Msze Święte

W tygodniu:
6:30, 7:00, 18:00

W Niedziele i Święta:
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

TRANSMISJA ONLINE

Kancelaria parafialna

Wtorek, Środa: 
16:00 - 17:30

Czwartek, Sobota:
8:00 - 10:00

PONIEDZIAŁEK, 12.10.2020

6.30

Jan Gołdyn – od syna Grzegorza z rodziną

7.00

1) † Kazimierz Kuligowski (greg. 12)

2) † Janusz Kurleto – od rodziny Żychowskich

3) †† Maria i Bolesław Mielewicz, Janina i Franciszek, Wanda i Lesław oraz zmarłe rodzeństwo

18.00

1) † Bogdan Bednarczyk – od sąsiadów

2) † Władysław Nowak (greg. 12)

WTOREK, 13.10.2020

WSPOMNIENIE BŁ. HONORATA KOŹMIŃSKIEGO, PREZBITERA

6.30

1) † Władysław Nowak (greg. 13)

2) † ks. Zbigniew Biskup – od cioci Genowefy Biskup

7.00

1) † Zofia Furman – od córki Anny z rodziną

2) † Eugeniusz Tomków

18.00

1) † Kazimierz Kuligowski (greg. 13)

2) † Ewa Mazur – od Janiny i Kazimierza Mrozów z Rdziostowa

ŚRODA, 14.10.2020

6.30

1) † Władysław Nowak (greg. 14)

2) † Urszula Przepióra – od Marii Wędel

7.00

1) † Kazimierz Kuligowski (greg. 14)

2) † Józef Zydroń – od Elżbiety i Janusza Krasuskich

18.00

Msza Święta z Nowenną do MB Nieustającej pomocy

CZWARTEK, 15.10.2020

WSPOMNIENIE ŚW. TERESY OD JEZUSA, DZIEWICY I DOKTORA KOŚCIOŁA

6.30

Władysław Nowak (greg. 15)

7.00

1) † Teresa Zamojska – od męża, syna i córki z rodzinami

2) † Kazimierz Kuligowski (greg. 15)

18.00

1) † Aniela Twardosz (2 r. śm.)

2) †† Józef Kalemba (10 r. śm.), Władysława (żona) – 31 r. śm.

PIĄTEK, 16.10.2020

WSPOMNIENIE ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ

6.30

Władysław Nowak (greg. 16)

7.00

1) † Kazimierz Kuligowski (greg. 16)

2) † Urszula Przepióra – od Katarzyny i Krystiana z Włoch

18.00

W intencji małżeństw jubileuszowych

SOBOTA, 17.10.2020

WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO ANTIOCHEŃSKIEGO, BISKUPA I MĘCZENNIKA

6.30

Władysław Nowak (greg. 17)

7.00

1) † Józefa Toporska (1 r. śm.) – od siostry Marii i siostrzenicy

2) † Kazimierz Kuligowski (greg. 17)

3) O błog. Boże na nowej drodze życia dla Ewy i Jerzego

4) † Urszula Przepióra – od Anny i Grzegorza z Anglii

18.00

Longina (ona) Habina (2 r. śm.)

29. NIEDZIELA ZWYKŁA

18.10.2020

7.00

Irena Obrzut (1 r. śm.)

8.30

1) † Władysław Nowak (greg. 18)

2) † Leonarda (ona) Kowaś (5 r. śm.)

10.00

ZA PARAFIAN

11.30

1) †† Tadeusz Rogala (1 r. śm.), Rozalia i Marek (1 r. śm.) – od żony i córki z rodziną

2) † Zbigniew Czołowski (6 r. śm.)

3) † Kazimierz Kuligowski (greg. 18)

13.00

Stanisława Gromala z d. Gil (26 r. śm.)

18.00

†† Stanisława i Marian Bińczycki

Nabożeństwa

I-szy Czwartek
Godzina Święta: 17:00 - 18:00

I-szy Piątek
Spowiedź Święta:
rano: 6:30 - 7:30
po południu: 17:00 - 19:00
Msze Święte:
6:30, 7:00, 17:00, 18:00

I-sza Sobota
Msza Święta w intencji Rodzin naszej parafii: 8:30

Nowenna do św. Judy Tadeusza
28-ego dnia każdego miesiąca: 18:00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
środa: 18:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek: 17:00 - 18:00

Wieczory Uwielbienia

Każda I niedziela miesiąca po Mszy Świętej o 18:00.

Poradnia dla narzeczonych

I i III wtorek miesiąca: 18:00 - 19:30

Zapisy: www.ftrodzinie.pl/

Więcej informacji...

Biblioteka parafialna

Czwartek: 17:00 - 18:00
Niedziela: 9:30 - 10:30

Konto parafii

Bank Pekao S.A. Kraków

97 1240 4588 1111 0000 5492 0365

Kontakt

ul. Wężyka 6
31-580 Kraków

tel. 012 647 94 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo juda

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 280

Wczoraj 449

W tym tygodniu 1821

W tym miesiącu 13843

Wszystkie odwiedziny 877836

Obecnie 27 gości na stronie.

Do góry