Msze Święte

W tygodniu:
6:30, 7:00, 18:00

W Niedziele i Święta:
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

TRANSMISJA ONLINE

Kancelaria parafialna

Wtorek, Środa: 
16:00 - 17:30

Czwartek, Sobota:
8:00 - 10:00

śp. Barbara Duda

- 7.01.22 g.17.00 od syna Krzysztofa
- 31.01.22 g.18.00 od rodziny Żak
- 25.02.22 g.18.00 od Władysława Duda
- 4.03.22 g.17.00 od Bernadetty i Kazimierza Kowalkowskich
- 30.04.22 g.18.00 od Małgorzaty Koral z Rodziną
- 7.05.22 g.18.00 od syna Krzysztofa

 

Śp. Władysława Walczak
 
- 10.01.2022 godz. 7.00 - od rodziny Bocheńskich z Libiąża
- 13.01.2022 godz. 6.30 - od Pawła i Elżbiety Szczypta z Chrzanowa

 

śp. Janina Knap

- 26.05. g. 18.00 od męża Tadeusza
- 28.05 g.18.00 od córek z rodzinami
- 9.06. g. 18.00 od chrześnicy Krystyny z mężem i rodziną
- 28.06 g.18.00 od kolegi Piotra z rodziną
- 14.07. g.18.00 od brata Ryszarda z rodziną
- 28.07. g. 18.00 od rodziny Knapów z Jangrota
- 18.08 g. 18.00 od Zofii Kowal i rodziny Gajdziszewskich z Olkusza
- 6.10 g.18.00 od Danuty Ślusarczyk
- 28.10 g.18.00 od Chrześnicy Haliny

 

Śp. Maria Zybura
 
- 28.04.2021 godz. 18.00 - od sąsiadki
- 5.05.2021 godz. 18.00 - od sąsiadki
- 5.05.2021 godz. 18.00 - od rodziny
- 5.05.2012 godz. 18.00 - od rodziny Kozików
- 10.11.2012 godz. 7.00 - od koleżanek z pracy z delikatesów "Dział Mięsny"
- 12.05.2021 godz. 18.00 - od siostry Jasi z rodziną
- 19.05.2021 godz. 18.00 - od siostry Wandy z rodziną
- 26.05.2021 godz. 18.00 - od Wacława z rodziną
- 28.05.2021 godz. 18.00 - od Leszka z rodziną
- 12.11.2021 godz. 7.00 - od swatowej Marii Widelskiej
- 19.11.2021 godz. 7.00 - od Krzysztofa z rodziną
- 22.11.2021 godz. 7.00 0 od koleżanek córki Anety ze stoiska nabiałowego
- 23.11.2021 godz. 7.00 - od rodziny Wariasów z Dulczy Wielkiej
- 24.11.2021 godz. 7.00 - od wnuczki Magdy z tatą

 

Śp. Józef Pogoda

- 20.08.2021 - godz.7.00 - od Józefa Podhajnego z rodziną

 

Śp. Czesław Tyrka

- 5.05.2021 - godz.18.00 - od Córek
- 12.05.2021 -godz.18.00 - od zarządu i pracowników spółdzielni mieszkaniowej "Nowy Prokocim"
- 16.05.2021 - godz.7.00 - od Żony
- 23.11.2021 - godz.18.00 - od Córek
- 16.12. 2021 - godz.18.00 - dziękczynna za życie, od Rodziny

 

śp. Tadeusz Czekaj

1. 28.04.21 g.18.00 od sąsiadów z kl. II ul. Narciarska 2E
2. 5.05.21. g.18.00 od sąsiadów z kl. II ul. Narciarska 2E
3. 12.05.21. g.18.00 od sąsiadów z kl. II ul. Narciarska 2E
4. 19.05.21. g. 18.00 od sąsiadów z kl. II ul. Narciarska 2E
5. 26.05.21 g. 18.00 od sąsiadów z kl. II ul. Narciarska 2E
6. 28.05.21 g.18.00 od sąsiadów z kl. II ul. Narciarska 2E
7. 2.06.21 g. 18.00 od sąsiadów z kl. II ul. Narciarska 2E
8. 9.06.21 .18.00 od Rodziny Kipiel
9. 28.06.21 g.18.00 od córki Agnieszki, zięcia i wnuków
10. 21.07.21. g.18.00 od Rodziny Juszczaków
11. 27.07.21 g. 7.00 od żony, córek i wnuków
12. 30.07. g.7.00 od Rodziny Borowskich z dziećmi
13. 6.08.21 g.7.00 od szwagierki Anna Leksander
14. 18.08.21 g.18.00 od Rodziny Kudłacz
15. 28.10.21 g.18.00 od Rodziny Jurek
16. 7.11.21 g. 8.30 od żony, córek i wnuków
17. 29.11.21 g.6.30 od Rodziny Jurek
18. 30.11.21 g.6.30 od Rodziny Kipiel
19. 31.12.21. g.18.00 od Grażyny Wojdyła z rodziną
20. 9.01.22 g.13.00 od Bożeny Rapacz z rodziną
21. 14.01.22 g. 18.00 od Haliny i Darka Druzgała z dziećmi
22. 4.02.22 g.17.00 od Małgorzaty Dziadek i chrześniaka Kuby
23. 20.03.22 g.18.00 od szwagierki Anny Dziadek
24. 17.04.22 g.8.30 od żony, córek i wnuków
25. 22.04.22 g.18.00 od szwagierki Anny Dziadek
26. 3.05.22 g.16.30 od Marii i Stanisława Druzgała
27. 12.06.22 g.13.00 od Rodziny Niemiec
28. 27.07.22 g.18.00 od Pracowników Urzędu Miasta Krakowa
29. 6.08.22 g.18.00 od koleżanek z pracy Agnieszki

 

Śp. Stanisław Kwiecień
 
- 28.04.2021 godz. 18.00 - od siostrzenicy i siostrzeńców
 
 
Śp. Andrzej Kowalówka
 
- 28.04.2021 godz. 18.00 - od rodziny Wiertel z Zatora
- 2.08.2021 godz. 7.00 - od sąsiadów Barbary i Tadeusza
- 4.08.2021 godz. 7.00 - od Łukasza z żoną i synkiem
- 10.08.2021 godz. 7.00 - od sąsiadów Krystyny i Krzysztofa
- 12.08.2021 godz. 7.00 - od Firmy "REIMS"
- 18.08.2021 godz. 7.00 - od kolegów syna z pracy
- 27.08.2021 godz. 7.00 - od rodziny Kowalówków z Trzebola
- 6.10.2021 godz. 7.00 - od Jacka Mrowiec z rodziną
- 13.10.2021 godz. 7.00 - od Antoniego i Marii Mrowiec z Zatora
- 22.10.2021 godz. 7.00 - od kuzyna Zbyszka z żoną
- 27.10.2021 godz. 7.00 - od Kasi i Karoliny z Wysokiej
- 29.10.2021 godz. 7.00 - od kolegów i koleżanek z pracy z Działu Gwarancji
- 3.11.2021 godz. 7.00 - od kolegów i koleżanek z pracy z Działu Gwarancji

 

Śp. Janusz Dusza
 
- 24.04.2021 godz. 18.00 - od sąsiadów z bl. 11a, ul. Wężyka 
- 28.04.2021 godz. 18.00 - od sąsiadów z bl. 11a, ul. Wężyka
- 15.07.2021 godz. 7.00 - od pracowników Wydziału Transportu
- 21.07.2021 godz. 7.00 - od pracowników Wydziału Transportu
 
Śp. Janusz Dusza, Zbigniew (syn)
 
- 22.07.2021 godz. 7.00 - od Janiny Czyż z rodziną

 

Śp. Józef Korotko
 
1. 17.08.2021 - godz.7.00 - od szwagra Józefa Ogiegło
2. 23.08.2021 - godz.7.00 - od rodzin Płatek i Kania

 

Śp. Zofia Mól

-25.08.21 g.7.00 od Elżbiety Skrybant z Rodziną

od sąsiadów z os. 2 Pułku Lot. blik 46 kl.3
- 14.04.21 g. 18.00
- 21.04.21 g. 18.00
- 28.04.21 g. 18.00
- 5.05.21 g. 18.00
- 12.05.21 g. 18.00
- 19.05.21 g. 18.00
- 29.09.21 g. 18.00

 

śp. Maria Szwajda

- 14.04.2021 g.18.00 od męża Adama
- 21.04.2021 g.18.00 od brata Adama z rodziną
- 28.04.2021 g.18.00 od brata Adama z rodziną
- 19.05.2021 g.18.00 od syna Macieja z Rodziną
- 16.06.2021 g.18.00 od syna Jacka i córki Katarzyny
- 16.07.2021 g.7.00 od Rodziny Białoruski
- 16.08.2021 g.7.00 od brata Adama z rodziną

 

śp. Krystyna Dudasz

- 9.09.21 g.18.00 od rodziny
- 30.09.21 g.18.00 od Alicji z rodziną
- 16.11.21 g.18.00 od koleżanki syna Mirosława

 

Śp. Bogdan Zaremba
 
- 12.04.2021 godz. 7.00 - od Grażyny i Władysława Basiów
- 19.04.2021 godz. 7.00 - od Małgorzaty Tomasik
- 28.05.2021 godz. 7.00 - od wujka Szczepana z Izdebnika z rodziną
- 31.05.2021 godz. 7.00 - od kuzynki Małgorzaty z rodziną
- 7.06.2021 godz. 7.00 - od mieszkańców bloku ul. Centralna 51a
- 11.06.2021 godz. 6.30 - od mieszkańców bloku ul. Centralna 51a
- 1.07.2021 godz. 7.00 - od mieszkańców bloku ul. Centralna 51a
- 5.07.2021 godz. 7.00 - od mieszkańców bloku ul. Centralna 51a
- 6.07.2021 godz. 7.00 - od mieszkańców bloku ul. Centralna 51a
- 8.07.2021 godz. 7.00 - od mieszkańców bloku ul. Centralna 51a
- 9.07.2021 godz. 7.00 - od mieszkańców bloku ul. Centralna 51a

 

Śp. Marianna Zwierzykowska

1. 31.03.2021 – godfz.18.00 – od sąsiadów z osiedla Kolorowego blok 43
2. 16.11.2021 – godz. 6.30 – od Julii Łopata z rodziną
3. 17.11.2021 – godz.6.30 - od sąsiadów z osiedla Kolorowego blok 43

 

Śp. Bolesław Studnicki

1. 28.03.2021 – godz.18.00 – od siostry Ireny
2. 31.03.2021 – godz. 18.00 – od siostrzenicy Gosi z rodziną
3. 7.04.2021 – godz.18.00 – od siostrzeńca Arkadiusza z rodziną
4. 14.04.2021 – godz. 18.00 – od sąsiadów Urszuli i Krzysztofa
5. 21.04.2021 – godz.18.00 – od kolegi Stanisława
6. 18.11.2021 – godz.6.30 – od kolegi

 

 

Śp. Jan Karwala

1) 17.03.2021 – godz.18.00 – od bratanicy Beaty z rodziną
2) 24.03.2021 – godz.18.00 – od chrześnicy Grażyny z rodziną
3) 31.03.2021 – godz.18.00 – od kolegów i koleżanek z pracy syna Jerzego
4) 7.04.2021 – godz.18.00 - od Rodziny Zająców
5) 14.04.2021 – godz.18.00 – od Ryszarda Krężołek z rodziną
6) 21.04.2021 – godz.18.00 – od Krzysztofa, Tadeusza, Doroty Kozak
7) 28.04.2021 – godz.18.00 – od Marii Przybylskiej z rodziną
8) 5.05.2021 – godz.18.00 – od Bernarda i Grzegorza Ostafin z rodziną
9) 9.11.2021 – godz.7.00 – Od Pelagii i Stanisława Skotnicznych
10) 10.11 2021 – godz.7.00 – od bratanicy Ireny z rodziną
11) 15.11.2021 – godz.6.30 – od siostry Marysi z rodziną
12) 22.11.2021 - godz.7.00 – od bratowej Heleny
13) 26.11.2021 – godz.7.00 – od bratanicy Marty z rodziną

 

Śp. Katarzyna Wachowicz
 
- 10.04.2021 godz. 7.00 - od koleżanek i kolegów z klasy, ich rodziców i wychowawczyni

 

śp. Barbara Węgrzyn - Jedynak

- 26.07.2021 - godz.7.00 - od kolegów i koleżanek z pracy syna Michała

 

śp. Krzysztof Habowski

- 2.09.2021 g. 6.30 od Feliksy i Stanisława Kosiba
- 12.11.2021 g. 7.00 od bratowej Jadwigi
- 25.11.2021 g. 7.00 od pracowników stacji LOTOS

 

Śp. Zbigniew Skrybant

- 20.02.2021  godz. 7.00 – od żony i dzieci
- 24.02.2021  godz. 18.00 - od rodziny Kowali
- 10.03.2021  godz.18.00 – od sąsiadów z klatki III blok 46 os 2 Płk Lotniczego
- 14.04.2021  godz.18.00 - od sąsiadów z klatki III blok 46 os 2 Płk Lotniczego
- 12.05.2021  godz.18.00 -  od sąsiadów z klatki III blok 46 os 2 Płk Lotniczego
- 9.06.2021  godz.18.00 - od sąsiadów z klatki III blok 46 os 2 Płk Lotniczego
- 14.07.2021  godz.18.00 - od sąsiadów z klatki III blok 46 os 2 Płk Lotniczego
- 11.08.2021  godz.18.00 - od sąsiadów z klatki III blok 46 os 2 Płk Lotniczego
- 25.02.2021 godz. 7.00 - od przyjaciół Joli i Roberta Lach z Dobczyc
- 26.02.2021 godz. 18.00 - od rodziny Pietrzyków i Synowców
- 27.02.2021 godz. 7.00 - od teściowej
- 12.03.2021 godz. 6.30 - od szwagra Pawła z rodziną
- 26.03.2021 godz. 6.30 - od szwagierki Marty z córkami
- 9.04.2021 godz. 6.30 - od rodziny Kolków z Jaworzna
- 20.04.2021 godz. 18.00 - od kolegów z Elektrociepłowni "Kraków"
- 11.05.2021 godz. 18.00 - od szwagra Wacława z rodziną

 

Śp. Ludwik Noga


1) 24.02.2021 – godz.18.00 – od Małgorzaty i Stanisława Galas
2) 3.03.2021 – godz.18.00 – od Brata
3) 10.03.2021 – godz.18.00 – Od Michała z żoną z Pstrągowej
4) 17.03.2021 – godz.18.00 – od Wacława i Haliny Noga z Pstrągowej
5) 24.03.2021 – godz.18.00 – od rodziny Dziedzic z Pstrągowej
6) 31.03.2021 – godz.18.00 – od Janiny i Ryszarda
7) 7.04.2021 – godz.18.00 – od Janiny i Ryszarda
8) 14.04.2021 – godz.18.00 – od Rafała i Łukasza Noga z Pstrągowej
9) 21.04.2021 – godz.18.00 – od Haliny Noga, Elżbiety Loska z rodziny, Joanny Mroczek z rodziną
10) 28.04.2021 – godz.18.00 – od siostry Jadwigi Noga
11) 5.05.2021 – godz.18.00 - od Jerzego Noga z rodziną
12) 12.05.2021 – godz.18.00 – od sąsiadów Barbary i Kazimierza Dziedzic z rodziną
13) 16.09.2021 – godz.6.30 – od córki Grażyny z rodziną
14) 17.09.2021 – godz. 6.30 – od syna Mirosława z rodziną
15) 27.09.2021 – godz.7.00 – od córki Elżbiety z rodziną
16) 28.09.2021 – godz.6.30 – od wnuków i prawnuka
17) 30.09.2021 – godz.6.30 – od koleżanek z pracy Elżbiety

 

 

Śp. Petronela Gaweł
 
- 13.09.2021 godz. 6.30 - od Marii Migda z Łysej Góry
- 14.09.2021 godz. 6.30 - od chrześniaka Marka Migda
- 21.09.2021 godz. 18.00 - od Anny i Stanisława Niemiec z Łysej Góry
- 23.09.2021 godz. 7.00 - od Ireny Gaweł
- 25.09.2021 godz. 7.00 - od rodziny Biedroniów
- 27.09.2021 godz. 6.30 - od Zdzisława Gawła z rodziną
- 29.09.2021 godz. 6.30 - od Andrzeja z rodziną
- 5.10.2021 godz. 7.00 - od Wojciecha z rodziną
- 7.10.2021 godz. 7.00 - od Marty i Piotra Łudzików
- 12.10.2021 godz. 7.00 - od Doroty z rodziną
- 14.10.2021 godz. 6.30 - od kuzyna Zdzisława z rodziną z Bielska-Białej
- 21.10.2021 godz. 18.00 - od rodziny Mleczków z Łysej Góry

 

śp. Tadeusz i  Franciszka Tokarscy
 
27.08.2021- godz.7.00 - od Andrzeja Dębskiego


 
śp. Janusz Orzech, Jan Sobiecki
 
30.08.2021 - godz.6.30


śp. Antoni Gref

- 27.01.21 g. 18.00 od żony
- 10.02.21 g.18.00 od syna Marcina
- 24.02.21 g. 18.00 od rodziny Koprowskich
- 17.03.21 g. 18.00 od rodziny Koprowskich
- 28.03.21 g. 18.00 od Rodziny Gładysiewiczów
 -14.04.21 g. 18.00 od rodziny Sławomira Kuneckiego z żoną o dziećmi
 -12.05.21 g. 18.00 od Rodziny Wójcików
 -2.06.21 g. 18.00 od koleżanek żony z pracy
 -16.06.21 g.18.00 od sąsiadów Piskorz

 

śp. Adam Gurdek
 
1. 16.10.2021r., g. 7.00 - od żony, córki i zięcia
2. 25.11.2021r., g. 6.30 - od sąsiadów z os. Kolorowego 43

 

śp. Józefa Krężel

- 28.01.21 g. 18.00 od brata Stanisława z rodziną
- 24.02.21.g.18.00 od brata Stanisława z rodziną
- 30.08.21 g. 7.00 od chrześnicy Anny Sadulskiej z rodziną z Jordanowa
- 10.09.21 g. 18.00 od Anny Mędreckiej z rodziną
- 11.10.21. g. 18.00 od rodziny Grzywacz z Krzeszowic

 

śp. Maria Baryła
- 13.06.21 godz. 7.00 od rodziny Katarzyny i Jana Jaśkowiec z rodziną

 

śp. Janina i Roman Koreccy

- 21.09.2021 g. 7.00 od Współpracowników córki Violetty z AGH
- 7.11.2021 g. 18.00 od córki
- 14.11.2021 g. 18.00 od Rodziny Zgoda

 

Śp. Piotr Jodłowski
 
- 24.07.2021 godz. 7.00 - od ciotecznego brata Eligiusza Krzyczkiewicza z Nowego Brzeska

 

Śp. Jan Kińczyk

1) 23.12.2020 – godz.18.00 – od Sąsiadów
2) 30.12.2020 – godz.18.00 – od Joanna i Bernarda Dudzik z dziećmi
3) 6.01.2021 – godz.18.00 – od Ewy i Zdzisława Siekierskich
4) 13.01.2021 – godz.18.00 – od Zofii Palkij z rodziną
5) 20.01.2021 – godz.18.00 – od rodziny Palac
6) 27.01.2021 – godz. 18.00 – od Stanisława Palac
7) 4.02.2021 – godz.18.00 – od Marka Palac
8) 12.06.2021 – godz.7.00 – od syna Pawła z rodziną
9) 5.07.2021 – godz.7.00 – od córki Anety z rodziną
10) 12.07.2021 – godz.7.00 – od Rodzin: Jodłowskich, Kaszubów i Marców

 

Śp. Ryszard Barton
 
- 20.01.2021 godz. 18.00 - od żony
- 15.06.2021 godz. 7.00 - od syna i synowej
- 10.07.2021 godz. 7.00 - od wnuków

 

śp. Helena Adamczyk

1. 17.06.2021, g. 6.30 - od Andrzeja z rodziną



śp. Jarosław Marcinkowski

- 16.12.2020 g. 18.00 –od Ani z rodziną
- 23.12.2020 g. 18.00 od szwagierki Krystyny z rodziną
- 7.04.2021 g. 7.00 od żony
- 16.04.2021 g. 7.00 od córki Małgorzaty Nico
- 30.04.2021 g. 7.00 od szwagierki Grażyny z rodziną
- 11.06.2021 g. 7.00 od szwagra Bogdana z rodziną
- 12.07.2021 g. 18.00 od Barbary Gierczak z rodziną
- 3.08.2021 g. 18.00 od Anny Godek

 

śp. Zdzisław Tyrka

1. 9.12.2020r., g. 18.00 - od koleżanki
2. 2.07.2021r., g. 7.00 - od firmy Ekspert BHP i kolegi Mariusza

 

śp. Jan Zając
- 6.01.2021 g. 18.00 od wnuczki Magdy z rodziną

śp. Jan i Aleksandra Zając
- 12.12.2021 g. 18.00 od wnuczki Magdy z rodziną

 

śp. Jan Sobiecki

- 28.12.2020 g. 18.00 od żony
- 25.02.2021 g. 18.00 od dzieci z rodziną
- 26.02.2021 g. 7.00 od sąsiadów
- 15.04.2021 g. 18.00 od dzieci z rodziną
- 29.04.2021 g. 18.00 od koleżanek i kolegów z pracy córki Małgorzaty
- 27.11.2021 g. 18.00 w 1 rocznicę śmierci

 

Śp. Jarosław Marcinkowski

- 16.12.2020 godz. 18.00 - od Ani z rodziną
- 23.12.2020 godz. 18.00 - od szwagierki Krystyny z rodziną
- 7.04.2021 godz. 7.00 - od żony
- 16.04.2021 godz. 7.00 - od córki Małgorzaty z Nico
- 30.04.2021 - od szwagierki Grażyny z rodziną
- 11.06.2020 godz. 7.00 - od szwagra Bogdana z rodziną

 

śp. Jan Chłopek

- 28.11.2020 g. 18.00 od żony, córki i syna
- 2.12.2020 g. 18.00 od sąsiadów z klatek
- 9.12.2020 g. 18.00 od sąsiadów z klatek
- 16.12.2020 g. 18.00 od sąsiadów z klatek
- 23.12.2020 g. 18.00 od Rodziny Ostaszków
- 28.12.2020 g. 18.00 od Rodziny Bodków
- 30.12.2020 g. 18.00 od Rodziny Ostaszków
- 6.01.2021 g. 18.00 od Rodziny Ostaszków
- 13.01.2021 g. 18.00 od Rodziny Ostaszków
- 24.02.2021 g. 18.00 od kuzynki Haliny Fortuna z rodziną
- 3.03.2021 g. 18.00 od Doroty i Andrzeja Kurników z rodziną
- 28.03.2021 g. 18.00 od kuzyna Henryka Chłopka z Połomia
- 7.04.2021 g. 18.00 od Małgorzaty i Pawła Fortunów z rodziną
- 28.04.2021 g. 18.00 od Beaty i Tadeusza Bukowców z rodziną
- 5.05.2021 g. 18.00 od Wandy i Zygmunta Nieciów z rodziną
- 2.06.2021 g. 18.00 od Stanisławy i Ryszarda Plewów z rodziną
- 4.09.2021 g. 6.30 od sąsiadów z klatek
- 10.10 2021 g. 18.00 od Zarządu i Pracowników Zakładu Badań Laboratoryjnych Fero Karbo Sp.z.o.o.
- 5.11.2021 g. 18.00 od Zarządu i Pracowników Zakładu Badań Laboratoryjnych Fero Karbo Sp.z.o.o

  

Śp. Jacek Kasprzyk

- 28.11.2020 godz. 18.00 - od sąsiadów z bl. 17 A os. Kolorowe
- 2.12.2020 godz. 18.00 - od sąsiadów z bl. 17 A os. Kolorowe
- 9.12.2020 godz. 18.00 - od sąsiadów z bl. 17 A os. Kolorowe
- 31.03.2021 godz. 6.30 - od sąsiadów z bl. 17 A os. Kolorowe
- 17.04.2021 godz. 7.00 - od sąsiadów z bl. 17 A os. Kolorowe
- 27.04.2021 godz. 6.30 - od sąsiadów z bl. 17 A os. Kolorowe
- 7.05.2021 godz. 7.00 - od sąsiadów z bl. 17 A os. Kolorowe
- 19.05.2021 godz. 7.00 - od sąsiadów z bl. 17 A os. Kolorowe
- 31.05.2021 godz. 6.30 - od sąsiadów z bl. 17 A os. Kolorowe
- 2.06.2021 godz. 7.00 - od kuzynek z Sułkowic
- 7.06.2021 godz. 6.30 - od przyjaciółki Iwony z rodziną
- 8.06.2021 godz. 6.30 - od kolego Zbyszka z rodziną z bloku 17 A os. Kolorowe

 

śp. Anna Habowska

- 30.12.2020 g. 18.00 od pracowników stacji LOTOS
- 10.02.2021 g. 18.00 od Feliksy i Stanisława Kosiba
- 3.03.2021 g. 6.30 od bratowej Jadwigi
- 18.05.2021 g. 7.00 od Agnieszki i Piotra z dziećmi

 

Śp. Wanda Szyc

- 25.11.2020 godz. 18.00 - od sąsiadów z os. Kolorowego 20
- 13.04.2021 godz. 6.30 - od brata Ryszarda z rodziną

 

 

Śp. Janina Zdebska

1) 11.11.2020 – godz. 18.00 – od chóru „Vox Fidei”
2) 18.11.2020 – godz. 18.00 – od chóru „Vox Fidei”
3) 25.11.2020 – godz. 18.00 – od chóru „Vox Fidei”
4) 28.11.2020 – godz.18.00 – od chrześnicy Renaty Jurczak z rodzną
5) 2.12.2020 – godz. 18.00 – od bratowej Krystyny Kocialskiej
6) 9.12.2020 – godz.18.00 – od Sławka Kocialskiego z rodziną i Janusza Kocialskiego
7) 16.12.2020 – godz.18.00 – od Marii i Stanisława Bratko z rodziną
8) 23.12.2020 - godz.18.00 - od Teresy i Romana Kocialskich z rodziną
9) 30.12.2020 – godz.18.00 – od Zofii Stopy
10) 6.01.2021 – godz.18.00 – od Moniki i Andrzeja Kozioł z rodziną
11) 13.01.2021 – godz.18.00 – od Eweliny Nowak z narzeczonym
12) 20.01.2021 – godz.18.00 – od Iwony Nowak i Krzysztofa z USA
13) 2.03.2021 – godz.7.00 – od córki Jadwigi z Mężem
14) 4.03.2021 – godz.7.00 – od córki Barbary z Mężem i rodziną
15) 12.03.2021 – godz. 7.00 – od wnuczki Joanny Szczepańskiej
16) 22.03.2021 – godz.6.30 – od wnuka Krzysztofa Szczepańskiego
17) 13.05.2021 – godz.18.00 - od chóru „Vox Fidei”

  

śp. Krzysztof Gondek

- 28.11.2020 g. 18.00 od Żony z dziećmi
- 3.02.2021 g. 18.00 od syna Marcina z rodziną
- 2.03.2021 g. g. 6.30 od syna Adama
- 17.03.2021 g. 6.30 od pracowników Zakładu Radioterapii Centrum Onkologii
- 9.06.2021 g. 7.00 od Rodziny Zygmuntów
- 31.10.2021 g.18.00 od Żony z dziećmi w 1 r. śm.

  

śp. ks. Czesław Sandecki - proboszcz

1. 4.11.2020 g.18.00 od Chóru Vox Fidei naszej parafii
2. 11.11.2020 g.18.00 od Chóru Vox Fidei
3. 18.11.2020 g.18.00 od Chóru Vox Fidei
4. 25.11.2020 g.18.00 od Chóru Vox Fidei
5. 28.11.2020 g.18.00 od Dyrekcji i Grona Pedagogicznego SP 103
6. 2.12.2020 g.18.00 od Parafian
7. 9.12.2020. g. 18.00 od Róży św. Faustyny
8. 16.12.2020 g.18.00 od Róży św. Faustyny
9. 23.12.2020 g.18.00 od Parafian z Kamionki 10
10. 24.12.2020 g. 22.00 od Zespołu Caritas naszej parafii
11. 24.12.2020 g. 24.00 od Rady dzielnicy XIV
12. 28.12.2020 g.18.00 od Parafian z Kamionki 10
13. 30.12.2020 g.18.00 od Parafian z Kamionki 10
14. 6.01.2021 g.18.00 od Parafian z Kamionki 10
15. 13.01.2021 g.18.00 od Zespołu „Krzesławianki”
16. 15.01.2021 g. 6.30 od Anny Mędreckiej z rodziną
17. 20.01.2021 g.18.00 od Zespołu „Markowe Granie”
18. 21.01.2021 g. 7.00 - od kl. IV
19. 24.01.2021 g.10.00 od Straży Honorowej NSPJ
20. 27.01.2021 g.18.00 od Rycerzy Kolumba Rady 15128 im. św. Brata Alberta z parafii św. Jana Chrzciciela w Krakowie
21. 28.01.2021 g.7.00 od Rodziny Żak
22. 29.01.2021 g.6.30 od Rodziny Czepiel
23. 5.02.2021 g. 6.30 od Marii Cepuch z rodziną
24. 8.02.2021 g.18.00 od Rodziny Żak
25. 15.03.2021 g.18.00 od Beaty i Przemysława Albińskich
26. 31.03.2021 g.18.00 od Rady dzielnicy XIV
27. 1.04.2021 g.18.00 od Zespołu Caritas
28. 3.04.2021 g.18.00 od członków Żywego Różańca naszej parafii
29. 15.04.2021 g.18.00 od Biura Podróży Orlando Travel w Skawinie
30. 16.05.2021 g. 18.00 od DA AWF
31. 3.06.2021 g. 8.30 od Parafian z Kamionki 10
32. 13.06.2021 g. 18.00 od Zespołu Caritas
33. 8.08.2021 g.13.00 od Kazimierza i Zofii Franczyk
34. 10.08.21 g.18.00 od znajomych
35. 16.08.2021 g.18.00 od Rodziny Raźny
36. 22.08.2021 g.18.00 od Rady dzielnicy XIV
37. 13.09.2021 g.18.00 od Chóru Vox Fidei
38. 19.09.2021 g.8.30 od Parafian z Kamionki 10
39. 26.09.21 g. 18.00 od znajomych
40. 3.10.2021 g.18.00 od Grupy Uwielbieniowej z naszej parafii
41. 24.10.2021 g.8.30 od Rodziny Pogorzelskich i Frytek
42. 25.10 2021 g.18.00 w I Rocznicę Śmierci
43. 29.10.2021 g.18.00 od Rodziny Jachymów
44. 31.10.2021 g. 11.30 od Rodziny Jurek

 

Śp. Józefa Łysińska

1. 28.10.2020 r. 18.00 od przyjaciół z Dębicy Kazimiery i Tadeusza
2. 25.11.2020 g. 18.00 od bratowej Marii Kozieł
3. 16.12.2020 g. 18.00 od bratowej Bożeny Lisak z rodziną
4. 27.01.2021 g. 18.00 od szwagierki Elżbiety Kozieł z rodziną
5. 3.04.2021 g.18.00 od syna Jerzego
6. 7.05.2021 g.17.00 od brata Stanisława z rodziną
7. 17.05.2021 18.00 od chrześnicy Renaty z rodziną
8. 4.06.2021 17.00 od chrześnicy Renaty z rodziną

  

Śp. Marianna Kusak

1. 30.09.2020 g. 18.00 od córki Barbary z mężem
2. 7.10.2020 g. 18.00 od syna Stefana z żoną
3. 21.10.2020 g. 18.00 od sąsiadów z ul Sołtysowskiej
4. 28.10.2020 g. 18.00 od sąsiadów z ul Sołtysowskiej
5. 16.11.2020 g. 7.00 od wnuka Rafała z żoną i prawnukiem Olivierem
6. 20.11.2020 g. 7.00 od córki Marty z mężem i rodziną
7. 11.04.2021 18.00 od wnuków Moniki i Łukasza z rodzinami
8. 3.05.2021 7.00 od Członkiń Róży św. Jadwigi Śląskiej

 

Śp. Piotr Kaim

1. 7.10.2020 18.00 od Zarządu i Członków Koła Łowieckiego Sokół – Bochnia
2. 25.10. 2020 18.00 od Zarządu i Członków Koła Łowieckiego Sokół – Bochnia
3. 9.12.2020 g. 18.00 od Dyrekcji i Pracowników Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie
4. 27.02.2021 7.00 od Stanisława Kaima z rodziną
5. 26.04.2021 18.00 od Mariusza Kaima z rodziną
6. 15.06.2021 6.30 od Genowefy i Jana Kosiba

   

śp Jan Druzgała

1. od Haliny Druzgała - 23.09.2020r., g. 18.00
2. od rodz. Pietrzaków - 28.10.2020r., g. 18.00
3. od Stanisława i Ewy Druzgałów - 25.11.2020r., g. 18.00
4. od Tomasza Druzgały z rodziną - 23.12.2020r., g. 18.00
5. od Heleny i Jacka Łoboda - 9.01.2021r., g. 7.00
6. od Danuty i Jacka Pietrzaków - 23.01.2021r., g. 7.00
7. od rodziny Zawadów - 31.01.2021r.,, g. 18.00
8. od siostry Zofii z rodziną - 19.02.2021r., g. 6.30
9. od chrześnicy Lidzi - 25.03.2021r. , g. 7.00
10. od Jana i Teresy Pietrzaków - 24.04.2021r., g. 7.00

 

śp. Janina Ryba

1. od rodziny Rybów z Turzy - 16.09.2020, g. 18.00
2. od Anny i Barbary z rodziną - 14.10.2020, g. 18.00
3. od Sabiny z rodziną - 18.11.2020, g. 18.00
4. od wnuka Łukasza z rodziną - 2.02.2021, g. 9.00
5. od córki z rodziną - 17.02.2021, g. 9.00
6. od sąsiadów - 16.03.2021, g. 7.00
7. od sąsiadów - 18.04.2021, g. 13.00

 

Śp. Jerzy Wojsław

1. 5.08.2020 g. 18.00 od Rodziny Musiałów
2. 12.08.2020 g. 18.00 od Rodziny Musiałów
3. 19.08.2020 g. 18.00 od kolegów z pracy
4. 28.08.2020 g. 18.00 od Zofii Dadał z rodziną z Długołęki
5. 16.09.202 g.18.00 od Grzegorza Garwol z rodziną z Krynicy
6. 28.09.2020 g. 18.00 od Bronisława Kamińskiego z rodziną z Nowego Sącza
7. 7.10.2020 g. 18.00 od Ireny Popiela z rodziną z Nowego Sącza
8. 28.10.2020 g. 18.00 od rodziny Knutelskich
9. 11.11.2020 g. 18.00 od Teresy Bańkosz z dziećmi
10. 25.11.2020 g. 18.00 od Józefy Mazur
11. 3.12.2020 g. 6.30 od kuzynek żony
12. 8.12.2020 g.6.30 od mamy Janiny
13. 9.12.2020 g. 18.00 od Rafała Dara i Anety
14. 16.12.2020 g. 6.30 od siostry Małgorzaty z rodziną
15. 23.12.2020 g. 18.00 od Teresy Myjak z rodziną
16. 22.02.2021 g.18.00 od brata Pawła z Ewą i dziećmi
17. 26.03.2021 g. 18.00 od chrześniaka Daniela z rodziną
18. 9.04.2021 g. 18.00 od cioci Stanisławy Dara
19. 3.05.2021 g. 16.30 od Krystyny Wiśniewskiej
20. 15.05.2021 g. 18.00 od cioci Stanisławy Dara  

Nabożeństwa

I-szy Czwartek
Godzina Święta: 17:00 - 18:00

I-szy Piątek
Spowiedź Święta:
rano: 6:30 - 7:30
po południu: 17:00 - 19:00
Msze Święte:
6:30, 7:00, 17:00, 18:00

I-sza Sobota
Msza Święta w intencji Rodzin naszej parafii: 8:30

Nowenna do św. Judy Tadeusza
28-ego dnia każdego miesiąca: 18:00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
środa: 18:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek: 17:00 - 18:00

Wieczory Uwielbienia

Każda I niedziela miesiąca po Mszy Świętej o 18:00.

Poradnia dla narzeczonych

I i III wtorek miesiąca: 18:00 - 19:30

Zapisy: www.ftrodzinie.pl/

Więcej informacji...

Biblioteka parafialna

Czwartek: 17:00 - 18:00
Niedziela: 9:30 - 10:30

Konto parafii

Bank Pekao S.A. Kraków

97 1240 4588 1111 0000 5492 0365

Kontakt

ul. Wężyka 6
31-580 Kraków

tel. 012 647 94 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo juda

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 17

Wczoraj 287

W tym tygodniu 304

W tym miesiącu 7317

Wszystkie odwiedziny 917860

Do góry