Msze Święte

W tygodniu:
7:00, 18:00

W Niedziele i Święta:
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

Kancelaria parafialna

Wtorek, Środa: 
16:00 - 17:30

Czwartek, Sobota:
8:00 - 10:00

śp. Helena Galas

1. 11.09.2019, g. 18.00 - od dzieci
2. 30.09.2019, g. 7.00 - od Grażyny Galas z rodziną
3. 4.10.2019, g. 7.00 - od Agnieszki i Witolda Bargieł
4. 9.10.2019, g. 18.00 - od Barbary i Jana Bargieł

 

śp. Jan Kromka

1. 19.08.2019 g. 7.00 - od chrześniaka Piotra Zięciaka
2. 11.09.2019 g. 18.00 - od Janiny Kromka
3. 18.09.2019 g. 1800 - od Janiny Kromka
4. 25.09.2019 g. 18.00 - od Janiny Kromka
5. 28.09.2019 g. 7.00 - od rodziny Kazimierza i Władysławy Kromka
6. 2.10.2019 g. 18.00 - od kuzyna Jarka
7. 5.10.2019 g. 7.00 - od Władysława Zięciaka z rodziną
8. 16.0.2019 g. 18.00 - od Stanisławy Kolat z rodziną

 

Śp. Kazimierz, Eugeniusz Łęcki

1. 14.08.2019, godz. 18.00 - od sąsiadów z os. Kolorowego, bl. VII, kl. IV
2. 21.08.2019, godz. 18.00 - od sąsiadów z os. Kolorowego, bl. VII, kl. IV
3. 28.08.2019, godz. 18.00 - od sąsiadów z os. Kolorowego, bl. VII, kl. IV
4. 4.09.2019, godz. 18.00 - od sąsiadów z os. Kolorowego, bl. VII, kl. IV
5. 11.09.2019, godz. 18.00 - Małgorzaty i Bogdana Żylskich z rodziną

 

Śp. Jan Bielaszka

- 6.08.2019 godz. 7.00 - od Janusza i Małgorzaty Wilk
- 7.08.2019 godz. 18.00 - od rodziny Malczyków z Andrychow
- 8.08.2019 godz. 7.00 - od rodziny Łapów
- 9.08.2019 godz. 7.00 - od rodziny Lizaków i Dyguł
- 14.08.2019 godz. 18.00 - od Genowefy z Lubasza z córkami
- 21.08.2019 godz. 18.00 - od Grzegorza z Lubasza
- 18.09.2019 godz. 18.00 - od chrześnicy Anny
- 25.09.2019 godz. 18.00 - od Ireny i Kazimierza z rodziną

 

śp. Halina Wojtaszek:

1. 5.08.2019r., g. 7.00 - od rodz. Kobylskich
2. 7.08.2019r., g. 7.00 - od kuzyna Ryszarda z rodziną
3. 10.08.2019r. g. 7.00 - od męża, córki i syn
4. 14.08.2019r., g. 7.00 - od Zbyszka Michalczyka z żoną
5. 21.08.2019r., g. 18.00 - od kuzynki Boguśki z rodzinami z Chmielnika
6. 28.08.2019r, g. 18.00 - od rodz. Sadulskich
7. 4.09.2019r., g. 18.00 - od kuzynki Boguśki z rodzinami z Chmielnika
8. 18.09.2019r., g. 18.00 - od Piotra z rodziną
9. 25.09.2019r., g. 18.00 - od Franciszka Jelenia z rodz.
10. 1.10.2019r., g. 7.00 - od teściowej i Mariana
11. 9.10.2019r., g. 18.00 - od Janiny Jarosz z rodz.
12. 16.10.2019r. g. 7.00 - od Marzeny Lorenz z rodz.

 

Śp. Jan Król

- 7.08.2019 godz. 18.00 - od działkowiczów "Zielony Gaj"
- 14.08.2019 godz. 18.00 - od działkowiczów "Zielony Gaj"
- 21.08.2019 godz. 18.00 - od działkowiczów "Zielony Gaj"
- 28.08.2019 godz. 18.00 - od działkowiczów "Zielony Gaj"
- 17.10.2019 godz. 7.00 - od działkowiczów "Zielony Gaj"
- 28.09.2019 godz. 18.00 - od działkowiczów "Zielony Gaj"
- 30.10.2019 godz. 7.00 - od rodziny Sumarów i Warchołów
- 31.10.2019 godz. 7.00 - od sztabu szkoleniowego i koleżanek z drużyny KS Wanda Kraków, córki Magdaleny
- 18.11.2019 godz. 7.00 - od Janiny Jasnos z rodziną
- 2.02.2020 godz. 18.00 - od Henryki Soból z rodziną
- 3.02.2020 godz. 7.00 - od Lucyny i Krzysztofa Majewskich z rodziną
- 11.02.2020 godz. 7.00 - od Mariusza Jasnos z synami
- 19.02.2020 godz. 6.30 - od chrześniaka Antoniego Jasnos z rodziną
- 20.02.2020 godz. 7.00 - od Beaty i Ryszarda Jasnos z rodziną
- 22.02.2020 godz. 18.00 - od żony
- 25.02.2020 godz. 7.00 - od Anety i Przemysława Kokosza z rodziną
- 26.02.2020 godz. 16.30 - od córki Magdy
- 29.02.2020 godz. 7.00 - od Anny i Jana Kołodziej z rodziną
- 3.03.2020 godz. 7.00 - od Bernadety Kuracińskiej z rodziną
- 6.03.2020 godz. 17.00 - od córki Marzeny z Dawidem
- 10.03.2020 godz. 7.00 - od Elżbiety i Marcina Jasnos z rodziną
- 12.03.2010 godz. 7.00 - od Elwiry, Roberta i Weroniki
- 18.03.2020 godz. 18.00 - od kolegów z "Budostalu"
- 25.03.2020 godz. 18.00 - od kolegów z "Budostalu"
- 26.03.2020 godz. 7.00 - od koleżanek z pracy
- 27.03.2020 godz. 18.00 - od córki Edyty z rodziną
- 28.03.2020 godz. 18.00 - od kolegów z firmy "TOMA"
- 31.03.2020 godz. 7.00 - od rodziny Gicala
- 2.04.2020 godz. 7.00 - od rodziny Gondków
- 4.04.2020 godz. 7.00 - od rodziny Płochów
- 5.04.2020 godz. 18.00 - od siostry z córką
- 7.04.2020 godz. 7.00 - od Marii i Stefana Burkowicz z Kamionnej
- 15.04.2020 godz. 7.00 - od rodziny Fiołków
- 3.05.2020 godz. 11.30 - od sąsiadów z klatki

 

Śp. Andrzej Szafraniec

- 3.10.2019 godz. 7.00 - od sąsiadów z Al. Pokoju, bl. 87, kl. IV
- 7.10.2019 godz. 18.00 - od sąsiadów z Al. Pokoju, bl. 87, kl. IV
- 9.10.2019 godz. 7.00 - od sąsiadów z Al. Pokoju, bl. 87, kl. IV
-11.10.2019 godz. 7.00 - od sąsiadów z Al. Pokoju, bl. 87, kl. IV
- 15.10.2019 godz. 7.00 - od rodziny Siemczonków
- 16.10.2019 godz. 7.00 - od Zofii i Józefa Kijania
- 21.10.2019 godz. 7.00 - od Wiesi i Janusza Kaczmarczyk z rodziną
- 4.11.2019 godz. 7.00 - od koleżanek i kolegów z pracy
- 6.11.2019 godz. 7.00 - od koleżanek i kolegów z pracy
- 9.11.2019 godz. 7.00 - od koleżanek i kolegów z pracy
- 13.11.2019 godz. 7.00 - od koleżanek i kolegów z pracy
- 15.11.2019 godz. 7.00 - od koleżanek i kolegów z pracy
- 16.11.2019 godz. 7.00 - od koleżanek i kolegów z pracy
- 21.11.2019 godz. 7.00 - od koleżanek i kolegów z pracy
- 12.01.2020 godz. 13.00 - od koleżanek i kolegów z pracy
- 19.01.2020 godz. 11.30 - od koleżanek i kolegów z pracy
- 9.02.2020 godz. 18.00 - od koleżanek i kolegów z pracy
- 16.02.2020 godz. 11.30 - od koleżanek i kolegów z pracy

 

Śp. Józef Juszkiewicz

31.07. 2019 – godz.18.00 – od sąsiadów z ul. Kamionka blok 10
7.08. 2019 – godz.18.00 – od sąsiadów z ul. Kamionka blok 10
14.08. 2019 – godz.18.00 – od sąsiadów z ul. Kamionka blok 10
21.08. 2019 – godz.18.00 – od sąsiadów z ul. Kamionka blok 10
28.08. 2019 – godz.18.00 – od sąsiadów z ul. Kamionka blok 10
4.09. 2019 – godz. 18.00 – od mieszkańców ul. Kamionka blok 4
11.09. 2019 – godz. 18.00 - od sąsiadów z Limanowej
18.09.2019 – godz. 18.00 – od siostrzenicy Fryderyki z mężem z Nowego Rybia
8.10. 2019 – godz. 7.00 – od brata Emila
3.12. 2019 –godz. 6.30 - od córki Józefy
5.12. 2019 - godz. 6.30 – od wnuka Łukasza z żoną Moniką
7.12.2019 –godz. 6.30 od córki Oli z USA

 

Śp. Karol Baranowski

19.07.2019 - godz 7.00 - od kierownictwa i uczestników klubu Seniora.

 

Śp. Zofia Misiak

11.07 – godz. 7.00 – od Bolesława Socha z rodziną
17.07 – godz.18.00 – od Luci i Stefana Rubachów
24.07 – godz.18.00 – od wnuków Maksymiliana i Roberta z rodziną
31.07 – godz.18.00 – od Marii i Kazimierza Porębskich, od Danuty i Antoniego Brody
7.08 – godz.18.00 – od Teresy i Mariana Szewczyk, od Barbary i Kazimierza Dziedzic
14.08 – godz. 18.00 – od wnuczki Izabeli z rodziną
31.08 – godz. 7.00 – od Krystyny i Mieczysława Kowalskich
24.11 – godz. 7.00 – od córki Barbary z mężem i rodziną
26.11 – godz 6.30- od syna Józefa z żoną i rodziną
2.12 – godz 6.30 – od synowej Urszuli i wnuków
3.12 – godz. 6.30 – od syna Kazimierza
6.12 – godz.6.30 – od syna Stanisława z rodziną

 

Śp. Tadeusz Pietras

- 25.07.2019 godz. 7.00 - od Marka z rodziną

 

Śp. HELENA GRODKOWSKA

31.07.2019 GODZ: 18:00 - OD TERESY I TADEUSZA ZALEWSKICH

 

Śp. CZESŁAWA OPAŁKO

10.11.2019 GODZ: 7:00 - OD JADWIGI BANASZKIEWICZ, BARBARY I ZBIGNIEWA MUCHALSKICH Z DZIEĆMI ORAZ MARII BANASZKIEWICZ Z DZIEĆMI

 

Śp. Zbigniew Czader

18.07 – godz.7.00 – od Sędziów i Pracowników Sądu Rejonowego w Nowym Sączu
22.07 – godz.7.00 – od Krzysztofa z rodziną
24.07 – godz.7.00 – od Ewy z rodziną
31.07 – godz.18.00 – od rodz. Skoczylów
7.08 – godz.18.00 – od Janiny Hyży z rodziną
14.08 – godz.18.00 – od zarządu i pracowników PDP Naftofen

 

ŚpAnna Pokrzywka

3.07 – godz.18.00 –od par. Zespołu Caritas
10.07 – godz.18.00 – od par. Zespołu Caritas
17.07 –godz.18.00 – od par. Zespołu Caritas
28.07 – godz.18.00 – od straży Honorowej NSPJ
31.07 – godz.18.00 – od przyjaciół
7.08 – godz.18.00 – od przyjaciół
14.08 – godz.18.00 – od przyjaciół
21.08 – godz.18.00 – od przyjaciół
28.08 – godz.18.00 – od przyjaciół
4.09 – godz. 18.00 – od róży św. Jadwigi
11.09 – godz. 18.00 – od róży św. Jadwigi
2.10 – godz.7.00 – od róży św. Jadwigi
14.10 – godz.18.00 – od rodziny Burlytów
29.10 – godz.7.00 – od rodz. Rzeżawskich i Kosów z Gadki
12.11 – godz.7.00 - od rodz. Rzeżawskich i Krajewskich z Dąbrowy Górniczej

 

Śp. Walerian Janus

3.07.2019 – godz.7.00 – od Stanisława Hazy z Zakopanego
9.07.2019 – godz.7.00 - od siostry Krystyny

 

Śp. Mieczysław Wypasek

26.06.2019 godz: 18:00 – od żony Krystyny
28.06.2019 godz: 18:00 – od rodziny Sozwa
03.07.2019 godz: 18:00 – od synów z rodzinami
17.07.2019 godz: 18:00 – od chrześnicy Elżbiety z rodziną Bienieckich
28.07.2019 godz: 18:00 – od chrześniaka Mariusza Świątka z rodziną
07.08.2019 godz: 18:00 – od szwagierki Heleny z rodziną
21.08.2019 godz: 18:00 – od rodzin Szkatulnych, Babraj i Sareckich
28.08.2019 godz: 7:00 – od bratowej Zofii z synem
16.10.2019 godz: 18:00 – od Edwarda Świątka z rodziną
30.10.2019 godz: 18:00 – od Ewy Choroblik i Małgorzaty Dusik z rodziną
01.01.2020 godz: 8:30– od sąsiadów z bloku nr 43
08.01.2020 godz: 6:30 – od bratanka Sylwestra z synem
10.01.2020 godz: 6:30 – od bratanka Piotra z rodziną
05.02.2020 godz: 7:00 – od Mateusza i Dominiki Wypasek
19.02.2020 godz: 7:00 – od szwagierki Barbary z rodziną
28.02.2020 – godz: 7:00 od Adama Jezuita z rodziną
18.03.2020 godz: 7:00– od rodziny Mazurów
22.06.2020 godz: 7:00 – od rodziny Speda
26.06.2020 godz: 7:00 – od Anny Firlit

 

śp. Irena Federczak

1. 17.07.2019r., g. 18.00 - od Miety z rodziną z Szarowa
2. 30.07.2019r., g. 7.00 - od kuzynki Anny z rodziną
3. 14.08.2019r., g. 18.00 - od kuzynki Elżbiety z synami

 

Śp. Stanisław Kijowski

19.06.2019 godz: 18:00 – od sąsiadów z klatki z ul. Narciarskiej
26.06.2019 godz: 18:00 – od sąsiadów z klatki z ul. Narciarskiej
03.07.2019 godz: 18:00 – od sąsiadów z klatki z ul. Narciarskiej
10.07.2019 godz: 18:00 – od sąsiadów z klatki z ul. Narciarskiej
17.07.2019 godz: 18:00 – od sąsiadów z klatki z ul. Narciarskiej
24.07.2019 godz: 18:00 – od szwagierki Ireny Gulma z rodziną
28.07.2019 godz: 18:00 – od rodziny Znamirowskich
31.07.2019 godz: 18:00 – od chrześniaka Grzegorza
07.08.2019 godz: 18:00 – od rodziny Kobierskich z Wrońca
14.08.2019 godz: 18:00 – od Dyrekcji, Pracowników i Nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 156
21.08.2019 godz: 18:00 – od Seniorów Centrum Aktywności „Siódemka Centrum „ i „Młodzi Duchem”
28.08.2019 godz: 18:00 – od rodziny Mielniczuków
04.09.2019 godz: 18:00 – od rodziny Gołdynów z Wąsowa

 

Śp. Czesław Białkowski

- 19.06.2019 godz. 18.00
- 2.09.2019 godz. 7.00 - od żony
- 3.09.2019 godz. 7.00 - od córki Małgorzaty z Aleksandrem
- 5.09.2019 godz. 7.00 - od rodziny Zakrzewskich
- 12.09.2019 godz. 7.00 - od Grażyny z rodziną
- 16.09.2019 godz. 7.00 - od rodziny Piwowarów
- 17. 09.2019 godz. 7.00 - od rodziny Skibów
- 20.09.2019 godz. 7.00 - od Pawła Perlikowskiego z rodzicami
- 24.09.2019 godz. 7.00 - od wnuczki Karoliny z rodziną
- 25.09.2019 godz. 7.00 - od syna Piotra z rodziną
- 27.09.2019 godz. 7.00 - od rodziny Maciaków

 

Śp. Stanisław Kijowski

- 31.07.2019 godz. 7.00 – od sąsiadów z os. 2 Pułku Lotn. 48
- 1.08.2019 godz. 7.00 – od sąsiadów z os. 2 Pułku Lotn. 48
- 2.08.2019 godz. 7.00 – od sąsiadów z os. 2 Pułku Lotn. 48
- 5.08.2019 godz. 7.00 – od sąsiadów z os. 2 Pułku Lotn. 48
- 12.08.2019 godz. 7.00 – od sąsiadów z os. 2 Pułku Lotn. 48
- 13.08.2019 godz. 7.00 – od sąsiadów z os. 2 Pułku Lotn. 48
- 27.08.2019 godz. 7.00 – od sąsiadów z os. 2 Pułku Lotn. 48

 

śp. Małgorzata Tarka

13.09. 2019 – godz.6.30 – od córki z rodziną
14.09. 2019 – godz.6.30 – od syna z rodziną
18.09.2019 – godz. 18.00 – od rodziny Urbanów
25.09. 2019 – godz.18.00 – od rodziny Wójtowiczów
28.09. 2019 – godz. 18.00 – od rodziny Ottawów
31.10. 2019 – godz.6.30 – od sąsiadów z klatki 8 bloku 16 osiedla Kolorowego.

 

śp. Barbara Mars

5.06.2019 r., godz. 18.00 - od sąsiadów Koników z rodziną

 

śp. Maria Krzysztoń

- 28.05.2019 godz: 18:00 – od siostry Heleny z rodziną
- 29.05.2019 godz: 18:00 – od siostry Kazimiery z rodziną
- 05.06.2019 godz: 18:00 – od córki z rodziną
- 12.06.2019 godz: 18:00 – od syna z rodziną

 

śp. Janusz Cepuch

1. 22.05.2019 r., godz. 18.00 - od koleżanek i kolegów z Działu Planowania
2. 28.05.2019 r., godz. 18.00 - od koleżanek i kolegów z Działu Planowania
3. 29.05.2019 r., godz. 18.00 - od kolegów z Wydziału Łączności MPEC S.A.
4. 5.06.2019 r., godz. 18.00 - od kolegi Janusza z Wydziału Łączności MPEC S.A.
5. 12.06.2019 r., godz. 18.00 - od kolegi Jarka z Wydziału Łączności MPEC S.A.
6. 18.06.2019 r., godz. 7.00 - od koleżanki i kolegów z Wydziału Produkcji Węzłów Cieplnych
8. 19.06.2019 r., godz. 18.00 - od kolegów z AKP z ul. Bojana
11. 28.06.2019 r., godz. 6.30 - od rodziny Kasprzyków
12. 3.07.2019 r., godz. 7.00 - od rodziny Malik
13. 10.07.2019 r., godz. 18.00 - od rodziny Mrozów i Łotaków
14. 17.07.2019 r., godz. 18.00 - od Doroty z rodziną
15. 7.09.2019 r., godz. 7.00 - w dniu urodzin
16. 21.11.2019 r., godz. 6.30 - w dniu imienin

 

śp. Józefa Zybura

22.05. 2019 – godz.18.00 – od sąsiadów
29.05. 2019 – godz.18.00 – od sąsiadów
19.06.2019 - godz. 6.30 – od syna Krzysztofa z rodziną
2. 07. 2019 – godz. 18.00 – od brata Leszka z rodziną
4.07 2019 – godz.7.00 – od siostry Wandy z rodziną
27.07 2019 – godz. 7.00 – od brata Zygmunta z żoną i rodziną
5.08.2019 – godz. 7.00 - od siostry Janiny z mężem i rodziną
7.08 2019 – godz. 18.00 – od brata Wacława z żoną i rodziną
12.08. 2019 – godz. 7.00 – od Janiny Wojdan
14.08. 2019 – godz.18.00 – od rodziny Szczypkowskich
21.08 2019 - godz.18.00 – od Calików

 

śp. Teresa Pietras

11.06 - godz.7.00 -  od bratowej Anny Nowak z rodziną

śp. Stanisława Nemś

1. 8.05.2019 r., godz. 18.00 - od córki Barbary
2. 15.05.2019 r., godz. 18.00 od wnuczki Ani z rodziną

 

Śp. Rozalia Rybska

01.05.2019 godz: 18:00 – od rodziny Kipiel
08.05.2019 godz: 18:00 – od rodziny Kipiel
15.05.2019 godz: 18:00 – od siostry Juli z mężem
22.05.2019 god: 18:00 – od rodziny Sobczuków
28.05.2019 godz: 18:00 – od Sławka z rodziną
29.05.2019 godz: 18:00 – od Danuty Hutyra z rodziną
05.06.2019 godz: 18:00 – od Reni z rodziną
12.06.2019 – godz: 18:00 – od siostry Jadwigi z rodziną
14:06 godz: 7:00 – od siostry Jadwigi z rodziną
26.06.2019 godz: 18:00 – od Piotra Hutyra
28.06.2019 godz: 18:00 – od sąsiadów
10.07.2019 godz: 18:00 – od synowej Marysi z rodziną

 

Śp. Alojzy Oczoś

01.05.2019 godz: 18:00 – od syna Marka z rodziną
08.05.2019 godz: 18:00 – od syna Łukasza z rodziną
15.05.2019 godz: 18:00 – od chrześnicy Ireny z rodziną
11.07.2019 god: 7:00 – od mieszkańców Os. Kolorowego

 

Śp. Adam Michalec

- 4.06.2019 godz. 6.30 - od pracowników z "Biedronki" z os. 2 Pułku Lotniczego

 

śp. Maria Adamska

1. 1.05.2019., godz. 7.00 - od Róży św. Małgorzaty Marii Alacoque
2. śp. Marii Adamskiej i Marii Kowal - 24.04.2019, godz. 18.00 - od Rodziny Bartusiak

 

Śp. Stanisława Jędrzejewska

3.06 2019 - godzina 6.30 - od sąsiadów z klatki bloku 23 osiedle Kolorowe

 

śp. Tadeusz Łazarczyk

1. śp. Tadeusz Łazarczyk, Lucyna Łazarczyk - 10.04.2019 r., godz. 18.00
2. śp. Tadeusz Łazarczyk - 17.04.2019 r., godz. 18.00 - od mieszkańców bl. 41 os. 2 Pułku Lotniczego
3. śp. Tadeusz Łazarczyk - 24.04.2019 r., godz. 18.00 - od mieszkańców bl. 41 os. 2 Pułku Lotniczego
4. śp. Tadeusz Łazarczyk - 01.05.2019 r., godz. 18.00 - od mieszkańców bl. 41 os. 2 Pułku Lotniczego

 

Śp. Bronisław Maternowski

20.05. 2019 – godz. 6.30 – od żony i córki Krystyny
21.05. 2019 – godz. 6.30 – od córki Anny z mężem
3.06. 2019 – godz. 7.00 – od wnuka Przemysława

 

ŚP. JÓZEF PROKOP

10.04.2019 GODZ: 18:00- OD SIOSTRY ZOFII Z SZYNWAŁDU
17.04.2019 GODZ: 18:00 – OD CHRZEŚNIAKA JANUSZA RESPEKTA
15.05.2019 – GODZ: 18:00 -OD PIOTRA RESPEKTA Z RODZINĄ
13.07.2019 GODZ: 7:00 – OD SIOSTRZENIC Z SZYNWAŁDU
17.07. 2019 GODZ: 7:00- OD SYNA Z ŻONĄ
23.07.2019 GODZ: 7:00 OD RODZINY USARZÓW
08.08.2019 GODZ: 7:00 – OD SIOSTRZEŃCA KAZIMIERZA Z RODZINĄ Z ŁĘK GÓRNYCH
11.09.2019 GODZ: 6:30 – OD CHRZEŚNIAKA KAZIMIERZA
08.11.2019 GODZ: 7:00 – OD BRATANICY ANNY Z RODZINĄ
22.11.2019 GODZ: 7:00 – OD RODZINY RDZONKÓW

 

śp. Jadwiga Piecząka

1. 3.04.2019 r., godz. 18.00 - od kuzynki Krystyny Kielar z rodziną
2. 10.04.2019 r., godz. 18.00 - od Marty i Grzegorza Gniadków z rodziną
3. 17.04.2019 r., godz. 18.00 - od rodziny Będkowskich z Zakliczyna
4. 24.04.2019 r., godz. 18.00 - od Marii i Wojciecha Ślusarczyków z rodziną
5. 31.05.2019 r., godz. 18.00 - od rodziny Będkowskich z Zakliczyna

 

Śp. Jerzy Bożyk

20.03 – godz.18.00 – od Adama Piaśnika z Jerzmanowic
27.03 – godz. 18.00 – od Katarzyny i Gabriela Zięba z rodziną
27.05 – godz.6.30 – od poseł Barbary Bubula
28.05 – godz. 6.30 - od Akcji Katolickiej i organizatorów Małopolskiego Przeglądu Pieśni Patriotycznej

 

Śp. Tadeusz Jaśkiewicz

20.02 – godz. 18.00 – od rodziny Gawełczyków
27.02 – godz. 18.00 – od rodziny Hajduków
28.02 – godz.18.00 – od Bożeny i Wojciecha Madej
6.03 – godz.18.00 – od Romana i Maksymili Hajduk
13.03 - godz.18.00 – od Elżbiety i Marka Hajduk
20.03 – godz.18.00 –od Doroty i Marka Gawron
27.03 – godz.18.00 – od Mariana Nowickiego
28.03 – godz.18.00 - od Ireny Jakubik z rodziną
2.04 – godz.6.30 – od żony
3.04 – godz.18.00 – od Marka Nowickiego z rodziną
10.04 – godz.18.00 – od Stanisława Waligóry z rodziną
17.04 – godz.18.00 – od Jacka Nowickiego z rodziną
24.04 – godz. 6.30 – od córki Małgorzaty z rodziną
29.04 – godz. 7.00 – od córki Justyny z rodziną
30.04 – godz. 6.30 – od syna
1.05 – godz.18.00 – od rodziny Leszczyńskich
10.05 – godz.7.00 – od córki Doroty z mężem i dziećmi
11.05 – godz.7.00 – od chrześnicy Agnieszki z rodziną
13.05 – godz. 7.00 – od stowarzyszenia kulturalno – oświatowego „Łęg”
25.05 - godz. 7.00 – od wnuka Rafała
27.05 – godz.7.00 – od wnuka Dariusza
29.05 – godz.18.00 – od kolegów z pracy syna Artura
8.06 – godz. 6.30 – od koleżanek z pracy córki Gosi

 

Śp. Władysław Walas

- 27.03.2019 godz. 6.30 - od Teresy i Jerzego Romańskich
- 9.04.2019 godz. 6.30 - od pracowników Ośrodka Zdrowia w Stróżach
- 24.04.2019 godz. 7.00 - od rodziny Tumidajskich z Gorlic
- 26.04.2019 godz. 7.00 - od Zarządu, Dyrekcji i Pracowników Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach

 

Śp. Danuta Zbrojny

- 13.02.2019 godz. 18.00 - od sąsiadów
- 20.02.2019 godz. 18.00 - od sąsiadów
- 27.02.2019 godz. 18.00 - od sąsiadów
- 11.04.2019 godz. 6.30 - od Lidii i Bogusława z rodziną
- 26.04.2019 godz. 6.30 - od Barbary z rodziną
- 29.04.2019 godz. 7.00 - od kolegów z pracy męża Stanisława i syna Piotra
- 4.05.2019 godz. 7.00 - od kolegów z pracy męża Stanisława i syna Piotra
- 9.05.2019 godz. 7.00 - od kolegów z pracy męża Stanisława i syna Piotra
- 11.05.2019 godz. 7.00 - od kolegów z pracy męża Stanisława i syna Piotra
- 14.05.2019 godz. 7.00 - od kolegów z pracy męża Stanisława i syna Piotra
- 20.05.2019 godz. 7.00 - od kolegów z pracy męża Stanisława i syna Piotra
- 23.05.2019 godz. 7.00 - od kolegów z pracy męża Stanisława i syna Piotra

 

Śp. Małgorzata Domagała

- 6.02.2019 godz. 18.00 - od sąsiadów z klatki i przyjaciół
- 13.02.2019 godz. 18.00 - od sąsiadów z klatki i przyjaciół
- 20.02.2019 godz. 18.00 - od sąsiadów z klatki i przyjaciół
- 27.02.2019 godz. 18.00 - od sąsiadów z klatki i przyjaciół
- 6.03.2019 godz. 18.00 - od sąsiadów z klatki i przyjaciół
- 13.03.2019 godz. 18.00 - od sąsiadów z klatki i przyjaciół
- 2.02.2019 godz. 16.30 - od sąsiadów z klatki i przyjaciół
- 27.06.2019 godz. 18.00 - od sąsiadów z klatki i przyjaciół
- 11.07.2019 godz. 18.00 - od sąsiadów z klatki i przyjaciół
- 5.09.2019 godz. 18.00 - od sąsiadów z klatki i przyjaciół
- 9.09.2019 godz. 18.00 - od sąsiadów z klatki i przyjaciół
- 1.05.2019 godz. 7.00 - od rodziców
- 10.06.2019 godz. 18.00 - od męża i dzieci
- 17.06.2019 godz. 18.00 - od męża i dzieci

- 18.02.2019 godz. 7.00 - od koleżanek i kolegów męża z "AKTYWIZACJI"
- 26.02.2019 godz. 6.30 - od sąsiadów z klatki 5, z os. Kolorowego 45
- 27.02.2019 godz. 6.30 - od teściów
- 28.02.2019 godz. 7.00 - od całej rodziny Domagałów
- 4.03.2019 godz. 7.00 - od chrześniaka Bartka
- 11.03.2019 godz. 7.00 - od szwagra Andrzeja z rodziną
- 20.03.2019 godz. 18.00 - od szwagra Adama z rodziną
- 27.03.2019 godz. 18.00 - od szwagierki Urszuli z rodziną
- 28.03.2019 godz. 6.30 - od Renaty i Tadeusza Witek z Witkowic
- 3.04.2019 godz. 6.30 - od Marii i Michała Kołos z Brzezia
- 8.04.2019 godz. 7.00 - od Haliny Seremet
- 15.04.2019 godz. 7.00 - od koleżanki Agaty
- 16.04.2019 godz. 7.00 - od chrzestnego z rodziną z Dąbrowy
- 31.08.2019 godz. 18.00 - od koleżanek i kolegów z UNIWERSYTECKIEGO SZPITALA DZIECIĘCEGO

 

Śp. Anna Kępa

- 6.02.2019 godz. 7.00 - od syna Mariana z rodziną
- 16.02.2019 godz. 6.30 - od wnuczki Moniki z rodziną
- 20.02.2019 godz. 6.30 - od wnuka Marcina z żoną
- 23.02.2019 godz. 7.00 - od wnuka Tomka z rodziną
- 28.02.2019 godz. 7.00 - od wnuczki Agaty z rodziną
- 5.03.2019 godz. 7.00 - od zięcia Mariana
- 11.03.2019 godz. 7.00 - od Wojtaszków i Zimnych z Pobiednika
- 13.03.2019 godz. 7.00 - od Beaty i Pawła Cybura
- 27.03.2019 godz. 6.30 - od brata Franciszka z rodziną
- 6.04.2019 godz. 7.00 - od Agnieszki i Andrzeja Cybura z rodziną
- 8.04.2019 godz. 7.00 - od sąsiadów z klatki, ul. Kamionka 5
- 9.04.2019 godz. 7.00 - od Krystyny Piwowońskiej z rodziną
- 10.04.2019 godz. 6.30 - od Joli Seweryn z rodziną
- 11.04.2019 godz. 7.00 - od rodziny Muchów z Grabia
- 12.04.2019 godz. 7.00 - od Marcina i Grażyny Migasów
- 13.04.2019 godz. 7.00 - od Łukasza i Moniki Pustułów oraz Szczechów
- 23.04.2019 godz. 18.00 - od sąsiadów z drugiej klatki
- 30.04.2019 godz. 18.00 - od rodziny Basiów

 

Śp. Stanisława Juda

- 12.12 - godzina 18.00 – Od przyjaciółki Marii z ul. Kamionka bl.8
- 15.12 – godzina 6.30 - od córki Danuty z rodziną
- 19.12 – godzina 6.30 – od Zofii Rokosz z ul. Kamionka bl.3
- 2.01 – godzina 18.00 – od siostrzeńca Macieja z żoną Bożeną
- 9.01 – godzina 18.00 – od przyjaciółki Janiny
- 19.01 – godzina 7.00 - od sąsiadów z bloku Kamionka 1
- 20.01 – godzina 7.00 - od sąsiadów z bloku Kamionka 1
- 25.02 – godzina 7.00 – od siostrzeńca Tadeusza z rodziną
- 11.04 – godzina 18.00 – od róży św. Siostry Faustyny
- 25.04– godzina 18.00 – od córki Anny z rodziną

 

 

Nabożeństwa

I-szy Czwartek
Godzina Święta: 17:00 - 18:00

I-szy Piątek
Spowiedź Święta:
rano: 6:30 - 7:30
po południu: 17:00 - 19:00
Msze Święte:
7:00, 18:00

I-sza Sobota
Msza Święta w intencji Rodzin naszej parafii: 8:30

Nowenna do św. Judy Tadeusza
28-ego dnia każdego miesiąca: 18:00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
środa: 18:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek: 17:00 - 18:00

Wieczory Uwielbienia

Każda I niedziela miesiąca po Mszy Świętej o 18:00.

Poradnia dla narzeczonych

I i III wtorek miesiąca: 18:00 - 19:00

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji...

Biblioteka parafialna

Czwartek: 17:00 - 18:00
Niedziela: 9:30 - 10:30

Kontakt

ul. Wężyka 6
31-580 Kraków

tel. 012 647 94 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo juda

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 11

Wczoraj 206

W tym tygodniu 1054

W tym miesiącu 5109

Wszystkie odwiedziny 654149

Obecnie 14 gości na stronie.

Do góry