Msze Święte

W tygodniu:
7:00, 18:00

W Niedziele i Święta:
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

TRANSMISJA ONLINE

Kancelaria parafialna

Wtorek, Środa: 
16:00 - 17:30

Czwartek, Sobota:
8:00 - 10:00

Przeżywamy 2. Niedzielę Wielkiego Postu. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 1600. W dniu dzisiejszym nabożeństwo to poprowadzą Nadzwyczajni Szafarze Komunii św. z naszej parafii. O godz. 1700 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

W minioną środę zakończyły się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które w tym roku przeżywaliśmy w ramach peregrynacji figury św. Michała Archanioła. Serdecznie dziękujemy za gorliwy udział w rekolekcjach i złożone ofiary na wsparcie pracy duszpasterskiej ks. Jana Juszko - rekolekcjonisty, w Jego posługiwaniu w Mińsku na Białorusi i budowę kościoła. Bóg zapłać.

Jutro, od godz. 1730 członkowie Akcji Katolickiej będą przewodniczyć modlitwie różańcowej w intencji Ojczyzny. Po Mszy św. wieczornej spotkanie tej wspólnoty.

W środę, 11 marca po Mszy św. wieczornej spotkanie parafialnego zespołu Caritas. Zapraszamy chętnych Parafian do włączenia się w prace naszego zespołu.

Od dzisiejszej niedzieli zespół Caritas rozprowadza w cenie 8 zł, baranki i świece-paschaliki, na wielkanocny stół. Przypominamy, że wszystkie ofiary składane do skarbonek w kościele są przeznaczane wyłącznie na pomoc dla najbiedniejszych w naszej parafii.

W każdą środę marca i kwietnia od godz. 1830, w sali na plebanii doradca podatkowy, pomaga potrzebującym wypełnić i rozliczyć zeznania podatkowe PIT za rok 2019. Przekazany przy tej okazji 1% na rzecz Caritas Archidiecezji Krakowskiej, wesprze działalność Caritas, podejmowaną na rzecz ubogich i potrzebujących. Dla ułatwienia należy przynieść rozliczenie podatkowe z poprzedniego roku.

W najbliższą sobotę o godz. 1100, sprzed kościoła, wyjazd na pielgrzymkę do Sanktuarium MB Myślenickiej i Misterium Męki Pańskiej. Szczegóły dotyczące kolejnych pielgrzymek znajdują się na stronie internetowej w zakładce PIELGRZYMKI 2020.

Dyrekcja SP 103 na os. Kolorowym, serdecznie zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się 13 marca (w piątek), w godz. 1700 - 1900. Dyrekcja informuje również o rozpoczęciu zapisów do klas: pierwszych, czwartych i siódmych.

Od 28 lutego w kinach można oglądać piękny film o kulcie Najświętszego Serca P. Jezusa. Film „Najświętsze Serce” rozpoczyna się historią objawień, jakich dostąpiła św. Małgorzata Maria Alacogue i 12-stoma obietnicami, jakie złożył P. Jezus tym, którzy czcić będą Jego Serce. Nasza Ojczyzna został oddana Sercu Jezusowemu 100 lat temu, gdy bolszewicy stali u bram Warszawy. Zachęcamy, aby obejrzeć ten piękny film.

Miłosiernemu Bogu polecamy dusze śp. Andrzeja Kędzierskiego, lat 65. którego pożegnaliśmy w minionym tygodniu. Wieczny odpoczynek…

Nabożeństwa

I-szy Czwartek
Godzina Święta: 17:00 - 18:00

I-szy Piątek
Spowiedź Święta:
rano: 6:30 - 7:30
po południu: 17:00 - 19:00
Msze Święte:
7:00, 18:00

I-sza Sobota
Msza Święta w intencji Rodzin naszej parafii: 8:30

Nowenna do św. Judy Tadeusza
28-ego dnia każdego miesiąca: 18:00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
środa: 18:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek: 17:00 - 18:00

Wieczory Uwielbienia

Każda I niedziela miesiąca po Mszy Świętej o 18:00.

Poradnia dla narzeczonych

I i III wtorek miesiąca: 18:00 - 19:00

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji...

Biblioteka parafialna

Czwartek: 17:00 - 18:00
Niedziela: 9:30 - 10:30

Do góry