Msze Święte

W tygodniu:
7:00, 18:00

W Niedziele i Święta:
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

TRANSMISJA ONLINE

Kancelaria parafialna

Wtorek, Środa: 
16:00 - 17:30

Czwartek, Sobota:
8:00 - 10:00

PONIEDZIAŁEK, 4.05.2020

ŚWIĘTO ŚW. FLORIANA, MĘCZENNIKA, PATRONA MIASTA KRAKOWA

6.30

1) † Bogusława Libura (20 r. śm.)

2) † Franciszka Więcław – od Józefy Chmura

7.00

1) † Rozalia Rybska (greg. 4)

2) † Jerzy Skobrtal (32 r. śm.)

18.00

1) † Helena Grabowska (greg. 4)

2) † Marian Federczak (8 r. śm.)

WTOREK, 5.05.2020

WSPMNIENIE ŚW. STANISŁAWA KAZIMIERCZYKA, PREZBITERA

6.30

1) † Helena Grabowska (greg. 5)

2) † Halina Bzowska

7.00

1) † Rozalia Rybska (greg. 5)

2) † Jan Mentel

18.00

1) †† Jan (mąż), Wanda i Adam Markwart – rodzice

2) † Stanisława Taraska – od Barbary Wilk ze Szczucina

ŚRODA, 6.05.2020

ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA

6.30

1) † Helena Grabowska (greg. 6)

2) † Marek Lipiński – od rodziny Sowińskich

7.00

1) † Rozalia Rybska (greg. 6)

2) † Kazimierz Klarman – od sąsiadów z os. Kolorowe 12, kl. 5

18.00

Msza Święta z Nowenną do MB Nieustającej pomocy

CZWARTEK, 7.05.2020

6.30

Helena Grabowska (greg. 7)

7.00

1) † Stanisław Grabowski

2) O potrzebne łaski dla Stanisławy

18.00

Rozalia Rybska (greg. 7)

PIĄTEK, 8.05.2020

UROCZYSTOŚĆ ŚW. STANISŁAWA, BISKUPA I MĘCZENNIKA,

GŁÓWNEGO PATRONA POLSKI I ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ

6.30

1) † Stanisław Górowski – od sąsiadów z ul. Centralnej 34

2) †† Stanisław Burda i jego rodzice: Anna i Michał Burda – od żony i dzieci

7.00

1) † Helena Grabowska (greg. 8)

2) † Rozalia Rybska (greg. 8)

18.00

Stanisław Frajberg (23 r. śm.)

SOBOTA, 9.05.2020

6.30

Helena Grabowska (greg. 9)

7.00

1) † Rozalia Rybska (greg. 9)

2) † Karolina Samek (w dniu imienin) – od teściów

3) † Halina Bzowska

18.00

1) †† Adamina i Mieczysław Nowak, Danuta Saniternik

2) † Józefa Winiarska

5. NIEDZIELA WIELKANOCNA

10.05.2020

7.00

Antonina Żylska (9 r. śm.)

8.30

1) † Rozalia Rybska (greg. 10)

2) † Helena Grabowska (greg. 10)

3) † Janina Knop – od Bożeny i Edmunda Galas

10.00

Za Parafian

11.30

1) Z okazji 2. rocznicy urodzin Artura Raźnego – dziękczynna z prośbą…

2) †† Wojciech Smajdor i zmarli z rodziny

13.00

Barbara Ciepielowska (12 r. śm.)

18.00

Z okazji 1. rocznicy ślubu Zuzanny i Pawła – dziękczynna z prośbą…

Nabożeństwa

I-szy Czwartek
Godzina Święta: 17:00 - 18:00

I-szy Piątek
Spowiedź Święta:
rano: 6:30 - 7:30
po południu: 17:00 - 19:00
Msze Święte:
7:00, 18:00

I-sza Sobota
Msza Święta w intencji Rodzin naszej parafii: 8:30

Nowenna do św. Judy Tadeusza
28-ego dnia każdego miesiąca: 18:00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
środa: 18:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek: 17:00 - 18:00

Wieczory Uwielbienia

Każda I niedziela miesiąca po Mszy Świętej o 18:00.

Poradnia dla narzeczonych

I i III wtorek miesiąca: 18:00 - 19:00

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji...

Biblioteka parafialna

Czwartek: 17:00 - 18:00
Niedziela: 9:30 - 10:30

Do góry