Msze Święte

W tygodniu:
7:00, 18:00

W Niedziele i Święta:
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

TRANSMISJA ONLINE

Kancelaria parafialna

Wtorek, Środa: 
16:00 - 17:30

Czwartek, Sobota:
8:00 - 10:00

PONIEDZIAŁEK, 20.04.2020

6.30

1) † Halina Bzowska

2) † Maria Wypych – od siostry Janiny z mężem

7.00

1) † Eugenia Kuczmańska – od Teresy Mokrzyckiej

2) † Maria Wróbel (greg. 19)

18.00

 

WTOREK, 21.04.2020

6.30

1) † Genowefa Bednarczyk – od córek i męża

2) † Andrzej Krok

7.00

1) † Marek Piekara – od siostry Bogusławy z mężem i dziećmi

2) † Eugenia Kuczmańska - od Beaty Bazydło

18.00

1) † Eugeniusz Skomorowski (6 r. śm.)

2) † Maria Wróbel (greg. 20)

ŚRODA, 22.04.2020

6.30

1) † Genowefa Bednarczyk – od wnuków i prawnuków

2) †† Tadeusz Śmietana, Janina (żona), Stanisław Malik, Zofia (żona), Zofia Wołczyk

7.00

1) † Maria Wróbel (greg. 21)

2) † Ryszard Jarosz (20 r. śm.) – od wnuczki Agnieszki

18.00

Msza Święta z Nowenną do MB Nieustającej pomocy

CZWARTEK, 23.04.2020

UROCZYSTOŚĆ ŚW. WOJCIECHA, BISKUPA I MĘCZENNIKA

GŁÓWNEGO PATRONA POLSKI

6.30

†† Stanisława i Eugeniusz Załęgowie

7.00

1) † Maria Wróbel (greg. 22)

2) † Maria Wypych – od Wiesławy i Zbigniewa Basza

18.00

1) †† Danuta i Marianna Nakowskie

2) † Janusz Stanek – od kolegów i koleżanek z pracy

PIĄTEK, 24.04.2020

6.30

1) † Renata Zawisza – od cioci Bronisławy Ojczyk

2) † Halina Bzowska

7.00

1) † Maria Wróbel (greg. 23)

2) † Otylia Metych – od wnuka z rodziną

18.00

†† Stefania i Czesław Ochońscy, Maria (córka), Janina Ochońska

SOBOTA, 25.04.2020

ŚWIĘTO ŚW. MARKA, EWANGELISTY

6.30

Marek Piekara – od kuzynki Barbary z rodziną

7.00

1) † Maria Wróbel (greg. 24)

2) † Janusz Kwiatkowski – od pielęgniarek środowiskowych z os. Kolorowego

18.00

†† Adamina i Mieczysław Nowak, Danuta Saniternik

3. NIEDZIELA WIELKANOCNA

26.04.2020

7.00

Z okazji 40. rocznicy ślubu Marii i Jerzego – dziękczynna z prośbą…

8.30

Maria i Jan Gruchała

10.00

Za Parafian

11.30

1) †† Wiesław Malikiewicz (3 r. śm.), Wiktoria i Antoni (rodzice)

2) †† Stanisław Zawada (21 r. śm.), Marianna i Jan

13.00

Anna Juszczyńska-Abramowska

16.30

Maria Wróbel (greg. 25)

18.00

†† Franciszka, Jan i Mieczysław Studniccy

Nabożeństwa

I-szy Czwartek
Godzina Święta: 17:00 - 18:00

I-szy Piątek
Spowiedź Święta:
rano: 6:30 - 7:30
po południu: 17:00 - 19:00
Msze Święte:
7:00, 18:00

I-sza Sobota
Msza Święta w intencji Rodzin naszej parafii: 8:30

Nowenna do św. Judy Tadeusza
28-ego dnia każdego miesiąca: 18:00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
środa: 18:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek: 17:00 - 18:00

Wieczory Uwielbienia

Każda I niedziela miesiąca po Mszy Świętej o 18:00.

Poradnia dla narzeczonych

I i III wtorek miesiąca: 18:00 - 19:00

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji...

Biblioteka parafialna

Czwartek: 17:00 - 18:00
Niedziela: 9:30 - 10:30

Do góry