Msze Święte

W tygodniu:
6:30, 7:00, 18:00

W Niedziele i Święta:
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

TRANSMISJA ONLINE

Kancelaria parafialna

Wtorek, Środa: 
16:00 - 17:30

Czwartek, Sobota:
8:00 - 10:00

PONIEDZIAŁEK, 16.11.2020

6.30

Janina Broda (greg. 16)

7.00

1) † Jan Gołdyn – od brata Jana z Gliwic z rodziną

2) † Józef Zydroń – od rodziny Płanetów

3) † Marianna Kusak – od wnuka Rafała z żoną i prawnukiem Oliwierem

18.00

1) † Zdzisław Mroczek (greg. 16)

2) † Jan Borowiec (2 r. śm.)

WTOREK, 17.11.2020

WSPOMNIENIE ŚW. ELŻBIETY WĘGIERSKIEJ, ZAKONNICY

6.30

1) † Janina Broda (greg. 17)

2) † Janusz Małozięć – od szwagra Antoniego Marcinka

7.00

1) † Zdzisław Mroczek (greg. 17)

2) † Józef Zydroń – od Grażyny i Romana Majewicz

18.00

1) † Janusz Kubit (12 r. śm.)

2) † Jadwiga Bernacka (teściowa)

ŚRODA, 18.11.2020

WSPOMNIENIE BŁ. KAROLINY KÓZKÓWNY, DZIEWICY I MĘCZENNICY

6.30

1) † Janina Broda (greg. 18)

2) † Janusz Małozięć – od córki chrześnicy Pauliny z rodziną

7.00

1) † Zdzisław Mroczek (greg. 18)

2) † Józef Zydroń – od rodziny Adamków

18.00

Msza Święta z Nowenną do MB Nieustającej pomocy

CZWARTEK, 19.11.2020

6.30

Jan Gołdyn – od szwagra Wieśka z rodziną

7.00

1) † Krzysztof Dąbrowski

2) † Zdzisław Mroczek (greg. 19)

18.00

1) † Janina Broda (greg. 19)

2) † Kazimierz Urban (2 r. śm.)

PIĄTEK, 20.11.2020

WSPOMNIENIE ŚW. RAFAŁA KALINOWSKIEGO, PREZBITERA

6.30

1) † Janina Broda (greg. 20)

2) † Czesław (20 r. śm.)

7.00

1) † Zdzisław Mroczek (greg. 20)

2) † Marianna Kusak – od córki Marty z mężem i rodziną

18.00

Za małżeństwa jubileuszowe

SOBOTA, 21.11.2020

WSPOMNIENIE OFIAROWANIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

6.30

Janina Broda (greg. 21)

7.00

1) † Zdzisław Mroczek (greg. 21)

2) † Józef Zydroń – od rodziny Wilków

3) † Władysława Majka (14 r. śm.)

18.00

Janusz Cepuch (imieninowa)

34. NIEDZIELA ZWYKŁA

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

22.11.2020

7.00

†† Tekla Jaworska (30 r. śm.), Michał (mąż), rodzeństwo: Michał Maria Mikołaj Anna Stanisław

8.30

1) †† Franciszka i Kazimierz Franczyk, Kamil (prawnuk)

2) † Zdzisław Mroczek (greg. 22)

10.00

ZA PARAFIAN

11.30

1) † Janina Broda (greg. 22)

2) † Marcin Gawełczyk (5 r. śm.)

13.00

Jan Suski (1 r. śm.)

18.00

1) † Mariusz Piszczek (10 r. śm.)

2) † Janusz Kwiatkowski – od kolegi Jurka Kaszczuka

Nabożeństwa

I-szy Czwartek
Godzina Święta: 17:00 - 18:00

I-szy Piątek
Spowiedź Święta:
rano: 6:30 - 7:30
po południu: 17:00 - 19:00
Msze Święte:
6:30, 7:00, 17:00, 18:00

I-sza Sobota
Msza Święta w intencji Rodzin naszej parafii: 8:30

Nowenna do św. Judy Tadeusza
28-ego dnia każdego miesiąca: 18:00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
środa: 18:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek: 17:00 - 18:00

Wieczory Uwielbienia

Każda I niedziela miesiąca po Mszy Świętej o 18:00.

Poradnia dla narzeczonych

I i III wtorek miesiąca: 18:00 - 19:30

Zapisy: www.ftrodzinie.pl/

Więcej informacji...

Biblioteka parafialna

Czwartek: 17:00 - 18:00
Niedziela: 9:30 - 10:30

Konto parafii

Bank Pekao S.A. Kraków

97 1240 4588 1111 0000 5492 0365

Kontakt

ul. Wężyka 6
31-580 Kraków

tel. 012 647 94 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo juda

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 20

Wczoraj 1116

W tym tygodniu 20

W tym miesiącu 3096

Wszystkie odwiedziny 882162

Obecnie 14 gości na stronie.

Do góry