Msze Święte

W tygodniu:
6:30, 7:00, 18:00

W Niedziele i Święta:
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

TRANSMISJA ONLINE

Kancelaria parafialna

Wtorek, Środa: 
16:00 - 17:30

Czwartek, Sobota:
8:00 - 10:00

PONIEDZIAŁEK, 9.03.2020

6.30

Teresa Zamojska – od firmy UNIMAX

7.00

1) †† Katarzyna i Jan Koszołko

2) † Zygmunt Janiec (greg. 9)

18.00

1) † Ryszard Łakomy – od Wspólnoty „Wiara i Światło” - Kamyczki

2) † Stanisław Olszewski (greg. 9)

WTOREK, 10.03.2020

6.30

1) † Stanisław Olszewski (greg. 10)

2) † Piotr Kuna (35 r. śm.)

7.00

1) † Jan Król – od Elżbiety i Marcina Jasnos z rodziną

2) † Zygmunt Janiec (greg. 10)

18.00

1) Z okazji 18. rocznicy urodzin Pauliny – dziękczynna z prośbą…

2) † Czesław Przepióra (4 r. śm.)

ŚRODA, 11.03.2020

6.30

1) † Jan Suski – od rodziny Madejów, Suskich i Krawczyków

2) † Stanisław Olszewski (greg. 11)

7.00

1) † Zygmunt Janiec (greg. 11)

2) †† Franciszka, Ignacy Ochał, Jan (syn), Rozalia i Tadeusz Fornalik

18.00

Msza Święta z Nowenną do MB Nieustającej pomocy

CZWARTEK, 12.03.2020

6.30

Stanisław Olszewski (greg. 12)

7.00

1) † Jan Król – od Elwiny, Roberta i Weroniki

2) †† Władysław Skiba, Jan i Maria Repelewicz, Józef Skiba, Jan (syn)

18.00

1) † Zygmunt Janiec (greg. 12)

2) † Ryszard Łakomy – od Wspólnoty „Wiara i Światło” - Ziarenka

PIĄTEK, 13.03.2020

6.30

1) † Teresa Zamojska – od Wincentego i Janiny Moksa

2) † Stanisław Olszewski (greg. 13)

7.00

1) † Zygmunt Janiec (greg. 13)

2) † Stanisław Górowski – od sąsiadów z ul. Centralnej 34

18.00

Sławomir Wiśniewski (4 r. śm.)

SOBOTA, 14.03.2020

6.30

Stanisław Olszewski (greg. 14)

7.00

1) † Zygmunt Janiec (greg. 14)

2) † Teresa Zamojska – od Pawła Moksy z rodziną

3) † Renata Zawisza – od sąsiadów z os. 2. Pułku Lotn. bl. 48

18.00

Jan Warzecha (4 r. śm.)

3.NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

15.03.2020

7.00

†† Leokadia, Józefa, Stanisław Stasielak

8.30

1) †† Kazimierz i Franciszka Franczyk, prawnuk Kamil

2) † Zygmunt Janiec (greg. 13)

3) † Tadeusz Gajoszek (6 r. śm.) – od żony, dzieci, wnuka

10.00

Za Parafian

11.30

1) † Krystyna Kokoszka (4 r. śm.)

2) † Stanisław Olszewski (greg. 15)

13.00

Jacek Paluchowski (15 r. śm.)

18.00

Józefa Hyleńska

Nabożeństwa

I-szy Czwartek
Godzina Święta: 17:00 - 18:00

I-szy Piątek
Spowiedź Święta:
rano: 6:30 - 7:30
po południu: 17:00 - 19:00
Msze Święte:
6:30, 7:00, 17:00, 18:00

I-sza Sobota
Msza Święta w intencji Rodzin naszej parafii: 8:30

Nowenna do św. Judy Tadeusza
28-ego dnia każdego miesiąca: 18:00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
środa: 18:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek: 17:00 - 18:00

Wieczory Uwielbienia

Każda I niedziela miesiąca po Mszy Świętej o 18:00.

Poradnia dla narzeczonych

I i III wtorek miesiąca: 18:00 - 19:30

Zapisy: www.ftrodzinie.pl/

Więcej informacji...

Biblioteka parafialna

Czwartek: 17:00 - 18:00
Niedziela: 9:30 - 10:30

Konto parafii

Bank Pekao S.A. Kraków

97 1240 4588 1111 0000 5492 0365

Kontakt

ul. Wężyka 6
31-580 Kraków

tel. 012 647 94 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo juda

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 287

Wczoraj 449

W tym tygodniu 1828

W tym miesiącu 13850

Wszystkie odwiedziny 877843

Obecnie 18 gości na stronie.

Do góry