.6.30
10. 16.04.2022r. godz.18.00
11. od siostrzenic Danuty i Wandy 20.02.2022r. godz. 15.00

Śp. Łucja Dadej

- 30.01.2022 r. g. 18.00 od syna z rodziną
- 27.02.2022 r. g.18.00 od syna z rodziną
- 2.03.2022 r. g.16.30 od syna z rodziną
- 10.07. 2022 r. godz.18.00 od syna z rodziną
- 29.03.2022 r. godz. 6.30 od sąsiadów syna Lucyny i Krzysztofa z rodziną
- 14.07. 2021 r. godz.18.00 od Zofii Mucha z rodziną
- 21.07. 2021 r. godz. 18.00 od Jerzego Muchę z rodziną
- 28.07.2021r. godz. 18.00 od Piotra z rodziną
- 4.08.2021 r. godz. 18.00 od rodziny Sobczyk i Mgłowscy
- 11.08. 2021 r. godz. 18.00 od rodziny Bergielów
- 18.08.2021 r. godz. 18.00 od sąsiadki Beaty Poszwy z rodziną

śp. Dorota Myszak

Msze zostaną odprawione w ramach mszy św nowennowej ku czci Matki Boskiej Nieustającej pomocy:

- 7.07.2021 r. godz. 18.00 od rodziny Kocel
- 14.07.2021 r. godz. 18.00 od Małgorzaty i Ireneusza Stańczak z rodziną z Łapsz Niżnych
- 21.07.2021 r. godz. 18.00 od rodziny Strzępków
- 28.07.2021 r. godz.18.00 od chrześnicy Ireny z rodziną
- 4.08.2021 r. godz. 18.00 od Joanny i Artura Pabian
- 11.08.2021 r. godz. 18.00 od Krystyny i Zygmunta Podedworskich
- 18.08.2021 r. godz. 18.00 od męża
- 25.08.2021 r. godz. 18.00 od taty
- 1.09.2021 r. godz.18.00 od sióstr z rodzinami
- 8.09.2021 r. godz. 18.00 od chrześnika Piotra Dorysa z rodziną
- 15.09.2021 r. godz.18.00 od chrzestnego Jana
- 22.09.2021 r. godz.18.00 od chrzestnego Jana
- 29.09.2021 r. godz.18.00 za duszę śp. Dorotki w podziękowaniu za dobroć przyjaźń od Barbary i Mariana Domagalskich
- 6.19.2021 r. godz.18.00 od kolegów i koleżanek męża zmarłej z pracy
- 13.10.2021 r. godz. 18.00 od kolegów i koleżanek męża zmarłej z pracy

Śp. Zygmunt Bujak

1.) 3.02.2022 – godz.6.30 – od brata Romana z rodziną
2.) 7.02.2022 – godz.6.30 – od brata Zbigniewa z rodziną
3.) 10.02.2022 – godz.18.00 – od kuzynek z Legnicy z rodzinami

Śp. Stanisława Czernik

1) 6.07.2021 – godz.7.00 – od córek i wnuków
2) 14.07.2021 – godz.18.00 – od Zofii Biernackiej z mężem
3) 21.07.2021 – godz.18.00 – od Marii Marszałek
4) 28.07.2021 – godz.18.00 – od Rodziny Motkowiczów z Jasła
5) 4.08.2021 – godz.18.00 – od Agaty i Marka Gąsior
6) 14.02.2022 – godz.6.30 – od siostry Władysławy
7) 26.02.2022 - godz. 18.00 – od chrześnicy Ewy z rodziną
8) 7.03.2021 – godz.6.30 – od Krystyny Gąsior

Śp. Jadwiga Ilnicka

- 23.06.2021 godz. 18.00 - od rodziny
- 28.06.2021 godz. 18.00 - od rodziny
- 30.06.2021 godz. 18.00 - od rodziny

śp. Ryszard Krzywoń

- 31.03.22 g. 18.00 od Rodziny Paszko z Dębicy
- 27.03.22 g. 13.00 od Rodziny Paszko z Dynowa

śp. Aleksandra Zmarlak

- 16.06.21 g.18.00 od sąsiadów z os. Kolorowego 18 klatki IV i V
- 22.07.21 g. 18.00 od siostry Uli z rodziną
- 25.08.21 g. 18.00 od Karoliny Gurguli z rodziną
- 28.09.21 g. 18.00 od Zofii i Marcina Kwaśnik
- 6.10.21 g. 18.00 od Córki Małgorzaty wraz z rodziną, synów Jana i Kazimierza, córki Barbary
- 3.11.21 g. 18.00 od Córki Małgorzaty wraz z rodziną, synów Jana i Kazimierza, córki Barbary
- 25.01.22 g.7.00 od Bratowej Teresy Piątek
- 13.02.22 g. 13.00 od Anny i Krzysztofa Kwiek z rodziną
- 11.03.22 g.18.00 od Brata Czesława z rodziną
- 19.04.22 g. 18.00 od Siostry Joanny z rodziną
- 12.05.22 g.6.30 od Rodziny Potępów z Brzozowej
- 9.06.22 g. 18.00 od Baśki, Kazka, Gośki i Jasia w I rocznicę śmierci
- 19.06.22 g.13.00 od Wnuczki Justyny z rodziną
- 7.07.22 g.18.00 od Wnuczki Justyny z rodziną
- 14.08.22 g.13.00 od Siostrzenicy i Siostrzeńca z rodziną
- 2.09.22 g.17.00 od Siostrzenicy i Siostrzeńca z rodziną
- 10.10.22 g.7.00 od Wnuczki Marzeny z rodziną
- 13.11.22 g.11.30 od Wnuczki Marzeny z rodziną

Śp. Maria Misiak

1. 23.06.2021 – godz.18.00 – od Stowarzyszenia kulturalno – oświatowego „Łęg”.
2. 28.06.2021 – godz.18.00 – od Akcji Katolickiej
3. 30.06.2021 – godz.18.00 – od Bolesława Sochy z rodziną
4. 7.07.2021 – godz.18.00 – od Krystyny i Mieczysława Kowalskich
5. 14.07.2021 – godz.18.00 – od Agaty i Zbigniewa Zborowskich
6. 21.07.2021 – godz.18.00 – od Ewy i Krzysztofa Zborowskich
7. 22.07.2021 – godz.18.00 – od Elżbiety i Józefa Pajka
8. 28.07.2021 – godz.18.00 – od Teresy i Jan Kaleta
9. 4.08.2021 – godz.18.00 – od Małgorzaty i Wacława Zborowskich
10. 11.08.2021 – godz.18.00 – od Marii i Roberta Chrustek
11. 18.08.2021 – godz.18.00 – od Pracowników Oddziału Administracyjnego Sadu Okręgowego w Krakowie
12. 22.08.2021 – godz.18.00 – od pracowników wydziału wizytacyjnego Sądu Okręgowego w Krakowie
13. 25.08.2021 – godz.18.00 – od Małgorzaty i Marka Żaba z rodziną
14. 28.08.2021 – godz.18.00 – od Doroty i Krzysztofa Gąsior z rodziną
15. 1.09.2021 – godz.18.00 – od Marioli i Piotra Kowalskich
16. 8.09.2021 – godz.18.00 – od Anieli i Mikołaja Kowalskich
17. 15.09.2021 – godz.18.00 – od siostry Stanisławy Idęć
18. 22.09.2021 – godz.18.00 – od rodziny Kudłacz
19. 28.09.2021 – godz.18.00 – od Krzysztofa Mars z rodziną
20. 29.09.2021 – godz.18.00 – od Karoliny i Szymona Jarosz
21. 6.10.2021 – godz.18.00 – od wnuczki Iwony Frasińskiej - Krok z rodziną
22. 13.10.2021-godz.18.00 – od Marii Kulig
23. 20.10.2021 – godz.18.00 – od wnuka Tomasza Frasińskiego z rodziną
24. 22.10.2021 – godz.18.00 – od sąsiadów Małgorzaty i Piotra Marsów z rodziną
25. 27.10.2021 – godz.18.00 – od stowarzyszenia kulturalno – oświatowego „Łęg”
26. 28.10.2021 – godz.18.00 – od Barbary i Kazimierza Dziedzic
27. 30.11.2021 – godz.6.30 – od córki Anny z rodziną
28. 1.12.2021 – godz.6.30 – od córki Anety z rodziną
29. 7.12.2021 – godz.6.30 – od syna Wiesława z rodziną
30. 13.12.2021 – godz.6.30 – od syna Hieronima z rodziną
31. 15.12.2021 – godz.6.30 – od Dyrektora Sądu Okręgowego w Krakowie i od kolegów i koleżanek córki Anny z oddziału kadr
32. 17.12.2021 – godz.6.30 – od brata Józefa i żony Danuty
33. 22.12.2021 – godz.6.30 – od Rady 14000 Rycerzy Kolumba

Śp. Zdzisław Wójcik

- 19.03.2022 godz. 7.00 - od rodziny Mosiołków

śp. Barbara Duda

- 7.01.22 g.17.00 od syna Krzysztofa
- 31.01.22 g.18.00 od rodziny Żak
- 25.02.22 g.18.00 od Władysława Duda
- 4.03.22 g.17.00 od Bernadetty i Kazimierza Kowalkowskich
- 30.04.22 g.18.00 od Małgorzaty Koral z Rodziną
- 7.05.22 g.18.00 od syna Krzysztofa

Śp. Władysława Walczak

- 10.01.2022 godz. 7.00 - od rodziny Bocheńskich z Libiąża
- 13.01.2022 godz. 6.30 - od Pawła i Elżbiety Szczypta z Chrzanowa

śp. Janina Knap

- 26.05. g. 18.00 od męża Tadeusza
- 28.05 g.18.00 od córek z rodzinami
- 9.06. g. 18.00 od chrześnicy Krystyny z mężem i rodziną
- 28.06 g.18.00 od kolegi Piotra z rodziną
- 14.07. g.18.00 od brata Ryszarda z rodziną
- 28.07. g. 18.00 od rodziny Knapów z Jangrota
- 18.08 g. 18.00 od Zofii Kowal i rodziny Gajdziszewskich z Olkusza
- 6.10 g.18.00 od Danuty Ślusarczyk
- 28.10 g.18.00 od Chrześnicy Haliny

Śp. Maria Zybura

- 28.04.2021 godz. 18.00 - od sąsiadki
- 5.05.2021 godz. 18.00 - od sąsiadki
- 5.05.2021 godz. 18.00 - od rodziny
- 5.05.2012 godz. 18.00 - od rodziny Kozików
- 10.11.2012 godz. 7.00 - od koleżanek z pracy z delikatesów "Dział Mięsny"
- 12.05.2021 godz. 18.00 - od siostry Jasi z rodziną
- 19.05.2021 godz. 18.00 - od siostry Wandy z rodziną
- 26.05.2021 godz. 18.00 - od Wacława z rodziną
- 28.05.2021 godz. 18.00 - od Leszka z rodziną
- 12.11.2021 godz. 7.00 - od swatowej Marii Widelskiej
- 19.11.2021 godz. 7.00 - od Krzysztofa z rodziną
- 22.11.2021 godz. 7.00 0 od koleżanek córki Anety ze stoiska nabiałowego
- 23.11.2021 godz. 7.00 - od rodziny Wariasów z Dulczy Wielkiej
- 24.11.2021 godz. 7.00 - od wnuczki Magdy z tatą

Śp. Józef Pogoda

- 20.08.2021 - godz.7.00 - od Józefa Podhajnego z rodziną

Śp. Czesław Tyrka

- 5.05.2021 - godz.18.00 - od Córek
- 12.05.2021 -godz.18.00 - od zarządu i pracowników spółdzielni mieszkaniowej "Nowy Prokocim"
- 16.05.2021 - godz.7.00 - od Żony
- 23.11.2021 - godz.18.00 - od Córek
- 16.12. 2021 - godz.18.00 - dziękczynna za życie, od Rodziny

śp. Tadeusz Czekaj

1. 28.04.21 g.18.00 od sąsiadów z kl. II ul. Narciarska 2E
2. 5.05.21. g.18.00 od sąsiadów z kl. II ul. Narciarska 2E
3. 12.05.21. g.18.00 od sąsiadów z kl. II ul. Narciarska 2E
4. 19.05.21. g. 18.00 od sąsiadów z kl. II ul. Narciarska 2E
5. 26.05.21 g. 18.00 od sąsiadów z kl. II ul. Narciarska 2E
6. 28.05.21 g.18.00 od sąsiadów z kl. II ul. Narciarska 2E
7. 2.06.21 g. 18.00 od sąsiadów z kl. II ul. Narciarska 2E
8. 9.06.21 .18.00 od Rodziny Kipiel
9. 28.06.21 g.18.00 od córki Agnieszki, zięcia i wnuków
10. 21.07.21. g.18.00 od Rodziny Juszczaków
11. 27.07.21 g. 7.00 od żony, córek i wnuków
12. 30.07. g.7.00 od Rodziny Borowskich z dziećmi
13. 6.08.21 g.7.00 od szwagierki Anna Leksander
14. 18.08.21 g.18.00 od Rodziny Kudłacz
15. 28.10.21 g.18.00 od Rodziny Jurek
16. 7.11.21 g. 8.30 od żony, córek i wnuków
17. 29.11.21 g.6.30 od Rodziny Jurek
18. 30.11.21 g.6.30 od Rodziny Kipiel
19. 31.12.21. g.18.00 od Grażyny Wojdyła z rodziną
20. 9.01.22 g.13.00 od Bożeny Rapacz z rodziną
21. 14.01.22 g. 18.00 od Haliny i Darka Druzgała z dziećmi
22. 4.02.22 g.17.00 od Małgorzaty Dziadek i chrześniaka Kuby
23. 20.03.22 g.18.00 od szwagierki Anny Dziadek
24. 17.04.22 g.8.30 od żony, córek i wnuków
25. 22.04.22 g.18.00 od szwagierki Anny Dziadek
26. 3.05.22 g.16.30 od Marii i Stanisława Druzgała
27. 12.06.22 g.13.00 od Rodziny Niemiec
28. 27.07.22 g.18.00 od Pracowników Urzędu Miasta Krakowa
29. 6.08.22 g.18.00 od koleżanek z pracy Agnieszki

Śp. Stanisław Kwiecień

- 28.04.2021 godz. 18.00 - od siostrzenicy i siostrzeńców


Śp. Andrzej Kowalówka

- 28.04.2021 godz. 18.00 - od rodziny Wiertel z Zatora
- 2.08.2021 godz. 7.00 - od sąsiadów Barbary i Tadeusza
- 4.08.2021 godz. 7.00 - od Łukasza z żoną i synkiem
- 10.08.2021 godz. 7.00 - od sąsiadów Krystyny i Krzysztofa
- 12.08.2021 godz. 7.00 - od Firmy "REIMS"
- 18.08.2021 godz. 7.00 - od kolegów syna z pracy
- 27.08.2021 godz. 7.00 - od rodziny Kowalówków z Trzebola
- 6.10.2021 godz. 7.00 - od Jacka Mrowiec z rodziną
- 13.10.2021 godz. 7.00 - od Antoniego i Marii Mrowiec z Zatora
- 22.10.2021 godz. 7.00 - od kuzyna Zbyszka z żoną
- 27.10.2021 godz. 7.00 - od Kasi i Karoliny z Wysokiej
- 29.10.2021 godz. 7.00 - od kolegów i koleżanek z pracy z Działu Gwarancji
- 3.11.2021 godz. 7.00 - od kolegów i koleżanek z pracy z Działu Gwarancji

Śp. Janusz Dusza

- 24.04.2021 godz. 18.00 - od sąsiadów z bl. 11a, ul. Wężyka 
- 28.04.2021 godz. 18.00 - od sąsiadów z bl. 11a, ul. Wężyka
- 15.07.2021 godz. 7.00 - od pracowników Wydziału Transportu
- 21.07.2021 godz. 7.00 - od pracowników Wydziału Transportu

Śp. Janusz Dusza, Zbigniew (syn)

- 22.07.2021 godz. 7.00 - od Janiny Czyż z rodziną

Śp. Józef Korotko

1. 17.08.2021 - godz.7.00 - od szwagra Józefa Ogiegło
2. 23.08.2021 - godz.7.00 - od rodzin Płatek i Kania

Śp. Zofia Mól

-25.08.21 g.7.00 od Elżbiety Skrybant z Rodziną

od sąsiadów z os. 2 Pułku Lot. blik 46 kl.3
- 14.04.21 g. 18.00
- 21.04.21 g. 18.00
- 28.04.21 g. 18.00
- 5.05.21 g. 18.00
- 12.05.21 g. 18.00
- 19.05.21 g. 18.00
- 29.09.21 g. 18.00

śp. Maria Szwajda

- 14.04.2021 g.18.00 od męża Adama
- 21.04.2021 g.18.00 od brata Adama z rodziną
- 28.04.2021 g.18.00 od brata Adama z rodziną
- 19.05.2021 g.18.00 od syna Macieja z Rodziną
- 16.06.2021 g.18.00 od syna Jacka i córki Katarzyny
- 16.07.2021 g.7.00 od Rodziny Białoruski
- 16.08.2021 g.7.00 od brata Adama z rodziną

śp. Krystyna Dudasz

- 9.09.21 g.18.00 od rodziny
- 30.09.21 g.18.00 od Alicji z rodziną
- 16.11.21 g.18.00 od koleżanki syna Mirosława

Śp. Bogdan Zaremba

- 12.04.2021 godz. 7.00 - od Grażyny i Władysława Basiów
- 19.04.2021 godz. 7.00 - od Małgorzaty Tomasik
- 28.05.2021 godz. 7.00 - od wujka Szczepana z Izdebnika z rodziną
- 31.05.2021 godz. 7.00 - od kuzynki Małgorzaty z rodziną
- 7.06.2021 godz. 7.00 - od mieszkańców bloku ul. Centralna 51a
- 11.06.2021 godz. 6.30 - od mieszkańców bloku ul. Centralna 51a
- 1.07.2021 godz. 7.00 - od mieszkańców bloku ul. Centralna 51a
- 5.07.2021 godz. 7.00 - od mieszkańców bloku ul. Centralna 51a
- 6.07.2021 godz. 7.00 - od mieszkańców bloku ul. Centralna 51a
- 8.07.2021 godz. 7.00 - od mieszkańców bloku ul. Centralna 51a
- 9.07.2021 godz. 7.00 - od mieszkańców bloku ul. Centralna 51a

Śp. Marianna Zwierzykowska

1. 31.03.2021 – godfz.18.00 – od sąsiadów z osiedla Kolorowego blok 43
2. 16.11.2021 – godz. 6.30 – od Julii Łopata z rodziną
3. 17.11.2021 – godz.6.30 - od sąsiadów z osiedla Kolorowego blok 43

Śp. Bolesław Studnicki

1. 28.03.2021 – godz.18.00 – od siostry Ireny
2. 31.03.2021 – godz. 18.00 – od siostrzenicy Gosi z rodziną
3. 7.04.2021 – godz.18.00 – od siostrzeńca Arkadiusza z rodziną
4. 14.04.2021 – godz. 18.00 – od sąsiadów Urszuli i Krzysztofa
5. 21.04.2021 – godz.18.00 – od kolegi Stanisława
6. 18.11.2021 – godz.6.30 – od kolegi

Śp. Jan Karwala

1) 17.03.2021 – godz.18.00 – od bratanicy Beaty z rodziną
2) 24.03.2021 – godz.18.00 – od chrześnicy Grażyny z rodziną
3) 31.03.2021 – godz.18.00 – od kolegów i koleżanek z pracy syna Jerzego
4) 7.04.2021 – godz.18.00 - od Rodziny Zająców
5) 14.04.2021 – godz.18.00 – od Ryszarda Krężołek z rodziną
6) 21.04.2021 – godz.18.00 – od Krzysztofa, Tadeusza, Doroty Kozak
7) 28.04.2021 – godz.18.00 – od Marii Przybylskiej z rodziną
8) 5.05.2021 – godz.18.00 – od Bernarda i Grzegorza Ostafin z rodziną
9) 9.11.2021 – godz.7.00 – Od Pelagii i Stanisława Skotnicznych
10) 10.11 2021 – godz.7.00 – od bratanicy Ireny z rodziną
11) 15.11.2021 – godz.6.30 – od siostry Marysi z rodziną
12) 22.11.2021 - godz.7.00 – od bratowej Heleny
13) 26.11.2021 – godz.7.00 – od bratanicy Marty z rodziną

Śp. Katarzyna Wachowicz

- 10.04.2021 godz. 7.00 - od koleżanek i kolegów z klasy, ich rodziców i wychowawczyni

śp. Barbara Węgrzyn - Jedynak

- 26.07.2021 - godz.7.00 - od kolegów i koleżanek z pracy syna Michała

śp. Krzysztof Habowski

- 2.09.2021 g. 6.30 od Feliksy i Stanisława Kosiba
- 12.11.2021 g. 7.00 od bratowej Jadwigi
- 25.11.2021 g. 7.00 od pracowników stacji LOTOS

Śp. Zbigniew Skrybant

- 20.02.2021  godz. 7.00 – od żony i dzieci
- 24.02.2021  godz. 18.00 - od rodziny Kowali
- 10.03.2021  godz.18.00 – od sąsiadów z klatki III blok 46 os 2 Płk Lotniczego
- 14.04.2021  godz.18.00 - od sąsiadów z klatki III blok 46 os 2 Płk Lotniczego
- 12.05.2021  godz.18.00 -  od sąsiadów z klatki III blok 46 os 2 Płk Lotniczego
- 9.06.2021  godz.18.00 - od sąsiadów z klatki III blok 46 os 2 Płk Lotniczego
- 14.07.2021  godz.18.00 - od sąsiadów z klatki III blok 46 os 2 Płk Lotniczego
- 11.08.2021  godz.18.00 - od sąsiadów z klatki III blok 46 os 2 Płk Lotniczego
- 25.02.2021 godz. 7.00 - od przyjaciół Joli i Roberta Lach z Dobczyc
- 26.02.2021 godz. 18.00 - od rodziny Pietrzyków i Synowców
- 27.02.2021 godz. 7.00 - od teściowej
- 12.03.2021 godz. 6.30 - od szwagra Pawła z rodziną
- 26.03.2021 godz. 6.30 - od szwagierki Marty z córkami
- 9.04.2021 godz. 6.30 - od rodziny Kolków z Jaworzna
- 20.04.2021 godz. 18.00 - od kolegów z Elektrociepłowni "Kraków"
- 11.05.2021 godz. 18.00 - od szwagra Wacława z rodziną

Śp. Ludwik Noga


1) 24.02.2021 – godz.18.00 – od Małgorzaty i Stanisława Galas
2) 3.03.2021 – godz.18.00 – od Brata
3) 10.03.2021 – godz.18.00 – Od Michała z żoną z Pstrągowej
4) 17.03.2021 – godz.18.00 – od Wacława i Haliny Noga z Pstrągowej
5) 24.03.2021 – godz.18.00 – od rodziny Dziedzic z Pstrągowej
6) 31.03.2021 – godz.18.00 – od Janiny i Ryszarda
7) 7.04.2021 – godz.18.00 – od Janiny i Ryszarda
8) 14.04.2021 – godz.18.00 – od Rafała i Łukasza Noga z Pstrągowej
9) 21.04.2021 – godz.18.00 – od Haliny Noga, Elżbiety Loska z rodziny, Joanny Mroczek z rodziną
10) 28.04.2021 – godz.18.00 – od siostry Jadwigi Noga
11) 5.05.2021 – godz.18.00 - od Jerzego Noga z rodziną
12) 12.05.2021 – godz.18.00 – od sąsiadów Barbary i Kazimierza Dziedzic z rodziną
13) 16.09.2021 – godz.6.30 – od córki Grażyny z rodziną
14) 17.09.2021 – godz. 6.30 – od syna Mirosława z rodziną
15) 27.09.2021 – godz.7.00 – od córki Elżbiety z rodziną
16) 28.09.2021 – godz.6.30 – od wnuków i prawnuka
17) 30.09.2021 – godz.6.30 – od koleżanek z pracy Elżbiety

Śp. Petronela Gaweł

- 13.09.2021 godz. 6.30 - od Marii Migda z Łysej Góry
- 14.09.2021 godz. 6.30 - od chrześniaka Marka Migda
- 21.09.2021 godz. 18.00 - od Anny i Stanisława Niemiec z Łysej Góry
- 23.09.2021 godz. 7.00 - od Ireny Gaweł
- 25.09.2021 godz. 7.00 - od rodziny Biedroniów
- 27.09.2021 godz. 6.30 - od Zdzisława Gawła z rodziną
- 29.09.2021 godz. 6.30 - od Andrzeja z rodziną
- 5.10.2021 godz. 7.00 - od Wojciecha z rodziną
- 7.10.2021 godz. 7.00 - od Marty i Piotra Łudzików
- 12.10.2021 godz. 7.00 - od Doroty z rodziną
- 14.10.2021 godz. 6.30 - od kuzyna Zdzisława z rodziną z Bielska-Białej
- 21.10.2021 godz. 18.00 - od rodziny Mleczków z Łysej Góry

śp. Tadeusz i  Franciszka Tokarscy
 
27.08.2021- godz.7.00 - od Andrzeja Dębskiego


 
śp. Janusz Orzech, Jan Sobiecki
 
30.08.2021 - godz.6.30


śp. Antoni Gref

- 27.01.21 g. 18.00 od żony
- 10.02.21 g.18.00 od syna Marcina
- 24.02.21 g. 18.00 od rodziny Koprowskich
- 17.03.21 g. 18.00 od rodziny Koprowskich
- 28.03.21 g. 18.00 od Rodziny Gładysiewiczów
 -14.04.21 g. 18.00 od rodziny Sławomira Kuneckiego z żoną o dziećmi
 -12.05.21 g. 18.00 od Rodziny Wójcików
 -2.06.21 g. 18.00 od koleżanek żony z pracy
 -16.06.21 g.18.00 od sąsiadów Piskorz

śp. Adam Gurdek

1. 16.10.2021r., g. 7.00 - od żony, córki i zięcia
2. 25.11.2021r., g. 6.30 - od sąsiadów z os. Kolorowego 43

śp. Józefa Krężel

- 28.01.21 g. 18.00 od brata Stanisława z rodziną
- 24.02.21.g.18.00 od brata Stanisława z rodziną
- 30.08.21 g. 7.00 od chrześnicy Anny Sadulskiej z rodziną z Jordanowa
- 10.09.21 g. 18.00 od Anny Mędreckiej z rodziną
- 11.10.21. g. 18.00 od rodziny Grzywacz z Krzeszowic

śp. Maria Baryła
- 13.06.21 godz. 7.00 od rodziny Katarzyny i Jana Jaśkowiec z rodziną

śp. Janina i Roman Koreccy

- 21.09.2021 g. 7.00 od Współpracowników córki Violetty z AGH
- 7.11.2021 g. 18.00 od córki
- 14.11.2021 g. 18.00 od Rodziny Zgoda

Śp. Piotr Jodłowski

- 24.07.2021 godz. 7.00 - od ciotecznego brata Eligiusza Krzyczkiewicza z Nowego Brzeska

Śp. Jan Kińczyk

1) 23.12.2020 – godz.18.00 – od Sąsiadów
2) 30.12.2020 – godz.18.00 – od Joanna i Bernarda Dudzik z dziećmi
3) 6.01.2021 – godz.18.00 – od Ewy i Zdzisława Siekierskich
4) 13.01.2021 – godz.18.00 – od Zofii Palkij z rodziną
5) 20.01.2021 – godz.18.00 – od rodziny Palac
6) 27.01.2021 – godz. 18.00 – od Stanisława Palac
7) 4.02.2021 – godz.18.00 – od Marka Palac
8) 12.06.2021 – godz.7.00 – od syna Pawła z rodziną
9) 5.07.2021 – godz.7.00 – od córki Anety z rodziną
10) 12.07.2021 – godz.7.00 – od Rodzin: Jodłowskich, Kaszubów i Marców

Śp. Ryszard Barton

- 20.01.2021 godz. 18.00 - od żony
- 15.06.2021 godz. 7.00 - od syna i synowej
- 10.07.2021 godz. 7.00 - od wnuków

śp. Helena Adamczyk

1. 17.06.2021, g. 6.30 - od Andrzeja z rodziną



śp. Jarosław Marcinkowski

- 16.12.2020 g. 18.00 –od Ani z rodziną
- 23.12.2020 g. 18.00 od szwagierki Krystyny z rodziną
- 7.04.2021 g. 7.00 od żony
- 16.04.2021 g. 7.00 od córki Małgorzaty Nico
- 30.04.2021 g. 7.00 od szwagierki Grażyny z rodziną
- 11.06.2021 g. 7.00 od szwagra Bogdana z rodziną
- 12.07.2021 g. 18.00 od Barbary Gierczak z rodziną
- 3.08.2021 g. 18.00 od Anny Godek

śp. Zdzisław Tyrka

1. 9.12.2020r., g. 18.00 - od koleżanki
2. 2.07.2021r., g. 7.00 - od firmy Ekspert BHP i kolegi Mariusza

śp. Jan Zając
- 6.01.2021 g. 18.00 od wnuczki Magdy z rodziną

śp. Jan i Aleksandra Zając
- 12.12.2021 g. 18.00 od wnuczki Magdy z rodziną

śp. Jan Sobiecki

- 28.12.2020 g. 18.00 od żony
- 25.02.2021 g. 18.00 od dzieci z rodziną
- 26.02.2021 g. 7.00 od sąsiadów
- 15.04.2021 g. 18.00 od dzieci z rodziną
- 29.04.2021 g. 18.00 od koleżanek i kolegów z pracy córki Małgorzaty
- 27.11.2021 g. 18.00 w 1 rocznicę śmierci

Śp. Jarosław Marcinkowski

- 16.12.2020 godz. 18.00 - od Ani z rodziną
- 23.12.2020 godz. 18.00 - od szwagierki Krystyny z rodziną
- 7.04.2021 godz. 7.00 - od żony
- 16.04.2021 godz. 7.00 - od córki Małgorzaty z Nico
- 30.04.2021 - od szwagierki Grażyny z rodziną
- 11.06.2020 godz. 7.00 - od szwagra Bogdana z rodziną

śp. Jan Chłopek

- 28.11.2020 g. 18.00 od żony, córki i syna
- 2.12.2020 g. 18.00 od sąsiadów z klatek
- 9.12.2020 g. 18.00 od sąsiadów z klatek
- 16.12.2020 g. 18.00 od sąsiadów z klatek
- 23.12.2020 g. 18.00 od Rodziny Ostaszków
- 28.12.2020 g. 18.00 od Rodziny Bodków
- 30.12.2020 g. 18.00 od Rodziny Ostaszków
- 6.01.2021 g. 18.00 od Rodziny Ostaszków
- 13.01.2021 g. 18.00 od Rodziny Ostaszków
- 24.02.2021 g. 18.00 od kuzynki Haliny Fortuna z rodziną
- 3.03.2021 g. 18.00 od Doroty i Andrzeja Kurników z rodziną
- 28.03.2021 g. 18.00 od kuzyna Henryka Chłopka z Połomia
- 7.04.2021 g. 18.00 od Małgorzaty i Pawła Fortunów z rodziną
- 28.04.2021 g. 18.00 od Beaty i Tadeusza Bukowców z rodziną
- 5.05.2021 g. 18.00 od Wandy i Zygmunta Nieciów z rodziną
- 2.06.2021 g. 18.00 od Stanisławy i Ryszarda Plewów z rodziną
- 4.09.2021 g. 6.30 od sąsiadów z klatek
- 10.10 2021 g. 18.00 od Zarządu i Pracowników Zakładu Badań Laboratoryjnych Fero Karbo Sp.z.o.o.
- 5.11.2021 g. 18.00 od Zarządu i Pracowników Zakładu Badań Laboratoryjnych Fero Karbo Sp.z.o.o

  

Śp. Jacek Kasprzyk

- 28.11.2020 godz. 18.00 - od sąsiadów z bl. 17 A os. Kolorowe
- 2.12.2020 godz. 18.00 - od sąsiadów z bl. 17 A os. Kolorowe
- 9.12.2020 godz. 18.00 - od sąsiadów z bl. 17 A os. Kolorowe
- 31.03.2021 godz. 6.30 - od sąsiadów z bl. 17 A os. Kolorowe
- 17.04.2021 godz. 7.00 - od sąsiadów z bl. 17 A os. Kolorowe
- 27.04.2021 godz. 6.30 - od sąsiadów z bl. 17 A os. Kolorowe
- 7.05.2021 godz. 7.00 - od sąsiadów z bl. 17 A os. Kolorowe
- 19.05.2021 godz. 7.00 - od sąsiadów z bl. 17 A os. Kolorowe
- 31.05.2021 godz. 6.30 - od sąsiadów z bl. 17 A os. Kolorowe
- 2.06.2021 godz. 7.00 - od kuzynek z Sułkowic
- 7.06.2021 godz. 6.30 - od przyjaciółki Iwony z rodziną
- 8.06.2021 godz. 6.30 - od kolego Zbyszka z rodziną z bloku 17 A os. Kolorowe

śp. Anna Habowska

- 30.12.2020 g. 18.00 od pracowników stacji LOTOS
- 10.02.2021 g. 18.00 od Feliksy i Stanisława Kosiba
- 3.03.2021 g. 6.30 od bratowej Jadwigi
- 18.05.2021 g. 7.00 od Agnieszki i Piotra z dziećmi

Śp. Wanda Szyc

- 25.11.2020 godz. 18.00 - od sąsiadów z os. Kolorowego 20
- 13.04.2021 godz. 6.30 - od brata Ryszarda z rodziną

Śp. Janina Zdebska

1) 11.11.2020 – godz. 18.00 – od chóru „Vox Fidei”
2) 18.11.2020 – godz. 18.00 – od chóru „Vox Fidei”
3) 25.11.2020 – godz. 18.00 – od chóru „Vox Fidei”
4) 28.11.2020 – godz.18.00 – od chrześnicy Renaty Jurczak z rodzną
5) 2.12.2020 – godz. 18.00 – od bratowej Krystyny Kocialskiej
6) 9.12.2020 – godz.18.00 – od Sławka Kocialskiego z rodziną i Janusza Kocialskiego
7) 16.12.2020 – godz.18.00 – od Marii i Stanisława Bratko z rodziną
8) 23.12.2020 - godz.18.00 - od Teresy i Romana Kocialskich z rodziną
9) 30.12.2020 – godz.18.00 – od Zofii Stopy
10) 6.01.2021 – godz.18.00 – od Moniki i Andrzeja Kozioł z rodziną
11) 13.01.2021 – godz.18.00 – od Eweliny Nowak z narzeczonym
12) 20.01.2021 – godz.18.00 – od Iwony Nowak i Krzysztofa z USA
13) 2.03.2021 – godz.7.00 – od córki Jadwigi z Mężem
14) 4.03.2021 – godz.7.00 – od córki Barbary z Mężem i rodziną
15) 12.03.2021 – godz. 7.00 – od wnuczki Joanny Szczepańskiej
16) 22.03.2021 – godz.6.30 – od wnuka Krzysztofa Szczepańskiego
17) 13.05.2021 – godz.18.00 - od chóru „Vox Fidei”

  

śp. Krzysztof Gondek

- 28.11.2020 g. 18.00 od Żony z dziećmi
- 3.02.2021 g. 18.00 od syna Marcina z rodziną
- 2.03.2021 g. g. 6.30 od syna Adama
- 17.03.2021 g. 6.30 od pracowników Zakładu Radioterapii Centrum Onkologii
- 9.06.2021 g. 7.00 od Rodziny Zygmuntów
- 31.10.2021 g.18.00 od Żony z dziećmi w 1 r. śm.

  

śp. ks. Czesław Sandecki - proboszcz

1. 4.11.2020 g.18.00 od Chóru Vox Fidei naszej parafii
2. 11.11.2020 g.18.00 od Chóru Vox Fidei
3. 18.11.2020 g.18.00 od Chóru Vox Fidei
4. 25.11.2020 g.18.00 od Chóru Vox Fidei
5. 28.11.2020 g.18.00 od Dyrekcji i Grona Pedagogicznego SP 103
6. 2.12.2020 g.18.00 od Parafian
7. 9.12.2020. g. 18.00 od Róży św. Faustyny
8. 16.12.2020 g.18.00 od Róży św. Faustyny
9. 23.12.2020 g.18.00 od Parafian z Kamionki 10
10. 24.12.2020 g. 22.00 od Zespołu Caritas naszej parafii
11. 24.12.2020 g. 24.00 od Rady dzielnicy XIV
12. 28.12.2020 g.18.00 od Parafian z Kamionki 10
13. 30.12.2020 g.18.00 od Parafian z Kamionki 10
14. 6.01.2021 g.18.00 od Parafian z Kamionki 10
15. 13.01.2021 g.18.00 od Zespołu „Krzesławianki”
16. 15.01.2021 g. 6.30 od Anny Mędreckiej z rodziną
17. 20.01.2021 g.18.00 od Zespołu „Markowe Granie”
18. 21.01.2021 g. 7.00 - od kl. IV
19. 24.01.2021 g.10.00 od Straży Honorowej NSPJ
20. 27.01.2021 g.18.00 od Rycerzy Kolumba Rady 15128 im. św. Brata Alberta z parafii św. Jana Chrzciciela w Krakowie
21. 28.01.2021 g.7.00 od Rodziny Żak
22. 29.01.2021 g.6.30 od Rodziny Czepiel
23. 5.02.2021 g. 6.30 od Marii Cepuch z rodziną
24. 8.02.2021 g.18.00 od Rodziny Żak
25. 15.03.2021 g.18.00 od Beaty i Przemysława Albińskich
26. 31.03.2021 g.18.00 od Rady dzielnicy XIV
27. 1.04.2021 g.18.00 od Zespołu Caritas
28. 3.04.2021 g.18.00 od członków Żywego Różańca naszej parafii
29. 15.04.2021 g.18.00 od Biura Podróży Orlando Travel w Skawinie
30. 16.05.2021 g. 18.00 od DA AWF
31. 3.06.2021 g. 8.30 od Parafian z Kamionki 10
32. 13.06.2021 g. 18.00 od Zespołu Caritas
33. 8.08.2021 g.13.00 od Kazimierza i Zofii Franczyk
34. 10.08.21 g.18.00 od znajomych
35. 16.08.2021 g.18.00 od Rodziny Raźny
36. 22.08.2021 g.18.00 od Rady dzielnicy XIV
37. 13.09.2021 g.18.00 od Chóru Vox Fidei
38. 19.09.2021 g.8.30 od Parafian z Kamionki 10
39. 26.09.21 g. 18.00 od znajomych
40. 3.10.2021 g.18.00 od Grupy Uwielbieniowej z naszej parafii
41. 24.10.2021 g.8.30 od Rodziny Pogorzelskich i Frytek
42. 25.10 2021 g.18.00 w I Rocznicę Śmierci
43. 29.10.2021 g.18.00 od Rodziny Jachymów
44. 31.10.2021 g. 11.30 od Rodziny Jurek

Śp. Józefa Łysińska

1. 28.10.2020 r. 18.00 od przyjaciół z Dębicy Kazimiery i Tadeusza
2. 25.11.2020 g. 18.00 od bratowej Marii Kozieł
3. 16.12.2020 g. 18.00 od bratowej Bożeny Lisak z rodziną
4. 27.01.2021 g. 18.00 od szwagierki Elżbiety Kozieł z rodziną
5. 3.04.2021 g.18.00 od syna Jerzego
6. 7.05.2021 g.17.00 od brata Stanisława z rodziną
7. 17.05.2021 18.00 od chrześnicy Renaty z rodziną
8. 4.06.2021 17.00 od chrześnicy Renaty z rodziną

  

Śp. Marianna Kusak

1. 30.09.2020 g. 18.00 od córki Barbary z mężem
2. 7.10.2020 g. 18.00 od syna Stefana z żoną
3. 21.10.2020 g. 18.00 od sąsiadów z ul Sołtysowskiej
4. 28.10.2020 g. 18.00 od sąsiadów z ul Sołtysowskiej
5. 16.11.2020 g. 7.00 od wnuka Rafała z żoną i prawnukiem Olivierem
6. 20.11.2020 g. 7.00 od córki Marty z mężem i rodziną
7. 11.04.2021 18.00 od wnuków Moniki i Łukasza z rodzinami
8. 3.05.2021 7.00 od Członkiń Róży św. Jadwigi Śląskiej

Śp. Piotr Kaim

1. 7.10.2020 18.00 od Zarządu i Członków Koła Łowieckiego Sokół – Bochnia
2. 25.10. 2020 18.00 od Zarządu i Członków Koła Łowieckiego Sokół – Bochnia
3. 9.12.2020 g. 18.00 od Dyrekcji i Pracowników Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie
4. 27.02.2021 7.00 od Stanisława Kaima z rodziną
5. 26.04.2021 18.00 od Mariusza Kaima z rodziną
6. 15.06.2021 6.30 od Genowefy i Jana Kosiba

   

śp Jan Druzgała

1. od Haliny Druzgała - 23.09.2020r., g. 18.00
2. od rodz. Pietrzaków - 28.10.2020r., g. 18.00
3. od Stanisława i Ewy Druzgałów - 25.11.2020r., g. 18.00
4. od Tomasza Druzgały z rodziną - 23.12.2020r., g. 18.00
5. od Heleny i Jacka Łoboda - 9.01.2021r., g. 7.00
6. od Danuty i Jacka Pietrzaków - 23.01.2021r., g. 7.00
7. od rodziny Zawadów - 31.01.2021r.,, g. 18.00
8. od siostry Zofii z rodziną - 19.02.2021r., g. 6.30
9. od chrześnicy Lidzi - 25.03.2021r. , g. 7.00
10. od Jana i Teresy Pietrzaków - 24.04.2021r., g. 7.00

śp. Janina Ryba

1. od rodziny Rybów z Turzy - 16.09.2020, g. 18.00
2. od Anny i Barbary z rodziną - 14.10.2020, g. 18.00
3. od Sabiny z rodziną - 18.11.2020, g. 18.00
4. od wnuka Łukasza z rodziną - 2.02.2021, g. 9.00
5. od córki z rodziną - 17.02.2021, g. 9.00
6. od sąsiadów - 16.03.2021, g. 7.00
7. od sąsiadów - 18.04.2021, g. 13.00

Śp. Jerzy Wojsław

1. 5.08.2020 g. 18.00 od Rodziny Musiałów
2. 12.08.2020 g. 18.00 od Rodziny Musiałów
3. 19.08.2020 g. 18.00 od kolegów z pracy
4. 28.08.2020 g. 18.00 od Zofii Dadał z rodziną z Długołęki
5. 16.09.202 g.18.00 od Grzegorza Garwol z rodziną z Krynicy
6. 28.09.2020 g. 18.00 od Bronisława Kamińskiego z rodziną z Nowego Sącza
7. 7.10.2020 g. 18.00 od Ireny Popiela z rodziną z Nowego Sącza
8. 28.10.2020 g. 18.00 od rodziny Knutelskich
9. 11.11.2020 g. 18.00 od Teresy Bańkosz z dziećmi
10. 25.11.2020 g. 18.00 od Józefy Mazur
11. 3.12.2020 g. 6.30 od kuzynek żony
12. 8.12.2020 g.6.30 od mamy Janiny
13. 9.12.2020 g. 18.00 od Rafała Dara i Anety
14. 16.12.2020 g. 6.30 od siostry Małgorzaty z rodziną
15. 23.12.2020 g. 18.00 od Teresy Myjak z rodziną
16. 22.02.2021 g.18.00 od brata Pawła z Ewą i dziećmi
17. 26.03.2021 g. 18.00 od chrześniaka Daniela z rodziną
18. 9.04.2021 g. 18.00 od cioci Stanisławy Dara
19. 3.05.2021 g. 16.30 od Krystyny Wiśniewskiej
20. 15.05.2021 g. 18.00 od cioci Stanisławy Dara  

Kontakt do księdza dyżurnego:

tel. 723-689-444

Nabożeństwa

I-szy Czwartek
Godzina Święta: 17:00 - 18:00

I-szy Piątek
Spowiedź Święta:
rano: 6:30 - 7:30
po południu: 16:00 - 18:30
Msze Święte:
6:30, 7:00, 17:00, 18:00

I-sza Sobota
Msza Święta w intencji Rodzin naszej parafii: 8:30

Nowenna do św. Judy Tadeusza
28-ego dnia każdego miesiąca: 18:00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
środa: 18:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek: 17:00 - 18:00

Wieczory Uwielbienia
każda II Niedziela Miesiąca po Mszy o 18:00

IV Niedziela Miesiąca - Msza o 13:00
w intencji dzieci, które obchodzą roczek Chrztu Świętego

Nowenna do św. Rity
22-go dnia każdego miesiąca o 18:00

Poradnia dla narzeczonych

I i III wtorek miesiąca: 18:00 - 19:30

Zapisy: ftrodzinie.pl/dla-narzeczonych/

Więcej informacji...

Biblioteka parafialna

Czwartek: 17:00 - 18:00
Niedziela: 9:30 - 10:30

Konto parafii

Bank Pekao S.A. Kraków

97 1240 4588 1111 0000 5492 0365

Archiwum nagrań

Kliknij w obrazek,

aby przejść na stronę!

72ec90a19631ded06b28d295eb33249488d49070

Kontakt

ul. Wężyka 6
31-580 Kraków

tel. 012 647 94 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo juda

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 13

Wczoraj 293

W tym tygodniu 1182

W tym miesiącu 4609

Wszystkie odwiedziny 1314203

Do góry