Msze Święte

W tygodniu:
7:00, 18:00

W Niedziele i Święta:
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

TRANSMISJA ONLINE

Kancelaria parafialna

Wtorek, Środa: 
16:00 - 17:30

Czwartek, Sobota:
8:00 - 10:00

Przeżywamy 32 Niedzielę Zwykłą.

W kalendarzu liturgicznym: jutro 11 listopada, św. Marcina z Tours, biskupa. W tym dniu obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Na Mszę św. w intencji Ojczyzny zapraszamy o godz. 1800. Od godz. 1730 różaniec w intencji Ojczyzny, który poprowadzi Akcja Katolicka. We wtorek wspomnienie św. Jozafata, biskupa i Męczennika,; w środę wspomnienie Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.

Najbliższy piątek 15 listopada, będzie 3. piątkiem miesiąca. Z tej racji Msza św. wieczorna zostanie odprawiona w intencji małżeństw, które w tym miesiącu przeżywają rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa. Do udziału we Mszy św. zapraszamy zarówno listopadowych Jubilatów, jak i wszystkich małżonków i rodziny naszej parafii.

Msza św. w intencji osób uczestniczących w pielgrzymce Perły Polski Wschodniej, zostanie odprawiona w niedzielę 17 listopada o godz. 1000.

W sobotę 23 listopada, pragniemy zorganizować jednodniową pielgrzymkę do Sanktuariów Archidiecezji Krakowskiej. Nawiedzimy m.in.: Sanktuarium Matki Bożej w Myślenicach, kościół MB Wniebowziętej w Niegowici, pierwszej parafii ks. Karola Wojtyły, uczcimy cudowny obraz Matki Bożej Śnieżnej w Tokarni i w Gdowie. Koszt 35 zł. Wyjazd o godz. 730. Zapisy w zakrystii i kancelarii.

W przyszłą niedzielę w naszym kościele kazania będzie głosił o. Robert Pyłypczuk z Żytomierza na Ukrainie, franciszkanin-bernardyn, ekonom Prowincji św. Michała Archanioła. Po Mszach świętych przed kościołem będzie prosił o ofiary przeznaczone na kształcenie braci kleryków, formację Prowincji na Ukrainie, (postulat, nowicjat) oraz duszpasterstwo powołaniowe.

Panowie Organista i Kościelny w tym tygodniu rozpoczynają roznoszenie opłatków na stół wigilijny, które po Mszy św. zostaną poświęcone. Przyjęcie od Kościelnego i Organisty świątecznych opłatków jest wyrazem wdzięczności wspólnoty parafialnej za ich całoroczną posługę w naszym kościele. Informujemy, że nikt inny nie został przez parafię upoważniony do roznoszenia opłatków, czy też zbierania z tego tytułu jakichkolwiek ofiar.

Miłosiernemu Bogu polecamy duszę śp. Teresy Zamojskiej, lat 71; Jerzego Wójcika, lat 68; Jadwigi Ryczek, lat 84 i Kazimierza Klarmana, lat 85, których pożegnaliśmy w minionym tygodniu. Wieczny odpoczynek…

Nabożeństwa

I-szy Czwartek
Godzina Święta: 17:00 - 18:00

I-szy Piątek
Spowiedź Święta:
rano: 6:30 - 7:30
po południu: 17:00 - 19:00
Msze Święte:
7:00, 18:00

I-sza Sobota
Msza Święta w intencji Rodzin naszej parafii: 8:30

Nowenna do św. Judy Tadeusza
28-ego dnia każdego miesiąca: 18:00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
środa: 18:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek: 17:00 - 18:00

Wieczory Uwielbienia

Każda I niedziela miesiąca po Mszy Świętej o 18:00.

Poradnia dla narzeczonych

I i III wtorek miesiąca: 18:00 - 19:00

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji...

Biblioteka parafialna

Czwartek: 17:00 - 18:00
Niedziela: 9:30 - 10:30

Do góry