Msze Święte

W tygodniu:
7:00, 18:00

W Niedziele i Święta:
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

TRANSMISJA ONLINE

Kancelaria parafialna

Wtorek, Środa: 
16:00 - 17:30

Czwartek, Sobota:
8:00 - 10:00

PONIEDZIAŁEK, 16.12.2019

6.30

1) † Krzysztof Tobiasz – od rodziny

2) † Maria Ostrowska (greg. 16)

3) †† Emilia Blicharska, Antoni (mąż)

4) † Paweł Szczepański (greg. 16)

5) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o nowe za przyczyną św. Antoniego – od Józefy i Bożeny

18.00

Za żywych i zmarłych z Róży św. S. Faustyny

WTOREK, 17.12.2019

6.30

1) † Michał Zasowski (31 r. śm.)

2) † Jadwiga Skalska

3) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o nowe za przyczyną św. Antoniego – od Józefy i Bożeny

4) † Paweł Szczepański (greg. 17)

5) Z okazji urodzin Aleksandry – dziękczynna z prośbą… dla niej i całej rodziny

18.00

Maria Ostrowska (greg. 17)

ŚRODA, 18.12.2019

6.30

1) † Maria Ostrowska (greg. 18)

2) † Leon Kamiński (13 r. śm.)

3) † Paweł Szczepański (greg. 18)

4) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o nowe za przyczyną św. Antoniego – od Józefy i Bożeny

18.00

Msza Święta z Nowenną do MB Nieustającej pomocy

CZWARTEK, 19.12.2019

6.30

1) † Stanisław Olszewski – od Franciszka z żoną

2) † Maria Ostrowska (greg. 19)

3) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o nowe za przyczyną św. Antoniego – od Józefy i Bożeny

4) † Krystyna Ratajska – od sąsiadów

18.00

Paweł Szczepański (greg. 19)

PIĄTEK, 20.12.2019

6.30

1) † Maria Ostrowska (greg. 20)

2) † Krzysztof Dąbrowski

3) † Paweł Szczepański (greg. 20)

4) † Stanisław Olszewski – od Gabrieli Gawlik z mężem i dziećmi

18.00

Za małżeństwa jubileuszowe

SOBOTA, 21.12.2019

6.30

1) † Maria Ostrowska (greg. 21)

2) † Stanisław Olszewski – od chrześnicy Ewy z Krynicy

3) †† Emilia Józef Czura, Józef (syn)

4) † Paweł Szczepański (greg. 21)

18.00

Antonina Cudek (22 r. śm.)

  1. NIEDZIELA ADWENTU

22.12.2019

7.00

 

8.30

1) †† Karolina Ryszard Knet, Wacław (syn) – od Ewy i Urszuli

2) † Maria Ostrowska (greg. 22)

10.00

1) Za Parafian

2) W intencji Pielgrzymów do Kalwarii na Dróżki za zmarłych

11.30

1) †† Stanisława i Ludwik Machurowie, Jadwiga i Władysław Sordoń

2) † Janina Czuba – od Anny i Grzegorza Zielińskich z dziećmi

13.00

Paweł Szczepański (greg. 22)

18.00

Agnieszka Ryczek (13 r. śm.)

Nabożeństwa

I-szy Czwartek
Godzina Święta: 17:00 - 18:00

I-szy Piątek
Spowiedź Święta:
rano: 6:30 - 7:30
po południu: 17:00 - 19:00
Msze Święte:
7:00, 18:00

I-sza Sobota
Msza Święta w intencji Rodzin naszej parafii: 8:30

Nowenna do św. Judy Tadeusza
28-ego dnia każdego miesiąca: 18:00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
środa: 18:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek: 17:00 - 18:00

Wieczory Uwielbienia

Każda I niedziela miesiąca po Mszy Świętej o 18:00.

Poradnia dla narzeczonych

I i III wtorek miesiąca: 18:00 - 19:00

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji...

Biblioteka parafialna

Czwartek: 17:00 - 18:00
Niedziela: 9:30 - 10:30

Do góry