Msze Święte

W tygodniu:
7:00, 18:00

W Niedziele i Święta:
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

TRANSMISJA ONLINE

Kancelaria parafialna

Wtorek, Środa: 
16:00 - 17:30

Czwartek, Sobota:
8:00 - 10:00

PONIEDZIAŁEK, 16.03.2020

6.30

1) † Zygmunt Janiec (greg. 16)

2) † Teresa Zamojska – od Romana Moksy z rodziną

7.00

Stanisław Olszewski (greg. 16)

18.00

1) † Longina Habina (z okazji imienin)

2) †† zmarli z rodziny Gawinów

3) Z okazji imienin ks. Prałata Zbigniewa – dziękczynna z prośbą…

WTOREK, 17.03.2020

6.30

1) † Zygmunt Janiec (greg. 17)

2) † Teresa Zamojska – od rodziny Zygmuntowicz

7.00

1) † Kazimiera Turek – od Anny i Karola Mrożek

2) Z okazji urodzin Doroty – dziękczynna z prośbą…

18.00

1) † Stanisław Olszewski (greg. 17)

2) †† Franciszek i Józefa Pulchra

ŚRODA, 18.03.2020

6.30

1) † Zygmunt Janiec (greg. 18)

2) † Stanisław Olszewski (greg. 18)

7.00

1) † Mieczysław Wypasek – od rodziny Mazurów

2) † Józef Malota (2 r. śm.) – od kochającej żony

18.00

Msza Święta z Nowenną do MB Nieustającej pomocy

CZWARTEK, 19.03.2020

UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA, OBLUBIEŃCA NMP

6.30

Zygmunt Janiec (greg. 19)

7.00

1) † Stanisław Olszewski (greg. 19)

2) † Józef Malota – od kochającej żony

18.00

1) †† Józef Kwiecień, Urszula Wnęk

2) † Józef Lizak

PIĄTEK, 20.03.2020

6.30

1) † Stanisław Garbacki

2) † Zygmunt Janiec (greg. 20)

7.00

1) † Stanisław Olszewski (greg. 20)

2) †† Józefa Chwała, Mieczysław (mąż)

17.00

Jan Król – od córki Marzeny z Dawidem

18.00

ZA MAŁŻEŃSTEWA

SOBOTA, 21.03.2020

6.30

Zygmunt Janiec (greg. 21)

7.00

1) † Wanda Wiśniewska (w rocznicę śmierci)

2) † Stanisław Olszewski (greg. 21)

18.00

Włodzimierz Rojek (33 r. śm.)

4.NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

22.03.2020

7.00

Jerzy Szczepan (20 r. śm.)

8.30

1) † Stanisław Olszewski (greg. 22)

2) † Józef Kuciel

3) † Krzysztof Dąbrowski (22 r. śm.)

10.00

Za Parafian

11.30

1) † Zygmunt Janiec (greg. 22)

2) † Maria Dobiecka (4 r. śm.) oraz zmarli z rodziny

13.00

Rozalia Skomorowska (4 r. śm.)

18.00

Józef

Nabożeństwa

I-szy Czwartek
Godzina Święta: 17:00 - 18:00

I-szy Piątek
Spowiedź Święta:
rano: 6:30 - 7:30
po południu: 17:00 - 19:00
Msze Święte:
7:00, 18:00

I-sza Sobota
Msza Święta w intencji Rodzin naszej parafii: 8:30

Nowenna do św. Judy Tadeusza
28-ego dnia każdego miesiąca: 18:00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
środa: 18:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek: 17:00 - 18:00

Wieczory Uwielbienia

Każda I niedziela miesiąca po Mszy Świętej o 18:00.

Poradnia dla narzeczonych

I i III wtorek miesiąca: 18:00 - 19:00

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji...

Biblioteka parafialna

Czwartek: 17:00 - 18:00
Niedziela: 9:30 - 10:30

Do góry