Msze Święte

W tygodniu:
6:30, 7:00, 18:00

W Niedziele i Święta:
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

TRANSMISJA ONLINE

Kancelaria parafialna

Wtorek, Środa: 
16:00 - 17:30

Czwartek, Sobota:
8:00 - 10:00

WIELKI PONIEDZIAŁEK, 6.04.2020

6.30

1) † Zofia Dzikowska – od sąsiadów z os. 2. Pułku Lotn. bl. 46, kl. 2

2) † Roman Widomski - od siostrzenicy Marii Cygal i rodziny Kupców

7.00

1) †† Stanisław Mularz, Salomea (żona)

2) † Maria Wróbel (greg. 6)

18.00

1) †† Józef Miska, zmarli rodzice: Jan i Józefa Kapcia

2) †† Zofia i Julian Marcowscy

WIELKI WTOREK, 7.04.2020

6.30

1) † Halina Bzowska

2) † Roman Widomski – od rodziny Wiesławy i Stanisława Janeczków

7.00

1) † Jan Król – od Marii i Stefana Burkowicz z Kamionnej

2) † Maria Wróbel (greg. 7)

18.00

1) † Ryszard Łakomy – od sąsiadów

2) † Władysława Czołowska (6 r. śm.)

WIELKA ŚRODA, 8.04.2020

6.30

1) † Zofia Dzikowska – od sąsiadów z os. 2. Pułku Lotn. bl. 46, kl. 2

2) † Roman Widomski – od córki z rodziną

7.00

1) † Maria Wróbel (greg. 8)

2) † Zofia Boczkaj (1 r. śm.)

18.00

Msza Święta z Nowenną do MB Nieustającej pomocy

WIELKI CZWARTEK, 9.04.2020

18.00

1) † Ryszard Łakomy – od sąsiadów

2) † Maria Wróbel (greg. 9)

3) † Jan Suski – od syna Tomasza z rodziną

4) † Stanisław Górowski – od kolegów z pracy z HPR-u S.A.

5) † Renata Zawisza – od Elżbiety i Kamila Sacha

6) † Janusz Kwiatkowski – od żony Barbary i dzieci

WIELKI PIĄTEK MĘKI PAŃSKIEJ, 10.04.2020

WIELKA SOBOTA, 11.04.2020

18.00

1) †† Maria i Wojciech Knutelscy, Zofia i Adam Halat, Jerzy (syn)

2) † Maria Wróbel (greg. 10)

3) †† Emilia i Marcjan Bert

4) O błog. Boże dla p. dr Agnieszki Okraska-Bylica i jej rodziny – od wdzięcznej pacjentki

5) † Eugenia Kuczmańska – od córki i zięcia

6) †† Zofia i Bolesław Brzeszcz, Józef Paluch

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

12.04.2020

6.00

1) ZA PARAFIAN

2) Dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Katarzyny – od rodziców

3) † Stanisław Płatek

4) † Michalina Mętel (11 r. śm.)

5) † Janusz Zborowski (23 r. śm.)

6) †† Józefa Olesiak (14 r. śm.), Władysław Olesiak (5 r. śm.)

8.30

†† Felicja i Bronisław Garbaccy

10.00

†† Maria i Antoni Gonciarz, Anna i Edward Sawińscy

11.30

1) † Maria Wróbel (greg. 11)

2) Z okazji chrztu Miłosza Adama Soczówki – dziękczynna z prośbą…

13.00

 

18.00

†† Stanisław Śladowski, Katarzyna i Jan Sokół

Nabożeństwa

I-szy Czwartek
Godzina Święta: 17:00 - 18:00

I-szy Piątek
Spowiedź Święta:
rano: 6:30 - 7:30
po południu: 17:00 - 19:00
Msze Święte:
6:30, 7:00, 17:00, 18:00

I-sza Sobota
Msza Święta w intencji Rodzin naszej parafii: 8:30

Nowenna do św. Judy Tadeusza
28-ego dnia każdego miesiąca: 18:00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
środa: 18:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek: 17:00 - 18:00

Wieczory Uwielbienia

Każda I niedziela miesiąca po Mszy Świętej o 18:00.

Poradnia dla narzeczonych

I i III wtorek miesiąca: 18:00 - 19:30

Zapisy: www.ftrodzinie.pl/

Więcej informacji...

Biblioteka parafialna

Czwartek: 17:00 - 18:00
Niedziela: 9:30 - 10:30

Konto parafii

Bank Pekao S.A. Kraków

97 1240 4588 1111 0000 5492 0365

Kontakt

ul. Wężyka 6
31-580 Kraków

tel. 012 647 94 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo juda

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 22

Wczoraj 1116

W tym tygodniu 22

W tym miesiącu 3098

Wszystkie odwiedziny 882164

Obecnie 19 gości na stronie.

Do góry