Msze Święte

W tygodniu:
6:30, 7:00, 18:00

W Niedziele i Święta:
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

TRANSMISJA ONLINE

Kancelaria parafialna

Wtorek, Środa: 
16:00 - 17:30

Czwartek, Sobota:
8:00 - 10:00

PONIEDZIAŁEK, 28.09.2020

WSPOMNIENIE ŚW. WACŁAWA, MĘCZENNIKA

6.30

Emilia Głodzik (greg. 28)

7.00

1) † Małgorzata Domagała (greg. 28)

2) † Zofia Sobiecka (41 r. śm.) oraz w 37. rocznicę ślubu Joanny i Jana – dziękczynna z prośbą…

3) † Monika Kowal – od sąsiadów z bl. 46 2. Pułku Lotn.

4) † Łucja Fejklowicz – od rodziny Rydarowicz

18.00

MSZA ŚW. Z NOWENNĄ DO ŚW. JUDY TADEUSZA

WTOREK, 29.09.2020

ŚWIĘTO ŚWIETYCH ARCHANIOŁÓW: MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA

6.30

Maria Pyrek – od Kasi i Andrzeja Janik z Suchej Beskidzkiej

7.00

1) † Małgorzata Domagała (greg. 29)

2) † Łucja Fejklowicz – od Adama i Ireny Michalec z rodziną

18.00

1) † Michalina Mętel

2) † Emilia Głodzik (greg. 29)

ŚRODA, 30.09.2020

WSPOMNIENIE ŚW. HIERONIMA, PREZBITERA I DOKTORA KOŚCIOŁA

6.30

Emilia Głodzik (greg. 30)

7.00

1) † Łucja Fejklowicz – od chrzestnego Antoniego Michalec

2) † Małgorzata Domagała (greg. 30)

18.00

Msza Święta z Nowenną do MB Nieustającej pomocy

CZWARTEK, 1.10.2020

WSPOMNIENIE ŚW. TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS, DZIEWICY I DOKTORA KOŚCIOŁA

6.30

†† Tadeusz Kozik, Tadeusz i Maria Wyrzykowscy

7.00

1) † Kazimierz Kuligowski (greg. 1)

2) † Łucja Fejklowicz – od Stefana Wszołek z Binarowej

18.00

1) † Jan Janas (14 r. śm.) – od żony i córki

2) † Władysław Nowak (greg. 1)

PIĄTEK, 2.10.2020

WSPOMNIENIE ŚW. ANIOŁÓW STRÓŻÓW

6.30

Władysław Nowak (greg. 2)

7.00

1) † Kazimierz Kuligowski (greg. 2)

2) † Łucja Fejklowicz – od rodziny Fejklowicz z Rożnowic

17.00

Zdzisław Mroczek – od żony

18.00

1) HONOROWA STRAŻ NSPJ

2) † ks. Jan Gwizdoń (10 r. śm.) – od Rady Parafialnej

SOBOTA, 3.10.2020

6.30

Aleksander Frankowski (1 r. śm.)

7.00

1) † Władysław Nowak (greg. 3)

2) † Kazimierz Kuligowski (greg. 3)

3) †† Henryk Grzebinoga, Aleksander Frankowski

18.00

Stanisław Górowski – od sąsiadów z ul. Centralnej 34

27. NIEDZIELA ZWYKŁA

4.10.2020

7.00

Z Róży Matki Teresy z Kalkuty w 23. rocznicę powstania…

8.30

1) W dniu patrona Zgromadzenia św. Franciszka – dziękczynna z prośbą…

2) † Władysław Nowak (greg. 4)

3) † Kazimierz Kuligowski (greg. 4)

10.00

1) ZA PARAFIAN

2) Z okazji 45. rocznicy ślubu Heleny i Tadeusza – dziękczynna z prośbą…

11.30

1) † Janusz Mosna

2) † Tadeusz (9 r. śm.) – od córki z rodziną

13.00

CHRZEST

18.00

†† Krzysztof Modras i Karolina Filipowska

Nabożeństwa

I-szy Czwartek
Godzina Święta: 17:00 - 18:00

I-szy Piątek
Spowiedź Święta:
rano: 6:30 - 7:30
po południu: 17:00 - 19:00
Msze Święte:
6:30, 7:00, 17:00, 18:00

I-sza Sobota
Msza Święta w intencji Rodzin naszej parafii: 8:30

Nowenna do św. Judy Tadeusza
28-ego dnia każdego miesiąca: 18:00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
środa: 18:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek: 17:00 - 18:00

Wieczory Uwielbienia

Każda I niedziela miesiąca po Mszy Świętej o 18:00.

Poradnia dla narzeczonych

I i III wtorek miesiąca: 18:00 - 19:30

Zapisy: www.ftrodzinie.pl/

Więcej informacji...

Biblioteka parafialna

Czwartek: 17:00 - 18:00
Niedziela: 9:30 - 10:30

Konto parafii

Bank Pekao S.A. Kraków

97 1240 4588 1111 0000 5492 0365

Kontakt

ul. Wężyka 6
31-580 Kraków

tel. 012 647 94 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo juda

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 9

Wczoraj 673

W tym tygodniu 9

W tym miesiącu 7552

Wszystkie odwiedziny 930328

Do góry